Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian78
2.Slovensko ZETAK Dennis72
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar52
4.Španělsko PEROJO Eduardo34
5.Česká republika PAULAT Stepan29
6.Česká republika JILEK Zdenek27

Pohár NRC10
1.Slovensko ZETAK Dennis476
2.Česká republika VALENTA Lukas439
3.Česká republika VECERA Lukas387
4.Česká republika KUBOVSKY Petr372
5.Česká republika HONZEK Matej319
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš259

Pohár Palmira RBR-CUP 2020
1.Česká republika BUJACEK Martin786
2.Slovensko ZETAK Dennis606
3.Česká republika VANDA David529
4.Česká republika VECERA Lukas508
5.Česká republika KADERABEK Jan500
6.Česká republika JILEK Zdenek471

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian90
2.Polsko WACH Tomek41
3.Polsko FOLTA Maciej40
4.Polsko PYSZNY Marcin36
5.Polsko ZURAWLEW Kamil29
6.Polsko KORALEWSKI Mateusz27

Nové soubory
03.07.2020:
Fyzika
03.07.2020:
Model
03.07.2020:
Fyzika
31.05.2020:
Fyzika
31.05.2020:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

18. Int. Rallye Tatry 1986
6. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2018:::: 6. Rally of east legends Championship 2018:::: free for all:::: More Info at East Legends Cup http://www.ly-racing.de
3.9.2018 0:01 - 9.9.2018 23:59
12345678910111213141516
RZ/SS 16 - Poprad Okruh
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, večer, mlhavo, zataženo
5.7 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 16Po RZ 16
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/404:23.50 77.9
 
2.Polsko
 C 
WACH Tomek
Talbot Sunbeam Lotus Grp2
H/204:30.43+6.93
+6.93
75.9
+1.21
3.Španělsko
 C 
DE DIEGO Javier
Opel Manta 400 GrpB
H/B04:36.46+12.96
+6.03
74.2
+2.27
4.Finsko
 C 
PUHAKKA Ossian
Talbot Sunbeam Lotus Grp2
H/204:36.73+13.23
+0.27
74.2
+2.32
5.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A04:42.96+19.46
+6.24
72.5
+3.41
6.Russian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A04:44.05+20.55
+1.09
72.2
+3.61
7.Germany
 C 
BRUHY Frank
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:44.22+20.72
+0.16
72.2
+3.63
8.Germany
 
RITTER Rene
Opel Kadett C GTE Grp4
H/404:46.23+22.73
+2.00
71.7
+3.99
9.Germany
 
bombus
Renault 5 Turbo Cevennes Grp4
H/404:49.86+26.36
+3.63
70.8
+4.62
10.Polsko
 C 
KOWALSKI Mikolaj
VW Golf I GTI GrpA
H/A04:50.16+26.66
+0.31
70.7
+4.68
11.Germany
 
OLFun
Opel Ascona 400 Grp4
H/404:51.76+28.26
+1.59
70.3
+4.96
12.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B04:53.69+30.19
+1.93
69.9
+5.30
13.Germany
 C 
Katja Lara
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A04:54.17+30.67
+0.48
69.8
+5.38
14.Romania
 C 
DIACONESCU Remus
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A04:54.52+31.02
+0.35
69.7
+5.44
15.Polsko
 C 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:58.60+35.10
+4.08
68.7
+6.16
16.Česká republika
 
Lexa Jan
Skoda 130 RS Grp2
H/205:05.48+41.98
+6.88
67.2
+7.37
17.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
Skoda 130 RS Grp2
H/205:05.62+42.12
+0.14
67.1
+7.39
18.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A05:08.95+45.45
+3.32
66.4
+7.97
19.Germany
 C 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A05:12.00+48.50
+3.05
65.8
+8.51
20.Germany
 C 
skoda130rsdollack
FSO Polonez 2000 Grp4
H/405:17.79+54.29
+5.79
64.6
+9.53
21.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:17.80+54.30
+0.01
64.6
+9.53
22.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/205:19.13+55.63
+1.33
64.3
+9.76
23.Germany
 C 
MUELLER Norman
Trabant P 800 RS GrpA
H/A05:23.18+59.68
+4.05
63.5
+10.47
24.Česká republika
 
DROZDA Karel
Skoda 130 RS Grp2
H/205:24.06+1:00.56
+0.88
63.3
+10.62
25.Germany
 
koch andreas
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A05:39.86
00:15.00
+1:16.36
+15.81
60.4
+13.40
26.Germany
 C 
scout1434
Skoda 130 LR GrpB
H/B06:16.49+1:52.99
+36.63
54.5
+19.82
27.Polsko
 C 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/409:23.50
05:00.00
+5:00.00
+3:07.01
36.4
+52.63
=Germany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/409:23.50
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.4
+52.63
=Germany
 C 
YANOLIDIS Jannis
FSO Polonez 2000 Grp4
H/409:23.50
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.4
+52.63
30.Russian Federation
 C 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/209:30.42
05:00.00
+5:06.93
+6.92
36.0
+53.85
=Česká republika
 
