Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
PAULAT Stepan
580
2.
BURIÁNEK Tomáš
539
3.
BUJACEK Martin
538
4.
STEINER Pavel
519
5.
KORALEWSKI Mateusz
507
6.
POLOK Mateusz
400
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
ZBORIL Roman 1
66
5.
BUJACEK Jakub
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
SRL Siberian Cup Challenge 2012 - Intersity Highway (M53) ice
only for registered driver on SRL http://srlrbr.com/SRLforum/index.php?board=75.0
23.10.2012 0:08 - 26.10.2012 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 4 - Balaiy
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
4.5 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 4
Další
Po RZ 4
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
MEDVEDEV Roman
Peugeot 207 S2000
S2000
03:00.34
89.8
 
2.
TITOV Yuriy
Subaru Impreza 555
A8
03:02.62
+2.27
+2.27
88.7
+0.51
3.
SUHINOV Aleksandr
Lancia Delta
A8
03:04.76
+4.41
+2.14
87.7
+0.98
4.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
03:08.47
+8.11
+3.71
86.0
+1.81
5.
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:09.59
+9.24
+1.12
85.4
+2.05
6.
PONOMAREV Petr
Subaru Impreza N14
N4
03:09.68
+9.33
+0.09
85.4
+2.07
7.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
03:12.35
+12.01
+2.67
84.2
+2.67
8.
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:14.09
+13.75
+1.74
83.5
+3.05
9.
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N4
03:17.90
+17.55
+3.81
81.9
+3.90
10.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Kalina R2
A6
03:19.65
+19.30
+1.75
81.1
+4.29
11.
DIACONESCU Remus
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:21.20
+20.85
+1.54
80.5
+4.63
12.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:24.98
+24.63
+3.78
79.0
+5.47
13.
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
03:28.43
+28.09
+3.45
77.7
+6.24
14.
SHEKIN Feliks
Ford Fiesta S1600
S1600
03:30.54
+30.20
+2.11
76.9
+6.71
15.
RYLOV Dmitriy
Lada Samara 1600
A6
03:33.30
+32.96
+2.76
75.9
+7.32
16.
Iwanowski Anton
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:34.03
00:20.00
+33.69
+0.73
75.7
+7.49
17.
C
MARKOV Evgeniy
Ford Fiesta S1600
S1600
03:39.34
+39.00
+5.31
73.9
+8.67
18.
KUROCHKIN Vladislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:15.13
+1:14.79
+35.79
63.5
+16.62
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
MEDVEDEV Roman
Peugeot 207 S2000
S2000
18:49.33
75.2
 
2.
SUHINOV Aleksandr
Lancia Delta
A8
18:55.04
+5.71
+5.71
74.9
+0.24
3.
TITOV Yuriy
Subaru Impreza 555
A8
19:15.04
+25.71
+20.00
73.6
+1.09
4.
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
19:28.71
+39.38
+13.67
72.7
+1.67
5.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
19:35.68
+46.35
+6.97
72.3
+1.96
6.
PONOMAREV Petr
Subaru Impreza N14
N4
19:45.41
+56.08
+9.73
71.7
+2.38
7.
Iwanowski Anton
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
20:31.41
00:20.00
+1:42.08
+46.00
69.0
+4.33
8.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
20:38.71
+1:49.38
+7.30
68.6
+4.63
9.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
21:08.65
+2:19.32
+29.94
67.0
+5.90
10.
DIACONESCU Remus
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
21:10.92
+2:21.59
+2.27
66.8
+6.00
11.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Kalina R2
A6
21:11.11
+2:21.79
+0.20
66.8
+6.01
12.
SHEKIN Feliks
Ford Fiesta S1600
S1600
21:44.19
+2:54.86
+33.07
65.1
+7.41
13.
+1
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
22:00.50
+3:11.17
+16.30
64.3
+8.10
14.
-1
RYLOV Dmitriy
Lada Samara 1600
A6
22:03.35
+3:14.02
+2.85
64.2
+8.22
15.
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
29:17.40
10:00.00
+10:28.07
+7:14.05
48.3
+26.61
16.
+1
MARKOV Evgeniy
Ford Fiesta S1600
S1600
31:36.26
10:00.00
+12:46.93
+2:18.86
44.8
+32.50
17.
+1
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N4
34:45.11
15:00.00
+15:55.78
+3:08.85
40.7
+40.50
18.
KUROCHKIN Vladislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
35:42.34
15:00.00
+16:53.01
+57.23
39.7
+42.92
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Schovej komentáře jezdců
Na RZ
Jméno
Komentáře jezdců
8
PANYUSHKIN Evgenyi
7 minut straxa
7
TITOV Yuriy
Uzhasno(
6
DRIVE Alexander
18/27
4
MARKOV Evgeniy
2WD ne edet po ice
3
DRIVE Alexander
19/28
3
NIKONOROV Rodion
2 vyleta
3
PANYUSHKIN Evgenyi
Ne razognatsa ne zatormozit
3
TITOV Yuriy
Ploxo(((
2
PANYUSHKIN Evgenyi
Vrode kak sneg, a nastroiki asfaltovye
1
MARKOV Evgeniy
udar na finishe.skorej vsego shod
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.