Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
PAULAT Stepan
580
2.
BURIÁNEK Tomáš
539
3.
BUJACEK Martin
538
4.
STEINER Pavel
519
5.
KORALEWSKI Mateusz
507
6.
POLOK Mateusz
400
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
ZBORIL Roman 1
66
5.
BUJACEK Jakub
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
RBR-RU Championship 2013-2014 - 7 -Gelendzhik
Registration:
RBR-RUSSIA.RU
Forum:
FORUM
30.1.2014 12:00 - 3.2.2014 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
RZ/SS 4 - Holmy
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
9.6 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 4
Další
Po RZ 4
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
FELTRIN Jernej
Ford Focus RS WRC 06
WRC
05:50.15
98.7
 
2.
MATVEENKOV Gleb
Ford Focus RS WRC 06
WRC
05:54.89
+4.73
+4.73
97.4
+0.49
3.
KARKACH Alex
Citroen Xsara WRC 05
WRC
06:02.22
+12.06
+7.33
95.4
+1.26
4.
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
06:06.56
+16.41
+4.34
94.3
+1.71
5.
MEDVEDEV Roman
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
06:11.52
+21.37
+4.96
93.0
+2.23
6.
CHIROKOV Vladimir
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
06:11.88
+21.72
+0.35
92.9
+2.26
7.
IVANOV Sergey
Citroen Xsara WRC 05
WRC
06:12.51
+22.36
+0.63
92.8
+2.33
8.
NIKOLAEF Andrey
Subaru Impreza WRC 05
WRC
06:14.87
+24.71
+2.36
92.2
+2.57
9.
BORKUNOV Alexander
Ford Focus RS WRC 06
WRC
06:16.66
+26.51
+1.80
91.8
+2.76
10.
C
MARZOA Juan
Citroen C4 WRC 08
WRC
06:17.46
+27.30
+0.80
91.6
+2.84
11.
C
SOLDAKOV Ilya
Subaru Impreza WRC 05
WRC
06:18.14
+27.98
+0.68
91.4
+2.91
12.
NADEEV Dmitry
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
06:18.46
+28.30
+0.32
91.3
+2.95
13.
TOMECEK Libor
Citroen Xsara WRC 05
WRC
06:18.73
+28.58
+0.28
91.3
+2.98
14.
PANYUSHKIN Evgenyi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
06:18.92
+28.76
+0.18
91.2
+3.00
15.
C
KUZMINOV Alexander
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
06:20.87
+30.72
+1.95
90.7
+3.20
16.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
06:24.19
+34.03
+3.32
90.0
+3.55
17.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
06:25.75
+35.59
+1.56
89.6
+3.71
18.
GUBSKI YURA
Ford Focus RS WRC 06
WRC
06:26.51
+36.35
+0.76
89.4
+3.79
19.
KOCHETKOV Sergey
Ford Fiesta S1600
S1600
06:26.91
+36.75
+0.40
89.3
+3.83
20.
NAZVANOV Mikhail
Peugeot 206 S1600
S1600
06:28.91
+38.76
+2.00
88.9
+4.04
21.
GUATAMAS Sergei
Citroen C4 WRC 08
WRC
06:29.45
+39.29
+0.54
88.7
+4.09
22.
MATVEEV Alex
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
06:29.51
+39.36
+0.06
88.7
+4.10
23.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
06:29.77
+39.61
+0.26
88.7
+4.13
24.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
06:30.04
+39.88
+0.26
88.6
+4.15
25.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
06:31.93
+41.78
+1.89
88.2
+4.35
26.
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
06:32.92
+42.76
+0.99
88.0
+4.45
27.
LOPUKHOV Aleksey
Lada Kalina R2
A6
06:34.18
+44.03
+1.26
87.7
+4.59
28.
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
06:34.92
+44.77
+0.74
87.5
+4.66
29.
