Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC10
1.Česká republika HOFFMANN Jakub106
2.Česká republika KUBOVSKY Petr79
3.Česká republika PETER Marek66
4.Česká republika HONZEK Maty64
5.Česká republika BUJACEK Martin58
6.Česká republika DOLEZAL Jakub54

Pohár Palmira RBR-CUP 2019
1.Slovensko ZETAK Dennis815
2.Česká republika BUJACEK Martin681
3.Česká republika VECERA Lukas605
4.Česká republika BURIÁNEK Tomáš488
5.Česká republika SYKORA Michal478
6.Česká republika TOMECEK Libor413

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
29.09.2019:
RZ Torsby Shakedown
14.06.2019:
RZ Uhorna II
13.06.2019:
RZ Uhorna
14.05.2019:
RZ Rally School Mix
05.03.2019:
RZ Verkiai SSS


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

RBR-UA III - Test Rally #1
RULES >>> CALENDAR >>>REGISTER NOW
20.9.2010 20:35 - 26.9.2010 23:59
12345678
RZ/SS 8 - SS8
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
2.3 km
Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H 
 
PředchozíNa RZ 8Po RZ 8
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Ukrajina
 
LYKHACH Pasha
Subaru Impreza N14 URT
N401:21.68 101.4
 
2.Belarus
 
SOBOLEV Ilia
Subaru Impreza N14
N401:21.99+0.32
+0.32
101.0
+0.14
3.Česká republika
 C 
TOMECEK Libor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200001:22.79+1.11
+0.79
100.0
+0.48
4.Ukrajina
 
MIKULKA Alex
Skoda Fabia S2000 evo1
S200001:24.24+2.56
+1.45
98.3
+1.11
5.Ukrajina
 
KUZMINOV Alexander
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200001:24.32+2.64
+0.08
98.2
+1.15
6.Russian Federation
 
CHIROKOV Vladimir
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200001:24.37+2.69
+0.06
98.1
+1.17
7.Russian Federation
 
NADEEV Dmitry
Mitsubishi Lancer Evo 9
N401:25.10+3.42
+0.73
97.3
+1.49
8.Russian Federation
 
LAPAEV Vitaly
Peugeot 207 S2000
S200001:25.31+3.63
+0.21
97.1
+1.58
9.Polsko
 C 
CHROBAK Piotr
Opel Corsa S1600
S160001:25.54+3.87
+0.24
96.8
+1.68
10.Latvia
 
BRIGIS Gundars
Mitsubishi Lancer Evo 9
N401:25.71+4.03
+0.16
96.6
+1.75
11.Russian Federation
 
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N401:26.13+4.45
+0.42
96.1
+1.93
12.Lithuania
 
GRICIUS Vytautas
Opel Corsa S1600
S160001:26.62+4.94
+0.49
95.6
+2.15
13.Slovensko
 
ADAM Tomas
Subaru Impreza N14
N401:26.97+5.29
+0.35
95.2
+2.30
14.Česká republika
 
BENDA Karel
Subaru Impreza N14
N401:27.16+5.48
+0.20
95.0
+2.38
15.Česká republika
 
VELE Mirek
Peugeot 207 S2000
S200001:27.25+5.57
+0.08
94.9
+2.42
16.Ukrajina
 
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14 URT
N401:27.27+5.59
+0.02
94.9
+2.43
17.Russian Federation
 
ELENA 27
Subaru Impreza N14 URT
N401:27.36+5.69
+0.09
94.8
+2.47
18.Česká republika
 
ALES VACH
Skoda Fabia S2000 evo1
S200001:27.55+5.87
+0.18
94.6
+2.55
19.Slovensko
 
KRAVEC Jozko
Subaru Impreza N14 URT
N401:27.67+5.99
+0.13
94.4
+2.61
20.Ukrajina
 
SIDOROV Konstantin
Peugeot 206 S1600
S160001:27.81+6.13
+0.14
94.3
+2.67
21.Russian Federation
 
SHOULEPOV Alexander
Mitsubishi Lancer Evo 9
N401:27.89+6.21
+0.08
94.2
+2.70
22.Lithuania
 
VALL Tab
Subaru Impreza N14 URT
N401:27.93+6.25
+0.04
94.2
+2.72
23.Ukrajina
 
Vik Kon
Subaru Impreza N12
N401:28.95+7.27
+1.02
93.1
+3.16
24.Ukrajina
 
PIDLUSKY Oleksandr
Skoda Fabia S2000 evo1
S200001:29.11+7.43
+0.16
92.9
+3.23
25.Ukrajina
 
