Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
507
2.
PAULAT Stepan
472
3.
STEINER Pavel
411
4.
BURIÁNEK Tomáš
395
5.
BUJACEK Martin
364
6.
POLOK Mateusz
310
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
ZBORIL Roman 1
66
5.
BUJACEK Jakub
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
RBR-UMRC 2020 - ETAP 6 - XADO DRC
RBR-UMRC Liman Cup 2020
:::
REGISTRATION
:::
CALENDAR
4.9.2020 7:00 - 7.9.2020 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
RZ/SS 1 - Avtodrom 1
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, polojasno
2.6 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
STEINBERG Kurt
Citroen DS3 R5
RC2
01:52.50
83.2
 
2.
C
KOCHETKOV Anton
VW Polo GTI R5
RC2
01:52.93
+0.43
+0.43
82.9
+0.16
3.
C
IVANOV Sergey
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:53.16
+0.65
+0.22
82.7
+0.25
4.
C
TOMECEK Libor
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:53.92
+1.42
+0.76
82.2
+0.54
5.
C
MALYSHEV Denis
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:54.33
+1.83
+0.41
81.9
+0.70
6.
C
BORKUNOV Alexander
Citroen C3 R5
RC2
01:55.23
+2.73
+0.90
81.2
+1.05
7.
PAULO Tempera
Citroen C3 R5
RC2
01:55.26
+2.76
+0.03
81.2
+1.06
8.
LAPINSKAS Remigijus
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:55.37
+2.86
+0.10
81.1
+1.10
9.
BLATNIK Primoz
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:55.68
+3.18
+0.32
80.9
+1.22
10.
C
MARZOA Juan
Mitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2)
RC2
01:56.17
+3.67
+0.49
80.6
+1.41
11.
GORCZYCA Jan
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
01:56.19
+3.69
+0.03
80.6
+1.42
12.
THELC Matt
VW Polo GTI R5
RC2
01:56.59
+4.09
+0.40
80.3
+1.57
13.
Larionov Sergey
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
01:57.23
+4.73
+0.64
79.8
+1.82
14.
JURIEV Alexandr
Mitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2)
RC2
01:57.81
+5.31
+0.57
79.4
+2.04
15.
KOLOMIIETS Kyryl
Mitsubishi Lancer Evo IX N4
RC2
01:58.22
+5.72
+0.41
79.2
+2.20
16.
LEBED Nazariy
Mitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2)
RC2
01:58.56
+6.06
+0.34
78.9
+2.33
17.
PANYUSHKIN Evgenyi
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
01:58.68
+6.18
+0.13
78.9
+2.38
18.
Pedro Dias da Silva
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:59.78
+7.28
+1.10
78.1
+2.80
19.
Hujiwara Drx
Citroen C3 R5
RC2
01:59.90
+7.39
+0.11
78.1
+2.84
20.
C
SCHAMBERGER Karel st
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:00.00
+7.50
+0.11
78.0
+2.88
21.
BAT Bruce
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
02:00.57
+8.06
+0.56
77.6
+3.10
22.
Taurijus Rakauskas
Ford Fiesta R5
RC2
02:00.61
+8.11
+0.04
77.6
+3.12
23.
KOPP Tomas
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:00.74
+8.24
+0.13
77.5
+3.17
24.
VEIRA Rodolfo
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
02:01.31
+8.81
+0.56
77.2
+3.39
=
BEZKROVNYI Aleksandr
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
H/A
02:01.31
+8.81
+0.00
77.2
+3.39
26.
PECMAN Edin
VW Polo GTI R5
RC2
02:01.66
+9.16
+0.35
76.9
+3.52
27.
VALA Stanislav
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:02.48
+9.98
+0.82
76.4
+3.84
28.
GONTSOV Ivan
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
02:02.61
+10.10
+0.13
76.3
+3.89
29.
C
KAZAKOV Ilya
Opel ADAM R2
RC4
02:03.08
+10.58
+0.47
76.0
+4.07
30.
NIKITA Nehreiev
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:03.46
+10.96
+0.38
75.8
+4.21
31.
C
WORONECKI Mirek
Citroen DS3 R3-MAX
RC3
02:04.51
+12.01
+1.05
75.2
+4.62
32.
NAZVANOV Mikhail
Opel ADAM R2
RC4
02:04.59
+12.09
+0.08
75.1
+4.65
33.
Larionova Elionora
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
02:05.72
+13.22
+1.12
74.4
+5.08
34.
CHETIN Evgeniy
Subaru Impreza N15 R4
RC2
02:05.93
+13.43
+0.21
74.3
+5.16
35.
MAKAROV Artem
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:06.21
+13.71
+0.28
74.2
+5.27
36.
Sakhnevych Taras
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:06.60
+14.09
+0.38
73.9
+5.42
37.
TITOV Yuriy
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:07.87
00:10.00
+15.36
+1.27
73.2
+5.91
38.
SILVA Roman
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:08.77
+16.26
+0.90
72.7
+6.25
39.
EDIKIN Dima
Citroen DS3 R5
RC2
02:08.80
+16.30
+0.03
72.7
+6.27
40.
C
TOMECEK Josef
Skoda 130 RS Grp2
H/2
02:09.35
+16.85
+0.55
72.4
+6.48
41.
Augustas Ivoska
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:10.13
+17.63
+0.78
71.9
+6.78
42.
PIDLUSKY Oleksandr
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:10.64
+18.14
+0.51
71.6
+6.98
43.
