Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
PAULAT Stepan
580
2.
BURIÁNEK Tomáš
539
3.
BUJACEK Martin
538
4.
STEINER Pavel
519
5.
KORALEWSKI Mateusz
507
6.
POLOK Mateusz
400
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
LADA CUP`13 - Rally - 6
Registration:
RBR-RUSSIA.RU
Forum:
FORUM
28.11.2013 12:00 - 2.12.2013 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
RZ/SS 1 - SS 1
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
9.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
FELTRIN Jernej
Lada 112 VK 1600
S1600
07:20.74
74.3
 
2.
CHEKIN Ivan
Lada 112 VK 1600
S1600
07:31.73
+10.99
+10.99
72.5
+1.21
3.
PRAVDIN Aleksey
Lada 112 VK 1600
S1600
07:35.00
+14.26
+3.27
72.0
+1.57
4.
C
AGUIAR Tiago
Lada 112 VK 1600
S1600
07:35.02
+14.28
+0.02
72.0
+1.57
5.
NIKOLAEF Andrey
Lada 112 VK 1600
S1600
07:38.50
+17.76
+3.48
71.4
+1.95
6.
RAEVSKIY Sergey
Lada 112 VK 1600
S1600
07:38.71
+17.98
+0.21
71.4
+1.98
7.
MALYSHEV Denis
Lada 112 VK 1600
S1600
07:39.01
+18.27
+0.28
71.4
+2.01
8.
C
CHIROKOV Vladimir
Lada 112 VK 1600
S1600
07:41.63
+20.89
+2.62
71.0
+2.30
9.
C
SUHINOV Aleksandr
Lada 112 VK 1600
S1600
07:42.11
+21.37
+0.48
70.9
+2.35
10.
Red Wheel Racing
Lada 112 VK 1600
S1600
07:42.89
+22.15
+0.78
70.8
+2.43
11.
S.Oliskevich
Lada 112 VK 1600
S1600
07:50.43
+29.69
+7.54
69.6
+3.26
12.
C
SISI Saulute
Lada 112 VK 1600
S1600
07:56.10
+35.36
+5.67
68.8
+3.89
13.
PETRENKO Stas
Lada 112 VK 1600
S1600
07:56.14
+35.40
+0.04
68.8
+3.89
14.
BOBILEV Andrey
Lada 112 VK 1600
S1600
07:58.65
+37.90
+2.50
68.4
+4.17
15.
SHIMAN Alexander
Lada 112 VK 1600
S1600
08:00.87
+40.14
+2.22
68.1
+4.41
16.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 112 VK 1600
S1600
08:03.98
+43.24
+3.10
67.7
+4.75
17.
RUDY Denis
Lada 112 VK 1600
S1600
08:04.13
+43.39
+0.15
67.7
+4.77
18.
C
SMIRNOV Dmitriy
Lada 112 VK 1600
S1600
08:04.64
+43.90
+0.50
67.6
+4.82
19.
REINART Hardo
Lada 112 VK 1600
S1600
08:05.00
+44.26
+0.36
67.5
+4.86
20.
VOROBIOV Ruslan
Lada 112 VK 1600
S1600
08:05.12
+44.38
+0.12
67.5
+4.88
21.
Prokop
Lada 112 VK 1600
S1600
08:05.39
+44.65
+0.27
67.5
+4.91
22.
SOROKIN Nikita
Lada 112 VK 1600
S1600
08:07.68
+46.94
+2.29
67.2
+5.16
23.
BOKOV Sergey
Lada 112 VK 1600
S1600
08:14.85
+54.11
+7.16
66.2
+5.95
24.
IVANOV Sergey
Lada 112 VK 1600
S1600
08:20.49
+59.75
+5.65
65.5
+6.57
25.
ivansppt
Lada 112 VK 1600
S1600
08:23.02
+1:02.28
+2.52
65.1
+6.84
26.
BOYKINYA Sergey
Lada 112 VK 1600
S1600
08:24.72
+1:03.99
+1.71
64.9
+7.03
27.
