Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Kubok-10-Rally Slavutych
Единая страна - Єдина країна
2.5.2014 7:00 - 5.5.2014 22:59
1
2
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 5 - SS5
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, dopoledne, před deštěm, oblačno
5.9 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 5
Další
Po RZ 5
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:20.54
105.9
 
2.
KOCHETKOV Sergey
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:20.78
+0.24
+0.24
105.8
+0.04
3.
KHARLANOV Ruslan
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:21.42
+0.88
+0.64
105.4
+0.15
4.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
03:25.41
+4.87
+3.99
103.4
+0.82
5.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
03:26.40
+5.85
+0.99
102.9
+0.99
6.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
03:26.87
+6.32
+0.47
102.7
+1.07
7.
VIIAND Ander
Volkswagen Polo S1600
S1600
03:31.33
+10.79
+4.46
100.5
+1.83
8.
Vladimir SINELNIKOV
Peugeot 207 S2000
S2000
03:34.48
+13.94
+3.15
99.0
+2.36
9.
GUATAMAS Sergei
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:34.57
+14.02
+0.08
99.0
+2.38
=
UTKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
03:34.57
+14.02
+0.00
99.0
+2.38
11.
TITOV Yuriy
Lada Kalina R2
A6
03:35.90
+15.36
+1.34
98.4
+2.60
12.
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
03:36.80
+16.26
+0.90
98.0
+2.76
13.
AHMETSHIN Evgeniy
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
03:37.67
+17.12
+0.86
97.6
+2.90
14.
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
03:37.89
+17.35
+0.23
97.5
+2.94
15.
C
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta S1600
S1600
03:41.39
+20.85
+3.49
95.9
+3.53
16.
BAKHTIN Aleksey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:41.86
+21.31
+0.47
95.7
+3.61
17.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
03:42.72
+22.17
+0.86
95.4
+3.76
18.
C
JONAITIS Jonis
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:45.70
+25.16
+2.98
94.1
+4.26
19.
SOROKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
03:46.17
+25.63
+0.48
93.9
+4.34
20.
BEZKROVNYI Aleksandr
Lada 21107 Kit Car
A7
03:46.84
+26.30
+0.67
93.6
+4.46
21.
PIDLUSKY Oleksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
03:48.16
+27.62
+1.32
93.1
+4.68
22.
C
PODDUBNUI SERGEY
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:48.28
+27.73
+0.11
93.0
+4.70
23.
ROZHKOV Alexey
Opel Corsa S1600
S1600
03:50.84
+30.30
+2.56
92.0
+5.13
24.
POPOV Vasiliy
Ford Fiesta S1600
S1600
03:54.30
+33.75
+3.46
90.7
+5.72
25.
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
03:54.77
+34.22
+0.47
90.5
+5.80
26.
TKACHUK Ruslan
Peugeot 206 S1600
S1600
04:00.32
+39.78
+5.56
88.4
+6.74
27.
VOROBIOV Ruslan
Lada 21107 Kit Car
A7
04:05.37
+44.83
+5.05
86.6
+7.60
28.
KADIGROV Alex
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:42.52
+1:21.97
+37.14
75.2
+13.89
29.
SACHENOK Boris
Peugeot 207 S2000
S2000
04:43.90
+1:23.36
+1.39
74.8
+14.13
30.
C
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:44.27
+1:23.73
+0.37
74.7
+14.19
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
17:01.99
119.8
 
2.
KOCHETKOV Sergey
Citroen C4 WRC 08
WRC
17:03.13
+1.13
+1.13
119.6
+0.03
3.
KHARLANOV Ruslan
Citroen C4 WRC 08
WRC
17:13.66
+11.67
+10.53
118.4
+0.34
4.
+1
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
17:47.70
+45.71
+34.04
114.6
+1.34
5.
+1
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
17:48.93
+46.94
+1.23
114.5
+1.38
6.
+1
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
17:50.97
+48.98
+2.04
114.3
+1.44
7.
