Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
ZBORIL Roman 1
66
5.
BUJACEK Jakub
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
NGRC Rallye Buten und Binnen
ly-racing.de
7.9.2014 13:53 - 13.9.2014 23:59
1
2
3
4
5
6
RZ/SS 1 - 1
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
5.6 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
PAMMER Harald
Lancia Delta
A8
03:58.41
84.6
 
2.
SUHINOV Aleksandr
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
04:00.74
+2.33
+2.33
83.7
+0.42
3.
STEIN Torsten
Hyundai Accent WRC Evo 3
WRC
04:02.69
+4.28
+1.95
83.1
+0.76
4.
Peruzynski Dawid
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
04:02.96
+4.55
+0.27
83.0
+0.81
5.
C
BRUHY Frank
Toyota Celica st205
A8
04:04.13
+5.72
+1.18
82.6
+1.02
6.
ANTOS Remik
Subaru Impreza N14
N4
04:04.92
+6.51
+0.79
82.3
+1.16
7.
KHARLANOV Ruslan
Hyundai Accent WRC Evo 3
WRC
04:07.74
+9.33
+2.82
81.4
+1.67
8.
ADAM Tomas
Opel Corsa S1600
S1600
04:12.10
+13.69
+4.36
80.0
+2.44
9.
REHM Nico
Opel Corsa S1600
S1600
04:12.46
+14.05
+0.36
79.9
+2.51
10.
C
KOCHETKOV Anton
Toyota Celica st205
A8
04:12.79
+14.38
+0.33
79.7
+2.57
11.
C
VONDRA Honza
Subaru Impreza N14
N4
04:14.81
+16.39
+2.02
79.1
+2.93
12.
C
BEHR Stephan
Opel Corsa S1600
S1600
04:14.82
+16.41
+0.01
79.1
+2.93
13.
C
TOMECEK Libor
Toyota Celica st205
A8
04:15.56
+17.14
+0.74
78.9
+3.06
14.
C
NOVAK Klemen
Lada Kalina R2
A6
04:18.46
+20.05
+2.90
78.0
+3.58
15.
C
JAEGER Chris
Hyundai Accent WRC Evo 3
WRC
04:21.50
+23.08
+3.04
77.1
+4.12
16.
VALEK Vlasta
Ford Escort Cosworth gr.A
A8
04:23.76
+25.35
+2.27
76.4
+4.53
17.
BOKOV Sergey
Lada Kalina R2
A6
04:24.53
+26.12
+0.76
76.2
+4.66
18.
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:24.70
+26.29
+0.17
76.2
+4.70
19.
C
maxmaier72
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:27.41
+29.00
+2.70
75.4
+5.18
20.
ARTEMIEV Iliya
Subaru Impreza N14
N4
04:28.72
+30.30
+1.31
75.0
+5.41
21.
AHMETSHIN Evgeniy
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
04:29.46
+31.05
+0.75
74.8
+5.55
22.
C
STEINBACH Lutz
Opel Corsa S1600
S1600
04:31.60
+33.19
+2.13
74.2
+5.93
23.
DROZDA Karel
Subaru Impreza N14
N4
04:33.73
+35.32
+2.13
73.6
+6.31
24.
DEMUTH Mathias
Opel Corsa S1600
S1600
04:36.18
+37.77
+2.45
73.0
+6.75
25.
MEINKOEHN Marco
Volkswagen Polo Mk.IV S2000
S2000
04:40.98
+42.57
+4.80
71.7
+7.60
26.
BIEDRAWA Stanislaw
Lada Kalina R2
A6
04:41.62
+43.21
+0.64
71.6
+7.72
27.
C
LEHMANN Wolfgang
Lada Kalina R2
A6
04:44.59
+46.18
+2.97
70.8
+8.25
28.
BAKHTIN Aleksey
BMW M3 e30 grH
H
04:48.83
+50.42
+4.24
69.8
+9.00
29.
C
JONAITIS Jonis
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:51.66
+53.24
+2.82
69.1
+9.51
30.
C
LUDWIG Harald
BMW M3 e30 grH
H
05:15.98
+1:17.56
+24.32
63.8
+13.85
31.
PANYUSHKIN Evgenyi
Ford Escort Mk2 GrH
H
05:19.19
+1:20.77
+3.21
63.2
+14.42
32.
C
SCHENK Mike
Opel Corsa S1600
S1600
05:33.93
+1:35.52
+14.75
60.4
+17.06
33.