KONOPLEV Dmitriy
Lada 112 VK 1600
S1600
08:33.83
+1:13.09
+9.11
63.8
+8.03
28.
C
RBR Russia
Lada 112 VK 1600
S1600
08:47.97
+1:27.23
+14.14
62.0
+9.59
29.
SOSNIN Aleksey
Lada 112 VK 1600
S1600
08:56.18
+1:35.44
+8.21
61.1
+10.49
30.
POLUYANOV Denis
Lada 112 VK 1600
S1600
08:56.45
+1:35.71
+0.27
61.1
+10.52
31.
Rich Andrew
Lada 112 VK 1600
S1600
09:01.89
+1:41.16
+5.45
60.5
+11.12
32.
SIDOROV Konstantin
Lada 112 VK 1600
S1600
09:04.97
+1:44.23
+3.07
60.1
+11.45
33.
KALININ Denis
Lada 112 VK 1600
S1600
09:05.24
+1:44.50
+0.27
60.1
+11.48
34.
Andrey Wert
Lada 112 VK 1600
S1600
09:08.66
+1:47.92
+3.42
59.7
+11.86
35.
IONIN Alexander
Lada 112 VK 1600
S1600
09:11.73
+1:50.99
+3.07
59.4
+12.20
36.
DOKER Nazik
Lada 112 VK 1600
S1600
09:14.26
+1:53.52
+2.54
59.1
+12.48
37.
C
BORISENKO Anton
Lada 112 VK 1600
S1600
09:18.93
+1:58.19
+4.67
58.6
+12.99
38.
MAIGUR Ilya
Lada 112 VK 1600
S1600
09:24.02
+2:03.28
+5.09
58.1
+13.55
39.
KADIGROV Alex
Lada 112 VK 1600
S1600
09:36.63
+2:15.88
+12.61
56.8
+14.93
40.
BORISOV Mikhail
Lada 112 VK 1600
S1600
10:44.63
+3:23.89
+1:08.00
50.8
+22.41
41.
KUZNIETSOV Stanislav
Lada 112 VK 1600
S1600
10:56.63
+3:35.89
+12.00
49.9
+23.72
42.
LUKINYK Denis
Lada 112 VK 1600
S1600
11:35.98
+4:15.24
+39.35
47.1
+28.05
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
FELTRIN Jernej
Lada 112 VK 1600
S1600
07:20.74
74.3
 
2.
CHEKIN Ivan
Lada 112 VK 1600
S1600
07:31.73
+10.99
+10.99
72.5
+1.21
3.
PRAVDIN Aleksey
Lada 112 VK 1600
S1600
07:35.00
+14.26
+3.27
72.0
+1.57
4.
AGUIAR Tiago
Lada 112 VK 1600
S1600
07:35.02
+14.28
+0.02
72.0
+1.57
5.
NIKOLAEF Andrey
Lada 112 VK 1600
S1600
07:38.50
+17.76
+3.48
71.4
+1.95
6.
RAEVSKIY Sergey
Lada 112 VK 1600
S1600
07:38.71
+17.98
+0.21
71.4
+1.98
7.
MALYSHEV Denis
Lada 112 VK 1600
S1600
07:39.01
+18.27
+0.28
71.4
+2.01
8.
CHIROKOV Vladimir
Lada 112 VK 1600
S1600
07:41.63
+20.89
+2.62
71.0
+2.30
9.
SUHINOV Aleksandr
Lada 112 VK 1600
S1600
07:42.11
+21.37
+0.48
70.9
+2.35
10.
Red Wheel Racing
Lada 112 VK 1600
S1600
07:42.89
+22.15
+0.78
70.8
+2.43
11.
S.Oliskevich
Lada 112 VK 1600
S1600
07:50.43
+29.69
+7.54
69.6
+3.26
12.
SISI Saulute
Lada 112 VK 1600
S1600
07:56.10
+35.36
+5.67
68.8
+3.89
13.
