Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
2-Rally Lviv
Summer Cup 2013
5.7.2013 8:00 - 8.7.2013 20:59
1
2
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 1 - SS1
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
7.6 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
FELTRIN Jernej
Skoda Octavia WRC Evo 2
WRC
03:54.39
116.7
 
2.
MIKULKA Alex
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:59.28
+4.88
+4.88
114.3
+0.64
3.
BORKUNOV Alexander
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:01.03
+6.64
+1.75
113.5
+0.87
4.
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:01.57
+7.18
+0.54
113.3
+0.94
5.
C
KUZMINOV Alexander
Subaru Impreza WRC 06
WRC
04:01.98
+7.59
+0.41
113.1
+1.00
6.
C
KOCHETKOV Anton
Citroen Xsara WRC 05
WRC
04:04.62
+10.23
+2.64
111.8
+1.35
7.
C
KOCHETKOV Sergey
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:04.76
+10.37
+0.14
111.8
+1.36
8.
C
SOLDAKOV Ilya
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:06.28
+11.89
+1.51
111.1
+1.56
9.
LYKHACH Pasha
Subaru Impreza WRC 06
WRC
04:06.38
+11.99
+0.10
111.0
+1.58
10.
GEZEVICIUS Deividas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:06.48
+12.09
+0.10
111.0
+1.59
11.
BAYKOV Oleg
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:09.68
+15.29
+3.20
109.6
+2.01
12.
TITOV Yuriy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:12.43
+18.04
+2.75
108.4
+2.37
13.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
04:12.52
+18.13
+0.09
108.3
+2.39
14.
PETRENKO Stas
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:14.20
+19.80
+1.68
107.6
+2.61
15.
KHARLANOV Ruslan
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:14.64
+20.25
+0.44
107.4
+2.66
16.
REINART Hardo
Subaru Impreza N12
N4
04:14.92
+20.53
+0.28
107.3
+2.70
17.
IVANOVA Katya
Subaru Impreza N14
N4
04:14.94
+20.55
+0.01
107.3
+2.70
18.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
04:14.98
+20.58
+0.04
107.3
+2.71
19.
UTKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:15.26
+20.87
+0.28
107.2
+2.75
20.
SADKOV Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:15.60
+21.21
+0.34
107.0
+2.79
21.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:17.10
+22.71
+1.49
106.4
+2.99
22.
Irina Tiukina
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:18.29
+23.90
+1.19
105.9
+3.14
23.
MILYAKOV Dmitriy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:18.57
+24.18
+0.28
105.8
+3.18
24.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:19.37
+24.98
+0.80
105.5
+3.29
25.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
04:19.51
+25.12
+0.13
105.4
+3.30
26.
C
VODICKA Petr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:19.79
+25.40
+0.28
105.3
+3.34
27.
SOROKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:20.12
+25.73
+0.33
105.2
+3.39
28.
ANDREIKA Prostoi
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:22.64
+28.25
+2.50
104.2
+3.72
29.
VIIAND Ander
Volkswagen Polo S1600
S1600
04:24.82
+30.43
+2.19
103.3
+4.00
30.
OKAS Gvidas
Opel Corsa S1600
S1600
04:25.13
+30.74
+0.31
103.2
+4.04
31.
GUATAMAS Sergei
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:25.27
+30.87
+0.13
103.1
+4.06
32.
VILCHYNSKYI Olexandr
Subaru Impreza N14
N4
04:25.40
+31.01
+0.14
103.1
+4.08
33.
HANNIBAL Lecter
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:27.12
+32.72
+1.71
102.4
+4.31
34.
C
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
04:27.99
+33.60
+0.88
102.1
+4.42
35.
C
AUGUSTONIS Ignas
Subaru Impreza N14
N4
04:29.76
+35.36
+1.76
101.4
+4.65
36.
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
04:29.91
+35.51
+0.15
101.4
+4.67
37.
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:30.14
+35.75
+0.23
101.3
+4.70
38.
KULIKAUSKAS Robertas
Subaru Impreza WRC 05
WRC
04:30.35
+35.96
+0.22
101.2
+4.73
39.
Iwanowski Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:31.43
+37.04
+1.08
100.8
+4.87
40.
KALININ Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
04:33.29
+38.90
+1.86
100.1
+5.12
41.
SHEKIN Feliks
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:34.67
+40.28
+1.37
99.6
+5.30
42.
C
ES'KOV Maxim
Lada Kalina R2
A6
04:38.45
+44.06
+3.78
98.3
+5.80
43.
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:39.11
+44.71
+0.66
98.0
+5.88
44.
TKACHUK Ruslan
Subaru Impreza WRC 06
WRC
04:40.78
+46.39
+1.67
97.4
+6.10
45.
AHMETSHIN Evgeniy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:40.85
+46.46
+0.07
97.4
+6.11
46.
ORLOV Alexey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:42.90
+48.51
+2.06
96.7
+6.38
47.