KALININ Denis
Subaru Impreza WRC 08
WRC
06:35.77
+45.61
+0.85
87.3
+4.75
30.
SOROKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
06:35.96
+45.80
+0.19
87.3
+4.77
31.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
06:36.74
+46.58
+0.78
87.1
+4.85
32.
ROKAS Ravinskis
Subaru Impreza N14
N4
06:37.87
+47.72
+1.13
86.9
+4.97
33.
immortal
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
06:38.44
+48.28
+0.56
86.7
+5.03
34.
STEINBACH Lutz
Opel Corsa S1600
S1600
06:39.25
+49.10
+0.81
86.6
+5.11
35.
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
06:40.79
+50.63
+1.54
86.2
+5.27
36.
C
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
06:41.65
+51.50
+0.86
86.0
+5.36
37.
DEGTYAREV Dmitry
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
06:42.54
+52.38
+0.89
85.9
+5.46
38.
STEFANENKO Alexandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
06:43.28
+53.12
+0.74
85.7
+5.53
39.
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
06:43.78
+53.63
+0.50
85.6
+5.59
40.
Red Wheel Racing
Ford Fiesta S1600
S1600
06:43.88
+53.72
+0.10
85.6
+5.60
41.
KULIKAUSKAS Robertas
Subaru Impreza WRC 05
WRC
06:44.68
+54.52
+0.80
85.4
+5.68
42.
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
06:45.40
+55.24
+0.72
85.2
+5.75
43.
KOVALENKO Vladislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:45.52
+55.36
+0.12
85.2
+5.77
44.
BATIROV Artem
Opel Corsa S1600
S1600
06:45.92
+55.77
+0.41
85.1
+5.81
45.
SOLDATENKO Alexandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
06:48.50
+58.35
+2.58
84.6
+6.08
46.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
06:49.30
+59.15
+0.80
84.4
+6.16
47.
BOKOV Sergey
Lada 112 TMS 1.6
S1600
06:50.24
+1:00.09
+0.94
84.2
+6.26
48.
ANDREIKA Prostoi
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
06:50.26
+1:00.11
+0.02
84.2
+6.26
49.
LEHMANN Wolfgang
Subaru Impreza WRC 98
WRC
06:50.59
+1:00.44
+0.33
84.2
+6.30
50.
Anisimov Vladimir
Ford Focus RS WRC 06
WRC
06:51.67
+1:01.52
+1.08
83.9
+6.41
=
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
06:51.68
+1:01.52
+0.00
83.9
+6.41
52.
SIDOROV Konstantin
Peugeot 206 S1600
S1600
06:52.30
+1:02.15
+0.63
83.8
+6.47
53.
KONOPLEV Dmitriy
Ford Fiesta S1600
S1600
06:53.80
+1:03.64
+1.49
83.5
+6.63
54.
IVANOVA Katya
Subaru Impreza N14 URT
N4
06:53.82
+1:03.67
+0.03
83.5
+6.63
55.
ROZINKIN Alexandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
06:53.83
+1:03.68
+0.01
83.5
+6.63
56.
SISI Saulute
Opel Corsa S1600
S1600
06:54.29
+1:04.13
+0.45
83.4
+6.68
57.
BELOBORODOV Pavel
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
06:55.53
+1:05.37
+1.24
83.2
+6.81
58.
Pasha Kosyak
Abarth Grande Punto S2000
S2000
06:55.55
+1:05.40
+0.03
83.2
+6.81
59.
VAI Tomyjus
Subaru Impreza N14 URT
N4
06:56.52
+1:06.37
+0.97
83.0
+6.91
60.
VID Viktor
Citroen C4 WRC 08
WRC
06:56.65
+1:06.50
+0.13
82.9
+6.93
61.
RYLOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
06:56.78
+1:06.63
+0.13
82.9
+6.94
62.
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
07:00.61
+1:10.45
+3.83
82.2
+7.34
63.
