Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
RBR-UMRC 2020 - ETAP 6 - XADO DRC
RBR-UMRC Liman Cup 2020
:::
REGISTRATION
:::
CALENDAR
4.9.2020 7:00 - 7.9.2020 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
RZ/SS 1 - Avtodrom 1
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, polojasno
2.6 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
STEINBERG Kurt
Citroen DS3 R5
RC2
01:52.50
83.2
 
2.
C
KOCHETKOV Anton
VW Polo GTI R5
RC2
01:52.93
+0.43
+0.43
82.9
+0.16
3.
C
IVANOV Sergey
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:53.16
+0.65
+0.22
82.7
+0.25
4.
C
TOMECEK Libor
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:53.92
+1.42
+0.76
82.2
+0.54
5.
C
MALYSHEV Denis
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:54.33
+1.83
+0.41
81.9
+0.70
6.
C
BORKUNOV Alexander
Citroen C3 R5
RC2
01:55.23
+2.73
+0.90
81.2
+1.05
7.
PAULO Tempera
Citroen C3 R5
RC2
01:55.26
+2.76
+0.03
81.2
+1.06
8.
LAPINSKAS Remigijus
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:55.37
+2.86
+0.10
81.1
+1.10
9.
BLATNIK Primoz
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:55.68
+3.18
+0.32
80.9
+1.22
10.
C
MARZOA Juan
Mitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2)
RC2
01:56.17
+3.67
+0.49
80.6
+1.41
11.
GORCZYCA Jan
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
01:56.19
+3.69
+0.03
80.6
+1.42
12.
THELC Matt
VW Polo GTI R5
RC2
01:56.59
+4.09
+0.40
80.3
+1.57
13.
Larionov Sergey
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
01:57.23
+4.73
+0.64
79.8
+1.82
14.
JURIEV Alexandr
Mitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2)
RC2
01:57.81
+5.31
+0.57
79.4
+2.04
15.
KOLOMIIETS Kyryl
Mitsubishi Lancer Evo IX N4
RC2
01:58.22
+5.72
+0.41
79.2
+2.20
16.
LEBED Nazariy
Mitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2)
RC2
01:58.56
+6.06
+0.34
78.9
+2.33
17.
PANYUSHKIN Evgenyi
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
01:58.68
+6.18
+0.13
78.9
+2.38
18.
Pedro Dias da Silva
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:59.78
+7.28
+1.10
78.1
+2.80
19.
Hujiwara Drx
Citroen C3 R5
RC2
01:59.90
+7.39
+0.11
78.1
+2.84
20.
C
SCHAMBERGER Karel st
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:00.00
+7.50
+0.11
78.0
+2.88
21.
BAT Bruce
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
02:00.57
+8.06
+0.56
77.6
+3.10
22.
Taurijus Rakauskas
Ford Fiesta R5
RC2
02:00.61
+8.11
+0.04
77.6
+3.12
23.
KOPP Tomas
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:00.74
+8.24
+0.13
77.5
+3.17
24.
VEIRA Rodolfo
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
02:01.31
+8.81
+0.56
77.2
+3.39
=
BEZKROVNYI Aleksandr
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
H/A
02:01.31
+8.81
+0.00
77.2
+3.39
26.
PECMAN Edin
VW Polo GTI R5
RC2
02:01.66
+9.16
+0.35
76.9
+3.52
27.
VALA Stanislav
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:02.48
+9.98
+0.82
76.4
+3.84
28.
GONTSOV Ivan
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
02:02.61
+10.10
+0.13
76.3
+3.89
29.
C
KAZAKOV Ilya
Opel ADAM R2
RC4
02:03.08
+10.58
+0.47
76.0
+4.07
30.
NIKITA Nehreiev
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:03.46
+10.96
+0.38
75.8
+4.21
31.
C
WORONECKI Mirek
Citroen DS3 R3-MAX
RC3
02:04.51
+12.01
+1.05
75.2
+4.62
32.
NAZVANOV Mikhail
Opel ADAM R2
RC4
02:04.59
+12.09
+0.08
75.1
+4.65
33.
Larionova Elionora
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
02:05.72
+13.22
+1.12
74.4
+5.08
34.
CHETIN Evgeniy
Subaru Impreza N15 R4
RC2
02:05.93
+13.43
+0.21
74.3
+5.16
35.
MAKAROV Artem
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:06.21
+13.71
+0.28
74.2
+5.27
36.
Sakhnevych Taras
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:06.60
+14.09
+0.38
73.9
+5.42
37.
TITOV Yuriy
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:07.87
00:10.00
+15.36
+1.27
73.2
+5.91
38.
SILVA Roman
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:08.77
+16.26
+0.90
72.7
+6.25
39.
EDIKIN Dima
Citroen DS3 R5
RC2
02:08.80
+16.30
+0.03
72.7
+6.27
40.
