Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis180
2.Polsko KLIMAS Adrian146
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar101
4.Česká republika PAULAT Stepan92
5.Česká republika JILEK Zdenek87
6.Česká republika VALENTA Lukas75

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis373
2.Česká republika KUBOVSKY Petr290
3.Česká republika VALENTA Lukas277
4.Česká republika BUJACEK Martin229
5.Česká republika DOLEZAL Jakub197
6.Česká republika JILEK Zdenek193

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis835
2.Česká republika BUJACEK Martin725
3.Česká republika DOLEZAL Jakub441
4.Česká republika PAULAT Stepan395
5.Česká republika VECERA Lukas326
6.Česká republika KADERABEK Jan325

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian48
2.Česká republika KUBOVSKY Petr34
3.Polsko MASIAREK Jakub26
4.Polsko SADOWSKI Adrian19
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar19
6.Švédkso HULT Tobias16

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian255
2.Polsko PYSZNY Marcin127
3.Polsko KORALEWSKI Mateusz102
4.Polsko MARNIK Jakub93
5.Polsko FOLTA Maciej84
6.Polsko PRZYSZLAKOWSKI Mateusz78

Pohár Catch Gryazin
1.Česká republika KUBOVSKY Petr26
2.Polsko KLIMAS Adrian23
3.Česká republika BUJACEK Martin19
4.Finsko MAKINEN Tommi13
5.Russian Federation IVANOV Sergey12
6.Polsko GORALIK Lukasz8

Nové soubory
25.02.2021:
RZ Biskupice 2004 II
14.02.2021:
RZ Kamenak
14.02.2021:
RZ Olsava long
14.02.2021:
RZ Komarov I+II snow
14.02.2021:
RZ Komarov I + II


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

6.GVRC Classic Cup 18
Rally Acropolis Virtual Historic Rally Championship www.ly-racing.de
18.6.2018 0:05 - 24.6.2018 23:59
12345678910
RZ/SS 10 - Klenia
Výpis pro třídu (skupinu): H/A
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
7.8 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 10Po RZ 10
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 C 
WACH Tomek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:28.27 104.7
 
2.Russian Federation
 
KARKACH Alex
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:31.38+3.11
+3.11
103.5
+0.40
3.Portugalsko
 C 
ESTEVEZ Oscar
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:37.47+9.19
+6.09
101.2
+1.18
4.Španělsko
 C 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:37.66+9.38
+0.19
101.1
+1.20
5.Finsko
 
NIEMELA Jyrki
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A04:38.67+10.39
+1.01
100.8
+1.33
6.Polsko
 C 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:39.51+11.24
+0.84
100.5
+1.44
7.Polsko
 C 
ZMYSLOWSKI Marcin
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A04:40.53+12.25
+1.02
100.1
+1.57
8.Španělsko
 C 
BENITEZ echedei
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:40.56+12.29
+0.03
100.1
+1.58
9.Španělsko
 C 
BARBADOS Antonio
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A04:40.63+12.36
+0.07
100.1
+1.58
10.Švédkso
 
ONKAMO Hasse
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A04:48.71+20.44
+8.08
97.3
+2.62
11.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A04:54.20+25.93
+5.49
95.4
+3.32
12.Japan
 C 
NARU Kazuma
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A04:54.44+26.17
+0.24
95.4
+3.35
13.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A04:57.27+28.99
+2.83
94.5
+3.72
14.Polsko
 C 
BANASZEK Piotrek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:58.38+30.11
+1.12
94.1
+3.86
15.Polsko
 C 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A05:00.87+32.60
+2.49
93.3
+4.18
16.Germany
 
Florian Carius
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A05:01.45+33.18
+0.57
93.1
+4.25
17.Germany
 C 
Woifeh
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A05:03.25+34.97
+1.80
92.6
+4.48
18.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A05:07.47+39.20
+4.22
91.3
+5.03
19.Lithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A05:13.33+45.05
+5.86
89.6
+5.78
20.Germany
 C 
HEUER Michael
BMW M3 E30 GrpA 1987
H/A05:18.84+50.57
+5.51
88.1
+6.48
21.Germany
 
ZIERACH Oliver
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A05:19.70+51.43
+0.87
87.8
+6.59
22.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A05:20.11+51.84
+0.41
87.7
+6.65
23.Japan
 
