Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
114
2.
VALENTA Lukas
98
3.
BUJACEK Jakub
76
4.
BUJACEK Martin
69
5.
VALERIAN Vaclav
68
6.
ZBORIL Roman 1
66
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Kubok RBR-UA - 1 - Rally Stara Fortetsya
RBR-UA Cup 2013-14
14.11.2013 23:00 - 17.11.2013 22:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
RZ/SS 4 - SS4
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch běžný a suchý, dobré podmínky, večer, průzračno, jasno
8.6 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 4
Další
Po RZ 4
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:37.75
142.2
 
2.
LYKHACH Pasha
Subaru Impreza WRC 06
WRC
03:43.66
+5.91
+5.91
138.4
+0.69
3.
MEDVEDEV Roman
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:43.83
+6.08
+0.17
138.3
+0.71
4.
MIKULKA Alex
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:46.11
+8.36
+2.27
136.9
+0.97
5.
NECHIPORUK Igor
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:47.84
+10.09
+1.73
135.9
+1.17
6.
CHIROKOV Vladimir
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:48.16
+10.41
+0.31
135.7
+1.21
7.
SADKOV Sergey
Peugeot 206 WRC 03
WRC
03:50.24
+12.48
+2.08
134.5
+1.45
8.
REINART Hardo
Subaru Impreza N14
N4
03:53.32
+15.57
+3.08
132.7
+1.81
9.
KHARLANOV Ruslan
Ford Escort Cosworth gr.A
A8
03:53.51
+15.76
+0.19
132.6
+1.83
10.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
03:53.91
+16.16
+0.40
132.4
+1.88
11.
SIDOROV Konstantin
Peugeot 207 S2000
S2000
03:54.33
+16.57
+0.42
132.1
+1.93
12.
VOLKOVICH Alexander
VW Golf IV Kit Car
A7
03:55.02
+17.27
+0.69
131.7
+2.01
13.
KOSTIN Dmytro
Ford Fiesta S1600
S1600
03:59.18
+21.43
+4.16
129.4
+2.49
14.
BOBILEV Andrey
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:00.44
+22.69
+1.26
128.8
+2.64
15.
HANNIBAL Lecter
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:00.81
+23.06
+0.37
128.6
+2.68
16.
GUATAMAS Sergei
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:02.07
+24.32
+1.26
127.9
+2.83
17.
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
04:03.55
+25.80
+1.48
127.1
+3.00
18.
UTKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
04:04.69
+26.94
+1.13
126.5
+3.13
19.
BOYPRAV Vladimir
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:05.38
+27.63
+0.69
126.2
+3.21
20.
C
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta S1600
S1600
04:05.44
+27.69
+0.06
126.1
+3.22
21.
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:05.54
+27.79
+0.10
126.1
+3.23
22.
VARTANYAN Valeriy
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:07.86
+30.11
+2.31
124.9
+3.50
23.
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:08.87
+31.11
+1.01
124.4
+3.62
24.
VORONKOVICH Anton
Subaru Impreza N14
N4
04:09.01
+31.26
+0.15
124.3
+3.64
25.
SOROKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
04:09.70
+31.95
+0.68
124.0
+3.71
26.
C
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:10.17
+32.42
+0.47
123.8
+3.77
27.
AHMETSHIN Evgeniy
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
04:10.30
+32.54
+0.13
123.7
+3.78
28.
TKACHUK Ruslan
Peugeot 206 S1600
S1600
04:10.72
+32.97
+0.43
123.5
+3.83
29.
SHEKIN Feliks
VW Golf IV Kit Car
A7
04:12.51
+34.76
+1.79
122.6
+4.04
30.
PIDLUSKY Oleksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
04:12.51
+34.76
+0.01
122.6
+4.04
31.
LAPAEV Vitaly
Lada Samara 1400
A5
04:15.77
+38.02
+3.26
121.0
+4.42
32.
LAPINSKAS Remigijus
Subaru Impreza N14
N4
04:16.03
+38.28
+0.26
120.9
+4.45
33.
BEZKROVNYI Aleksandr
Renault 5 GT Turbo
H
04:21.61
+43.86
+5.58
118.3
+5.10
34.
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14
N4
04:22.97
+45.22
+1.36
117.7
+5.26
35.
JONAITIS Jonis
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:31.93
+54.18
+8.96
113.9
+6.30
36.
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta S1600
S1600
04:32.55
+54.80
+0.62
113.6
+6.37
37.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:32.95
+55.20
+0.40
113.4
+6.42
38.
RED Wheel
Lada Kalina R2
A6
04:39.15
+1:01.40
+6.20
110.9
+7.14
39.
KALININ Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
04:47.64
+1:09.89
+8.49
107.6
+8.13
40.
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
05:01.86
+1:24.11
+14.22
102.6
+9.78
41.