C
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
07:01.75
+1:11.59
+1.13
81.9
+7.46
64.
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
07:01.98
+1:11.83
+0.23
81.9
+7.48
65.
PIDLUSKY Oleksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
07:03.29
+1:13.14
+1.32
81.6
+7.62
66.
RUDYAKOV Victor
Lada Samara 1600
A6
07:06.56
+1:16.41
+3.27
81.0
+7.96
67.
ROZHKOV Alexey
Opel Corsa S1600
S1600
07:09.28
+1:19.13
+2.72
80.5
+8.24
68.
KUPRIANOV Platon
Subaru Impreza N14 URT
N4
07:09.91
+1:19.76
+0.63
80.4
+8.31
69.
ELKIN Alexandr
Lada Kalina R2
A6
07:10.13
+1:19.97
+0.22
80.3
+8.33
70.
BOYKINYA Sergey
Lada Samara 1600
A6
07:10.83
+1:20.68
+0.71
80.2
+8.40
71.
KALINOVSKIY Konst Jr
Peugeot 205 GTi gr.A6
A6
07:10.91
+1:20.75
+0.08
80.2
+8.41
72.
RED Wheel
Lada Kalina R2
A6
07:11.02
+1:20.86
+0.11
80.2
+8.42
73.
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
07:11.18
+1:21.03
+0.17
80.2
+8.44
74.
IBN Adam
Hyundai Accent
WRC
07:13.31
00:10.00
+1:23.15
+2.13
79.8
+8.66
75.
Parhachev Pavel
Lada Kalina R2
A6
07:14.59
+1:24.43
+1.28
79.5
+8.80
76.
TIMOFEEV Anatoliy
Subaru Impreza 2003
WRC
07:15.27
+1:25.11
+0.68
79.4
+8.87
77.
BAKHTIN Aleksey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
07:17.89
+1:27.74
+2.63
78.9
+9.14
78.
LUKINYK Denis
Lada Samara 1600
A6
07:18.01
+1:27.86
+0.12
78.9
+9.15
79.
Soldatenko Alexey
Subaru Impreza 555
A8
07:20.35
+1:30.20
+2.34
78.5
+9.40
80.
BOYPRAV Vladimir
Ford Focus RS WRC 06
WRC
07:21.81
+1:31.66
+1.46
78.2
+9.55
81.
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N14
N4
07:32.61
+1:42.46
+10.80
76.4
+10.67
82.
Soshnikov
Subaru Impreza WRC 06
WRC
07:33.58
+1:43.42
+0.96
76.2
+10.77
83.
SHIMAN Alexey
Citroen C4 WRC 08
WRC
07:39.96
+1:49.81
+6.38
75.1
+11.44
84.
KADIGROV Alex
Subaru Impreza WRC 05
WRC
07:40.29
+1:50.14
+0.33
75.1
+11.47
85.
ZAGORODNUK Evgeniy
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
07:40.69
+1:50.54
+0.40
75.0
+11.51
86.
C
JONAITIS Jonis
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
07:44.77
+1:54.61
+4.07
74.4
+11.94
87.
MIKLYAEV Maxim
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
08:20.83
+2:30.68
+36.06
69.0
+15.70
88.
MAIGUR Ilya
Skoda Octavia WRC Evo 2
WRC
08:28.17
+2:38.02
+7.34
68.0
+16.46
89.
Kalina
Ford Focus RS WRC 06
WRC
08:29.15
+2:39.00
+0.98
67.9
+16.56
90.
MAKSIMOV Andrey
Lada Samara 1600
A6
08:34.74
+2:44.59
+5.59
67.1
+17.14
91.
KUZNIETSOV Stanislav
Lada Kalina R2
A6
09:18.89
+3:28.74
+44.15
61.8
+21.74
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
FELTRIN Jernej
Ford Focus RS WRC 06
WRC
19:03.36
104.8
 
2.
