Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
10 Etap Cup of Russia 2019 - Rally Ingushetiya
More info: www.rbr-russia.ru; 4 Etap Nasha Klassika
18.4.2019 0:01 - 23.4.2019 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 8 - Magas-4
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, dopoledne, průzračno, jasno
5.1 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Předchozí
Na RZ 8
Po RZ 8
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta R5
RC2
03:27.93
88.3
 
2.
C
MARZOA Juan
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
03:35.04
+7.12
+7.12
85.4
+1.40
3.
KARKACH Alex
Peugeot 207 S2000
RC2
03:35.90
+7.97
+0.86
85.0
+1.56
4.
C
BENITEZ echedei
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
03:39.99
+12.07
+4.09
83.5
+2.37
5.
C
BORKUNOV Alexander
Ford Fiesta R5
RC2
03:43.40
+15.47
+3.40
82.2
+3.03
6.
C
TOMECEK Libor
Skoda Fabia R5
RC2
03:43.86
+15.94
+0.47
82.0
+3.12
7.
C
NIEMELA Jyrki
Opel ADAM R2
RC4
03:44.25
+16.32
+0.39
81.9
+3.20
8.
C
BURASHOV Yuri
Lada VFTS GrpB
H/B
03:45.78
+17.85
+1.53
81.3
+3.50
9.
C
CHEKIN Ivan
Lada VFTS GrpB
H/B
03:47.18
+19.25
+1.40
80.8
+3.77
10.
C
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B
03:47.86
+19.94
+0.69
80.6
+3.91
11.
NAZVANOV Mikhail
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
03:49.12
+21.19
+1.26
80.1
+4.16
12.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
03:49.40
+21.48
+0.28
80.0
+4.21
13.
C
BAKHTIN Aleksey
Mitsubishi Lancer Evo X V12 N4
RC2
03:50.35
+22.43
+0.95
79.7
+4.40
14.
DROZDA Karel
Opel ADAM R2
RC4
03:51.25
+23.33
+0.90
79.4
+4.57
15.
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
03:51.46
+23.53
+0.20
79.3
+4.61
16.
Iwanowski Anton
Skoda Fabia R5
RC2
03:51.79
+23.86
+0.33
79.2
+4.68
17.
C
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo IX N4
RC2
03:53.25
+25.33
+1.46
78.7
+4.97
18.
DUBASOV Aleksey
Subaru Impreza N14 N4
RC2
03:57.48
+29.55
+4.22
77.3
+5.79
19.
C
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
03:58.88
+30.95
+1.40
76.9
+6.07
20.
C
ELIJUS Paplauskas
Opel ADAM R2
RC4
03:58.92
+31.00
+0.05
76.8
+6.08
21.
C
RUDYAKOV Victor
Fiat Abarth 500 R3T
RC3
04:05.04
+37.11
+6.12
74.9
+7.28
22.
C
DARIUS Mackevicius
Opel ADAM R2
RC4
04:05.18
+37.25
+0.14
74.9
+7.30
23.
C
Larionov Sergey
Subaru WRX STI 2015 GrpN
RC2
04:05.91
+37.97
+0.73
74.7
+7.45
24.
JAROS Artur
Skoda Fabia R5
RC2
04:10.54
00:10.00
+42.61
+4.63
73.3
+8.36
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
MARZOA Juan
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
51:04.96
87.4
 
2.
KARKACH Alex
Peugeot 207 S2000
RC2
52:40.22
+1:35.26
+1:35.26
84.8
+1.28
3.
BORKUNOV Alexander
Ford Fiesta R5
RC2
54:16.72
+3:11.76
+1:36.50
82.2
+2.58
4.
TOMECEK Libor
Skoda Fabia R5
RC2
54:52.35
+3:47.39
+35.63
81.4
+3.06
5.
NIEMELA Jyrki
Opel ADAM R2
RC4
55:27.57
+4:22.61
+35.22
80.5
+3.53
6.
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B
56:14.04
+5:09.08
+46.47
79.4
+4.15
7.
CHEKIN Ivan
Lada VFTS GrpB
H/B
56:54.61
+5:49.65
+40.57
78.4
+4.70
8.
Iwanowski Anton
Skoda Fabia R5
RC2
57:07.80
10:00.00
+6:02.84
+13.19
78.1
+4.88
9.
BURASHOV Yuri
Lada VFTS GrpB
H/B
57:27.27
+6:22.31
+19.47
77.7
+5.14
10.
BAKHTIN Aleksey
Mitsubishi Lancer Evo X V12 N4
RC2
57:33.23
+6:28.27
+5.96
77.6
+5.22
11.
NAZVANOV Mikhail
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A
57:43.46
+6:38.50
+10.23
77.3
+5.36
12.
DROZDA Karel
Opel ADAM R2
RC4
57:51.29
+6:46.33
+7.83
77.2
+5.46
13.
DUBASOV Aleksey
Subaru Impreza N14 N4
RC2
58:01.41
+6:56.45
+10.11
76.9
+5.60
14.
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
58:13.26
+7:08.30
+11.85
76.7
+5.76
15.
+1
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo IX N4
RC2
58:30.38
+7:25.42
+17.12
76.3
+5.99
16.
-1
ELIJUS Paplauskas
Opel ADAM R2
RC4
58:34.26
+7:29.30
+3.88
76.2
+6.04
17.
BENITEZ echedei
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
60:13.11
05:00.00
+9:08.15
+1:38.85
74.1
+7.37
18.
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
60:47.26
+9:42.29
+34.15
73.4
+7.83
19.
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta R5
RC2
60:51.66
10:00.00
+9:46.70
+4.40
73.3
+7.89
20.
RUDYAKOV Victor
Fiat Abarth 500 R3T
RC3
63:46.63
00:20.00
+12:41.67
+2:54.97
70.0
+10.24
21.
Larionov Sergey
Subaru WRX STI 2015 GrpN
RC2
66:18.92
+15:13.96
+2:32.29
67.3
+12.28
22.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
66:56.32
10:00.00
+15:51.36
+37.40
66.7
+12.79
23.
JAROS Artur
Skoda Fabia R5
RC2
74:20.02
20:10.00
+23:15.06
+7:23.70
60.1
+18.75
24.
DARIUS Mackevicius
Opel ADAM R2
RC4
77:25.28
20:00.00
+26:20.32
+3:05.26
57.7
+21.24
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
Larionova Elionora
5
Havárie na RZ 5
NOSOV Dmitriy
5
Havárie na RZ 5
GONTSOV Ivan
5
Havárie na RZ 5
KALININ Denis
5
Havárie na RZ 5
LAPINSKAS Remigijus
5
Havárie na RZ 5
IGLESIAS Rafa
7
Havárie na RZ 7
RAEVSKIY Sergey
7
Havárie na RZ 7
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.