Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
LADA CUP`13 - Rally - 3
Registration:
RBR-RUSSIA.RU
Forum:
FORUM
7.11.2013 12:00 - 11.11.2013 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
RZ/SS 12 - SS 12
Výpis pro třídu (skupinu):
A6
povrch nový a suchý, dobré podmínky, dopoledne, průzračno, jasno
8.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 12
Po RZ 12
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
SOLDAKOV Ilya
Lada Samara 1600
A6
05:44.29
84.7
 
2.
C
NIKOLAEF Andrey
Lada Samara 1600
A6
05:47.81
+3.52
+3.52
83.8
+0.43
3.
C
SHIMAN Alexander
Lada Samara 1600
A6
05:54.20
+9.91
+6.39
82.3
+1.22
4.
C
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Samara 1600
A6
05:58.91
+14.62
+4.71
81.2
+1.81
5.
SUHINOV Aleksandr
Lada Samara 1600
A6
05:59.28
+14.99
+0.37
81.2
+1.85
6.
C
CHEKIN Ivan
Lada Samara 1600
A6
06:00.84
+16.55
+1.56
80.8
+2.04
7.
CHIROKOV Vladimir
Lada Samara 1600
A6
06:03.13
+18.85
+2.29
80.3
+2.33
8.
C
PETRENKO Stas
Lada Samara 1600
A6
06:04.96
+20.67
+1.83
79.9
+2.55
9.
KOCHETKOV Sergey
Lada Samara 1600
A6
06:08.24
+23.95
+3.28
79.2
+2.96
10.
C
AGUIAR Tiago
Lada Samara 1600
A6
06:09.18
+24.89
+0.94
79.0
+3.07
11.
SOROKIN Nikita
Lada Samara 1600
A6
06:10.72
+26.43
+1.54
78.7
+3.26
12.
C
FELTRIN Jernej
Lada Samara 1600
A6
06:11.97
+27.69
+1.25
78.4
+3.42
13.
C
SISI Saulute
Lada Samara 1600
A6
06:15.26
+30.97
+3.28
77.7
+3.82
14.
SIDOROV Konstantin
Lada Samara 1600
A6
06:16.77
+32.47
+1.51
77.4
+4.01
15.
MALYSHEV Denis
Lada Samara 1600
A6
06:17.55
+33.26
+0.78
77.2
+4.11
16.
C
BEDENKO Aleksey
Lada Samara 1600
A6
06:19.86
+35.57
+2.31
76.8
+4.39
17.
C
RAEVSKIY Sergey
Lada Samara 1600
A6
06:20.41
+36.11
+0.55
76.7
+4.46
18.
BOYKINYA Sergey
Lada Samara 1600
A6
06:23.90
+39.61
+3.50
76.0
+4.89
19.
C
IVANOV Sergey
Lada Samara 1600
A6
06:25.48
+41.19
+1.57
75.6
+5.08
20.
SOSNIN Aleksey
Lada Samara 1600
A6
06:36.17
+51.89
+10.70
73.6
+6.41
21.
BOBILEV Andrey
Lada Samara 1600
A6
06:43.53
+59.24
+7.36
72.3
+7.31
22.
Soldatenko Alexey
Lada Samara 1600
A6
06:58.19
+1:13.90
+14.66
69.7
+9.12
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
FELTRIN Jernej
Lada Samara 1600
A6
56:17.51
97.6
 
2.
SUHINOV Aleksandr
Lada Samara 1600
A6
56:54.48
+36.97
+36.97
96.6
+0.40
3.
CHIROKOV Vladimir
Lada Samara 1600
A6
57:07.31
+49.80
+12.83
96.2
+0.54
4.
PETRENKO Stas
Lada Samara 1600
A6
57:15.96
+58.45
+8.65
96.0
+0.64
5.
KOCHETKOV Sergey
Lada Samara 1600
A6
57:34.01
+1:16.50
+18.05
95.5
+0.84
6.
+1
SOLDAKOV Ilya
Lada Samara 1600
A6
57:37.45
00:15.00
+1:19.94
+3.44
95.4
+0.87
7.
+1
NIKOLAEF Andrey
Lada Samara 1600
A6
57:47.22
+1:29.71
+9.77
95.1
+0.98
8.
-2
AGUIAR Tiago
Lada Samara 1600
A6
57:59.24
+1:41.73
+12.02
94.8
+1.11
9.
+1
CHEKIN Ivan
Lada Samara 1600
A6
58:17.69
+2:00.18
+18.45
94.3
+1.31
10.
-1
RAEVSKIY Sergey
Lada Samara 1600
A6
58:28.00
+2:10.49
+10.31
94.0
+1.42
11.
+1
MALYSHEV Denis
Lada Samara 1600
A6
58:45.07
+2:27.56
+17.07
93.5
+1.61
12.
+2
SHIMAN Alexander
Lada Samara 1600
A6
58:52.90
+2:35.38
+7.83
93.3
+1.70
13.
-2
SOSNIN Aleksey
Lada Samara 1600
A6
59:03.55
+2:46.04
+10.65
93.1
+1.81
14.
-1
IVANOV Sergey
Lada Samara 1600
A6
59:06.57
+2:49.06
+3.02
93.0
+1.85
15.
SISI Saulute
Lada Samara 1600
A6
59:15.67
+2:58.16
+9.10
92.7
+1.94
16.
SIDOROV Konstantin
Lada Samara 1600
A6
59:24.54
+3:07.03
+8.86
92.5
+2.04
17.
+1
BOYKINYA Sergey
Lada Samara 1600
A6
59:42.76
+3:25.25
+18.22
92.0
+2.24
18.
+1
SOROKIN Nikita
Lada Samara 1600
A6
59:43.72
+3:26.21
+0.96
92.0
+2.25
19.
-2
BOBILEV Andrey
Lada Samara 1600
A6
59:54.23
+3:36.72
+10.51
91.7
+2.37
20.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Samara 1600
A6
60:05.45
+3:47.94
+11.22
91.5
+2.49
21.
+2
Soldatenko Alexey
Lada Samara 1600
A6
64:19.15
+8:01.64
+4:13.70
85.4
+5.26
22.
+2
BEDENKO Aleksey
Lada Samara 1600
A6
64:58.28
00:25.00
+8:40.77
+39.13
84.6
+5.69
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.