MATVEENKOV Gleb
Ford Focus RS WRC 06
WRC
19:12.81
+9.44
+9.44
104.0
+0.28
3.
KARKACH Alex
Citroen Xsara WRC 05
WRC
19:41.38
+38.01
+28.57
101.5
+1.14
4.
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
20:09.89
+1:06.52
+28.51
99.1
+2.00
5.
+1
MEDVEDEV Roman
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
20:23.56
+1:20.19
+13.67
98.0
+2.41
6.
+1
CHIROKOV Vladimir
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
20:24.32
+1:20.95
+0.76
97.9
+2.43
7.
-2
MARZOA Juan
Citroen C4 WRC 08
WRC
20:25.52
+1:22.15
+1.20
97.8
+2.47
8.
BORKUNOV Alexander
Ford Focus RS WRC 06
WRC
20:31.16
+1:27.79
+5.64
97.4
+2.64
9.
+2
IVANOV Sergey
Citroen Xsara WRC 05
WRC
20:36.00
+1:32.63
+4.84
97.0
+2.78
10.
SOLDAKOV Ilya
Subaru Impreza WRC 05
WRC
20:41.39
+1:38.02
+5.39
96.6
+2.94
11.
+1
NIKOLAEF Andrey
Subaru Impreza WRC 05
WRC
20:45.01
+1:41.64
+3.62
96.3
+3.05
12.
+2
KUZMINOV Alexander
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
20:55.58
+1:52.21
+10.57
95.5
+3.37
13.
+2
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
20:59.13
+1:55.76
+3.55
95.2
+3.48
14.
+5
NADEEV Dmitry
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
21:01.64
+1:58.27
+2.50
95.0
+3.55
15.
+2
KOCHETKOV Sergey
Ford Fiesta S1600
S1600
21:07.11
+2:03.75
+5.48
94.6
+3.72
16.
+2
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
21:11.52
+2:08.15
+4.40
94.3
+3.85
17.
-1
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
21:12.03
+2:08.66
+0.51
94.2
+3.86
18.
+3
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
21:15.84
+2:12.47
+3.82
94.0
+3.98
19.
+7
TOMECEK Libor
Citroen Xsara WRC 05
WRC
21:16.10
+2:12.74
+0.26
93.9
+3.99
20.
+7
GUBSKI YURA
Ford Focus RS WRC 06
WRC
21:25.33
+2:21.97
+9.23
93.3
+4.26
21.
+7
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
21:25.51
+2:22.13
+0.17
93.3
+4.27
22.
+1
ROKAS Ravinskis
Subaru Impreza N14
N4
21:25.57
+2:22.19
+0.06
93.3
+4.27
23.
+2
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
21:28.18
+2:24.81
+2.61
93.1
+4.35
24.
+5
MATVEEV Alex
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
21:30.76
+2:27.38
+2.58
92.9
+4.43
25.
+8
GUATAMAS Sergei
Citroen C4 WRC 08
WRC
21:34.95
+2:31.58
+4.19
92.6
+4.55
26.
-2
SOLDATENKO Alexandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
21:39.10
+2:35.74
+4.16
92.3
+4.68
27.
+4
KALININ Denis
Subaru Impreza WRC 08
WRC
21:40.03
+2:36.66
+0.92
92.2
+4.70
28.
+11
NAZVANOV Mikhail
Peugeot 206 S1600
S1600
21:44.76
+2:41.38
+4.73
91.9
+4.85
29.
+7
LOPUKHOV Aleksey
Lada Kalina R2
A6
21:45.99
+2:42.62
+1.23
91.8
+4.88
30.
+19
PANYUSHKIN Evgenyi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
21:47.51
+2:44.14
+1.52
91.7
+4.93
31.
-1
Red Wheel Racing
Ford Fiesta S1600
S1600
21:47.82
+2:44.45
+0.31
91.7
+4.94
32.