C
TOMECEK Josef
Skoda 130 RS Grp2
H/2
02:09.35
+16.85
+0.55
72.4
+6.48
41.
Augustas Ivoska
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:10.13
+17.63
+0.78
71.9
+6.78
42.
PIDLUSKY Oleksandr
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:10.64
+18.14
+0.51
71.6
+6.98
43.
QUARTUCCI Emiliano
Peugeot 208 R2
RC4
02:10.90
+18.39
+0.26
71.5
+7.08
44.
STOYAN Vladislav
Lada VFTS GrpB
H/B
02:11.64
+19.14
+0.74
71.1
+7.36
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
STEINBERG Kurt
Citroen DS3 R5
RC2
01:52.50
83.2
 
2.
KOCHETKOV Anton
VW Polo GTI R5
RC2
01:52.93
+0.43
+0.43
82.9
+0.16
3.
IVANOV Sergey
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:53.16
+0.65
+0.22
82.7
+0.25
4.
TOMECEK Libor
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:53.92
+1.42
+0.76
82.2
+0.54
5.
MALYSHEV Denis
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:54.33
+1.83
+0.41
81.9
+0.70
6.
BORKUNOV Alexander
Citroen C3 R5
RC2
01:55.23
+2.73
+0.90
81.2
+1.05
7.
PAULO Tempera
Citroen C3 R5
RC2
01:55.26
+2.76
+0.03
81.2
+1.06
8.
LAPINSKAS Remigijus
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:55.37
+2.86
+0.10
81.1
+1.10
9.
BLATNIK Primoz
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:55.68
+3.18
+0.32
80.9
+1.22
10.
MARZOA Juan
Mitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2)
RC2
01:56.17
+3.67
+0.49
80.6
+1.41
11.
GORCZYCA Jan
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
01:56.19
+3.69
+0.03
80.6
+1.42
12.
THELC Matt
VW Polo GTI R5
RC2
01:56.59
+4.09
+0.40
80.3
+1.57
13.
Larionov Sergey
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
01:57.23
+4.73
+0.64
79.8
+1.82
14.
JURIEV Alexandr
Mitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2)
RC2
01:57.81
+5.31
+0.57
79.4
+2.04
15.
KOLOMIIETS Kyryl
Mitsubishi Lancer Evo IX N4
RC2
01:58.22
+5.72
+0.41
79.2
+2.20
16.
LEBED Nazariy
Mitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2)
RC2
01:58.56
+6.06
+0.34
78.9
+2.33
17.
PANYUSHKIN Evgenyi
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
01:58.68
+6.18
+0.13
78.9
+2.38
18.
Pedro Dias da Silva
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:59.78
+7.28
+1.10
78.1
+2.80
19.
Hujiwara Drx
Citroen C3 R5
RC2
01:59.90
+7.39
+0.11
78.1
+2.84
20.
SCHAMBERGER Karel st
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:00.00
+7.50
+0.11
78.0
+2.88
21.
BAT Bruce
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
02:00.57
+8.06
+0.56
77.6
+3.10
22.
Taurijus Rakauskas
Ford Fiesta R5
RC2
02:00.61
+8.11
+0.04
77.6
+3.12
23.
KOPP Tomas
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:00.74
+8.24
+0.13
77.5
+3.17
24.
VEIRA Rodolfo
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
02:01.31
+8.81
+0.56
77.2
+3.39
=
BEZKROVNYI Aleksandr
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
H/A
02:01.31
+8.81
+0.00
77.2
+3.39
26.
PECMAN Edin
VW Polo GTI R5
RC2
02:01.66
+9.16
+0.35
76.9
+3.52
27.
VALA Stanislav
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:02.48
+9.98
+0.82
76.4
+3.84
28.
GONTSOV Ivan
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
02:02.61
+10.10
+0.13
76.3
+3.89
29.
KAZAKOV Ilya
Opel ADAM R2
RC4
02:03.08
+10.58
+0.47
76.0
+4.07
30.
NIKITA Nehreiev
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:03.46
+10.96
+0.38
75.8
+4.21
31.
WORONECKI Mirek
Citroen DS3 R3-MAX
RC3
02:04.51
+12.01
+1.05
75.2
+4.62
32.
NAZVANOV Mikhail
Opel ADAM R2
RC4
02:04.59
+12.09
+0.08
75.1
+4.65
33.
Larionova Elionora
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
02:05.72
+13.22
+1.12
74.4
+5.08
34.
CHETIN Evgeniy
Subaru Impreza N15 R4
RC2
02:05.93
+13.43
+0.21
74.3
+5.16
35.
MAKAROV Artem
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:06.21
+13.71
+0.28
74.2
+5.27
36.
Sakhnevych Taras
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:06.60
+14.09
+0.38
73.9
+5.42
37.
TITOV Yuriy
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:07.87
00:10.00
+15.36
+1.27
73.2
+5.91
38.
