Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2021
1.Česká republika PAULAT Stepan325
2.Slovensko ZETAK Dennis272
3.Česká republika VALENTA Lukas232
4.Česká republika PETRU Stanislav212
5.Česká republika VALERIAN Vaclav200
6.Portugalsko ESTEVEZ Oscar197

Pohár NRC12
1.Polsko MASIAREK Jakub215
2.Česká republika VALENTA Lukas153
3.Česká republika HOFFMANN Jakub144
4.Česká republika BURIÁNEK Tomáš127
5.Česká republika BUJACEK Martin124
6.Česká republika PAULAT Stepan107

Pohár Palmira RBR-CUP 21/22
1.Česká republika BUJACEK Martin518
2.Česká republika ORLITA Honza402
3.Česká republika DOLEZAL Jakub341
4.Česká republika HOFFMANN Jakub324
5.Česká republika BURIÁNEK Tomáš262
6.Česká republika SOVJÁK David248

Pohár VRC 2021
1.Polsko SADOWSKI Adrian126
2.Švédkso HULT Tobias116
3.Polsko KLIMAS Adrian108
4.Polsko WACH Tomek101
5.Česká republika KUBOVSKY Petr85
6.Polsko Piotr Sajdak76

Pohár WRPP 2021
1.Polsko PIEKOS Marcin141
2.Polsko SADOWSKI Adrian96
3.Polsko KLIMAS Adrian90
4.Polsko STENER Pawel72
5.Polsko Piotr Sajdak72
6.Polsko WALCZAK Piotr69

Pohár Catch Gryazin
1.Polsko KLIMAS Adrian113
2.Česká republika BUJACEK Martin53
3.Polsko STENER Pawel52
4.Švédkso HULT Tobias43
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar35
6.Česká republika KUBOVSKY Petr26

Nové soubory
25.11.2021:
Fyzika
25.11.2021:
Model
25.11.2021:
Fyzika
25.11.2021:
Model
25.11.2021:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

18. Rallye Albena Zlatni-Piasatzi Sliven
4. Lauf zur OL Meisterschaft 2019:::: 4. Rally of Eastlegend-Championship ::::: Free for all
24.6.2019 0:01 - 30.6.2019 23:59
12345678910
RZ/SS 10 - Shishkingrad 2
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a mokrý, dobré podmínky, odpoledne, průzračno, jasno
8 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 10Po RZ 10
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Germany
 
STEIN Torsten
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A05:42.71 84.0
 
2.Portugalsko
 C 
ESTEVEZ Oscar
Lada 1600R Grp2
H/205:43.12+0.41
+0.41
83.9
+0.05
3.Austria
 C 
Steiner Christopher
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A05:46.39+3.68
+3.27
83.1
+0.46
4.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A05:46.58+3.87
+0.19
83.1
+0.48
5.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B05:52.72+10.02
+6.14
81.6
+1.25
6.Russian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B05:55.86+13.15
+3.13
80.9
+1.64
7.Česká republika
 C 
DROZDA Karel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A06:04.67+21.96
+8.81
79.0
+2.74
8.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/206:17.80+35.09
+13.14
76.2
+4.39
9.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Renault 17 Gordini Grp2
H/206:20.17+37.46
+2.37
75.8
+4.68
10.Germany
 C 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A06:25.24+42.53
+5.07
74.8
+5.32
11.Germany
 C 
SCHENK Mike
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A06:36.56+53.85
+11.32
72.6
+6.73
12.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A06:52.12+1:09.41
+15.56
69.9
+8.68
13.Hungary
 
MARTIN Mathieu
Renault 5 Turbo Cevennes Grp4
H/407:10.14+1:27.43
+18.02
67.0
+10.93
14.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Lada VFTS GrpB
H/B07:15.86+1:33.15
+5.72
66.1
+11.64
15.Polsko
 C 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/407:31.59+1:48.89
+15.74
63.8
+13.61
16.Germany
 
Schafhauser.racing
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A10:42.71
05:00.00
+5:00.00
+3:11.12
44.8
+37.50
17.Germany
 
OLFun
Renault 17 Gordini Grp2
H/210:43.12
05:00.00
+5:00.41
+0.41
44.8
+37.55
=Česká republika
 