-10
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
21:48.26
+2:44.89
+0.44
91.6
+4.95
33.
+1
KOVALENKO Vladislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
21:52.85
+2:49.48
+4.59
91.3
+5.09
34.
+7
SOROKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
21:53.16
+2:49.79
+0.31
91.3
+5.10
35.
+3
STEFANENKO Alexandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
21:57.61
+2:54.24
+4.45
91.0
+5.23
36.
+4
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
21:58.02
+2:54.65
+0.41
91.0
+5.24
37.
+5
immortal
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
21:59.41
+2:56.04
+1.39
90.9
+5.29
38.
+8
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
22:01.79
+2:58.42
+2.38
90.7
+5.36
39.
+5
STEINBACH Lutz
Opel Corsa S1600
S1600
22:01.96
+2:58.59
+0.17
90.7
+5.36
40.
-20
BOYPRAV Vladimir
Ford Focus RS WRC 06
WRC
22:05.23
+3:01.86
+3.27
90.5
+5.46
41.
+2
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
22:06.83
+3:03.46
+1.60
90.4
+5.51
42.
+5
DEGTYAREV Dmitry
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
22:07.88
+3:04.51
+1.05
90.3
+5.54
43.
+2
BATIROV Artem
Opel Corsa S1600
S1600
22:08.69
+3:05.32
+0.81
90.2
+5.57
44.
+7
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
22:08.92
+3:05.55
+0.23
90.2
+5.57
45.
+10
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
22:31.51
+3:28.14
+22.59
88.7
+6.25
46.
+7
ANDREIKA Prostoi
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
22:33.99
+3:30.62
+2.48
88.5
+6.32
47.
+7
ROZINKIN Alexandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
22:40.46
+3:37.09
+6.47
88.1
+6.52
48.
+9
LEHMANN Wolfgang
Subaru Impreza WRC 98
WRC
22:41.73
+3:38.36
+1.27
88.0
+6.56
49.
+7
BELOBORODOV Pavel
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
22:44.36
+3:40.99
+2.63
87.9
+6.64
50.
+8
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
22:45.32
+3:41.95
+0.96
87.8
+6.67
51.
-14
Soshnikov
Subaru Impreza WRC 06
WRC
22:45.86
+3:42.49
+0.54
87.8
+6.68
52.
-17
ZAGORODNUK Evgeniy
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
22:50.63
+3:47.26
+4.76
87.5
+6.82
53.
+8
BOKOV Sergey
Lada 112 TMS 1.6
S1600
22:52.80
+3:49.43
+2.17
87.3
+6.89
54.
+6
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
22:53.25
+3:49.88
+0.45
87.3
+6.90
55.
+10
KULIKAUSKAS Robertas
Subaru Impreza WRC 05
WRC
22:55.43
+3:52.06
+2.18
87.2
+6.97
56.
+11
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
22:55.64
+3:52.27
+0.21
87.1
+6.98
57.
+5
SISI Saulute
Opel Corsa S1600
S1600
22:57.88
+3:54.51
+2.24
87.0
+7.04
58.
+5
IVANOVA Katya
Subaru Impreza N14 URT
N4
22:58.24
+3:54.87
+0.36
87.0
+7.05
59.
-7
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N14
N4
23:07.18
+4:03.81
+8.94
86.4
+7.32
60.
-1
BOYKINYA Sergey
Lada Samara 1600
A6
23:07.78
+4:04.41
+0.60
86.4
+7.34
61.
+8
KONOPLEV Dmitriy
Ford Fiesta S1600
S1600
23:11.36
+4:07.99
+3.58
86.2
+7.45
62.
+6
Pasha Kosyak
Abarth Grande Punto S2000
S2000
23:12.76
+4:09.39
+1.40
86.1
+7.49
63.
+7
VAI Tomyjus
Subaru Impreza N14 URT
N4
23:17.67
+4:14.30
+4.91
85.8
+7.64
64.
