Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2021
1.Slovensko ZETAK Dennis50
2.Česká republika PAULAT Stepan45
3.Česká republika JILEK Zdenek41
4.Slovensko KUNDLAK Jan38
5.Španělsko PEROJO Eduardo36
6.Španělsko SIMON Xurxo34

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis378
2.Česká republika KUBOVSKY Petr337
3.Česká republika VALENTA Lukas310
4.Česká republika BUJACEK Martin267
5.Česká republika DOLEZAL Jakub198
6.Polsko CHRASCINA Mariusz196

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis955
2.Česká republika BUJACEK Martin821
3.Česká republika DOLEZAL Jakub501
4.Česká republika PAULAT Stepan465
5.Česká republika KADERABEK Jan385
6.Česká republika VECERA Lukas340

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian78
2.Česká republika KUBOVSKY Petr34
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar31
4.Švédkso HULT Tobias28
5.Polsko MASIAREK Jakub26
6.Španělsko ORTIZ Jorge25

Pohár WRPP 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian30
2.Polsko SADOWSKI Adrian19
3.Polsko PIEKOS Marcin15
4.Polsko GAZDA Piotr14
5.Polsko KORALEWSKI Mateusz13
6.Polsko Piotr Sajdak12

Pohár Catch Gryazin
1.Polsko KLIMAS Adrian113
2.Česká republika BUJACEK Martin53
3.Polsko STENER Pawel52
4.Švédkso HULT Tobias43
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar35
6.Česká republika KUBOVSKY Petr26

Nové soubory
16.04.2021:
FixUp Plugin 4.4.39.97
14.04.2021:
RZ Zaton
08.04.2021:
Biskupice SSS
08.04.2021:
RZ Biskupice 2004 II
08.04.2021:
RZ Biskupice 2004


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

Rally Sojuz 1988
4. Lauf zur OL Meisterschaft 2020
8.6.2020 0:01 - 14.6.2020 23:59
123456789
RZ/SS 9 - Tartu
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
3.8 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 9Po RZ 9
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Španělsko
 
LASA Eloy
Opel Manta 400 GrpB
H/B02:21.87 96.4
 
2.Portugalsko
 C 
ESTEVEZ Oscar
Lada VFTS GrpB
H/B02:26.12+4.25
+4.25
93.6
+1.12
3.Polsko
 
RWD Luke
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/402:26.25+4.38
+0.13
93.5
+1.15
4.Česká republika
 
Lexa Jan
Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
H/B02:26.58+4.72
+0.34
93.3
+1.24
5.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Lada VFTS GrpB
H/B02:26.84+4.98
+0.26
93.2
+1.31
6.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B02:29.31+7.44
+2.46
91.6
+1.96
7.Latvia
 
LICIS Atis
Lada VFTS GrpB
H/B02:29.70+7.83
+0.39
91.4
+2.06
8.Germany
 
KAZMIERZAK Alex
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A02:29.76+7.89
+0.06
91.3
+2.08
9.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B02:29.85+7.98
+0.09
91.3
+2.10
10.Russian Federation
 C 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B02:31.31+9.44
+1.46
90.4
+2.49
11.Russian Federation
 
TITOV Yuriy
Lada VFTS GrpB
H/B02:31.56+9.69
+0.25
90.3
+2.55
12.Russian Federation
 C 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B02:31.66+9.80
+0.11
90.2
+2.58
13.Russian Federation
 C 
SIDOROV Pavel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A02:32.05+10.19
+0.39
90.0
+2.68
14.Portugalsko
 C 
ARAUJO Isidro
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A02:32.78+10.91
+0.72
89.5
+2.87
15.Polsko
 C 
WORONECKI Mirek
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A02:34.24+12.37
+1.46
88.7
+3.26
16.Španělsko
 
SOBERON Alex
Skoda 130 RS Grp2
H/202:35.64+13.78
+1.41
87.9
+3.63
17.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A02:36.18+14.31
+0.53
87.6
+3.77
18.Germany
 C 
BRUHY Frank
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A02:36.85+14.98
+0.67
87.2
+3.94
19.Česká republika
 C 
DROZDA Karel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A02:37.20+15.33
+0.35
87.0
+4.04
20.Polsko
 
BUCZEK Lukas
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A02:38.55+16.68
+1.35
86.3
+4.39
21.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Lada VFTS GrpB
H/B02:39.00+17.13
+0.45
86.0
+4.51
22.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/202:39.56+17.69
+0.56
85.7
+4.66
23.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A02:42.25+20.38
+2.69
84.3
+5.36
24.Germany
 C 
Woifeh
Trabant P 800 RS GrpA
H/A02:44.05+22.18
+1.80
83.4
+5.84
25.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Trabant P 800 RS GrpA
H/A02:45.07+23.21
+1.03
82.9
+6.11
26.Germany
 C 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A02:45.91+24.05
+0.84
82.5
+6.33
27.Germany
 C 
SALOMO Marco
Trabant P 800 RS GrpA
H/A02:46.31+24.45
+0.40
82.3
+6.43
28.Germany
 C 
WAGNER Roland
Lada VFTS GrpB
H/B02:47.41+25.55
+1.10
81.7
+6.72
29.Germany
 C 
PMS Rally Team
Skoda 130 RS Grp2
H/202:47.78+25.91
+0.36
81.5
+6.82
30.Switzerland
 
Donze Markus
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/402:49.79+27.92
+2.00
80.6
+7.35
31.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
Skoda 130 LR GrpB
H/B03:25.44+1:03.57
+35.65
66.6
+16.73
32.Velká Británie
 C 
PETTET Jordan
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A07:29.76
05:00.00
+5:07.89
+4:04.32
30.4
+81.02
=Uruguay
 