Irina Tiukina
Honda Civic R3
S1600
05:02.03
+1:24.28
+0.17
102.5
+9.80
42.
KLEVATSKIY Dmitry
Lada Kalina R2
A6
05:03.01
+1:25.26
+0.98
102.2
+9.91
43.
RYLOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
05:10.54
+1:32.79
+7.53
99.7
+10.79
44.
MARKOV Evgeniy
Subaru Impreza N14
N4
05:19.01
+1:41.25
+8.46
97.1
+11.77
45.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
05:32.28
+1:54.53
+13.27
93.2
+13.32
46.
POPOV Vasiliy
Ford Fiesta S1600
S1600
05:35.80
+1:58.05
+3.52
92.2
+13.73
47.
MARTYNUK Oleg
Ford Fiesta S1600
S1600
05:46.84
+2:09.09
+11.04
89.3
+15.01
48.
MAIGUR Ilya
Lada Kalina R2
A6
06:51.59
+3:13.83
+1:04.73
75.2
+22.54
49.
Rich Andrew
Subaru Impreza N14 URT
N4
07:27.57
+3:49.82
+35.97
69.2
+26.72
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
11:54.47
134.5
 
2.
LYKHACH Pasha
Subaru Impreza WRC 06
WRC
12:07.93
+13.45
+13.45
132.0
+0.50
3.
MEDVEDEV Roman
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
12:19.93
+25.45
+12.00
129.9
+0.95
4.
+2
MIKULKA Alex
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
12:31.94
+37.47
+12.01
127.8
+1.40
5.
CHIROKOV Vladimir
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
12:32.03
+37.54
+0.09
127.8
+1.41
6.
+1
KHARLANOV Ruslan
Ford Escort Cosworth gr.A
A8
12:43.77
+49.30
+11.74
125.8
+1.85
7.
+2
SADKOV Sergey
Peugeot 206 WRC 03
WRC
12:49.18
+54.70
+5.41
125.0
+2.05
8.
+3
NECHIPORUK Igor
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
12:51.17
+56.70
+2.00
124.6
+2.12
9.
-1
VOLKOVICH Alexander
VW Golf IV Kit Car
A7
12:53.11
+58.64
+1.94
124.3
+2.20
10.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
12:55.09
+1:00.62
+1.98
124.0
+2.27
11.
+1
REINART Hardo
Subaru Impreza N14
N4
12:57.19
+1:02.71
+2.09
123.7
+2.35
12.
+1
BOBILEV Andrey
Ford Focus RS WRC 06
WRC
13:05.90
+1:11.42
+8.71
122.3
+2.67
13.
+1
HANNIBAL Lecter
Lada 112 TMS 1.6
S1600
13:10.93
+1:16.45
+5.03
121.5
+2.86
14.
+3
KOSTIN Dmytro
Ford Fiesta S1600
S1600
13:11.54
+1:17.06
+0.61
121.4
+2.89
15.
GUATAMAS Sergei
Citroen C4 WRC 08
WRC
13:12.47
+1:17.98
+0.92
121.3
+2.92
16.
+6
SIDOROV Konstantin
Peugeot 207 S2000
S2000
13:17.70
+1:23.23
+5.24
120.5
+3.12
17.
+1
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta S1600
S1600
13:20.39
+1:25.92
+2.69
120.1
+3.22
18.
+2
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
13:22.05
+1:27.57
+1.65
119.8
+3.28
19.
VARTANYAN Valeriy
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
13:25.90
+1:31.43
+3.85
119.3
+3.42
20.
+3
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
13:30.57
+1:36.10
+4.67
118.6
+3.60
21.
+3
BOYPRAV Vladimir
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
13:30.91
+1:36.43
+0.34
118.5
+3.61
22.
+3
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
13:35.80
+1:41.33
+4.88
117.8
+3.79
23.
+9
UTKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
13:37.30
+1:42.83
+1.50
117.6
+3.85
24.
+4
SHEKIN Feliks
VW Golf IV Kit Car
A7
13:41.72
+1:47.25
+4.42
117.0
+4.02
25.
+8
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
13:41.82
+1:47.35
+0.10
117.0
+4.02
26.
+8
SOROKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
13:46.93
+1:52.46
+5.11
116.2
+4.21
27.
+9
PIDLUSKY Oleksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
13:51.54
+1:57.07
+4.61
115.6
+4.38
28.
+10
VORONKOVICH Anton
Subaru Impreza N14
N4
13:53.47
+1:59.00
+1.93
115.3
+4.46
29.
+6
LAPINSKAS Remigijus
Subaru Impreza N14
N4
13:54.77
+2:00.30
+1.30
115.1
+4.51
30.
+9
TKACHUK Ruslan
Peugeot 206 S1600
S1600
14:03.42
+2:08.94
+8.64
114.0
+4.83
31.
