Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Kubok-9-Kozatske rally
Единая страна - Єдина країна
11.4.2014 7:00 - 14.4.2014 22:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
RZ/SS 1 - SS1
Výpis pro třídu (skupinu):
A6
povrch rozbitý a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
3.2 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
UTKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
02:25.81
79.0
 
2.
SOROKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
02:27.36
+1.55
+1.55
78.2
+0.48
3.
TITOV Yuriy
Lada Kalina R2
A6
02:27.39
+1.58
+0.03
78.2
+0.49
4.
C
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
02:27.75
+1.93
+0.35
78.0
+0.60
5.
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
02:30.93
+5.11
+3.18
76.3
+1.60
6.
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
02:31.67
+5.85
+0.74
76.0
+1.83
7.
RUDYAKOV Victor
Lada Samara 1600
A6
02:32.41
+6.59
+0.74
75.6
+2.06
8.
MAIGUR Ilya
Lada Kalina R2
A6
02:50.12
+24.31
+17.72
67.7
+7.60
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
UTKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
02:25.81
79.0
 
2.
SOROKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
02:27.36
+1.55
+1.55
78.2
+0.48
3.
TITOV Yuriy
Lada Kalina R2
A6
02:27.39
+1.58
+0.03
78.2
+0.49
4.
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
02:27.75
+1.93
+0.35
78.0
+0.60
5.
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
02:30.93
+5.11
+3.18
76.3
+1.60
6.
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
02:31.67
+5.85
+0.74
76.0
+1.83
7.
RUDYAKOV Victor
Lada Samara 1600
A6
02:32.41
+6.59
+0.74
75.6
+2.06
8.
MAIGUR Ilya
Lada Kalina R2
A6
02:50.12
+24.31
+17.72
67.7
+7.60
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.