Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2021
1.Česká republika PAULAT Stepan235
2.Slovensko ZETAK Dennis222
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar161
4.Česká republika VALENTA Lukas160
5.Česká republika JILEK Zdenek149
6.Česká republika PETRU Stanislav146

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis488
2.Česká republika VALENTA Lukas383
3.Česká republika KUBOVSKY Petr380
4.Česká republika BUJACEK Martin299
5.Česká republika DOLEZAL Jakub262
6.Polsko CHRASCINA Mariusz250

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis1204
2.Česká republika BUJACEK Martin1177
3.Česká republika DOLEZAL Jakub728
4.Česká republika PAULAT Stepan624
5.Česká republika KADERABEK Jan610
6.Česká republika VECERA Lukas354

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian108
2.Švédkso HULT Tobias88
3.Polsko WACH Tomek88
4.Česká republika KUBOVSKY Petr85
5.Polsko Piotr Sajdak76
6.Polsko SADOWSKI Adrian66

Pohár WRPP 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian90
2.Polsko PIEKOS Marcin85
3.Polsko Piotr Sajdak44
4.Polsko SADOWSKI Adrian41
5.Polsko GAZDA Piotr32
6.Polsko STENER Pawel32

Pohár Catch Gryazin
1.Polsko KLIMAS Adrian113
2.Česká republika BUJACEK Martin53
3.Polsko STENER Pawel52
4.Švédkso HULT Tobias43
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar35
6.Česká republika KUBOVSKY Petr26

Nové soubory
12.09.2021:
RZ Komarov RS
14.07.2021:
RZ Kopřivnice
16.06.2021:
RZ Komarov I+II snow
16.06.2021:
RZ Komarov I + II
29.04.2021:
RZ Olsava long


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

11.GVRC Classic Cup 19
Rallye Koeln Ahrweiler Virtual Historic Rally Championship www.ly-racing.de
11.11.2019 0:05 - 17.11.2019 23:59
12345678910
RZ/SS 10 - Lueckenbacher Hohl
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a vlhký, dobré podmínky, podvečer, hustá mlha, zataženo
5.8 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 10Po RZ 10
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 C 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B04:02.97 85.9
 
2.Portugalsko
 C 
ESTEVEZ Oscar
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A04:03.83+0.86
+0.86
85.6
+0.15
3.Polsko
 C 
FOLTA Maciej
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:06.86+3.89
+3.03
84.6
+0.67
4.Austria
 C 
PAMMER Harald
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:07.71+4.74
+0.85
84.3
+0.82
5.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:13.44+10.47
+5.73
82.4
+1.81
6.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Audi quattro Grp4
H/404:16.54+13.57
+3.10
81.4
+2.34
7.Česká republika
 C 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B04:17.18+14.21
+0.63
81.2
+2.45
8.Česká republika
 C 
hebbi
Porsche 911 CarreraRS 3.0 Grp4
H/404:23.01+20.04
+5.83
79.4
+3.46
9.Germany
 C 
Marcel Zarda
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:23.86+20.89
+0.85
79.1
+3.60
10.Luxembourg
 C 
SCHMIT Charel
Opel Ascona 400 Grp4
H/404:24.41+21.44
+0.55
79.0
+3.70
11.Germany
 C 
BRUHY Frank
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A04:24.80+21.83
+0.39
78.8
+3.76
12.Germany
 
KAZMIERZAK Alex
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A04:27.62+24.65
+2.82
78.0
+4.25
13.Polsko
 C 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:28.11+25.14
+0.49
77.9
+4.33
14.Greece
 C 
YANOLIDIS Jannis
Audi quattro Grp4
H/404:30.30+27.33
+2.20
77.2
+4.71
15.Germany
 C 
STEIN Torsten
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A04:35.06+32.09
+4.75
75.9
+5.53
16.Japan
 C 
YANAGIBASHI
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A04:35.78+32.81
+0.72
75.7
+5.66
17.Germany
 C 
Woifeh
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A04:36.38+33.40
+0.59
75.5
+5.76
18.Polsko
 C 
BANASZEK Piotrek
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A04:45.35+42.38
+8.97
73.2
+7.31
19.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:46.86+43.89
+1.52
72.8
+7.57
20.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/404:53.43+50.46
+6.57
71.2
+8.70
21.Lithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A04:54.15
00:10.00
+51.18
+0.72
71.0
+8.82
22.Germany
 C 
SALOMO Marco
VW Golf I GTI GrpA
H/A04:55.49+52.52
+1.35
70.7
+9.06
23.Japan
 C 
yozora360
Subaru Impreza GDA WRC2001 S7
WRC04:55.91+52.94
+0.42
70.6
+9.13
24.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A04:56.67+53.70
+0.76
70.4
+9.26
25.Russian Federation
 C 
ROMANENKO Aleksandr
Audi quattro Grp4
H/405:03.76+1:00.79
+7.09
68.7
+10.48
26.Hungary
 C 
BIRO Zoltan
Citroen AX Sport GrpA
H/A05:06.23+1:03.26
+2.47
68.2
+10.91
27.Germany
 C 
SCHENK Mike
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/405:06.92+1:03.95
+0.69
68.0
+11.03
28.Japan
 
tsuyo-555
Audi quattro A1 GrpB
H/B05:37.25+1:34.28
+30.33
61.9
+16.25
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B41:41.41 90.5
 