+1
Vladimir SINELNIKOV
Peugeot 207 S2000
S2000
18:13.92
+1:11.93
+22.95
111.9
+2.12
8.
+2
VIIAND Ander
Volkswagen Polo S1600
S1600
18:22.47
+1:20.48
+8.55
111.0
+2.37
9.
GUATAMAS Sergei
Citroen C4 WRC 08
WRC
18:25.33
+1:23.35
+2.87
110.7
+2.45
10.
+2
UTKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
18:37.26
+1:35.27
+11.92
109.6
+2.80
11.
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta S1600
S1600
18:39.41
+1:37.42
+2.15
109.3
+2.87
12.
+1
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
18:51.02
+1:49.03
+11.61
108.2
+3.21
13.
+1
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
18:54.78
+1:52.79
+3.76
107.9
+3.32
14.
-10
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
18:58.08
+1:56.09
+3.30
107.5
+3.41
15.
AHMETSHIN Evgeniy
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
19:00.39
+1:58.40
+2.31
107.3
+3.48
16.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
19:08.95
+2:06.96
+8.56
106.5
+3.73
17.
SOROKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
19:17.36
+2:15.38
+8.42
105.8
+3.98
18.
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
19:32.18
+2:30.19
+14.81
104.4
+4.42
19.
+2
JONAITIS Jonis
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
19:40.23
+2:38.24
+8.05
103.7
+4.65
20.
ROZHKOV Alexey
Opel Corsa S1600
S1600
19:43.70
+2:41.71
+3.47
103.4
+4.76
21.
+3
BAKHTIN Aleksey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
19:50.92
+2:48.93
+7.22
102.8
+4.97
22.
POPOV Vasiliy
Ford Fiesta S1600
S1600
19:52.02
+2:50.03
+1.10
102.7
+5.00
23.
PIDLUSKY Oleksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
19:56.21
+2:54.22
+4.19
102.3
+5.12
24.
+4
TITOV Yuriy
Lada Kalina R2
A6
19:59.39
+2:57.40
+3.18
102.1
+5.22
25.
+1
BEZKROVNYI Aleksandr
Lada 21107 Kit Car
A7
20:02.08
+3:00.09
+2.69
101.8
+5.30
26.
+1
PODDUBNUI SERGEY
Citroen C4 WRC 08
WRC
20:08.01
+3:06.02
+5.93
101.3
+5.47
27.
-2
TKACHUK Ruslan
Peugeot 206 S1600
S1600
20:14.26
+3:12.27
+6.25
100.8
+5.65
28.
+1
VOROBIOV Ruslan
Lada 21107 Kit Car
A7
21:22.69
+4:20.70
+1:08.43
95.4
+7.67
29.
+1
KADIGROV Alex
Subaru Impreza N14 URT
N4
22:00.61
+4:58.62
+37.92
92.7
+8.78
30.
+1
SACHENOK Boris
Peugeot 207 S2000
S2000
23:53.59
+6:51.60
+1:52.98
85.4
+12.11
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
VARTANYAN Valeriy
1
Havárie na RZ 1
MAIGUR Ilya
2
Havárie na RZ 2
RUDYAKOV Victor
2
Nenastoupil na RZ 2
LAPINSKAS Remigijus
2
Havárie na RZ 2
KUZNIETSOV Stanislav
2
Havárie na RZ 2
REINART Hardo
2
Havárie na RZ 2
ES'KOV Maxim
3
Havárie na RZ 3
BOKOV Sergey
3
Havárie na RZ 3
RAEVSKIY Sergey
4
Havárie na RZ 4
SHEKIN Feliks
4
Havárie na RZ 4
SHESTAVIN Dmitriy
5
Havárie na RZ 5
GAVINSKI Viktor
5
Havárie na RZ 5
KADIGROV Alex
6
Havárie na RZ 6
MALYSHEV Denis
6
Havárie na RZ 6
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.