AYAME Neko
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A05:24.66+56.39
+4.55
86.5
+7.23
24.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
BMW M3 E30 GrpA 1987
H/A05:26.64+58.37
+1.98
86.0
+7.48
25.Germany
 C 
Marcel Zarda
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A05:27.05+58.78
+0.40
85.9
+7.54
26.Japan
 
tsuyo-555
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A05:28.28+1:00.01
+1.23
85.5
+7.69
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A34:04.33 100.4
 
2.equalPortugalsko
 
ESTEVEZ Oscar
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A34:41.58+37.25
+37.25
98.6
+0.65
3.upŠpanělsko
 
BENITEZ echedei
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A35:12.48+1:08.15
+30.90
97.1
+1.20
4.upŠpanělsko
 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A35:12.60+1:08.27
+0.12
97.1
+1.20
5.upPolsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A35:24.27+1:19.94
+11.67
96.6
+1.40
6.upFinsko
 
NIEMELA Jyrki
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A35:27.98+1:23.66
+3.72
96.4
+1.47
7.upPolsko
 
ZMYSLOWSKI Marcin
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A35:56.60+1:52.27
+28.61
95.1
+1.97
8.upRussian Federation
 
KARKACH Alex
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A36:26.88+2:22.55
+30.28
93.8
+2.50
9.upJapan
 
NARU Kazuma
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A36:56.66+2:52.33
+29.78
92.6
+3.02
10.upŠpanělsko
 
BARBADOS Antonio
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A37:17.14
00:25.00
+3:12.81
+20.48
91.7
+3.38
11.upPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A37:54.81+3:50.48
+37.67
90.2
+4.04
12.upPolsko
 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A38:42.16+4:37.83
+47.35
88.4
+4.87
13.upPolsko
 
BANASZEK Piotrek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A38:44.25+4:39.92
+2.09
88.3
+4.91
14.upGermany
 
Woifeh
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A38:53.01+4:48.68
+8.76
88.0
+5.06
15.upGermany
 
skoda130rsdollack
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A38:57.55+4:53.22
+4.54
87.8
+5.14
16.upGermany
 
Florian Carius
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A39:59.50+5:55.17
+1:01.95
85.5
+6.23
17.upGermany
 
STEINBACH Lutz
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A39:59.61+5:55.28
+0.11
85.5
+6.23
18.upLithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A40:14.23+6:09.91
+14.63
85.0
+6.49
19.upŠvédkso
 
ONKAMO Hasse
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A40:20.92+6:16.59
+6.68
84.8
+6.61
20.equalGermany
 
Marcel Zarda
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A40:31.46+6:27.14
+10.55
84.4
+6.79
21.upGermany
 
ZIERACH Oliver
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A40:35.48+6:31.15
+4.01
84.3
+6.86
22.upGermany
 
Maier.Maximilian
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A40:47.83+6:43.50
+12.35
83.8
+7.08
23.upGermany
 
HUMMEL Stefan
BMW M3 E30 GrpA 1987
H/A42:44.38+8:40.04
+1:56.55
80.0
+9.12
24.upJapan
 
AYAME Neko
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A43:02.69+8:58.36
+18.30
79.5
+9.44
25.upGermany
 
HEUER Michael
BMW M3 E30 GrpA 1987
H/A43:19.13+9:14.79
+16.44
78.9
+9.73
26.upJapan
 
tsuyo-555
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A43:49.63+9:45.29
+30.50
78.0
+10.27


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
25.02.2021:
Nová trať:
  • Biskupice 2004 II
14.02.2021:
Nové tratě:
  • Olsava long
  • Kamenak
Aktualizované tratě:
  • Komarov
  • Komarov II
  • Komarov snow
  • Komarov II snow
05.02.2021:
Nová trať:
  • Vargassence
03.02.2021:
Aktualizovaná auta (jen fyzika):
  • VW Polo GTI R5
26.01.2021:
Aktualizovaná auta (jen model):
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020
  • Ford Fiesta Rally2


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8145 37.28%
6 měsíců
 
Hlasů: 1659 7.59%
1 rok
 
Hlasů: 2170 9.93%
2 roky
 
Hlasů: 2065 9.45%
3 roky
 
Hlasů: 2291 10.49%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5516 25.25%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.