SILVA Roman
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:08.77
+16.26
+0.90
72.7
+6.25
39.
EDIKIN Dima
Citroen DS3 R5
RC2
02:08.80
+16.30
+0.03
72.7
+6.27
40.
TOMECEK Josef
Skoda 130 RS Grp2
H/2
02:09.35
+16.85
+0.55
72.4
+6.48
41.
Augustas Ivoska
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:10.13
+17.63
+0.78
71.9
+6.78
42.
PIDLUSKY Oleksandr
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:10.64
+18.14
+0.51
71.6
+6.98
43.
QUARTUCCI Emiliano
Peugeot 208 R2
RC4
02:10.90
+18.39
+0.26
71.5
+7.08
44.
STOYAN Vladislav
Lada VFTS GrpB
H/B
02:11.64
+19.14
+0.74
71.1
+7.36
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Schovej komentáře jezdců
Na RZ
Jméno
Komentáře jezdců
10
BEZKROVNYI Aleksandr
dont know how but its victory)) thx org!! thx evgen for fight on noiker your much better than me dont know how you lose win, see on the next race good luck!
10
BORKUNOV Alexander
Good battle! Thanks.
10
IVANOV Sergey
finish! good battle) spasibo za rally!
10
Larionov Sergey
Thanks!
10
MALYSHEV Denis
Good day for me, thanks!
10
PAULO Tempera
done, no big mistakes, just to slow
10
SCHAMBERGER Karel st
diky a ahoj
10
STEINBERG Kurt
good day today , thanks orga, but now dinner, I dont need to see RBR all the next week :)
10
TOMECEK Josef
dik
10
TOMECEK Libor
thank
10
WORONECKI Mirek
Nice rally, not bad timing. Thanks
9
KOCHETKOV Anton
nu vot...holm i kriwa...trup... Jalko... SPASIBO za Bitvy
9
MALYSHEV Denis
PB, but not so fast, ustal
9
VALA Stanislav
nejdrive jsem smetl divaky a pak jsem jel vabank a skoncil:-)
8
BEZKROVNYI Aleksandr
spin +roll Evgen you win, i go to finish)
8
BORKUNOV Alexander
10-10
8
IVANOV Sergey
7/8
8
KOCHETKOV Anton
12/11... spin on 180 gradus +5s...ok, still last section...will see
8
KOLOMIIETS Kyryl
0.2 wide on last bridge.. engine dead and kill some spectators
8
MALYSHEV Denis
12/10
8
PAULO Tempera
some mistakes better tyre choice
7
BEZKROVNYI Aleksandr
spin(
7
KOCHETKOV Anton
crash in tree..damaged... lost..
7
KOLOMIIETS Kyryl
same shit. seems its only difference with \'tyres no grip\' and \' no grip at tyres\'.. new ngp6 - new challanges
7
MALYSHEV Denis
PB
6
KOCHETKOV Anton
again out on second part
6
KOLOMIIETS Kyryl
int tyres works here very bad! dry one better
6
MALYSHEV Denis
big out, lost 5 sec(((
5
KOCHETKOV Anton
crash in wall +1s, real slippery grip
5
KOLOMIIETS Kyryl
nogrip with int tyres
5
PECMAN Edin
ok
5
TOMECEK Josef
2x hodiny
4
BORKUNOV Alexander
11-11
4
IVANOV Sergey
8/8
4
KOCHETKOV Anton
11/11..all repaired...nice close fight
4
KOLOMIIETS Kyryl
off
4
MALYSHEV Denis
11/10
4
PAULO Tempera
one spin in this last stage where i fwelt confortable
4
PECMAN Edin
go go goooo!!!!
4
WORONECKI Mirek
Lot mistakes, lost 10 sec +
3
KAZAKOV Ilya
so hard
3
KOCHETKOV Anton
out on first split +2s..but 3rd split was good from long Gbox...next time try medi
3
KOLOMIIETS Kyryl
many offs. int tyres be better here
3
MALYSHEV Denis
PB
2
KOCHETKOV Anton
uuffff, 2x hot moments...outs and 1x crash in wall...+4-5s.. hope ll good with car next
2
KOLOMIIETS Kyryl
off
2
LAPINSKAS Remigijus
spin
2
MALYSHEV Denis
try long gearbox
1
BORKUNOV Alexander
Privet
1
IVANOV Sergey
Hi all!
1
KAZAKOV Ilya
Hello! Bauman Motorsport is here!
1
KOCHETKOV Anton
hi, crash in wall ))) Nice start )))
1
MALYSHEV Denis
Hi!
1
MARZOA Juan
Hi all!
1
SCHAMBERGER Karel st
zdravim
1
TOMECEK Josef
cau
1
TOMECEK Libor
hi
1
WORONECKI Mirek
Hi all
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11199
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.07%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.