PIDLUSKY Oleksandr
Subaru Impreza WRC 06
WRC
04:43.31
+48.92
+0.41
96.6
+6.44
48.
MARTYNUK Oleg
Ford Fiesta S1600
S1600
04:44.62
+50.23
+1.31
96.1
+6.61
49.
DOMCHENKO Aleksey
Subaru Impreza N12
N4
04:44.85
+50.46
+0.23
96.0
+6.64
50.
C
BEDENKO Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
04:45.10
+50.71
+0.25
96.0
+6.67
51.
LEBED Nazariy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:45.12
+50.73
+0.02
96.0
+6.68
52.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
BMW M3 e30 grH
H
04:47.59
+53.20
+2.47
95.1
+7.00
53.
BELOBORODOV Pavel
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
04:48.36
+53.97
+0.77
94.9
+7.10
54.
Viacheslav Tiukin
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:48.52
+54.13
+0.16
94.8
+7.12
55.
KOTYK Sergio
Opel Corsa S1600
S1600
04:55.74
+1:01.35
+7.22
92.5
+8.07
56.
PADALKIN Nikita
Citroen C2 S1600
S1600
04:56.41
+1:02.01
+0.66
92.3
+8.16
57.
LAPINSKAS Remigijus
Subaru Impreza N14
N4
04:56.54
+1:02.15
+0.13
92.3
+8.18
58.
POPOV Vasiliy
Ford Fiesta S1600
S1600
04:58.23
+1:03.84
+1.69
91.7
+8.40
59.
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
05:00.12
+1:05.73
+1.89
91.2
+8.65
60.
GONTSOV Ivan
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:02.73
+1:08.33
+2.61
90.4
+8.99
61.
EDIKIN Dima
Lada Samara 1600
A6
05:10.83
+1:16.44
+8.10
88.0
+10.06
62.
ADAMOVICH Alexander
Ford Fiesta ST
N3
05:11.23
+1:16.84
+0.41
87.9
+10.11
63.
MAIGUR Ilya
Lada Kalina R2
A6
05:18.25
+1:23.86
+7.02
86.0
+11.03
64.
Rich Andrew
Mitsubishi Lancer Evo 6
N4
05:24.05
+1:29.66
+5.80
84.4
+11.80
65.
ANDRIUSA Sostak
Lada Samara 1600
A6
05:42.11
+1:47.72
+18.05
80.0
+14.17
66.
ROZHKOV Alexey
Opel Corsa S1600
S1600
07:18.74
+3:24.35
+1:36.63
62.4
+26.89
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
FELTRIN Jernej
Skoda Octavia WRC Evo 2
WRC
03:54.39
116.7
 
2.
MIKULKA Alex
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:59.28
+4.88
+4.88
114.3
+0.64
3.
BORKUNOV Alexander
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:01.03
+6.64
+1.75
113.5
+0.87
4.
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:01.57
+7.18
+0.54
113.3
+0.94
5.
KUZMINOV Alexander
Subaru Impreza WRC 06
WRC
04:01.98
+7.59
+0.41
113.1
+1.00
6.
KOCHETKOV Anton
Citroen Xsara WRC 05
WRC
04:04.62
+10.23
+2.64
111.8
+1.35
7.
KOCHETKOV Sergey
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:04.76
+10.37
+0.14
111.8
+1.36
8.
SOLDAKOV Ilya
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:06.28
+11.89
+1.51
111.1
+1.56
9.
LYKHACH Pasha
Subaru Impreza WRC 06
WRC
04:06.38
+11.99
+0.10
111.0
+1.58
10.
GEZEVICIUS Deividas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:06.48
+12.09
+0.10
111.0
+1.59
11.
BAYKOV Oleg
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:09.68
+15.29
+3.20
109.6
+2.01
12.
TITOV Yuriy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:12.43
+18.04
+2.75
108.4
+2.37
13.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
04:12.52
+18.13
+0.09
108.3
+2.39
14.
PETRENKO Stas
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:14.20
+19.80
+1.68
107.6
+2.61
15.
KHARLANOV Ruslan
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:14.64
+20.25
+0.44
107.4
+2.66
16.
REINART Hardo
Subaru Impreza N12
N4
04:14.92
+20.53
+0.28
107.3
+2.70
17.
IVANOVA Katya
Subaru Impreza N14
N4
04:14.94
+20.55
+0.01
107.3
+2.70
18.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
04:14.98
+20.58
+0.04
107.3
+2.71
19.
UTKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:15.26
+20.87
+0.28
107.2
+2.75
20.
SADKOV Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:15.60
+21.21
+0.34
107.0
+2.79
21.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:17.10
+22.71
+1.49
106.4
+2.99
22.
Irina Tiukina
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:18.29
+23.90
+1.19
105.9
+3.14
23.