KRIVAN Jan
Skoda 130 RS Grp2
H/210:43.12
05:00.00
+5:00.41
+0.00
44.8
+37.55
19.Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B10:52.72
05:00.00
+5:10.02
+9.61
44.1
+38.75
=Russian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B10:52.72
05:00.00
+5:10.02
+0.00
44.1
+38.75
21.Španělsko
 
RODRIGUEZ Daniel
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/412:10.14
05:00.00
+6:27.43
+1:17.42
39.4
+48.43
=Germany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/412:10.14
05:00.00
+6:27.43
+0.00
39.4
+48.43
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPortugalsko
 
ESTEVEZ Oscar
Lada 1600R Grp2
H/263:13.58 83.9
 
2.equalGermany
 
STEIN Torsten
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A64:14.58+1:01.00
+1:01.00
82.6
+0.69
3.equalGermany
 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B66:34.06
00:15.00
+3:20.48
+2:19.47
79.7
+2.27
4.equalAustria
 
Steiner Christopher
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A66:41.98+3:28.40
+7.92
79.5
+2.36
5.equalRussian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B67:24.66
00:25.00
+4:11.08
+42.68
78.7
+2.84
6.equalČeská republika
 
DROZDA Karel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A68:58.71
00:20.00
+5:45.13
+1:34.05
76.9
+3.90
7.equalSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/269:33.57+6:19.99
+34.86
76.3
+4.30
8.equalGermany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A70:06.22+6:52.65
+32.65
75.7
+4.67
9.upPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Renault 17 Gordini Grp2
H/271:13.97+8:00.39
+1:07.73
74.5
+5.43
10.downRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B75:41.72
10:00.00
+12:28.15
+4:27.76
70.1
+8.46
11.upGermany
 
skoda130rsdollack
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A78:19.39
00:20.00
+15:05.81
+2:37.66
67.7
+10.25
12.downRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B78:25.64
10:00.00
+15:12.06
+6.25
67.6
+10.32
13.downHungary
 
MARTIN Mathieu
Renault 5 Turbo Cevennes Grp4
H/478:27.51
03:10.00
+15:13.93
+1.87
67.6
+10.34
14.equalGermany
 
SCHENK Mike
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A78:38.04+15:24.46
+10.53
67.5
+10.46
15.equalGermany
 
DEMUTH Mathias
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A79:17.04
15:00.00
+16:03.46
+39.00
66.9
+10.90
16.equalPolsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/482:41.50+19:27.92
+3:24.46
64.1
+13.21
17.equalGermany
 
Maier.Maximilian
Lada VFTS GrpB
H/B85:07.87
15:00.00
+21:54.29
+2:26.37
62.3
+14.87
18.equalGermany
 
Schafhauser.racing
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A95:20.85
25:00.00
+32:07.27
+10:12.98
55.6
+21.80
19.equalGermany
 
OLFun
Renault 17 Gordini Grp2
H/297:27.70
30:00.00
+34:14.12
+2:06.85
54.4
+23.24
20.equalŠpanělsko
 
RODRIGUEZ Daniel
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/4112:46.16
40:30.00
+49:32.58
+15:18.46
47.0
+33.63
21.equalČeská republika
 
KRIVAN Jan
Skoda 130 RS Grp2
H/2113:13.58
50:00.00
+50:00.00
+27.42
46.8
+33.94
22.equalGermany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/4117:14.64
45:00.00
+54:01.06
+4:01.06
45.2
+36.66


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
25.11.2021:
Nová auta:
  • Peugeot 306 Maxi Kit Car
  • Citroen Xsara Kit Car
  • Renault Clio Rally4
Aktualizovaná auta:
  • Fiat 124 Abarth Rally RGT (b)
07.11.2021:
Nová auta:
  • Peugeot 207 S2000 Evolution Plus
  • Abarth Grande Punto S2000
  • Ford Fiesta Mk VI S2000
Aktualizovaná auta:
  • Ford Fiesta Rally3
31.10.2021:
Aktualizované tratě:
  • Torsby 2018
  • Torsby 2018 Sprint

Aktualizovaná auta:
  • BMW M3 E30 GrpA
25.10.2021:
Nová auta:
  • BMW M3 E36 GrpA
24.10.2021:
Nová auta:
  • Ford Fiesta Rally3


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8507 37.8%
6 měsíců
 
Hlasů: 1715 7.62%
1 rok
 
Hlasů: 2220 9.86%
2 roky
 
Hlasů: 2093 9.3%
3 roky
 
Hlasů: 2334 10.37%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5638 25.05%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.