VEIRA Rodolfo
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A07:29.76
05:00.00
+5:07.89
+0.00
30.4
+81.02
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPortugalsko
 
ESTEVEZ Oscar
Lada VFTS GrpB
H/B53:02.26 92.5
 
2.equalRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B53:15.23+12.97
+12.97
92.2
+0.16
3.equalČeská republika
 
Lexa Jan
Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
H/B54:57.00+1:54.74
+1:41.77
89.3
+1.40
4.equalGermany
 
KAZMIERZAK Alex
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A55:45.49+2:43.22
+48.49
88.0
+2.00
5.equalRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B55:57.07+2:54.81
+11.58
87.7
+2.14
6.upRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B56:23.98+3:21.72
+26.91
87.0
+2.47
7.downPortugalsko
 
ARAUJO Isidro
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A56:25.41+3:23.15
+1.43
87.0
+2.48
8.upGermany
 
BRUHY Frank
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A57:05.94+4:03.68
+40.53
86.0
+2.98
9.upPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A57:07.92+4:05.66
+1.98
85.9
+3.00
10.downGermany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A57:14.78+4:12.52
+6.86
85.7
+3.09
11.equalPolsko
 
WORONECKI Mirek
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A57:53.01+4:50.75
+38.22
84.8
+3.55
12.upGermany
 
Maier.Maximilian
Lada VFTS GrpB
H/B59:11.31+6:09.05
+1:18.30
82.9
+4.51
13.downGermany
 
skoda130rsdollack
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A59:14.17+6:11.91
+2.86
82.9
+4.55
14.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/259:16.64
00:10.00
+6:14.38
+2.47
82.8
+4.58
15.downGermany
 
STEINBACH Lutz
Trabant P 800 RS GrpA
H/A59:22.02+6:19.76
+5.38
82.7
+4.64
16.equalČeská republika
 
DROZDA Karel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A59:27.53+6:25.27
+5.51
82.5
+4.71
17.equalGermany
 
HUMMEL Stefan
Skoda 130 LR GrpB
H/B62:48.19+9:45.92
+3:20.66
78.1
+7.16
18.equalGermany
 
SALOMO Marco
Trabant P 800 RS GrpA
H/A63:15.23+10:12.97
+27.04
77.6
+7.49
19.equalGermany
 
PMS Rally Team
Skoda 130 RS Grp2
H/263:32.50+10:30.24
+17.27
77.2
+7.70
20.equalRussian Federation
 
SIDOROV Pavel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A65:39.90
10:10.00
+12:37.64
+2:07.40
74.7
+9.26
21.equalGermany
 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B67:07.38
10:00.00
+14:05.12
+1:27.48
73.1
+10.33
22.upGermany
 
DEMUTH Mathias
Lada VFTS GrpB
H/B68:50.85
15:00.00
+15:48.60
+1:43.48
71.3
+11.60
23.upSwitzerland
 
Donze Markus
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/468:53.10
03:40.00
+15:50.84
+2.24
71.2
+11.62
24.upPolsko
 
BUCZEK Lukas
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A70:00.38
10:50.00
+16:58.12
+1:07.28
70.1
+12.45
25.downUruguay
 
VEIRA Rodolfo
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A71:14.89
15:00.00
+18:12.63
+1:14.51
68.9
+13.36
26.downVelká Británie
 
PETTET Jordan
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A72:34.49
15:00.00
+19:32.23
+1:19.59
67.6
+14.33
27.upLatvia
 
LICIS Atis
Lada VFTS GrpB
H/B74:10.37
20:00.00
+21:08.10
+1:35.88
66.2
+15.50
28.downGermany
 
WAGNER Roland
Lada VFTS GrpB
H/B74:21.96
10:00.00
+21:19.70
+11.59
66.0
+15.64
29.equalŠpanělsko
 
LASA Eloy
Opel Manta 400 GrpB
H/B74:50.22
20:00.00
+21:47.97
+28.27
65.6
+15.99
30.equalŠpanělsko
 
SOBERON Alex
Skoda 130 RS Grp2
H/282:24.63
20:00.00
+29:22.37
+7:34.40
59.6
+21.54
31.equalRussian Federation
 
TITOV Yuriy
Lada VFTS GrpB
H/B92:32.58
40:00.00
+39:30.32
+10:07.95
53.0
+28.98
32.equalGermany
 
Woifeh
Trabant P 800 RS GrpA
H/A94:40.02
40:00.00
+41:37.76
+2:07.44
51.8
+30.53
33.equalPolsko
 
RWD Luke
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/4104:49.56
40:00.00
+51:47.30
+10:09.54
46.8
+37.99


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
14.04.2021:
Nová trať:
  • Zátoň
08.04.2021:
Nová trať:
  • Biskupice SSS
Aktualizované tratě:
  • Biskupice 2004 (v1.2)
  • Biskupice 2004 II (v1.1)
02.04.2021:
Nové auto:
  • Peugeot 208 Rally4
Aktualizovaná auta (jen fyzika):
  • Ford Fiesta Mk VIII R2
  • Ford Fiesta Rally4
24.03.2021:
Nová trať:
  • Vargaseence MR
25.02.2021:
Nová trať:
  • Biskupice 2004 II


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8300 37.61%
6 měsíců
 
Hlasů: 1673 7.58%
1 rok
 
Hlasů: 2177 9.87%
2 roky
 
Hlasů: 2069 9.38%
3 roky
 
Hlasů: 2295 10.4%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5552 25.16%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.