MARTYNUK Oleg
Subaru Impreza N14
N401:29.20+7.52
+0.09
92.8
+3.27
26.Argentina
 
Nico Mollica
Subaru Impreza N14
N401:30.04+8.36
+0.84
92.0
+3.63
27.Polsko
 
HEJDUK Patryk
Subaru Impreza N14 URT
N401:30.95+9.27
+0.91
91.0
+4.03
28.Polsko
 
Mateusz Senko
Peugeot 106 Rallye A5
A501:31.26+9.58
+0.32
90.7
+4.17
29.Ukrajina
 
VOLIK Igor
Mitsubishi Lancer Evo 9
N401:31.33+9.65
+0.06
90.7
+4.20
30.Ukrajina
 
MOROKOV Slava
Skoda Fabia S2000 evo1
S200001:31.42+9.74
+0.10
90.6
+4.24
31.Russian Federation
 
KARACHUN Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200001:32.73+11.05
+1.30
89.3
+4.80
32.Ukrajina
 
BAHLAI Andrii
Subaru Impreza N12
N401:32.95+11.27
+0.22
89.1
+4.90
33.Ukrajina
 
VODOLAZSKYI Vasiliy
Mitsubishi Lancer Evo 9
N401:35.85+14.17
+2.90
86.4
+6.16
34.Ukrajina
 
GUSAR Katya
Opel Corsa S1600
S160001:36.26+14.59
+0.42
86.0
+6.34
35.
 
DOBIAS Marek
Suzuki Ignis S1600
S160001:37.61+15.93
+1.34
84.8
+6.93
36.Česká republika
 
KINDL Radomír
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200001:41.08+19.39
+3.47
81.9
+8.43
37.
 
Nick Hatfield
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200003:10.22+1:48.55
+1:29.15
43.5
+47.19
38.Ukrajina
 
LEBED Nazariy
Skoda Fabia S2000 evo1
S200006:22.79
05:00.00
+5:01.11
+3:12.56
21.6
+130.92
=Ukrajina
 I 
rALLIATS
Abarth Grande Punto S2000
S200006:22.79
05:00.00
+5:01.11
+0.00
21.6
+130.92
40.Česká republika
 
MOZNY Jakub
Renault Clio R3
S160006:25.54
05:00.00
+5:03.87
+2.76
21.5
+132.12
41.Russian Federation
 
DANIN Sergey
Subaru Impreza N12
N406:26.29
05:00.00
+5:04.62
+0.75
21.4
+132.44
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
CHROBAK Piotr
Opel Corsa S1600
S160033:11.54 104.3
 
2.equalRussian Federation
 
CHIROKOV Vladimir
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200033:30.97+19.43
+19.43
103.3
+0.34
3.equalČeská republika
 
TOMECEK Libor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200033:57.24+45.70
+26.27
102.0
+0.79
4.equalRussian Federation
 
LAPAEV Vitaly
Peugeot 207 S2000
S200034:21.56+1:10.02
+24.32
100.8
+1.21
5.equalUkrajina
 
MIKULKA Alex
Skoda Fabia S2000 evo1
S200034:29.94+1:18.40
+8.38
100.4
+1.36
6.equalRussian Federation
 
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N434:39.02+1:27.48
+9.08
99.9
+1.52
7.equalUkrajina
 
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14 URT
N436:00.96+2:49.43
+1:21.95
96.1
+2.94
8.equalRussian Federation
 
SHOULEPOV Alexander
Mitsubishi Lancer Evo 9
N436:08.14+2:56.60
+7.17
95.8
+3.06
9.equalPolsko
 
Mateusz Senko
Peugeot 106 Rallye A5
A536:24.76+3:13.22
+16.62
95.1
+3.35
10.equalLatvia
 
BRIGIS Gundars
Mitsubishi Lancer Evo 9
N436:38.21
00:30.00
+3:26.67
+13.45
94.5
+3.58
11.equalUkrajina
 
BAHLAI Andrii
Subaru Impreza N12
N436:53.64+3:42.10
+15.43
93.8
+3.85
12.equalSlovensko
 
ADAM Tomas
Subaru Impreza N14
N436:59.04+3:47.50
+5.40
93.6
+3.94
13.equalLithuania
 
VALL Tab
Subaru Impreza N14 URT
N438:40.41
05:00.00
+5:28.87
+1:41.37
89.5
+5.70
14.equalSlovensko
 
KRAVEC Jozko
Subaru Impreza N14 URT
N438:50.54
05:00.00
+5:39.00
+10.13
89.1
+5.88
15.equalRussian Federation
 
NADEEV Dmitry
Mitsubishi Lancer Evo 9
N439:09.02
05:00.00
+5:57.48
+18.48
88.4
+6.20
16.equalRussian Federation
 
ELENA 27
Subaru Impreza N14 URT
N439:19.39
05:25.00
+6:07.85
+10.37
88.0
+6.38
17.equalUkrajina
 
GUSAR Katya
Opel Corsa S1600
S160039:32.73+6:21.19
+13.34
87.5
+6.61
18.upPolsko
 
HEJDUK Patryk
Subaru Impreza N14 URT
N440:29.98
05:00.00
+7:18.45
+57.26
85.5
+7.60
19.upČeská republika
 
