Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr528
2.Slovensko ZETAK Dennis500
3.Česká republika UHLIR Vojtech381
4.Česká republika KVASNICAK Miroslav374
5.Česká republika VALERIAN Vaclav317
6.Česká republika PETER Marek304

Pohár Palmira RBR-CUP 2019
1.Česká republika BUJACEK Martin249
2.Slovensko ZETAK Dennis215
3.Česká republika SYKORA Michal199
4.Česká republika VECERA Lukas193
5.Česká republika PLOJHAR Otas125
6.Česká republika TOMECEK Libor104

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
14.05.2019:
RZ Rally School Mix
05.03.2019:
RZ Verkiai SSS
05.03.2019:
RZ Verkiai Reversed
05.03.2019:
RZ Verkiai
13.01.2019:
RZ Vicar


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

4.GVRC Classic Cup 19
Pirelli Carlisle Rally Virtual Historic Rally Championship www.ly-racing.de
15.4.2019 0:05 - 21.4.2019 23:59
12345678910
RZ/SS 10 - Featherstone
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
8.3 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 10Po RZ 10
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Russian Federation
 
KARKACH Alex
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:23.41 113.4
 
2.Polsko
 C 
BOGDANOWICZ Jurek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:26.88+3.47
+3.47
112.0
+0.42
3.Polsko
 C 
WACH Tomek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:29.16+5.75
+2.27
111.0
+0.69
4.Russian Federation
 C 
KOCHETKOV Anton
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:30.42+7.01
+1.26
110.5
+0.84
5.Polsko
 C 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B04:37.99+14.57
+7.57
107.5
+1.76
6.Česká republika
 C 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B04:38.31+14.90
+0.32
107.4
+1.79
7.Germany
 C 
BRUHY Frank
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A04:42.34+18.93
+4.03
105.8
+2.28
8.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:42.70+19.29
+0.36
105.7
+2.32
9.Finsko
 C 
NIEMELA Jyrki
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A04:43.80+20.39
+1.10
105.3
+2.46
10.Polsko
 C 
FOLTA Maciej
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:43.89+20.47
+0.09
105.3
+2.47
11.Španělsko
 C 
BENITEZ echedei
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A04:44.19+20.78
+0.31
105.1
+2.50
12.Španělsko
 C 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:45.67+22.26
+1.48
104.6
+2.68
13.USA
 C 
BUCK Tyler
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A04:48.58+25.17
+2.90
103.5
+3.03
14.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Audi quattro Grp4
H/404:54.55+31.14
+5.98
101.4
+3.75
15.Germany
 C 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A04:56.08+32.67
+1.53
100.9
+3.94
16.Polsko
 
Przemyslaw OWCZARSKI
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:58.37+34.95
+2.27
100.1
+4.21
17.Germany
 C 
Woifeh
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A05:02.57+39.15
+4.20
98.8
+4.72
18.Polsko
 
HAZUKA Artur
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A05:02.59+39.18
+0.02
98.7
+4.72
19.Japan
 
YoppaRaizo
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A05:02.64+39.22
+0.05
98.7
+4.73
20.Japan
 C 
Shenshee
Audi quattro A2 GrpB (b)
H/B05:03.13+39.72
+0.49
98.6
+4.79
21.Russian Federation
 C 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A05:03.56+40.15
+0.43
98.4
+4.84
22.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC05:04.86+41.45
+1.30
98.0
+4.99
23.Germany
 C 
Marcel Zarda
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A05:09.60+46.19
+4.74
96.5
+5.57
24.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A05:10.16+46.75
+0.56
96.3
+5.63
25.Japan
 C 
YANAGIBASHI
Peugeot 206 WRC 2006
WRC05:10.37+46.96
+0.21
96.3
+5.66
26.Lithuania
 C 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A05:11.54+48.13
+1.18
95.9
+5.80
27.Polsko
 C 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A05:11.99+48.58
+0.44
95.8
+5.85
28.China
 C 
LAU Chiyung
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A05:16.00+52.59
+4.01
94.6
+6.34
29.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
Subaru Impreza GDA WRC2002 S8
WRC05:20.12+56.71
+4.13
93.3
+6.83
30.Germany
 
KAZMIERZAK Alex
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A05:21.39+57.98
+1.27
93.0
+6.99
31.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/405:24.61+1:01.20
+3.22
92.0
+7.37
32.Polsko
 C 
Piotr Banaszek
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A05:28.01+1:04.59
+3.40
91.1
+7.78
33.Španělsko
 
Carreño Ruben
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A05:36.09+1:12.68
+8.09
88.9
+8.76
34.Russian Federation
 
Larionova Elionora
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A05:36.89+1:13.48
+0.80
88.7
+8.85
35.Germany
 
DECKER Jonas
Subaru Impreza GDA WRC2001 S7
WRC05:47.38+1:23.97
+10.49
86.0
+10.12
36.Germany
 C 
HOHMANN Dieter
Ford Capri RS 2600 Grp2
H/205:52.12+1:28.70
+4.74
84.9
+10.69
37.Germany
 C 
SCHENK Mike
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A06:00.53+1:37.11
+8.41
82.9
+11.70
38.Japan
 
tsuyo-555
Audi quattro A1 GrpB
H/B06:12.07+1:48.66
+11.54
80.3
+13.09
39.Germany
 C 
SALOMO Marco
Citroen AX Sport GrpA
H/A06:27.54+2:04.13
+15.47
77.1
+14.95
40.Velká Británie
 C 
Smith Tony
Ford Capri RS 2600 Grp2
H/206:48.03+2:24.62
+20.49
73.2
+17.42
41.Germany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/406:52.50+2:29.09
+4.48
72.4
+17.96
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A49:03.28 99.1
 
