Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis180
2.Polsko KLIMAS Adrian146
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar101
4.Česká republika PAULAT Stepan92
5.Česká republika JILEK Zdenek87
6.Česká republika VALENTA Lukas75

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis373
2.Česká republika KUBOVSKY Petr290
3.Česká republika VALENTA Lukas277
4.Česká republika BUJACEK Martin229
5.Česká republika DOLEZAL Jakub197
6.Česká republika JILEK Zdenek193

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis655
2.Česká republika BUJACEK Martin581
3.Česká republika DOLEZAL Jakub330
4.Česká republika PAULAT Stepan314
5.Česká republika VECERA Lukas302
6.Česká republika JILEK Zdenek214

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian48
2.Česká republika KUBOVSKY Petr34
3.Polsko MASIAREK Jakub26
4.Polsko SADOWSKI Adrian19
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar19
6.Švédkso HULT Tobias16

Pohár Catch Gryazin
1.Česká republika KUBOVSKY Petr26
2.Polsko KLIMAS Adrian23
3.Česká republika BUJACEK Martin19
4.Finsko MAKINEN Tommi13
5.Russian Federation IVANOV Sergey12
6.Polsko GORALIK Lukasz8

Nové soubory
25.02.2021:
RZ Biskupice 2004 II
14.02.2021:
RZ Kamenak
14.02.2021:
RZ Olsava long
14.02.2021:
RZ Komarov I+II snow
14.02.2021:
RZ Komarov I + II


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

4.GVRC Classic Cup 19
Pirelli Carlisle Rally Virtual Historic Rally Championship www.ly-racing.de
15.4.2019 0:05 - 21.4.2019 23:59
12345678910
RZ/SS 10 - Featherstone
Výpis pro třídu (skupinu): H/A
povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
8.3 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 10Po RZ 10
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 C 
BOGDANOWICZ Jurek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:26.88 112.0
 
2.Polsko
 C 
WACH Tomek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:29.16+2.27
+2.27
111.0
+0.27
3.Russian Federation
 C 
KOCHETKOV Anton
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:30.42+3.54
+1.26
110.5
+0.43
4.Germany
 C 
BRUHY Frank
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A04:42.34+15.46
+11.92
105.8
+1.86
5.Finsko
 C 
NIEMELA Jyrki
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A04:43.80+16.92
+1.46
105.3
+2.04
6.Španělsko
 C 
BENITEZ echedei
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A04:44.19+17.30
+0.40
105.1
+2.09
7.Španělsko
 C 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:45.67+18.79
+1.48
104.6
+2.26
8.USA
 C 
BUCK Tyler
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A04:48.58+21.70
+2.90
103.5
+2.61
9.Germany
 C 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A04:56.08+29.20
+7.51
100.9
+3.52
10.Germany
 C 
Woifeh
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A05:02.57+35.69
+6.48
98.8
+4.30
11.Polsko
 
HAZUKA Artur
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A05:02.59+35.71
+0.02
98.7
+4.30
12.Japan
 
YoppaRaizo
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A05:02.64+35.76
+0.05
98.7
+4.31
13.Russian Federation
 C 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A05:03.56+36.68
+0.92
98.4
+4.42
14.Germany
 C 
Marcel Zarda
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A05:09.60+42.72
+6.04
96.5
+5.15
15.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A05:10.16+43.28
+0.56
96.3
+5.21
16.Lithuania
 C 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A05:11.54+44.66
+1.38
95.9
+5.38
17.Polsko
 C 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A05:11.99+45.11
+0.44
95.8
+5.43
18.China
 C 
LAU Chiyung
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A05:16.00+49.12
+4.01
94.6
+5.92
19.Germany
 
KAZMIERZAK Alex
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A05:21.39+54.51
+5.39
93.0
+6.57
20.Polsko
 C 
BANASZEK Piotrek
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A05:28.01+1:01.13
+6.61
91.1
+7.36
21.Španělsko
 
Carreño Ruben
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A05:36.09+1:09.20
+8.09
88.9
+8.34
22.Russian Federation
 
