Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC10
1.Česká republika VALENTA Lukas134
2.Česká republika DOLEZAL Jakub119
3.Česká republika PETER Marek107
4.Česká republika HOFFMANN Jakub106
5.Slovensko ZETAK Dennis104
6.Česká republika VECERA Lukas102

Pohár Palmira RBR-CUP 2019
1.Slovensko ZETAK Dennis815
2.Česká republika BUJACEK Martin689
3.Česká republika VECERA Lukas620
4.Česká republika BURIÁNEK Tomáš546
5.Česká republika TOMECEK Libor502
6.Česká republika SYKORA Michal490

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
09.11.2019:
Fyzika
09.11.2019:
Model
09.11.2019:
Fyzika
09.11.2019:
Model
09.11.2019:
RZ Vinec-Skalsko


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

4.GVRC Classic Cup 19
Pirelli Carlisle Rally Virtual Historic Rally Championship www.ly-racing.de
15.4.2019 0:05 - 21.4.2019 23:59
12345678910
RZ/SS 10 - Featherstone
Výpis pro třídu (skupinu): H/A
povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
8.3 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 10Po RZ 10
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 C 
BOGDANOWICZ Jurek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:26.88 112.0
 
2.Polsko
 C 
WACH Tomek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:29.16+2.27
+2.27
111.0
+0.27
3.Russian Federation
 C 
KOCHETKOV Anton
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:30.42+3.54
+1.26
110.5
+0.43
4.Germany
 C 
BRUHY Frank
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A04:42.34+15.46
+11.92
105.8
+1.86
5.Finsko
 C 
NIEMELA Jyrki
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A04:43.80+16.92
+1.46
105.3
+2.04
6.Španělsko
 C 
BENITEZ echedei
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A04:44.19+17.30
+0.40
105.1
+2.09
7.Španělsko
 C 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:45.67+18.79
+1.48
104.6
+2.26
8.USA
 C 
BUCK Tyler
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A04:48.58+21.70
+2.90
103.5
+2.61
9.Germany
 C 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A04:56.08+29.20
+7.51
100.9
+3.52
10.Germany
 C 
Woifeh
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A05:02.57+35.69
+6.48
98.8
+4.30
11.Polsko
 
HAZUKA Artur
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A05:02.59+35.71
+0.02
98.7
+4.30
12.Japan
 
YoppaRaizo
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A05:02.64+35.76
+0.05
98.7
+4.31
13.Russian Federation
 C 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A05:03.56+36.68
+0.92
98.4
+4.42
14.Germany
 C 
Marcel Zarda
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A05:09.60+42.72
+6.04
96.5
+5.15
15.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A05:10.16+43.28
+0.56
96.3
+5.21
16.Lithuania
 C 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A05:11.54+44.66
+1.38
95.9
+5.38
17.Polsko
 C 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A05:11.99+45.11
+0.44
95.8
+5.43
18.China
 C 
LAU Chiyung
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A05:16.00+49.12
+4.01
94.6
+5.92
19.Germany
 
KAZMIERZAK Alex
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A05:21.39+54.51
+5.39
93.0
+6.57
20.Polsko
 C 
Piotr Banaszek
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A05:28.01+1:01.13
+6.61
91.1
+7.36
21.Španělsko
 
Carreño Ruben
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A05:36.09+1:09.20
+8.09
88.9
+8.34
22.Russian Federation
 
Larionova Elionora
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A05:36.89+1:10.01
+0.80
88.7
+8.43
23.Germany
 C 
SCHENK Mike
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A06:00.53+1:33.65
+23.64
82.9
+11.28
24.Germany
 C 
SALOMO Marco
Citroen AX Sport GrpA
H/A06:27.54+2:00.66
+27.01
77.1
+14.54
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A49:03.28 99.1
 
2.equalPolsko
 
BOGDANOWICZ Jurek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A49:05.19+1.91
+1.91
99.0
+0.02
3.equalRussian Federation
 
KOCHETKOV Anton
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A49:18.81+15.53
+13.62
98.6
+0.19
4.equalŠpanělsko
 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A51:29.03+2:25.75
+2:10.22
94.4
+1.80
5.equalGermany
 
BRUHY Frank
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A51:35.48+2:32.19
+6.45
94.2
+1.88
6.equalŠpanělsko
 
BENITEZ echedei
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A52:04.15+3:00.87
+28.67
93.3
+2.23
7.equalFinsko
 
NIEMELA Jyrki
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A52:12.17+3:08.89
+8.02
93.1
+2.33
8.equalUSA
 
BUCK Tyler
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A52:58.21+3:54.93
+46.04
91.7
+2.90
9.equalGermany
 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A53:18.26+4:14.98
+20.05
91.2
+3.15
10.equalJapan
 
YoppaRaizo
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A54:33.64+5:30.36
+1:15.38
89.1
+4.08
11.equalPolsko
 
HAZUKA Artur
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A54:37.92+5:34.64
+4.28
89.0
+4.13
12.equalGermany
 
Marcel Zarda
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A55:21.03+6:17.75
+43.11
87.8
+4.66
13.upRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A55:55.79+6:52.51
+34.76
86.9
+5.09
14.upPolsko
 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A56:05.40+7:02.12
+9.61
86.6
+5.21
15.upGermany
 
BORTZ Stefan
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A56:07.79+7:04.51
+2.39
86.6
+5.24
16.downGermany
 
KAZMIERZAK Alex
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A56:09.98+7:06.70
+2.19
86.5
+5.27
17.equalGermany
 
Woifeh
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A56:25.40+7:22.12
+15.42
86.1
+5.46
18.equalLithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A56:45.04+7:41.76
+19.64
85.6
+5.70
19.equalChina
 
LAU Chiyung
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A57:44.53+8:41.25
+59.49
84.2
+6.44
20.equalPolsko
 
Piotr Banaszek
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A58:00.35+8:57.07
+15.82
83.8
+6.63
21.equalGermany
 
SALOMO Marco
Citroen AX Sport GrpA
H/A59:56.90+10:53.62
+1:56.55
81.1
+8.07
22.equalRussian Federation
 
Larionova Elionora
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A60:06.86+11:03.58
+9.96
80.8
+8.19
23.equalŠpanělsko
 
Carreño Ruben
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A63:00.87
00:15.00
+13:57.59
+2:54.01
77.1
+10.34
24.equalGermany
 
SCHENK Mike
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A64:43.32+15:40.04
+1:42.45
75.1
+11.61


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
09.11.2019:
Nová auta:
  • Porsche 911 SC 3.0 Grp4
  • Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
  • Skoda Fabia R5 evo (model)

Nové tratě:
  • Vinec-Skalsko
  • Vinec-Skalsko NIGHT
31.10.2019:
Nová auta:
  • Citroen DS3 R5
30.10.2019:
Nová auta:
  • Porsche 911 GT3 RS (2010) RGT
22.10.2019:
Nová auta:
  • Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
  • VW Polo GTI R5 (pouze model)
03.10.2019:
Aktualizovaný návod Jak začít s odkazy na instalátory od Jakuba Doležala a Jakuba Rojka


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5686 30.69%
6 měsíců
 
Hlasů: 1526 8.24%
1 rok
 
Hlasů: 2055 11.09%
2 roky
 
Hlasů: 1997 10.78%
3 roky
 
Hlasů: 2158 11.65%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5106 27.56%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.