PETRENKO Stas
Lada 112 VK 1600
S1600
07:56.14
+35.40
+0.04
68.8
+3.89
14.
BOBILEV Andrey
Lada 112 VK 1600
S1600
07:58.65
+37.90
+2.50
68.4
+4.17
15.
SHIMAN Alexander
Lada 112 VK 1600
S1600
08:00.87
+40.14
+2.22
68.1
+4.41
16.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 112 VK 1600
S1600
08:03.98
+43.24
+3.10
67.7
+4.75
17.
RUDY Denis
Lada 112 VK 1600
S1600
08:04.13
+43.39
+0.15
67.7
+4.77
18.
SMIRNOV Dmitriy
Lada 112 VK 1600
S1600
08:04.64
+43.90
+0.50
67.6
+4.82
19.
REINART Hardo
Lada 112 VK 1600
S1600
08:05.00
+44.26
+0.36
67.5
+4.86
20.
VOROBIOV Ruslan
Lada 112 VK 1600
S1600
08:05.12
+44.38
+0.12
67.5
+4.88
21.
Prokop
Lada 112 VK 1600
S1600
08:05.39
+44.65
+0.27
67.5
+4.91
22.
SOROKIN Nikita
Lada 112 VK 1600
S1600
08:07.68
+46.94
+2.29
67.2
+5.16
23.
BOKOV Sergey
Lada 112 VK 1600
S1600
08:14.85
+54.11
+7.16
66.2
+5.95
24.
IVANOV Sergey
Lada 112 VK 1600
S1600
08:20.49
+59.75
+5.65
65.5
+6.57
25.
ivansppt
Lada 112 VK 1600
S1600
08:23.02
+1:02.28
+2.52
65.1
+6.84
26.
BOYKINYA Sergey
Lada 112 VK 1600
S1600
08:24.72
+1:03.99
+1.71
64.9
+7.03
27.
KONOPLEV Dmitriy
Lada 112 VK 1600
S1600
08:33.83
+1:13.09
+9.11
63.8
+8.03
28.
RBR Russia
Lada 112 VK 1600
S1600
08:47.97
+1:27.23
+14.14
62.0
+9.59
29.
SOSNIN Aleksey
Lada 112 VK 1600
S1600
08:56.18
+1:35.44
+8.21
61.1
+10.49
30.
POLUYANOV Denis
Lada 112 VK 1600
S1600
08:56.45
+1:35.71
+0.27
61.1
+10.52
31.
Rich Andrew
Lada 112 VK 1600
S1600
09:01.89
+1:41.16
+5.45
60.5
+11.12
32.
SIDOROV Konstantin
Lada 112 VK 1600
S1600
09:04.97
+1:44.23
+3.07
60.1
+11.45
33.
KALININ Denis
Lada 112 VK 1600
S1600
09:05.24
+1:44.50
+0.27
60.1
+11.48
34.
Andrey Wert
Lada 112 VK 1600
S1600
09:08.66
+1:47.92
+3.42
59.7
+11.86
35.
IONIN Alexander
Lada 112 VK 1600
S1600
09:11.73
+1:50.99
+3.07
59.4
+12.20
36.
DOKER Nazik
Lada 112 VK 1600
S1600
09:14.26
+1:53.52
+2.54
59.1
+12.48
37.
BORISENKO Anton
Lada 112 VK 1600
S1600
09:18.93
+1:58.19
+4.67
58.6
+12.99
38.
MAIGUR Ilya
Lada 112 VK 1600
S1600
09:24.02
+2:03.28
+5.09
58.1
+13.55
39.
KADIGROV Alex
Lada 112 VK 1600
S1600
09:36.63
+2:15.88
+12.61
56.8
+14.93
40.
BORISOV Mikhail
Lada 112 VK 1600
S1600
10:44.63
+3:23.89
+1:08.00
50.8
+22.41
41.