MATTES Ondrej
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
08:58.41
05:00.00
+5:00.00
+3:24.48
37.4
+53.57
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
PAMMER Harald
Lancia Delta
A8
03:58.41
84.6
 
2.
SUHINOV Aleksandr
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
04:00.74
+2.33
+2.33
83.7
+0.42
3.
STEIN Torsten
Hyundai Accent WRC Evo 3
WRC
04:02.69
+4.28
+1.95
83.1
+0.76
4.
Peruzynski Dawid
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
04:02.96
+4.55
+0.27
83.0
+0.81
5.
BRUHY Frank
Toyota Celica st205
A8
04:04.13
+5.72
+1.18
82.6
+1.02
6.
ANTOS Remik
Subaru Impreza N14
N4
04:04.92
+6.51
+0.79
82.3
+1.16
7.
KHARLANOV Ruslan
Hyundai Accent WRC Evo 3
WRC
04:07.74
+9.33
+2.82
81.4
+1.67
8.
ADAM Tomas
Opel Corsa S1600
S1600
04:12.10
+13.69
+4.36
80.0
+2.44
9.
REHM Nico
Opel Corsa S1600
S1600
04:12.46
+14.05
+0.36
79.9
+2.51
10.
KOCHETKOV Anton
Toyota Celica st205
A8
04:12.79
+14.38
+0.33
79.7
+2.57
11.
VONDRA Honza
Subaru Impreza N14
N4
04:14.81
+16.39
+2.02
79.1
+2.93
12.
BEHR Stephan
Opel Corsa S1600
S1600
04:14.82
+16.41
+0.01
79.1
+2.93
13.
TOMECEK Libor
Toyota Celica st205
A8
04:15.56
+17.14
+0.74
78.9
+3.06
14.
NOVAK Klemen
Lada Kalina R2
A6
04:18.46
+20.05
+2.90
78.0
+3.58
15.
JAEGER Chris
Hyundai Accent WRC Evo 3
WRC
04:21.50
+23.08
+3.04
77.1
+4.12
16.
VALEK Vlasta
Ford Escort Cosworth gr.A
A8
04:23.76
+25.35
+2.27
76.4
+4.53
17.
BOKOV Sergey
Lada Kalina R2
A6
04:24.53
+26.12
+0.76
76.2
+4.66
18.
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:24.70
+26.29
+0.17
76.2
+4.70
19.
maxmaier72
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:27.41
+29.00
+2.70
75.4
+5.18
20.
ARTEMIEV Iliya
Subaru Impreza N14
N4
04:28.72
+30.30
+1.31
75.0
+5.41
21.
AHMETSHIN Evgeniy
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
04:29.46
+31.05
+0.75
74.8
+5.55
22.
STEINBACH Lutz
Opel Corsa S1600
S1600
04:31.60
+33.19
+2.13
74.2
+5.93
23.
DROZDA Karel
Subaru Impreza N14
N4
04:33.73
+35.32
+2.13
73.6
+6.31
24.
DEMUTH Mathias
Opel Corsa S1600
S1600
04:36.18
+37.77
+2.45
73.0
+6.75
25.
MEINKOEHN Marco
Volkswagen Polo Mk.IV S2000
S2000
04:40.98
+42.57
+4.80
71.7
+7.60
26.
BIEDRAWA Stanislaw
Lada Kalina R2
A6
04:41.62
+43.21
+0.64
71.6
+7.72
27.
LEHMANN Wolfgang
Lada Kalina R2
A6
04:44.59
+46.18
+2.97
70.8
+8.25
28.
BAKHTIN Aleksey
BMW M3 e30 grH
H
04:48.83
+50.42
+4.24
69.8
+9.00
29.
JONAITIS Jonis
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:51.66
+53.24
+2.82
69.1
+9.51
30.
LUDWIG Harald
BMW M3 e30 grH
H
05:15.98
+1:17.56
+24.32
63.8
+13.85
31.
PANYUSHKIN Evgenyi
Ford Escort Mk2 GrH
H
05:19.19
+1:20.77
+3.21
63.2
+14.42
32.
SCHENK Mike
Opel Corsa S1600
S1600
05:33.93
+1:35.52
+14.75
60.4
+17.06
33.
MATTES Ondrej
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
08:58.41
05:00.00
+5:00.00
+3:24.48
37.4
+53.57
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.