Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
BUJACEK Jakub
66
5.
ZBORIL Roman 1
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
LEG 1 - 16. Rally Albena - Zlatni Piassatzi - Sliven 1985
Ostlegenden-Meisterschaft 4. Lauf Pokal fuer Frieden und Freundschaft der soz. Laender 1985 :::::::: More Info at:
East Legends Cup
:::::::: Open Cup for all
15.5.2017 0:01 - 21.5.2017 23:59
1
2
3
4
5
6
7
RZ/SS 1 - Albena Stadtkurs
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, večer, průzračno, jasno
7.1 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
JARES David
Skoda 130 RS Grp2
H/2
05:41.90
74.8
 
2.
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B
05:43.45
+1.55
+1.55
74.4
+0.22
3.
PAMMER Harald
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
05:46.19
+4.28
+2.73
73.8
+0.60
4.
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
05:48.01
+6.10
+1.82
73.4
+0.86
5.
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B
05:49.26
+7.36
+1.25
73.2
+1.04
6.
C
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/2
05:58.51
+16.60
+9.25
71.3
+2.34
7.
C
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
05:59.44
+17.54
+0.94
71.1
+2.47
8.
C
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B
06:00.10
+18.20
+0.66
71.0
+2.56
9.
MAJKA Rafal
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
06:00.61
+18.71
+0.51
70.9
+2.63
10.
C
USS Maciek
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A
06:11.05
+29.14
+10.44
68.9
+4.10
11.
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
06:11.45
+29.54
+0.40
68.8
+4.16
12.
C
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
06:13.75
+31.85
+2.29
68.4
+4.49
13.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
06:15.79
+33.88
+2.04
68.0
+4.77
14.
DROZDA Karel
Lada VFTS GrpB
H/B
06:15.88
+33.97
+0.09
68.0
+4.78
15.
C
PMS Rally Team
Skoda 130 RS Grp2
H/2
06:21.02
+39.11
+5.15
67.1
+5.51
16.
MUELLER Norman
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A
06:22.38
+40.47
+1.35
66.8
+5.70
17.
C
IVANOV Sergey
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
06:22.87
+40.96
+0.49
66.8
+5.77
18.
C
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A
06:26.44
+44.53
+3.57
66.1
+6.27
19.
HEUER Michael
Skoda 130 RS Grp2
H/2
06:27.06
+45.15
+0.62
66.0
+6.36
20.
C
KELLER Marius
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
06:28.46
+46.56
+1.41
65.8
+6.56
21.
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/2
06:28.91
+47.00
+0.44
65.7
+6.62
22.
C
SALOMO Marco
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A
06:29.26
+47.35
+0.35
65.7
+6.67
23.
SLANY Michal
Polski Fiat 125p Grp2
H/2
06:31.65
+49.75
+2.39
65.3
+7.01
24.
KRIVAN Jan
Skoda 130 RS Grp2
H/2
06:31.73
+49.83
+0.08
65.2
+7.02
25.
C
HUMMEL Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
06:32.31
+50.41
+0.57
65.2
+7.10
26.
C
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
06:43.09
+1:01.19
+10.78
63.4
+8.62
27.
C
skoda130rsdollack
Lada VFTS GrpB
H/B
06:48.11
+1:06.20
+5.01
62.6
+9.33
28.
C
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A
06:48.15
+1:06.23
+0.04
62.6
+9.33
29.
HERMAN_Jakub
Skoda 130 RS Grp2
H/2
06:48.37
+1:06.45
+0.22
62.6
+9.36
30.
C
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A
07:00.79
00:33.00
+1:18.89
+12.43
60.7
+11.11
31.
STEIN Torsten
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A
07:04.72
+1:22.81
+3.92
60.2
+11.66
32.
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B
07:18.14
+1:36.24
+13.43
58.3
+13.55
33.
JEDLICKA Patrik
Skoda 130 LR GrpB
H/B
07:23.62
+1:41.71
+5.47
57.6
+14.33
34.