+9
AHMETSHIN Evgeniy
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
14:03.68
+2:09.19
+0.26
113.9
+4.84
32.
-1
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
14:05.11
+2:10.63
+1.44
113.7
+4.89
33.
+4
JONAITIS Jonis
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
14:13.76
+2:19.28
+8.64
112.6
+5.22
34.
+11
LAPAEV Vitaly
Lada Samara 1400
A5
14:16.13
+2:21.65
+2.37
112.3
+5.31
35.
-6
KALININ Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
14:16.89
+2:22.41
+0.76
112.2
+5.33
36.
+6
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14
N4
14:20.95
00:10.00
+2:26.47
+4.05
111.6
+5.49
37.
-16
KLEVATSKIY Dmitry
Lada Kalina R2
A6
14:23.05
+2:28.58
+2.10
111.4
+5.56
38.
-22
MARKOV Evgeniy
Subaru Impreza N14
N4
14:31.33
+2:36.85
+8.27
110.3
+5.87
39.
-12
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
15:00.36
+3:05.89
+29.04
106.8
+6.96
40.
+3
RYLOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
15:08.81
+3:14.34
+8.44
105.8
+7.28
41.
+9
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta S1600
S1600
15:10.31
+3:15.83
+1.49
105.6
+7.33
42.
+10
BEZKROVNYI Aleksandr
Renault 5 GT Turbo
H
15:13.12
+3:18.64
+2.81
105.3
+7.44
43.
+3
Irina Tiukina
Honda Civic R3
S1600
15:13.54
+3:19.06
+0.42
105.2
+7.46
44.
+4
RED Wheel
Lada Kalina R2
A6
15:14.21
+3:19.73
+0.67
105.1
+7.48
45.
+2
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
15:34.97
+3:40.50
+20.76
102.8
+8.26
46.
-2
POPOV Vasiliy
Ford Fiesta S1600
S1600
15:35.30
+3:40.82
+0.33
102.8
+8.27
47.
+2
MARTYNUK Oleg
Ford Fiesta S1600
S1600
16:23.24
+4:28.77
+47.95
97.8
+10.07
48.
+5
MAIGUR Ilya
Lada Kalina R2
A6
17:51.80
+5:57.32
+1:28.56
89.7
+13.38
49.
+2
Rich Andrew
Subaru Impreza N14 URT
N4
18:09.59
+6:15.12
+17.80
88.2
+14.05
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
OZHEGOV Lev
1
Havárie na RZ 1
BEDENKO Aleksey
1
Havárie na RZ 1
IGNATYK Kolya
1
Havárie na RZ 1
KOVALENKO Vladislav
1
Havárie na RZ 1
ROZHKOV Alexey
1
Havárie na RZ 1
Viacheslav Tiukin
1
Havárie na RZ 1
VILCHYNSKYI Olexandr
1
Havárie na RZ 1
RBR-UA
2
Nenastoupil na RZ 2
BAHLAI Andrii
2
Havárie na RZ 2
TITOV Yuriy
2
Havárie na RZ 2
SHIMAN Alexander
2
Havárie na RZ 2
ES'KOV Maxim
2
Havárie na RZ 2
LYKHACH Roman Sr.
2
Havárie na RZ 2
PANYUSHKIN Evgenyi
2
Havárie na RZ 2
LEGEDZA Andriy
2
Havárie na RZ 2
Red Wheel Racing
2
Havárie na RZ 2
NIKONOROV Rodion
2
Havárie na RZ 2
KUZNIETSOV Stanislav
3
Havárie na RZ 3
RAEVSKIY Sergey
3
Havárie na RZ 3
AUGUSTONIS Ignas
4
Havárie na RZ 4
ARHIPOV Vladimir
4
Havárie na RZ 4
KOCHETKOV Sergey
4
Havárie na RZ 4
VOROBIOV Ruslan
4
Havárie na RZ 4
VARTANYAN Valeriy
5
Havárie na RZ 5
KALININ Denis
5
Havárie na RZ 5
DEMYSHEV Igor
5
Havárie na RZ 5
ORLOV Alexey
6
Havárie na RZ 6
SIDOROV Konstantin
6
Havárie na RZ 6
MAIGUR Ilya
6
Havárie na RZ 6
JONAITIS Jonis
6
Havárie na RZ 6
VORONKOVICH Anton
6
Havárie na RZ 6
Irina Tiukina
7
Havárie na RZ 7
CHIROKOV Vladimir
7
Havárie na RZ 7
MARTYNUK Oleg
8
Havárie na RZ 8
GAVINSKI Viktor
8
Havárie na RZ 8
SADKOV Sergey
9
Havárie na RZ 9
RED Wheel
9
Havárie na RZ 9
Rich Andrew
9
Havárie na RZ 9
MARKOV Evgeniy
9
Havárie na RZ 9
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11200
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7249
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.