+7
RYLOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
23:20.27
+4:16.89
+2.60
85.6
+7.71
65.
+10
SIDOROV Konstantin
Peugeot 206 S1600
S1600
23:24.55
+4:21.18
+4.28
85.4
+7.84
66.
+7
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
23:29.39
+4:26.02
+4.84
85.1
+7.99
67.
+7
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
23:30.84
+4:27.47
+1.45
85.0
+8.03
68.
+9
VID Viktor
Citroen C4 WRC 08
WRC
23:33.30
+4:29.93
+2.46
84.8
+8.11
69.
+10
Anisimov Vladimir
Ford Focus RS WRC 06
WRC
23:37.56
00:10.00
+4:34.19
+4.26
84.6
+8.23
70.
+6
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
23:46.74
+4:43.37
+9.18
84.0
+8.51
71.
+1
Soldatenko Alexey
Subaru Impreza 555
A8
23:46.82
+4:43.45
+0.08
84.0
+8.51
72.
+6
PIDLUSKY Oleksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
23:49.07
+4:45.70
+2.25
83.9
+8.58
73.
-9
JONAITIS Jonis
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
23:51.47
+4:48.10
+2.40
83.7
+8.65
74.
+6
ROZHKOV Alexey
Opel Corsa S1600
S1600
23:56.77
+4:53.39
+5.30
83.4
+8.81
75.
+6
IBN Adam
Hyundai Accent
WRC
24:01.52
00:10.00
+4:58.14
+4.75
83.2
+8.95
76.
+7
KALINOVSKIY Konst Jr
Peugeot 205 GTi gr.A6
A6
24:06.40
+5:03.02
+4.88
82.9
+9.10
77.
+8
RED Wheel
Lada Kalina R2
A6
24:16.08
+5:12.70
+9.68
82.3
+9.39
78.
+6
LUKINYK Denis
Lada Samara 1600
A6
24:17.10
+5:13.73
+1.02
82.3
+9.42
79.
+9
ELKIN Alexandr
Lada Kalina R2
A6
24:22.87
+5:19.50
+5.77
81.9
+9.59
80.
+9
TIMOFEEV Anatoliy
Subaru Impreza 2003
WRC
24:30.26
+5:26.89
+7.39
81.5
+9.82
81.
+9
KUPRIANOV Platon
Subaru Impreza N14 URT
N4
24:38.36
+5:34.99
+8.10
81.1
+10.06
82.
+9
KADIGROV Alex
Subaru Impreza WRC 05
WRC
25:09.91
+6:06.54
+31.55
79.4
+11.01
83.
+10
Parhachev Pavel
Lada Kalina R2
A6
25:17.18
00:10.00
+6:13.81
+7.27
79.0
+11.23
84.
+3
Kalina
Ford Focus RS WRC 06
WRC
25:38.78
+6:35.41
+21.60
77.9
+11.87
85.
+9
SHIMAN Alexey
Citroen C4 WRC 08
WRC
25:46.56
+6:43.19
+7.78
77.5
+12.11
86.
+11
BAKHTIN Aleksey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
25:53.90
+6:50.53
+7.34
77.1
+12.33
87.
+11
RUDYAKOV Victor
Lada Samara 1600
A6
25:57.85
+6:54.48
+3.95
77.0
+12.45
88.
+4
MAIGUR Ilya
Skoda Octavia WRC Evo 2
WRC
26:29.87
+7:26.50
+32.02
75.4
+13.41
89.
+7
MIKLYAEV Maxim
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
26:52.74
+7:49.37
+22.87
74.3
+14.10
90.
+5
MAKSIMOV Andrey
Lada Samara 1600
A6
27:01.74
+7:58.37
+9.00
73.9
+14.37
91.