CERNY Lukas
Renault 17 Gordini Grp2
H/209:30.42
05:00.00
+5:06.93
+0.00
36.0
+53.85
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
Talbot Sunbeam Lotus Grp2
H/264:31.08 91.0
 
2.equalGermany
 
DEMUTH Mathias
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/465:48.77+1:17.69
+1:17.69
89.3
+0.79
3.equalRomania
 
DIACONESCU Remus
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A68:04.74+3:33.66
+2:15.97
86.3
+2.18
4.equalRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A68:20.68+3:49.60
+15.94
85.9
+2.35
5.equalŠpanělsko
 
DE DIEGO Javier
Opel Manta 400 GrpB
H/B68:25.60+3:54.52
+4.92
85.8
+2.40
6.equalPolsko
 
KOWALSKI Mikolaj
VW Golf I GTI GrpA
H/A69:08.81+4:37.73
+43.21
84.9
+2.84
7.equalRussian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A69:12.64+4:41.57
+3.84
84.9
+2.88
8.equalGermany
 
Katja Lara
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A70:07.35+5:36.28
+54.71
83.8
+3.43
9.upPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A73:29.10
00:50.00
+8:58.03
+3:21.75
79.9
+5.50
10.upGermany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A75:13.12+10:42.04
+1:44.01
78.1
+6.56
11.upGermany
 
bombus
Renault 5 Turbo Cevennes Grp4
H/475:14.71+10:43.63
+1.59
78.1
+6.57
12.downČeská republika
 
CERNY Lukas
Renault 17 Gordini Grp2
H/275:15.13
05:00.00
+10:44.04
+0.42
78.1
+6.58
13.upGermany
 
OLFun
Opel Ascona 400 Grp4
H/476:25.93
05:00.00
+11:54.86
+1:10.81
76.9
+7.30
14.upGermany
 
RITTER Rene
Opel Kadett C GTE Grp4
H/477:06.89
05:00.00
+12:35.82
+40.96
76.2
+7.72
15.downGermany
 
koch andreas
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A77:13.97
00:15.00
+12:42.89
+7.07
76.1
+7.79
16.upGermany
 
MUELLER Norman
Trabant P 800 RS GrpA
H/A78:00.49
00:20.00
+13:29.41
+46.52
75.3
+8.27
17.upGermany
 
BRUHY Frank
FSO Polonez 2000 Grp4
H/478:01.72
10:00.00
+13:30.65
+1.24
75.3
+8.28
18.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/279:06.39
00:40.00
+14:35.32
+1:04.67
74.3
+8.94
19.downRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/280:43.84
10:10.00
+16:12.76
+1:37.44
72.8
+9.94
20.equalČeská republika
 
Lexa Jan
Skoda 130 RS Grp2
H/282:55.54
10:30.00
+18:24.46
+2:11.69
70.8
+11.28
21.equalČeská republika
 
DROZDA Karel
Skoda 130 RS Grp2
H/283:41.32+19:10.24
+45.78
70.2
+11.75
22.equalFinsko
 
PUHAKKA Ossian
Talbot Sunbeam Lotus Grp2
H/285:23.67
15:00.00
+20:52.58
+1:42.35
68.8
+12.79
23.equalGermany
 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A86:14.70
10:10.00
+21:43.61
+51.03
68.1
+13.32
24.upGermany
 
HUMMEL Stefan
Skoda 130 RS Grp2
H/290:47.02
15:10.00
+26:15.94
+4:32.32
64.7
+16.10
25.upGermany
 
skoda130rsdollack
FSO Polonez 2000 Grp4
H/492:24.01
16:30.00
+27:52.93
+1:36.99
63.6
+17.09
26.downPolsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/494:11.40
20:00.00
+29:40.32
+1:47.39
62.4
+18.19
27.equalGermany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/4100:45.05
30:00.00
+36:13.96
+6:33.65
58.3
+22.21
28.upGermany
 
scout1434
Skoda 130 LR GrpB
H/B102:27.77
21:50.00
+37:56.69
+1:42.72
57.3
+23.26
29.downGermany
 
YANOLIDIS Jannis
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4103:54.97
35:00.00
+39:23.89
+1:27.20
56.5
+24.15
30.equalPolsko
 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4115:13.52
20:20.00
+50:42.44
+11:18.55
51.0
+31.08
31.equalGermany
 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B139:07.37
50:00.00
+74:36.30
+23:53.86
42.2
+45.72


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
03.07.2020:
Nová auta:
  • Ford Escort Mk II RS Grp4
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
31.05.2020:
Nová auta:
  • Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
20.04.2020:
Nová auta:
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020
17.04.2020:
Nová auta:
  • VW Golf II GTI 16V GrpA
Aktualizovaná auta (pouze model):
  • Skoda Fabia R5 evo
  • VW Polo GTI R5
04.03.2020:
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Audi 200 quattro GrpA
  • Lancia Delta HF 4WD GrpA
  • Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 7353 35.6%
6 měsíců
 
Hlasů: 1590 7.7%
1 rok
 
Hlasů: 2106 10.2%
2 roky
 
Hlasů: 2032 9.84%
3 roky
 
Hlasů: 2230 10.8%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5343 25.87%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.