Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
ZBORIL Roman 1
66
5.
BUJACEK Jakub
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
The final stage III Open championship FAMILY RACING RALLY TEAM 2013
Information and results on the forum
9.12.2013 0:15 - 15.12.2013 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 8 - SS8
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, dopoledne, mlhavo, polojasno
1.9 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 8
Po RZ 8
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
01:36.68
70.7
 
2.
C
FELTRIN Jernej
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
01:36.77
+0.09
+0.09
70.7
+0.05
3.
KALININ Denis
Subaru Impreza WRC 08
WRC
01:39.54
+2.86
+2.77
68.7
+1.51
4.
VALL Tab
Citroen Xsara WRC 05
WRC
01:40.26
+3.58
+0.72
68.2
+1.88
5.
STEFANENKO Alexandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
01:41.53
+4.84
+1.27
67.4
+2.55
6.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lancia Delta
A8
01:42.31
+5.63
+0.78
66.9
+2.96
7.
JEDLICKA Patrik
Opel Corsa S1600
S1600
01:45.38
+8.69
+3.07
64.9
+4.58
8.
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
01:49.79
+13.12
+4.42
62.3
+6.90
9.
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
01:50.44
+13.76
+0.65
61.9
+7.24
10.
GUATAMAS Sergei
Citroen C4 WRC 08
WRC
01:55.00
+18.32
+4.55
59.5
+9.64
11.
RYLOV Dmitriy
Peugeot 106 Rallye A5
A5
01:57.32
+20.64
+2.31
58.3
+10.86
12.
C
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
01:59.12
+22.44
+1.80
57.4
+11.81
13.
C
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
02:02.13
+25.45
+3.01
56.0
+13.39
14.
SADKOV Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:04.75
+28.08
+2.63
54.8
+14.78
15.
EVERSONS Edgars
Peugeot 106 Rallye A5
A5
02:06.89
+30.21
+2.13
53.9
+15.90
16.
Red Wheel Racing
Ford Fiesta S1600
S1600
02:32.48
+55.80
+25.59
44.9
+29.37
17.
PLESKOT Irek
Lada Kalina R2
A6
02:44.44
+1:07.76
+11.96
41.6
+35.66
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
FELTRIN Jernej
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
35:40.90
95.7
 
2.
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
35:59.77
+18.87
+18.87
94.8
+0.33
3.
VALL Tab
Citroen Xsara WRC 05
WRC
36:39.12
+58.22
+39.35
93.1
+1.02
4.
+2
KALININ Denis
Subaru Impreza WRC 08
WRC
37:51.27
00:10.00
+2:10.37
+1:12.15
90.2
+2.29
5.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
37:57.75
+2:16.85
+6.48
89.9
+2.41
6.
+1
PANYUSHKIN Evgenyi
Lancia Delta
A8
38:05.41
+2:24.51
+7.66
89.6
+2.54
7.
+1
GUATAMAS Sergei
Citroen C4 WRC 08
WRC
38:22.21
+2:41.31
+16.80
89.0
+2.83
8.
+1
SADKOV Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
38:34.56
+2:53.66
+12.35
88.5
+3.05
9.
+1
STEFANENKO Alexandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
39:03.64
+3:22.74
+29.08
87.4
+3.56
10.
+2
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
39:28.17
+3:47.28
+24.54
86.5
+3.99
11.
+2
JEDLICKA Patrik
Opel Corsa S1600
S1600
39:41.46
+4:00.57
+13.29
86.0
+4.23
12.
+2
Red Wheel Racing
Ford Fiesta S1600
S1600
41:08.83
+5:27.93
+1:27.36
83.0
+5.76
13.
+2
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
41:17.09
+5:36.19
+8.26
82.7
+5.91
14.
+2
RYLOV Dmitriy
Peugeot 106 Rallye A5
A5
42:22.92
+6:42.03
+1:05.84
80.6
+7.07
15.
+2
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
42:57.35
+7:16.45
+34.42
79.5
+7.67
16.
+2
EVERSONS Edgars
Peugeot 106 Rallye A5
A5
43:16.82
+7:35.92
+19.47
78.9
+8.01
17.
+3
PLESKOT Irek
Lada Kalina R2
A6
49:20.55
+13:39.65
+6:03.73
69.2
+14.41
Sledovat turnaj živě
Předchozí
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
Sníh
00:50.01
01:12.23
01:36.68
FELTRIN Jernej
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
Sníh
+00:00.34
+00:00.94
+00:00.09
C
KALININ Denis
Subaru Impreza WRC 08
WRC
Sníh
+00:04.88
+00:04.49
+00:02.86
VALL Tab
Citroen Xsara WRC 05
WRC
Sníh
+00:03.74
+00:03.81
+00:03.57
STEFANENKO Alexandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
Sníh
+00:00.79
+00:02.87
+00:04.85
PANYUSHKIN Evgenyi
Lancia Delta
A8
Sníh
+00:00.62
+00:04.48
+00:05.63
JEDLICKA Patrik
Opel Corsa S1600
S1600
Sníh
+00:07.58
+00:08.52
+00:08.69
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
Sníh
+00:11.85
+00:12.44
+00:13.11
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
Sníh
+00:10.55
+00:12.20
+00:13.76
GUATAMAS Sergei
Citroen C4 WRC 08
WRC
Sníh
+00:07.31
+00:13.54
+00:18.31
RYLOV Dmitriy
Peugeot 106 Rallye A5
A5
Sníh
+00:05.44
+00:18.02
+00:20.64
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
Sníh
+00:10.75
+00:13.09
+00:22.43
C
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
Sníh
+00:25.31
+00:25.93
+00:25.45
C
SADKOV Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Sníh
+00:23.33
+00:25.70
+00:28.07
EVERSONS Edgars
Peugeot 106 Rallye A5
A5
Sníh
+00:13.63
+00:28.56
+00:30.20
Red Wheel Racing
Ford Fiesta S1600
S1600
Sníh
+00:48.96
+00:51.19
+00:55.80
PLESKOT Irek
Lada Kalina R2
A6
Sníh
+00:55.32
+01:04.82
+01:07.75
TOMECEK Libor
Citroen Xsara WRC 05
WRC
Sníh
--:--:--
--:--:--
--:--:--
C
NOSKOV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
Sníh
--:--:--
--:--:--
--:--:--
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
Sníh
--:--:--
--:--:--
--:--:--
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.