+8
KUZNIETSOV Stanislav
Lada Kalina R2
A6
29:27.92
+10:24.54
+2:26.18
67.8
+18.76
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Schovej komentáře jezdců
Na RZ
Jméno
Komentáře jezdců
13
BOKOV Sergey
vsem spasibo za gonky))))!
13
BURASHOV Yuri
Thanks all
13
CHIROKOV Vladimir
Thenks all!!!!!
13
DONSKOY Igor
problemy s kompom v nachale i na poslednem ss, rezko prosedal fps
13
FELTRIN Jernej
Great Roman! Thanks organizers for rally and good race to all! Go Libor, Saulute, Gleb and company! Spasibo vsem.
13
HLUSHNIONAK Aliaksandr
gg gl
13
immortal
ura finish Matveev Alex spasibo za rally staralsy e[at po tvoim splitam
13
IVANOV Sergey
finish! spasibo za rally!!!!!
13
KEVLYUK Sasha
Ygas!
13
KOCHETKOV Sergey
ok
13
KULIKAUSKAS Robertas
Finis !!! ok
13
LEHMANN Wolfgang
THX.
13
LOPUKHOV Aleksey
ok
13
MALYSHEV Denis
Great battle with RUDY Denis!!!
13
MEDVEDEV Roman
Finish!! :)
13
MILYAKOV Dmitriy
crash
13
NADEEV Dmitry
dobralsya. Vsem spasibo!
13
ROZINKIN Alexandr
ok! :-)
13
RUDY Denis
(
13
SISI Saulute
vauauuuuu o no....I very happy...Jernej you see me? My team is the best in the WORLD....IF MOTORSPORT - RBR-LT ....Jernej,Libora
13
STEINBACH Lutz
nice rally for me .... THX RBR-RU
13
SUHINOV Aleksandr
pozor
13
TOMECEK Libor
shit hours !!! thank organizer !! Jernej Saulute !!!! good !!!
13
VID Viktor
spasibo vsem! i vsem udaci!
13
Vladimir SINELNIKOV
Ustal!
12
FELTRIN Jernej
No tires change. This gonna be real masacre;)
12
MATVEEV Alex
2 razvorota blyat\'... 35 sek poteryal ((
12
MEDVEDEV Roman
VOT ETO MNE POVEZLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12
MILYAKOV Dmitriy
za4em tyt servis, esli smena rezini zaprewena?
12
ROKAS Ravinskis
:(
12
SOLDAKOV Ilya
spin y finisha + 2 sek
12
STEINBACH Lutz
no risk.. 52/26 !!!!
11
LAPAEV Vitaly
kriha.
11
MEDVEDEV Roman
kolesam konec
11
ROKAS Ravinskis
after finish, crash subaru, but i hope ok
10
CHIROKOV Vladimir
krysha 2 oborota.
10
immortal
umatal podvesky
10
NADEEV Dmitry
spin
9
FELTRIN Jernej
shit tires again:)
9
HLUSHNIONAK Aliaksandr
krysha
9
KEVLYUK Sasha
crash
9
MARZOA Juan
end...
9
NADEEV Dmitry
broken front left suspension - many mistake
8
KEVLYUK Sasha
PB)
8
RAEVSKIY Sergey
Stop and go - 5 sec
7
GUBSKI YURA
4
7
immortal
ploxo medlenno
7
KUZMINOV Alexander
more variety please
7
MATVEENKOV Gleb
big crash on the 3rd split,car damaged(
7
RAEVSKIY Sergey
No risk after two offroads before!
6
DRIVE Alexander
32/34
6
FELTRIN Jernej
Good one Roman-nice:)
6
HLUSHNIONAK Aliaksandr
radiator and starter off, ele dotashchil
6
immortal
ploxo
6
JONAITIS Jonis
pfff, ugrobil dvizhon :(
6
KEVLYUK Sasha
net slov
6
KONOPLEV Dmitriy
perevorov
6
KUZMINOV Alexander
2 stupid mistakes -10 sec (((
6
NADEEV Dmitry
one moment...big mistake. U-u-uh.
