Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis156
2.Polsko KLIMAS Adrian146
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar86
4.Česká republika JILEK Zdenek75
5.Česká republika VALENTA Lukas65
6.Česká republika PAULAT Stepan62

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis104
2.Česká republika KUBOVSKY Petr98
3.Česká republika VALENTA Lukas79
4.Česká republika HONZEK Matej76
5.Česká republika BUJACEK Martin68
6.Polsko CHRASCINA Mariusz62

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Česká republika BREZIK Adam 1120
2.Česká republika BUJACEK Martin94
3.Slovensko ZETAK Dennis80
4.Česká republika PAULAT Stepan62
5.Česká republika DRGA Radim62
6.Česká republika HOLECEK Tomas60

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian180
2.Polsko PYSZNY Marcin90
3.Polsko MARNIK Jakub61
4.Polsko FOLTA Maciej58
5.Polsko WALCZAK Piotr48
6.Polsko PRZYSZLAKOWSKI Mateusz46

Nové soubory
22.09.2020:
RZ Komarov I + II
03.07.2020:
Fyzika
03.07.2020:
Model
03.07.2020:
Fyzika
31.05.2020:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

18. Rallye Albena Zlatni-Piasatzi Sliven
4. Lauf zur OL Meisterschaft 2019:::: 4. Rally of Eastlegend-Championship ::::: Free for all
24.6.2019 0:01 - 30.6.2019 23:59
12345678910
RZ/SS 10 - Shishkingrad 2
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a mokrý, dobré podmínky, odpoledne, průzračno, jasno
8 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 10Po RZ 10
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Germany
 
STEIN Torsten
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A05:42.71 84.0
 
2.Portugalsko
 C 
ESTEVEZ Oscar
Lada 1600R Grp2
H/205:43.12+0.41
+0.41
83.9
+0.05
3.Austria
 C 
Steiner Christopher
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A05:46.39+3.68
+3.27
83.1
+0.46
4.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A05:46.58+3.87
+0.19
83.1
+0.48
5.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B05:52.72+10.02
+6.14
81.6
+1.25
6.Russian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B05:55.86+13.15
+3.13
80.9
+1.64
7.Česká republika
 C 
DROZDA Karel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A06:04.67+21.96
+8.81
79.0
+2.74
8.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/206:17.80+35.09
+13.14
76.2
+4.39
9.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Renault 17 Gordini Grp2
H/206:20.17+37.46
+2.37
75.8
+4.68
10.Germany
 C 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A06:25.24+42.53
+5.07
74.8
+5.32
11.Germany
 C 
SCHENK Mike
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A06:36.56+53.85
+11.32
72.6
+6.73
12.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A06:52.12+1:09.41
+15.56
69.9
+8.68
13.Hungary
 
MARTIN Mathieu
Renault 5 Turbo Cevennes Grp4
H/407:10.14+1:27.43
+18.02
67.0
+10.93
14.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Lada VFTS GrpB
H/B07:15.86+1:33.15
+5.72
66.1
+11.64
15.Polsko
 C 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/407:31.59+1:48.89
+15.74
63.8
+13.61
16.Germany
 
Schafhauser.racing
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A10:42.71
05:00.00
+5:00.00
+3:11.12
44.8
+37.50
17.Germany
 
OLFun
Renault 17 Gordini Grp2
H/210:43.12
05:00.00
+5:00.41
+0.41
44.8
+37.55
=Česká republika
 
KRIVAN Jan
Skoda 130 RS Grp2
H/210:43.12
05:00.00
+5:00.41
+0.00
44.8
+37.55
19.Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B10:52.72
05:00.00
+5:10.02
+9.61
44.1
+38.75
=Russian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B10:52.72
05:00.00
+5:10.02
+0.00
44.1
+38.75
21.Španělsko
 
RODRIGUEZ Daniel
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/412:10.14
05:00.00
+6:27.43
+1:17.42
39.4
+48.43
=Germany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/412:10.14
05:00.00
+6:27.43
+0.00
39.4
+48.43
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPortugalsko
 
ESTEVEZ Oscar
Lada 1600R Grp2
H/263:13.58 83.9
 
2.equalGermany
 
STEIN Torsten
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A64:14.58+1:01.00
+1:01.00
82.6
+0.69
3.equalGermany
 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B66:34.06
00:15.00
+3:20.48
+2:19.47
79.7
+2.27
4.equalAustria
 
Steiner Christopher
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A66:41.98+3:28.40
+7.92
79.5
+2.36
5.equalRussian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B67:24.66
00:25.00
+4:11.08
+42.68
78.7
+2.84
6.equalČeská republika
 
DROZDA Karel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A68:58.71
00:20.00
+5:45.13
+1:34.05
76.9
+3.90
7.equalSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/269:33.57+6:19.99
+34.86
76.3
+4.30
8.equalGermany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A70:06.22+6:52.65
+32.65
75.7
+4.67
9.upPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Renault 17 Gordini Grp2
H/271:13.97+8:00.39
+1:07.73
74.5
+5.43
10.downRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B75:41.72
10:00.00
+12:28.15
+4:27.76
70.1
+8.46
11.upGermany
 
skoda130rsdollack
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A78:19.39
00:20.00
+15:05.81
+2:37.66
67.7
+10.25
12.downRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B78:25.64
10:00.00
+15:12.06
+6.25
67.6
+10.32
13.downHungary
 
MARTIN Mathieu
Renault 5 Turbo Cevennes Grp4
H/478:27.51
03:10.00
+15:13.93
+1.87
67.6
+10.34
14.equalGermany
 
SCHENK Mike
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A78:38.04+15:24.46
+10.53
67.5
+10.46
15.equalGermany
 
DEMUTH Mathias
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A79:17.04
15:00.00
+16:03.46
+39.00
66.9
+10.90
16.equalPolsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/482:41.50+19:27.92
+3:24.46
64.1
+13.21
17.equalGermany
 
Maier.Maximilian
Lada VFTS GrpB
H/B85:07.87
15:00.00
+21:54.29
+2:26.37
62.3
+14.87
18.equalGermany
 
Schafhauser.racing
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A95:20.85
25:00.00
+32:07.27
+10:12.98
55.6
+21.80
19.equalGermany
 
OLFun
Renault 17 Gordini Grp2
H/297:27.70
30:00.00
+34:14.12
+2:06.85
54.4
+23.24
20.equalŠpanělsko
 
RODRIGUEZ Daniel
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/4112:46.16
40:30.00
+49:32.58
+15:18.46
47.0
+33.63
21.equalČeská republika
 
KRIVAN Jan
Skoda 130 RS Grp2
H/2113:13.58
50:00.00
+50:00.00
+27.42
46.8
+33.94
22.equalGermany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/4117:14.64
45:00.00
+54:01.06
+4:01.06
45.2
+36.66


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
22.09.2020:
Aktualizovaná trať:
  • RZ Komarov I + II
17.08.2020:
Nová trať:
  • RZ Komarov
03.07.2020:
Nová auta:
  • Ford Escort Mk II RS Grp4
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
31.05.2020:
Nová auta:
  • Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
20.04.2020:
Nová auta:
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 7820 36.81%
6 měsíců
 
Hlasů: 1618 7.62%
1 rok
 
Hlasů: 2120 9.98%
2 roky
 
Hlasů: 2041 9.61%
3 roky
 
Hlasů: 2252 10.6%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5393 25.39%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.