KUZNIETSOV Stanislav
Lada 112 VK 1600
S1600
10:56.63
+3:35.89
+12.00
49.9
+23.72
42.
LUKINYK Denis
Lada 112 VK 1600
S1600
11:35.98
+4:15.24
+39.35
47.1
+28.05
Sledovat turnaj živě
Další
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
FELTRIN Jernej
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
02:21.78
04:29.43
07:20.74
C
CHEKIN Ivan
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:05.72
+00:07.43
+00:10.99
PRAVDIN Aleksey
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:02.78
+00:07.32
+00:14.25
AGUIAR Tiago
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:07.09
+00:13.48
+00:14.28
C
NIKOLAEF Andrey
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:06.11
+00:10.62
+00:17.76
RAEVSKIY Sergey
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:08.47
+00:12.69
+00:17.97
MALYSHEV Denis
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:05.62
+00:12.50
+00:18.26
CHIROKOV Vladimir
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:08.08
+00:16.04
+00:20.88
C
SUHINOV Aleksandr
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:10.63
+00:16.62
+00:21.37
C
Red Wheel Racing
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:13.72
+00:16.30
+00:22.15
S.Oliskevich
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:12.99
+00:21.50
+00:29.68
SISI Saulute
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:13.59
+00:23.57
+00:35.36
C
PETRENKO Stas
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:14.91
+00:21.57
+00:35.39
BOBILEV Andrey
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:12.25
+00:23.69
+00:37.91
SHIMAN Alexander
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:12.36
+00:23.64
+00:40.13
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:13.15
+00:19.58
+00:43.23
RUDY Denis
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:22.73
+00:31.09
+00:43.39
SMIRNOV Dmitriy
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:08.68
+00:21.42
+00:43.89
C
REINART Hardo
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:15.83
+00:27.37
+00:44.25
VOROBIOV Ruslan
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:20.91
+00:31.38
+00:44.38
Prokop
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:29.20
+00:38.92
+00:44.64
SOROKIN Nikita
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:16.79
+00:41.07
+00:46.94
BOKOV Sergey
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:20.96
+00:35.14
+00:54.10
IVANOV Sergey
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:23.86
+00:40.49
+00:59.75
ivansppt
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:24.89
+00:44.10
+01:02.27
BOYKINYA Sergey
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:14.94
+00:23.33
+01:03.98
KONOPLEV Dmitriy
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:18.46
+00:38.00
+01:13.09
RBR Russia
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:29.41
+01:04.63
+01:27.22
C
SOSNIN Aleksey
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:26.08
+00:36.39
+01:35.44
POLUYANOV Denis
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:18.37
+00:49.51
+01:35.70
Rich Andrew
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:42.63
+01:12.67
+01:41.15
SIDOROV Konstantin
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:19.42
+00:41.05
+01:44.22
KALININ Denis
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+01:16.80
+01:30.59
+01:44.49
Andrey Wert
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:31.79
+00:45.32
+01:47.91
IONIN Alexander
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:47.40
+01:13.16
+01:50.98
DOKER Nazik
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:41.97
+01:14.60
+01:53.52
BORISENKO Anton
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:43.83
+01:21.26
+01:58.19
C
MAIGUR Ilya
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:34.56
+00:59.87
+02:03.28
KADIGROV Alex
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:33.55
+01:20.20
+02:15.89
BORISOV Mikhail
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+01:13.11
+01:37.01
+03:23.89
KUZNIETSOV Stanislav
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:40.58
+01:22.67
+03:35.89
LUKINYK Denis
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:54.72
+01:32.12
+04:15.23
KOCHETKOV Anton
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
+00:13.75
+00:22.62
--:--:--
C
ZAYTSEV Anton
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
--:--:--
--:--:--
--:--:--
ORLOV Alexey
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
--:--:--
--:--:--
--:--:--
TITOV Yuriy
Lada 112 VK 1600
S1600
Sníh
--:--:--
--:--:--
--:--:--
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7247
22.07%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.