MILYAKOV Dmitriy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:18.57
+24.18
+0.28
105.8
+3.18
24.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:19.37
+24.98
+0.80
105.5
+3.29
25.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
04:19.51
+25.12
+0.13
105.4
+3.30
26.
VODICKA Petr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:19.79
+25.40
+0.28
105.3
+3.34
27.
SOROKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:20.12
+25.73
+0.33
105.2
+3.39
28.
ANDREIKA Prostoi
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:22.64
+28.25
+2.50
104.2
+3.72
29.
VIIAND Ander
Volkswagen Polo S1600
S1600
04:24.82
+30.43
+2.19
103.3
+4.00
30.
OKAS Gvidas
Opel Corsa S1600
S1600
04:25.13
+30.74
+0.31
103.2
+4.04
31.
GUATAMAS Sergei
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:25.27
+30.87
+0.13
103.1
+4.06
32.
VILCHYNSKYI Olexandr
Subaru Impreza N14
N4
04:25.40
+31.01
+0.14
103.1
+4.08
33.
HANNIBAL Lecter
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:27.12
+32.72
+1.71
102.4
+4.31
34.
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
04:27.99
+33.60
+0.88
102.1
+4.42
35.
AUGUSTONIS Ignas
Subaru Impreza N14
N4
04:29.76
+35.36
+1.76
101.4
+4.65
36.
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
04:29.91
+35.51
+0.15
101.4
+4.67
37.
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:30.14
+35.75
+0.23
101.3
+4.70
38.
KULIKAUSKAS Robertas
Subaru Impreza WRC 05
WRC
04:30.35
+35.96
+0.22
101.2
+4.73
39.
Iwanowski Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:31.43
+37.04
+1.08
100.8
+4.87
40.
KALININ Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
04:33.29
+38.90
+1.86
100.1
+5.12
41.
SHEKIN Feliks
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:34.67
+40.28
+1.37
99.6
+5.30
42.
ES'KOV Maxim
Lada Kalina R2
A6
04:38.45
+44.06
+3.78
98.3
+5.80
43.
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:39.11
+44.71
+0.66
98.0
+5.88
44.
TKACHUK Ruslan
Subaru Impreza WRC 06
WRC
04:40.78
+46.39
+1.67
97.4
+6.10
45.
AHMETSHIN Evgeniy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:40.85
+46.46
+0.07
97.4
+6.11
46.
ORLOV Alexey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:42.90
+48.51
+2.06
96.7
+6.38
47.
PIDLUSKY Oleksandr
Subaru Impreza WRC 06
WRC
04:43.31
+48.92
+0.41
96.6
+6.44
48.
MARTYNUK Oleg
Ford Fiesta S1600
S1600
04:44.62
+50.23
+1.31
96.1
+6.61
49.
DOMCHENKO Aleksey
Subaru Impreza N12
N4
04:44.85
+50.46
+0.23
96.0
+6.64
50.
BEDENKO Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
04:45.10
+50.71
+0.25
96.0
+6.67
51.
LEBED Nazariy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:45.12
+50.73
+0.02
96.0
+6.68
52.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
BMW M3 e30 grH
H
04:47.59
+53.20
+2.47
95.1
+7.00
53.
BELOBORODOV Pavel
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
04:48.36
+53.97
+0.77
94.9
+7.10
54.
Viacheslav Tiukin
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:48.52
+54.13
+0.16
94.8
+7.12
55.
KOTYK Sergio
Opel Corsa S1600
S1600
04:55.74
+1:01.35
+7.22
92.5
+8.07
56.
PADALKIN Nikita
Citroen C2 S1600
S1600
04:56.41
+1:02.01
+0.66
92.3
+8.16
57.
LAPINSKAS Remigijus
Subaru Impreza N14
N4
04:56.54
+1:02.15
+0.13
92.3
+8.18
58.
POPOV Vasiliy
Ford Fiesta S1600
S1600
04:58.23
+1:03.84
+1.69
91.7
+8.40
59.
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
05:00.12
+1:05.73
+1.89
91.2
+8.65
60.
GONTSOV Ivan
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:02.73
+1:08.33
+2.61
90.4
+8.99
61.
EDIKIN Dima
Lada Samara 1600
A6
05:10.83
+1:16.44
+8.10
88.0
+10.06
62.
ADAMOVICH Alexander
Ford Fiesta ST
N3
05:11.23
+1:16.84
+0.41
87.9
+10.11
63.
MAIGUR Ilya
Lada Kalina R2
A6
05:18.25
+1:23.86
+7.02
86.0
+11.03
64.
Rich Andrew
Mitsubishi Lancer Evo 6
N4
05:24.05
+1:29.66
+5.80
84.4
+11.80
65.
ANDRIUSA Sostak
Lada Samara 1600
A6
05:42.11
+1:47.72
+18.05
80.0
+14.17
66.
ROZHKOV Alexey
Opel Corsa S1600
S1600
07:18.74
+3:24.35
+1:36.63
62.4
+26.89
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.