QUARTUCCI Emiliano
Peugeot 208 R2
RC4
02:10.90
+18.39
+0.26
71.5
+7.08
44.
STOYAN Vladislav
Lada VFTS GrpB
H/B
02:11.64
+19.14
+0.74
71.1
+7.36
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
STEINBERG Kurt
Citroen DS3 R5
RC2
01:52.50
83.2
 
2.
KOCHETKOV Anton
VW Polo GTI R5
RC2
01:52.93
+0.43
+0.43
82.9
+0.16
3.
IVANOV Sergey
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:53.16
+0.65
+0.22
82.7
+0.25
4.
TOMECEK Libor
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:53.92
+1.42
+0.76
82.2
+0.54
5.
MALYSHEV Denis
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:54.33
+1.83
+0.41
81.9
+0.70
6.
BORKUNOV Alexander
Citroen C3 R5
RC2
01:55.23
+2.73
+0.90
81.2
+1.05
7.
PAULO Tempera
Citroen C3 R5
RC2
01:55.26
+2.76
+0.03
81.2
+1.06
8.
LAPINSKAS Remigijus
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:55.37
+2.86
+0.10
81.1
+1.10
9.
BLATNIK Primoz
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:55.68
+3.18
+0.32
80.9
+1.22
10.
MARZOA Juan
Mitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2)
RC2
01:56.17
+3.67
+0.49
80.6
+1.41
11.
GORCZYCA Jan
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
01:56.19
+3.69
+0.03
80.6
+1.42
12.
THELC Matt
VW Polo GTI R5
RC2
01:56.59
+4.09
+0.40
80.3
+1.57
13.
Larionov Sergey
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
01:57.23
+4.73
+0.64
79.8
+1.82
14.
JURIEV Alexandr
Mitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2)
RC2
01:57.81
+5.31
+0.57
79.4
+2.04
15.
KOLOMIIETS Kyryl
Mitsubishi Lancer Evo IX N4
RC2
01:58.22
+5.72
+0.41
79.2
+2.20
16.
LEBED Nazariy
Mitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2)
RC2
01:58.56
+6.06
+0.34
78.9
+2.33
17.
PANYUSHKIN Evgenyi
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A
01:58.68
+6.18
+0.13
78.9
+2.38
18.
Pedro Dias da Silva
Skoda Fabia R5 evo
RC2
01:59.78
+7.28
+1.10
78.1
+2.80
19.
Hujiwara Drx
Citroen C3 R5
RC2
01:59.90
+7.39
+0.11
78.1
+2.84
20.
SCHAMBERGER Karel st
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:00.00
+7.50
+0.11
78.0
+2.88
21.
BAT Bruce
Skoda Fabia R5 (b)
RC2
02:00.57
+8.06
+0.56
77.6
+3.10
22.
Taurijus Rakauskas
Ford Fiesta R5
RC2
02:00.61
+8.11
+0.04
77.6
+3.12
23.
KOPP Tomas
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:00.74
+8.24
+0.13
77.5
+3.17
24.
VEIRA Rodolfo
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
02:01.31
+8.81
+0.56
77.2
+3.39
=
BEZKROVNYI Aleksandr
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
H/A
02:01.31
+8.81
+0.00
77.2
+3.39
26.
PECMAN Edin
VW Polo GTI R5
RC2
02:01.66
+9.16
+0.35
76.9
+3.52
27.
VALA Stanislav
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:02.48
+9.98
+0.82
76.4
+3.84
28.
GONTSOV Ivan
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
02:02.61
+10.10
+0.13
76.3
+3.89
29.
KAZAKOV Ilya
Opel ADAM R2
RC4
02:03.08
+10.58
+0.47
76.0
+4.07
30.
NIKITA Nehreiev
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:03.46
+10.96
+0.38
75.8
+4.21
31.
WORONECKI Mirek
Citroen DS3 R3-MAX
RC3
02:04.51
+12.01
+1.05
75.2
+4.62
32.
NAZVANOV Mikhail
Opel ADAM R2
RC4
02:04.59
+12.09
+0.08
75.1
+4.65
33.
Larionova Elionora
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
02:05.72
+13.22
+1.12
74.4
+5.08
34.
CHETIN Evgeniy
Subaru Impreza N15 R4
RC2
02:05.93
+13.43
+0.21
74.3
+5.16
35.
MAKAROV Artem
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:06.21
+13.71
+0.28
74.2
+5.27
36.
Sakhnevych Taras
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:06.60
+14.09
+0.38
73.9
+5.42
37.
TITOV Yuriy
Skoda Fabia R5 evo
RC2
02:07.87
00:10.00
+15.36
+1.27
73.2
+5.91
38.
SILVA Roman
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:08.77
+16.26
+0.90
72.7
+6.25
39.
EDIKIN Dima
Citroen DS3 R5
RC2
02:08.80
+16.30
+0.03
72.7
+6.27
40.
TOMECEK Josef
Skoda 130 RS Grp2
H/2
02:09.35
+16.85
+0.55
72.4
+6.48
41.
Augustas Ivoska
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:10.13
+17.63
+0.78
71.9
+6.78
42.
PIDLUSKY Oleksandr
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC4
02:10.64
+18.14
+0.51
71.6
+6.98
43.
QUARTUCCI Emiliano
Peugeot 208 R2
RC4
02:10.90
+18.39
+0.26
71.5
+7.08
44.
STOYAN Vladislav
Lada VFTS GrpB
H/B
02:11.64
+19.14
+0.74
71.1
+7.36
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11197
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.91%
3 roky
Hlasů: 3848
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7246
22.07%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.