2.equalPortugalsko
 
ESTEVEZ Oscar
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A41:44.87+3.46
+3.46
90.4
+0.06
3.equalRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC42:39.52+58.11
+54.65
88.5
+0.92
4.equalPolsko
 
FOLTA Maciej
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC42:54.06+1:12.65
+14.54
88.0
+1.16
5.equalČeská republika
 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B43:06.06+1:24.65
+12.00
87.6
+1.35
6.equalAustria
 
PAMMER Harald
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC43:27.81+1:46.40
+21.75
86.8
+1.69
7.equalGermany
 
BRUHY Frank
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A44:27.57+2:46.16
+59.76
84.9
+2.64
8.upGermany
 
DEMUTH Mathias
Audi quattro Grp4
H/444:29.21+2:47.80
+1.64
84.8
+2.67
9.downGreece
 
YANOLIDIS Jannis
Audi quattro Grp4
H/444:35.40
00:02.00
+2:53.99
+6.19
84.6
+2.77
10.upČeská republika
 
hebbi
Porsche 911 CarreraRS 3.0 Grp4
H/444:41.43+3:00.02
+6.03
84.4
+2.86
11.upGermany
 
Marcel Zarda
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A44:47.69+3:06.28
+6.26
84.3
+2.96
12.downRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Audi quattro Grp4
H/445:11.36+3:29.95
+23.67
83.5
+3.34
13.upGermany
 
KAZMIERZAK Alex
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A45:36.84
00:10.00
+3:55.43
+25.48
82.7
+3.74
14.upGermany
 
STEIN Torsten
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A45:53.37+4:11.96
+16.53
82.2
+4.01
15.upGermany
 
Woifeh
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A46:07.70+4:26.29
+14.33
81.8
+4.23
16.upLuxembourg
 
SCHMIT Charel
Opel Ascona 400 Grp4
H/446:29.43
00:01.00
+4:48.02
+21.73
81.2
+4.58
17.upJapan
 
YANAGIBASHI
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A46:34.61+4:53.20
+5.18
81.0
+4.66
18.upGermany
 
skoda130rsdollack
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC47:52.56+6:11.15
+1:17.95
78.8
+5.90
19.upJapan
 
yozora360
Subaru Impreza GDA WRC2001 S7
WRC48:06.08+6:24.67
+13.52
78.5
+6.12
20.upPolsko
 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A48:21.68+6:40.27
+15.60
78.0
+6.36
21.upLithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A48:29.94
00:25.00
+6:48.53
+8.26
77.8
+6.49
22.upPolsko
 
BANASZEK Piotrek
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A48:51.30+7:09.89
+21.36
77.2
+6.83
23.upGermany
 
SALOMO Marco
VW Golf I GTI GrpA
H/A49:00.25+7:18.84
+8.94
77.0
+6.98
24.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/450:09.23+8:27.82
+1:08.98
75.2
+8.07
25.upHungary
 
BIRO Zoltan
Citroen AX Sport GrpA
H/A50:22.52+8:41.11
+13.29
74.9
+8.28
26.upGermany
 
HUMMEL Stefan
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A50:40.03+8:58.62
+17.51
74.5
+8.56
27.upGermany
 
SCHENK Mike
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/452:01.40+10:19.99
+1:21.37
72.5
+9.86
28.upJapan
 
tsuyo-555
Audi quattro A1 GrpB
H/B56:09.75+14:28.34
+4:08.35
67.2
+13.81


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
12.09.2021:
Nová trať:
  • Komárov RS
14.07.2021:
Aktualizované tratě:
  • Kopřivnice 1
  • Kopřivnice 2
16.06.2021:
Aktualizované tratě:
  • Komarov
  • Komarov II
  • Komarov Snow
  • Komarov Snow II
01.06.2021:
Nová trať:
  • Kopřivnice 1
  • Kopřivnice 2
29.04.2021:
Aktualizované tratě:
  • Olsava 2010
  • Olsava long


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8454 37.77%
6 měsíců
 
Hlasů: 1703 7.61%
1 rok
 
Hlasů: 2204 9.85%
2 roky
 
Hlasů: 2085 9.32%
3 roky
 
Hlasů: 2322 10.37%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5614 25.08%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.