Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Slovensko ZETAK Dennis445
2.Česká republika KUBOVSKY Petr427
3.Česká republika UHLIR Vojtech343
4.Česká republika KVASNICAK Miroslav289
5.Česká republika VALERIAN Vaclav251
6.Česká republika PTACEK Martin248

Pohár Palmira RBR-CUP 2019
1.Česká republika BUJACEK Martin168
2.Česká republika VECERA Lukas149
3.Česká republika SYKORA Michal133
4.Slovensko ZETAK Dennis115
5.Česká republika PLOJHAR Otas75
6.Česká republika HOFFMANN Jakub66

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
05.03.2019:
RZ Verkiai SSS
05.03.2019:
RZ Verkiai Reversed
05.03.2019:
RZ Verkiai
13.01.2019:
RZ Vicar
13.01.2019:
RZ Mitterbach


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

4.GVRC Classic Cup 19
Pirelli Carlisle Rally Virtual Historic Rally Championship www.ly-racing.de
15.4.2019 0:05 - 21.4.2019 23:59
12345678910
RZ/SS 10 - Featherstone
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 10Po RZ 10
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 C 
BOGDANOWICZ Jurek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:26.88 112.0
 
2.Polsko
 C 
WACH Tomek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:29.16+2.27
+2.27
111.0
+0.27
3.Russian Federation
 C 
KOCHETKOV Anton
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:30.42+3.54
+1.26
110.5
+0.43
4.Česká republika
 C 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B04:38.31+11.43
+7.89
107.4
+1.38
5.Germany
 C 
BRUHY Frank
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A04:42.34+15.46
+4.03
105.8
+1.86
6.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:42.70+15.82
+0.36
105.7
+1.91
7.Finsko
 C 
NIEMELA Jyrki
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A04:43.80+16.92
+1.10
105.3
+2.04
8.Polsko
 C 
FOLTA Maciej
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:43.89+17.01
+0.09
105.3
+2.05
9.Španělsko
 C 
BENITEZ echedei
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A04:44.19+17.30
+0.31
105.1
+2.09
10.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Audi quattro Grp4
H/404:54.55+27.67
+10.36
101.4
+3.33
11.Germany
 C 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A04:56.08+29.20
+1.53
100.9
+3.52
12.Polsko
 
HAZUKA Artur
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A05:02.59+35.71
+6.50
98.7
+4.30
13.Japan
 
YoppaRaizo
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A05:02.64+35.76
+0.05
98.7
+4.31
14.Germany
 C 
Marcel Zarda
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A05:09.60+42.72
+6.96
96.5
+5.15
15.Japan
 C 
YANAGIBASHI
Peugeot 206 WRC 2006
WRC05:10.37+43.49
+0.76
96.3
+5.24
16.Lithuania
 C 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A05:11.54+44.66
+1.18
95.9
+5.38
17.Polsko
 C 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A05:11.99+45.11
+0.44
95.8
+5.43
18.China
 C 
LAU Chiyung
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A05:16.00+49.12
+4.01
94.6
+5.92
19.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
Subaru Impreza GDA WRC2002 S8
WRC05:20.12+53.24
+4.13
93.3
+6.41
20.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/405:24.61+57.73
+4.48
92.0
+6.95
21.Russian Federation
 
Larionova Elionora
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A05:36.89+1:10.01
+12.28
88.7
+8.43
22.Germany
 C 
HOHMANN Dieter
Ford Capri RS 2600 Grp2
H/205:52.12+1:25.24
+15.23
84.9
+10.27
23.Germany
 C 
SCHENK Mike
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A06:00.53+1:33.65
+8.41
82.9
+11.28
24.Velká Británie
 C 
Smith Tony
Ford Capri RS 2600 Grp2
H/206:48.03+2:21.15
+47.50
73.2
+17.01
25.Germany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/406:52.50+2:25.62
+4.48
72.4
+17.54
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A49:03.28 99.1
 
2.equalPolsko
 
BOGDANOWICZ Jurek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A49:05.19+1.91
+1.91
99.0
+0.02
3.equalRussian Federation
 
KOCHETKOV Anton
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A49:18.81+15.53
+13.62
98.6
+0.19
4.equalRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC50:45.99+1:42.71
+1:27.18
95.7
+1.27
5.equalPolsko
 
FOLTA Maciej
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC51:21.10+2:17.82
+35.11
94.6
+1.70
6.equalGermany
 
BRUHY Frank
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A51:35.48+2:32.19
+14.38
94.2
+1.88
7.equalČeská republika
 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B51:42.55+2:39.27
+7.07
94.0
+1.97
8.equalŠpanělsko
 
BENITEZ echedei
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A52:04.15+3:00.87
+21.60
93.3
+2.23
9.equalFinsko
 
NIEMELA Jyrki
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A52:12.17+3:08.89
+8.02
93.1
+2.33
10.equalGermany
 
DEMUTH Mathias
Audi quattro Grp4
H/453:00.39+3:57.11
+48.22
91.7
+2.93
11.equalGermany
 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A53:18.26+4:14.98
+17.87
91.2
+3.15
12.equalJapan
 
YANAGIBASHI
Peugeot 206 WRC 2006
WRC54:27.28+5:24.00
+1:09.02
89.2
+4.00
13.equalJapan
 
YoppaRaizo
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A54:33.64+5:30.36
+6.36
89.1
+4.08
14.equalPolsko
 
HAZUKA Artur
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A54:37.92+5:34.64
+4.28
89.0
+4.13
15.equalGermany
 
Marcel Zarda
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A55:21.03+6:17.75
+43.11
87.8
+4.66
16.equalPolsko
 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A56:05.40+7:02.12
+44.37
86.6
+5.21
17.equalGermany
 
HUMMEL Stefan
Subaru Impreza GDA WRC2002 S8
WRC56:28.86+7:25.58
+23.46
86.0
+5.50
18.equalLithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A56:45.04+7:41.76
+16.18
85.6
+5.70
19.equalChina
 
LAU Chiyung
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A57:44.53+8:41.25
+59.49
84.2
+6.44
20.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/459:24.45+10:21.16
+1:39.92
81.8
+7.67
21.upRussian Federation
 
Larionova Elionora
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A60:06.86+11:03.58
+42.41
80.8
+8.19
22.upGermany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/461:44.09+12:40.81
+1:37.23
78.7
+9.39
23.upGermany
 
HOHMANN Dieter
Ford Capri RS 2600 Grp2
H/262:25.18+13:21.90
+41.09
77.9
+9.90
24.upGermany
 
SCHENK Mike
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A64:43.32+15:40.04
+2:18.13
75.1
+11.61
25.upVelká Británie
 
Smith Tony
Ford Capri RS 2600 Grp2
H/265:38.41+16:35.13
+55.09
74.0
+12.29


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
05.03.2019:
Nové tratě:
  • Verkiai
  • Verkiai Reversed
  • Verkiai SSS
13.01.2019:
Nové tratě:
  • Mitterbach
  • Vicar
12.01.2019:
Nová trať:
  • Lucéram - Col Saint-Roch
10.11.2018:
Nová trať:
  • Šturec Snow (I + II)
27.07.2018:
Nové auto:

  • Citroen C3 R5


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5599 30.63%
6 měsíců
 
Hlasů: 1500 8.21%
1 rok
 
Hlasů: 2034 11.13%
2 roky
 
Hlasů: 1982 10.84%
3 roky
 
Hlasů: 2126 11.63%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5036 27.55%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.