C
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
07:44.62
+2:02.71
+21.00
55.0
+17.28
35.
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
10:46.19
05:00.00
+5:04.27
+3:01.57
39.6
+42.86
=
Michal Tomaszewski
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
10:46.19
05:00.00
+5:04.27
+0.00
39.6
+42.86
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
JARES David
Skoda 130 RS Grp2
H/2
05:41.90
74.8
 
2.
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B
05:43.45
+1.55
+1.55
74.4
+0.22
3.
PAMMER Harald
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
05:46.19
+4.28
+2.73
73.8
+0.60
4.
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
05:48.01
+6.10
+1.82
73.4
+0.86
5.
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B
05:49.26
+7.36
+1.25
73.2
+1.04
6.
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/2
05:58.51
+16.60
+9.25
71.3
+2.34
7.
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
05:59.44
+17.54
+0.94
71.1
+2.47
8.
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B
06:00.10
+18.20
+0.66
71.0
+2.56
9.
MAJKA Rafal
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
06:00.61
+18.71
+0.51
70.9
+2.63
10.
USS Maciek
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A
06:11.05
+29.14
+10.44
68.9
+4.10
11.
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
06:11.45
+29.54
+0.40
68.8
+4.16
12.
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
06:13.75
+31.85
+2.29
68.4
+4.49
13.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
06:15.79
+33.88
+2.04
68.0
+4.77
14.
DROZDA Karel
Lada VFTS GrpB
H/B
06:15.88
+33.97
+0.09
68.0
+4.78
15.
PMS Rally Team
Skoda 130 RS Grp2
H/2
06:21.02
+39.11
+5.15
67.1
+5.51
16.
MUELLER Norman
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A
06:22.38
+40.47
+1.35
66.8
+5.70
17.
IVANOV Sergey
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
06:22.87
+40.96
+0.49
66.8
+5.77
18.
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A
06:26.44
+44.53
+3.57
66.1
+6.27
19.
HEUER Michael
Skoda 130 RS Grp2
H/2
06:27.06
+45.15
+0.62
66.0
+6.36
20.
KELLER Marius
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
06:28.46
+46.56
+1.41
65.8
+6.56
21.
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/2
06:28.91
+47.00
+0.44
65.7
+6.62
22.
SALOMO Marco
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A
06:29.26
+47.35
+0.35
65.7
+6.67
23.
SLANY Michal
Polski Fiat 125p Grp2
H/2
06:31.65
+49.75
+2.39
65.3
+7.01
24.
KRIVAN Jan
Skoda 130 RS Grp2
H/2
06:31.73
+49.83
+0.08
65.2
+7.02
25.
HUMMEL Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
06:32.31
+50.41
+0.57
65.2
+7.10
26.
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
06:43.09
+1:01.19
+10.78
63.4
+8.62
27.
skoda130rsdollack
Lada VFTS GrpB
H/B
06:48.11
+1:06.20
+5.01
62.6
+9.33
28.
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A
06:48.15
+1:06.23
+0.04
62.6
+9.33
29.
HERMAN_Jakub
Skoda 130 RS Grp2
H/2
06:48.37
+1:06.45
+0.22
62.6
+9.36
30.
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A
07:00.79
00:33.00
+1:18.89
+12.43
60.7
+11.11
31.
STEIN Torsten
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A
07:04.72
+1:22.81
+3.92
60.2
+11.66
32.
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B
07:18.14
+1:36.24
+13.43
58.3
+13.55
33.
JEDLICKA Patrik
Skoda 130 LR GrpB
H/B
07:23.62
+1:41.71
+5.47
57.6
+14.33
34.
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
07:44.62
+2:02.71
+21.00
55.0
+17.28
35.
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
10:46.19
05:00.00
+5:04.27
+3:01.57
39.6
+42.86
=
Michal Tomaszewski
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
10:46.19
05:00.00
+5:04.27
+0.00
39.6
+42.86
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.