6
ROKAS Ravinskis
ok
6
STEINBACH Lutz
45/20 ...!!!
6
SUHINOV Aleksandr
setup sucks
6
VID Viktor
o podnazali! prijatno gljanut:-)!
6
Vladimir SINELNIKOV
skolzko
5
CHIROKOV Vladimir
No good///
5
JONAITIS Jonis
uffffff
5
KUZMINOV Alexander
good
5
ROZINKIN Alexandr
sneslo(
5
SOLDAKOV Ilya
rezina popl*la
4
CHEKIN Ivan
I dont understand why my engine is died((( I went to off road and hit a tree co-drive side...near with rear door!! Bad for me and my team....sorry! GL to everyone
4
JONAITIS Jonis
too many rolls on one stage :(
4
KUZMINOV Alexander
good
4
LYKHACH Pasha
otkaz tormozov
4
MARZOA Juan
spin
4
RAEVSKIY Sergey
Two off roads!!! Safety, but - 35 sec (((
4
SOLDAKOV Ilya
KAK TO medlenno no ok )
4
Vladimir SINELNIKOV
offroad!
3
BORKUNOV Alexander
13\14
3
CHEKIN Ivan
No problems with car. Some mistakes and moments))) tyres 18/18
3
DRIVE Alexander
15/15
3
ES'KOV Maxim
ploxo
3
FELTRIN Jernej
shit no tyres change:) I erase them all:)
3
JONAITIS Jonis
PB
3
KOCHETKOV Anton
TVARbh
3
MALYSHEV Denis
razvorot
3
PANYUSHKIN Evgenyi
zavalilsya na kryshu
3
PIDLUSKY Oleksandr
bad grip
3
RUDYAKOV Victor
Andrew, I am fucked up.
3
SOLDAKOV Ilya
rezina ,17-33
3
STEINBACH Lutz
ohhhh Artem .....
3
VID Viktor
ja edu medlennee seba na 20-40 sec a ostalnye cego tak medlenno:-)?
2
CHEKIN Ivan
more mistakes((( I\'m dont to push and can\'t find my rhythm
2
immortal
perevernylsy
2
KOCHETKOV Anton
crash, many damages ((( lost 20sek (( lose etap
2
KONOPLEV Dmitriy
ploxo
2
KUZMINOV Alexander
good
2
MATVEEV Alex
razvorot
2
STEINBACH Lutz
o.k.
1
CHEKIN Ivan
Hi all!! many small mistakes
1
CHIROKOV Vladimir
Hi all!!!
1
Dikarev Fedor
c4h
1
ES'KOV Maxim
perevorot
1
FELTRIN Jernej
hi and good luck all! Privet vsem!
1
JONAITIS Jonis
hi all
1
KOCHETKOV Anton
Hi all ))) Spin -10sek
1
KOCHETKOV Sergey
Hi all!
1
KUBINI Vladimir
sorry, incorrect car
1
KUZMINOV Alexander
hi!
1
MALYAVIN Denis
CXOD!!!!
1
MARZOA Juan
Hi all
1
MATVEEV Alex
slow
1
MEDVEDEV Roman
loss 10 sec
1
NADEEV Dmitry
Vsem privet, reshil vot prohvatit\' :)
1
PANYUSHKIN Evgenyi
Ochen medlenno
1
PETRENKO Stas
Hi! Spin in last section(((
1
RASPOPOV Alexander
]
1
SACHENOK Boris
na 2 km otkazali tormoza... exal do nervogo levogo 90... brustver i dvigatel ymer... 4-yi cxod nodryad
1
SISI Saulute
sveiki - hi
1
SUHINOV Aleksandr
upal bez cfh
1
TOMECEK Libor
hi all ! Jernej its crazy !!!
1
Vladimir SINELNIKOV
Hi!
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7247
22.07%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.