2.equalPolsko
 
BOGDANOWICZ Jurek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A49:05.19+1.91
+1.91
99.0
+0.02
3.equalRussian Federation
 
KOCHETKOV Anton
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A49:18.81+15.53
+13.62
98.6
+0.19
4.equalPolsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B50:37.16+1:33.88
+1:18.34
96.0
+1.16
5.upRussian Federation
 
KARKACH Alex
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC50:41.68+1:38.40
+4.51
95.9
+1.21
6.downRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC50:45.99+1:42.71
+4.30
95.7
+1.27
7.equalPolsko
 
FOLTA Maciej
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC51:21.10+2:17.82
+35.11
94.6
+1.70
8.equalŠpanělsko
 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A51:29.03+2:25.75
+7.93
94.4
+1.80
9.equalGermany
 
BRUHY Frank
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A51:35.48+2:32.19
+6.45
94.2
+1.88
10.equalČeská republika
 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B51:42.55+2:39.27
+7.07
94.0
+1.97
11.equalŠpanělsko
 
BENITEZ echedei
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A52:04.15+3:00.87
+21.60
93.3
+2.23
12.equalFinsko
 
NIEMELA Jyrki
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A52:12.17+3:08.89
+8.02
93.1
+2.33
13.upUSA
 
BUCK Tyler
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A52:58.21+3:54.93
+46.04
91.7
+2.90
14.downGermany
 
DEMUTH Mathias
Audi quattro Grp4
H/453:00.39+3:57.11
+2.18
91.7
+2.93
15.equalGermany
 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A53:18.26+4:14.98
+17.87
91.2
+3.15
16.upJapan
 
Shenshee
Audi quattro A2 GrpB (b)
H/B54:24.90+5:21.62
+1:06.64
89.3
+3.97
17.equalJapan
 
YANAGIBASHI
Peugeot 206 WRC 2006
WRC54:27.28+5:24.00
+2.38
89.2
+4.00
18.upJapan
 
YoppaRaizo
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A54:33.64+5:30.36
+6.36
89.1
+4.08
19.upPolsko
 
Przemyslaw OWCZARSKI
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC54:34.36+5:31.08
+0.72
89.1
+4.09
20.equalPolsko
 
HAZUKA Artur
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A54:37.92+5:34.64
+3.56
89.0
+4.13
21.downGermany
 
DECKER Jonas
Subaru Impreza GDA WRC2001 S7
WRC55:02.53+5:59.25
+24.61
88.3
+4.44
22.equalGermany
 
Marcel Zarda
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A55:21.03+6:17.75
+18.50
87.8
+4.66
23.upRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A55:55.79+6:52.51
+34.76
86.9
+5.09
24.upPolsko
 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A56:05.40+7:02.12
+9.61
86.6
+5.21
25.upGermany
 
BORTZ Stefan
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A56:07.79+7:04.51
+2.39
86.6
+5.24
26.downGermany
 
KAZMIERZAK Alex
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A56:09.98+7:06.70
+2.19
86.5
+5.27
27.upGermany
 
Woifeh
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A56:25.40+7:22.12
+15.42
86.1
+5.46
28.downGermany
 
HUMMEL Stefan
Subaru Impreza GDA WRC2002 S8
WRC56:28.86+7:25.58
+3.46
86.0
+5.50
29.equalGermany
 
skoda130rsdollack
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC56:31.49+7:28.21
+2.63
86.0
+5.53
30.equalLithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A56:45.04+7:41.76
+13.55
85.6
+5.70
31.equalChina
 
LAU Chiyung
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A57:44.53+8:41.25
+59.49
84.2
+6.44
32.equalPolsko
 
Piotr Banaszek
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A58:00.35+8:57.07
+15.82
83.8
+6.63
33.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/459:24.45+10:21.16
+1:24.10
81.8
+7.67
34.downGermany
 
SALOMO Marco
Citroen AX Sport GrpA
H/A59:56.90+10:53.62
+32.45
81.1
+8.07
35.equalRussian Federation
 
Larionova Elionora
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A60:06.86+11:03.58
+9.96
80.8
+8.19
36.equalGermany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/461:44.09+12:40.81
+1:37.23
78.7
+9.39
37.equalGermany
 
HOHMANN Dieter
Ford Capri RS 2600 Grp2
H/262:25.18+13:21.90
+41.09
77.9
+9.90
38.equalŠpanělsko
 
Carreño Ruben
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A63:00.87
00:15.00
+13:57.59
+35.69
77.1
+10.34
39.equalGermany
 
SCHENK Mike
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A64:43.32+15:40.04
+1:42.45
75.1
+11.61
40.equalJapan
 
tsuyo-555
Audi quattro A1 GrpB
H/B64:57.30+15:54.02
+13.98
74.8
+11.78
41.equalVelká Británie
 
Smith Tony
Ford Capri RS 2600 Grp2
H/265:38.41+16:35.13
+41.11
74.0
+12.29


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
14.05.2019:
Nové tratě:
  • Rally School Mix (I + II)
  • Rally School Tarmac (I + II)
05.03.2019:
Nové tratě:
  • Verkiai
  • Verkiai Reversed
  • Verkiai SSS
13.01.2019:
Nové tratě:
  • Mitterbach
  • Vicar
12.01.2019:
Nová trať:
  • Lucéram - Col Saint-Roch
10.11.2018:
Nová trať:
  • Šturec Snow (I + II)


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5615 30.64%
6 měsíců
 
Hlasů: 1504 8.21%
1 rok
 
Hlasů: 2035 11.11%
2 roky
 
Hlasů: 1983 10.82%
3 roky
 
Hlasů: 2136 11.66%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5052 27.57%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.