Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis222
2.Česká republika PETER Marek165
3.Česká republika PTACEK Martin148
4.Česká republika KUBOVSKY Petr130
5.Česká republika KUZELA Petr95
6.Česká republika TOMECEK Libor76

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
14.07.2018:
Fyzika
14.07.2018:
Model
14.07.2018:
RZ Svince v1.1
14.07.2018:
RZ Lousada v1.1
16.05.2018:
RZ Šturec II


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

SRL Siberian Cup Challenge 2012 - Krasnoyarsk Rally

28.11.2012 0:16 - 30.11.2012 23:59
12345678
RZ/SS 8 - Emeliyanovo
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
7.8 km
Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H 
 
PředchozíNa RZ 8Po RZ 8
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Russian Federation
 C 
SUHINOV Aleksandr
Lancia Delta
A804:23.69 106.5
 
2.Russian Federation
 
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200004:29.69+6.01
+6.01
104.1
+0.77
3.Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Kalina R2
A604:35.43+11.74
+5.74
101.9
+1.51
4.Russian Federation
 C 
MILYAKOV Dmitriy
Peugeot 207 S2000
S200004:36.59+12.90
+1.15
101.5
+1.65
5.Russian Federation
 C 
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200004:37.58+13.90
+1.00
101.2
+1.78
6.Russian Federation
 
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N404:38.91+15.22
+1.33
100.7
+1.95
7.Kanada
 
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A604:39.97+16.28
+1.06
100.3
+2.09
8.Russian Federation
 C 
TITOV Yuriy
Subaru Impreza 555
A804:40.81+17.12
+0.84
100.0
+2.20
9.Belarus
 C 
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200004:41.25+17.55
+0.44
99.8
+2.25
10.Belarus
 
IVANOVSKY Anton
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200004:43.17+19.48
+1.92
99.2
+2.50
11.Ukrajina
 C 
KHARLANOV Ruslan
Citroen C2 S1600
S160004:44.17+20.48
+1.00
98.8
+2.63
12.Ukrajina
 C 
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N404:44.51+20.82
+0.34
98.7
+2.67
13.Russian Federation
 C 
MARKOV Evgeniy
Ford Fiesta S1600
S160004:45.85+22.16
+1.34
98.2
+2.84
14.Romania
 
DIACONESCU Remus
Subaru Impreza N14 URT
N404:47.22+23.53
+1.36
97.8
+3.02
15.Russian Federation
 
SERGEY CHEREPANOV
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200004:48.84+25.15
+1.63
97.2
+3.22
16.Ukrajina
 
GAVINSKI Viktor
Subaru Impreza N14 URT
N404:55.49+31.80
+6.65
95.0
+4.08
17.Russian Federation
 
SHEKIN Feliks
Ford Fiesta S1600
S160004:56.77+33.08
+1.28
94.6
+4.24
18.Russian Federation
 
RYLOV Dmitriy
Lada Samara 1600
A605:18.40+54.71
+21.63
88.2
+7.01
19.Russian Federation
 
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N405:22.07+58.38
+3.67
87.2
+7.48
20.Ukrajina
 
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N408:08.53+3:44.84
+2:46.46
57.5
+28.83
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.upRussian Federation
 
SUHINOV Aleksandr
Lancia Delta
A828:41.16 112.5
 
2.upRussian Federation
 
TITOV Yuriy
Subaru Impreza 555
A829:11.68+30.52
+30.52
110.6
+0.57
3.upRussian Federation
 
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200029:26.84+45.68
+15.16
109.6
+0.85
4.upRussian Federation
 
MILYAKOV Dmitriy
Peugeot 207 S2000
S200029:38.98+57.82
+12.14
108.9
+1.07
5.upUkrajina
 
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N430:00.31+1:19.15
+21.33
107.6
+1.47
6.upUkrajina
 
KHARLANOV Ruslan
Citroen C2 S1600
S160030:01.76+1:20.59
+1.45
107.5
+1.50
7.upRussian Federation
 
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200030:02.67+1:21.51
+0.91
107.4
+1.52
8.equalRussian Federation
 
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N430:03.05+1:21.89
+0.38
107.4
+1.52
9.upKanada
 
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A630:17.99+1:36.83
+14.94
106.5
+1.80
10.upRussian Federation
 
MARKOV Evgeniy
Ford Fiesta S1600
S160030:38.63+1:57.47
+20.64
105.3
+2.18
11.upRomania
 
DIACONESCU Remus
Subaru Impreza N14 URT
N430:59.62+2:18.46
+20.99
104.2
+2.57
12.upRussian Federation
 
SERGEY CHEREPANOV
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200031:16.23+2:35.07
+16.61
103.2
+2.88
13.upBelarus
 
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200031:18.92+2:37.76
+2.69
103.1
+2.93
14.upBelarus
 
IVANOVSKY Anton
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S200031:20.91+2:39.75
+1.99
103.0
+2.97
15.upUkrajina
 
GAVINSKI Viktor
Subaru Impreza N14 URT
N432:09.78+3:28.62
+48.87
100.4
+3.88
16.downUkrajina
 
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N432:25.59+3:44.43
+15.81
99.5
+4.17
17.upRussian Federation
 
SHEKIN Feliks
Ford Fiesta S1600
S160032:47.38+4:06.22
+21.79
98.4
+4.58
18.upRussian Federation
 
RYLOV Dmitriy
Lada Samara 1600
A634:43.87+6:02.71
+1:56.49
92.9
+6.74
19.upRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Kalina R2
A645:18.04
15:00.00
+16:36.88
+10:34.16
71.3
+18.53
20.upRussian Federation
 
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N447:02.15
15:00.00
+18:20.99
+1:44.11
68.6
+20.46


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
14.07.2018:
Aktualizované tratě:
  • Svince (I + II) v1.1
  • Lousada (WRC + RX + RG) v1.1
Nové auto:
  • BMW E36 Compact F2000
26.05.2018:
Nová tratě:
  • Svince (I + II)
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)
13.05.2018:
Nová auta:

  • Audi quattro A2 GrpB (b)

Aktualizovaná auta:

  • Skoda Fabia R5 (b) - model
09.05.2018:
Vyšel o nás hezký článek na webu Škody Motorsport :)


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5392 30.3%
6 měsíců
 
Hlasů: 1479 8.31%
1 rok
 
Hlasů: 2001 11.25%
2 roky
 
Hlasů: 1959 11.01%
3 roky
 
Hlasů: 2071 11.64%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4892 27.49%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.