Larionova Elionora
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A05:36.89+1:10.01
+0.80
88.7
+8.43
23.Germany
 C 
SCHENK Mike
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A06:00.53+1:33.65
+23.64
82.9
+11.28
24.Germany
 C 
SALOMO Marco
Citroen AX Sport GrpA
H/A06:27.54+2:00.66
+27.01
77.1
+14.54
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A49:03.28 99.1
 
2.equalPolsko
 
BOGDANOWICZ Jurek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A49:05.19+1.91
+1.91
99.0
+0.02
3.equalRussian Federation
 
KOCHETKOV Anton
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A49:18.81+15.53
+13.62
98.6
+0.19
4.equalŠpanělsko
 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A51:29.03+2:25.75
+2:10.22
94.4
+1.80
5.equalGermany
 
BRUHY Frank
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A51:35.48+2:32.19
+6.45
94.2
+1.88
6.equalŠpanělsko
 
BENITEZ echedei
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A52:04.15+3:00.87
+28.67
93.3
+2.23
7.equalFinsko
 
NIEMELA Jyrki
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A52:12.17+3:08.89
+8.02
93.1
+2.33
8.equalUSA
 
BUCK Tyler
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A52:58.21+3:54.93
+46.04
91.7
+2.90
9.equalGermany
 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A53:18.26+4:14.98
+20.05
91.2
+3.15
10.equalJapan
 
YoppaRaizo
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A54:33.64+5:30.36
+1:15.38
89.1
+4.08
11.equalPolsko
 
HAZUKA Artur
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A54:37.92+5:34.64
+4.28
89.0
+4.13
12.equalGermany
 
Marcel Zarda
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A55:21.03+6:17.75
+43.11
87.8
+4.66
13.upRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A55:55.79+6:52.51
+34.76
86.9
+5.09
14.upPolsko
 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A56:05.40+7:02.12
+9.61
86.6
+5.21
15.upGermany
 
BORTZ Stefan
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A56:07.79+7:04.51
+2.39
86.6
+5.24
16.downGermany
 
KAZMIERZAK Alex
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A56:09.98+7:06.70
+2.19
86.5
+5.27
17.equalGermany
 
Woifeh
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A56:25.40+7:22.12
+15.42
86.1
+5.46
18.equalLithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A56:45.04+7:41.76
+19.64
85.6
+5.70
19.equalChina
 
LAU Chiyung
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A57:44.53+8:41.25
+59.49
84.2
+6.44
20.equalPolsko
 
BANASZEK Piotrek
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A58:00.35+8:57.07
+15.82
83.8
+6.63
21.equalGermany
 
SALOMO Marco
Citroen AX Sport GrpA
H/A59:56.90+10:53.62
+1:56.55
81.1
+8.07
22.equalRussian Federation
 
Larionova Elionora
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A60:06.86+11:03.58
+9.96
80.8
+8.19
23.equalŠpanělsko
 
Carreño Ruben
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A63:00.87
00:15.00
+13:57.59
+2:54.01
77.1
+10.34
24.equalGermany
 
SCHENK Mike
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A64:43.32+15:40.04
+1:42.45
75.1
+11.61


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
25.02.2021:
Nová trať:
  • Biskupice 2004 II
14.02.2021:
Nové tratě:
  • Olsava long
  • Kamenak
Aktualizované tratě:
  • Komarov
  • Komarov II
  • Komarov snow
  • Komarov II snow
05.02.2021:
Nová trať:
  • Vargassence
03.02.2021:
Aktualizovaná auta (jen fyzika):
  • VW Polo GTI R5
26.01.2021:
Aktualizovaná auta (jen model):
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020
  • Ford Fiesta Rally2


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8125 37.24%
6 měsíců
 
Hlasů: 1658 7.6%
1 rok
 
Hlasů: 2168 9.94%
2 roky
 
Hlasů: 2065 9.47%
3 roky
 
Hlasů: 2291 10.5%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5510 25.26%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.