Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
PAULAT Stepan
580
2.
BURIÁNEK Tomáš
539
3.
BUJACEK Martin
538
4.
STEINER Pavel
519
5.
KORALEWSKI Mateusz
507
6.
POLOK Mateusz
400
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
gravel
pirmyn
15.7.2015 23:31 - 18.7.2015 23:59
1
2
3
4
5
6
7
RZ/SS 7 - Prospect Ridge
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
7.8 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 7
Po RZ 7
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
VALENTA Lukas
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:18.88
108.5
 
2.
Anisimov Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
04:21.62
+2.74
+2.74
107.3
+0.35
3.
PODKOPAEV Konstantin
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:23.59
+4.71
+1.97
106.5
+0.60
4.
Evgeniy Bondarenkov
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:55.94
+37.07
+32.35
94.9
+4.75
5.
RACHINSKIS Renars
Subaru Impreza N10
N4
05:15.31
+56.43
+19.36
89.1
+7.23
6.
SOLDATENKO Alexandr
Subaru Impreza N14
N4
05:18.88
01:00.00
+1:00.00
+3.57
88.1
+7.69
=
JONAITIS Jonis
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:18.88
01:00.00
+1:00.00
+0.00
88.1
+7.69
8.
SENAS Lakunas
Ford Fiesta S1600
S1600
05:55.94
01:00.00
+1:37.07
+37.07
78.9
+12.44
=
Daniel Mateoni
MG ZR Super 1600
S1600
05:55.94
01:00.00
+1:37.07
+0.00
78.9
+12.44
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
+1
Anisimov Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
23:33.77
114.8
 
2.
-1
SOLDATENKO Alexandr
Subaru Impreza N14
N4
24:29.67
01:00.00
+55.90
+55.90
110.5
+1.24
3.
VALENTA Lukas
Subaru Impreza N14 URT
N4
25:02.20
01:00.00
+1:28.43
+32.53
108.1
+1.96
4.
+1
Evgeniy Bondarenkov
Lada 112 TMS 1.6
S1600
27:40.29
+4:06.52
+2:38.09
97.8
+5.47
5.
+1
RACHINSKIS Renars
Subaru Impreza N10
N4
28:00.09
02:00.00
+4:26.32
+19.80
96.6
+5.91
6.
-2
SENAS Lakunas
Ford Fiesta S1600
S1600
28:13.24
02:00.00
+4:39.47
+13.15
95.9
+6.20
7.
JONAITIS Jonis
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
29:35.43
05:30.00
+6:01.66
+1:22.19
91.4
+8.02
8.
Daniel Mateoni
MG ZR Super 1600
S1600
30:14.73
01:00.00
+6:40.96
+39.29
89.5
+8.89
9.
PODKOPAEV Konstantin
Subaru Impreza N14 URT
N4
30:15.91
06:00.00
+6:42.14
+1.18
89.4
+8.92
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
BERTOV Andrey
2
Havárie na RZ 2
LAPINSKAS Remigijus
4
Havárie na RZ 4
RUDY Denis
5
Havárie na RZ 5
SOCHA Jirka
6
Nenastoupil na RZ 6
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.07%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.