VELE Mirek
Peugeot 207 S2000
S200041:20.88
05:00.00
+8:09.34
+50.89
83.7
+8.48
20.upČeská republika
 
BENDA Karel
Subaru Impreza N14
N441:27.44
05:00.00
+8:15.90
+6.56
83.5
+8.59
21.upUkrajina
 
PIDLUSKY Oleksandr
Skoda Fabia S2000 evo1
S200041:35.75
05:00.00
+8:24.21
+8.31
83.2
+8.74
22.upČeská republika
 
ALES VACH
Skoda Fabia S2000 evo1
S200041:41.66
05:00.00
+8:30.12
+5.91
83.0
+8.84
23.upUkrajina
 
MOROKOV Slava
Skoda Fabia S2000 evo1
S200042:07.62
05:00.00
+8:56.08
+25.96
82.2
+9.29
24.upUkrajina
 
Vik Kon
Subaru Impreza N12
N442:44.34
05:00.00
+9:32.79
+36.72
81.0
+9.93
25.upUkrajina
 
SIDOROV Konstantin
Peugeot 206 S1600
S160043:38.13
10:00.00
+10:26.59
+53.79
79.3
+10.86
26.upUkrajina
 
KUZMINOV Alexander
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200043:56.88
10:00.00
+10:45.34
+18.75
78.8
+11.18
27.downUkrajina
 
LEBED Nazariy
Skoda Fabia S2000 evo1
S200044:40.45
10:00.00
+11:28.91
+43.57
77.5
+11.94
28.upLithuania
 
GRICIUS Vytautas
Opel Corsa S1600
S160045:21.38
10:00.00
+12:09.84
+40.93
76.3
+12.65
29.upArgentina
 
Nico Mollica
Subaru Impreza N14
N447:02.94
10:00.00
+13:51.40
+1:41.56
73.6
+14.41
30.upUkrajina
 
VODOLAZSKYI Vasiliy
Mitsubishi Lancer Evo 9
N448:59.95
05:00.00
+15:48.41
+1:57.01
70.7
+16.44
31.upUkrajina
 
MARTYNUK Oleg
Subaru Impreza N14
N449:41.68
15:00.00
+16:30.14
+41.73
69.7
+17.16
32.downČeská republika
 
MOZNY Jakub
Renault Clio R3
S160049:41.95
10:00.00
+16:30.41
+0.27
69.7
+17.16
33.equal
 
Nick Hatfield
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200052:36.53
10:00.00
+19:24.99
+2:54.58
65.8
+20.19
34.equalČeská republika
 
KINDL Radomír
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200052:51.78
15:00.00
+19:40.24
+15.25
65.5
+20.45
35.equalRussian Federation
 
KARACHUN Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200052:55.55
16:00.00
+19:44.01
+3.77
65.4
+20.52
36.equalUkrajina
 
VOLIK Igor
Mitsubishi Lancer Evo 9
N455:26.64
20:00.00
+22:15.10
+2:31.09
62.4
+23.14
37.upUkrajina
 
LYKHACH Pasha
Subaru Impreza N14 URT
N458:58.61
25:15.00
+25:47.07
+3:31.97
58.7
+26.81
38.upBelarus
 
SOBOLEV Ilia
Subaru Impreza N14
N459:55.38
25:00.00
+26:43.84
+56.77
57.8
+27.80
39.downRussian Federation
 
DANIN Sergey
Subaru Impreza N12
N461:38.88
25:00.00
+28:27.34
+1:43.50
56.2
+29.59
40.downUkrajina
 
rALLIATS
Abarth Grande Punto S2000
S200063:32.90
30:00.00
+30:21.36
+1:54.02
54.5
+31.57
41.equal
 
DOBIAS Marek
Suzuki Ignis S1600
S160070:46.38
33:40.00
+37:34.84
+7:13.48
48.9
+39.08


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
03.10.2019:
Aktualizovaný návod Jak začít s odkazy na instalátory od Jakuba Doležala a Jakuba Rojka
29.09.2019:
Nová trať:
  • Torsby Shakedown
19.07.2019:
Omlouváme se za včerejší výpadek, problém už jsme (snad) odstranili a všechno by mělo běžet tak jak má.
13.06.2019:
Nové tratě:
  • Uhorna
  • Uhorna II
14.05.2019:
Nové tratě:
  • Rally School Mix (I + II)
  • Rally School Tarmac (I + II)


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5665 30.66%
6 měsíců
 
Hlasů: 1523 8.24%
1 rok
 
Hlasů: 2049 11.09%
2 roky
 
Hlasů: 1995 10.8%
3 roky
 
Hlasů: 2153 11.65%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5093 27.56%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.