Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
84
2.
VALENTA Lukas
74
3.
BUJACEK Martin
69
4.
ZBORIL Roman 1
66
5.
BUJACEK Jakub
66
6.
VALERIAN Vaclav
49
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
SRL Siberian Cup Challenge 2012 - Intersity Highway (M53) ice
only for registered driver on SRL http://srlrbr.com/SRLforum/index.php?board=75.0
23.10.2012 0:08 - 26.10.2012 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 3 - Voznesenka II
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
5.6 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 3
Další
Po RZ 3
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
MEDVEDEV Roman
Peugeot 207 S2000
S2000
04:51.47
69.2
 
2.
SUHINOV Aleksandr
Lancia Delta
A8
04:57.09
+5.62
+5.62
67.9
+1.00
3.
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:59.31
+7.84
+2.22
67.4
+1.40
4.
C
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
05:07.36
+15.89
+8.05
65.6
+2.84
5.
PONOMAREV Petr
Subaru Impreza N14
N4
05:09.09
+17.62
+1.74
65.2
+3.15
6.
C
TITOV Yuriy
Subaru Impreza 555
A8
05:10.98
+19.51
+1.89
64.8
+3.48
7.
Iwanowski Anton
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:21.48
+30.01
+10.50
62.7
+5.36
8.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:28.47
+37.00
+6.99
61.4
+6.61
9.
SHEKIN Feliks
Ford Fiesta S1600
S1600
05:36.07
+44.60
+7.60
60.0
+7.96
10.
RYLOV Dmitriy
Lada Samara 1600
A6
05:37.69
+46.22
+1.62
59.7
+8.25
11.
DIACONESCU Remus
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
05:38.29
+46.82
+0.60
59.6
+8.36
12.
C
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Kalina R2
A6
05:39.70
+48.23
+1.41
59.3
+8.61
13.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
05:55.78
+1:04.31
+16.07
56.7
+11.48
14.
C
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
06:19.49
+1:28.02
+23.71
53.1
+15.72
15.
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
09:51.47
05:00.00
+5:00.00
+3:31.98
34.1
+53.57
16.
MATVEEV Alex
Subaru Impreza N14
N4
10:07.36
05:00.00
+5:15.89
+15.89
33.2
+56.41
=
KUROCHKIN Vladislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
10:07.36
05:00.00
+5:15.89
+0.00
33.2
+56.41
=
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N4
10:07.36
05:00.00
+5:15.89
+0.00
33.2
+56.41
19.
MARKOV Evgeniy
Ford Fiesta S1600
S1600
10:36.07
05:00.00
+5:44.60
+28.71
31.7
+61.53
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
+1
MEDVEDEV Roman
Peugeot 207 S2000
S2000
15:48.98
72.5
 
2.
-1
SUHINOV Aleksandr
Lancia Delta
A8
15:50.28
+1.30
+1.30
72.4
+0.07
3.
TITOV Yuriy
Subaru Impreza 555
A8
16:12.41
+23.43
+22.13
70.7
+1.23
4.
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
16:19.12
+30.14
+6.71
70.2
+1.58
5.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
16:27.20
+38.22
+8.08
69.7
+2.00
6.
PONOMAREV Petr
Subaru Impreza N14
N4
16:35.72
+46.75
+8.52
69.1
+2.45
7.
+1
Iwanowski Anton
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
16:57.37
+1:08.39
+21.64
67.6
+3.58
8.
-1
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
17:26.35
+1:37.38
+28.99
65.7
+5.10
9.
+3
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
17:43.67
+1:54.69
+17.30
64.6
+6.00
10.
-1
DIACONESCU Remus
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
17:49.72
+2:00.74
+6.05
64.3
+6.32
11.
-1
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Kalina R2
A6
17:51.46
+2:02.48
+1.74
64.2
+6.41
12.
+1
SHEKIN Feliks
Ford Fiesta S1600
S1600
18:13.65
+2:24.66
+22.19
62.9
+7.57
13.
+1
RYLOV Dmitriy
Lada Samara 1600
A6
18:30.04
+2:41.06
+16.39
61.9
+8.43
14.
-3
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
18:32.07
+2:43.09
+2.02
61.8
+8.54
15.
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
26:03.31
10:00.00
+10:14.33
+7:31.24
44.0
+32.16
16.
MATVEEV Alex
Subaru Impreza N14
N4
26:30.20
10:00.00
+10:41.22
+26.89
43.2
+33.57
17.
MARKOV Evgeniy
Ford Fiesta S1600
S1600
27:56.92
10:00.00
+12:07.94
+1:26.72
41.0
+38.11
18.
KUROCHKIN Vladislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
31:27.20
15:00.00
+15:38.22
+3:30.28
36.4
+49.12
=
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N4
31:27.20
15:00.00
+15:38.22
+0.00
36.4
+49.12
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11198
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.73%
Hned od vydání
Hlasů: 7248
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.