Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2021
1.Slovensko ZETAK Dennis50
2.Česká republika PAULAT Stepan45
3.Česká republika JILEK Zdenek41
4.Slovensko KUNDLAK Jan38
5.Španělsko PEROJO Eduardo36
6.Španělsko SIMON Xurxo34

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis378
2.Česká republika KUBOVSKY Petr337
3.Česká republika VALENTA Lukas310
4.Česká republika BUJACEK Martin267
5.Česká republika DOLEZAL Jakub198
6.Polsko CHRASCINA Mariusz196

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis1189
2.Česká republika BUJACEK Martin997
3.Česká republika DOLEZAL Jakub659
4.Česká republika PAULAT Stepan555
5.Česká republika KADERABEK Jan529
6.Česká republika VECERA Lukas354

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian78
2.Česká republika KUBOVSKY Petr34
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar31
4.Švédkso HULT Tobias28
5.Polsko MASIAREK Jakub26
6.Španělsko ORTIZ Jorge25

Pohár WRPP 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian60
2.Polsko SADOWSKI Adrian41
3.Polsko PIEKOS Marcin33
4.Polsko Piotr Sajdak24
5.Polsko KORALEWSKI Mateusz23
6.Polsko WALCZAK Piotr18

Pohár Catch Gryazin
1.Polsko KLIMAS Adrian113
2.Česká republika BUJACEK Martin53
3.Polsko STENER Pawel52
4.Švédkso HULT Tobias43
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar35
6.Česká republika KUBOVSKY Petr26

Nové soubory
29.04.2021:
RZ Olsava long
29.04.2021:
RZ Olsava 2010
16.04.2021:
FixUp Plugin 4.4.39.97
14.04.2021:
RZ Zaton
08.04.2021:
Biskupice SSS


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

18. Int. Rallye Tatry 1986
6. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2018:::: 6. Rally of east legends Championship 2018:::: free for all:::: More Info at East Legends Cup http://www.ly-racing.de
3.9.2018 0:01 - 9.9.2018 23:59
12345678910111213141516
RZ/SS 16 - Poprad Okruh
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, večer, mlhavo, zataženo
5.7 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 16Po RZ 16
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/404:23.50 77.9
 
2.Polsko
 C 
WACH Tomek
Talbot Sunbeam Lotus Grp2
H/204:30.43+6.93
+6.93
75.9
+1.21
3.Španělsko
 C 
DE DIEGO Javier
Opel Manta 400 GrpB
H/B04:36.46+12.96
+6.03
74.2
+2.27
4.Finsko
 C 
PUHAKKA Ossian
Talbot Sunbeam Lotus Grp2
H/204:36.73+13.23
+0.27
74.2
+2.32
5.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A04:42.96+19.46
+6.24
72.5
+3.41
6.Russian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A04:44.05+20.55
+1.09
72.2
+3.61
7.Germany
 C 
BRUHY Frank
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:44.22+20.72
+0.16
72.2
+3.63
8.Germany
 
RITTER Rene
Opel Kadett C GTE Grp4
H/404:46.23+22.73
+2.00
71.7
+3.99
9.Germany
 
bombus
Renault 5 Turbo Cevennes Grp4
H/404:49.86+26.36
+3.63
70.8
+4.62
10.Polsko
 C 
KOWALSKI Mikolaj
VW Golf I GTI GrpA
H/A04:50.16+26.66
+0.31
70.7
+4.68
11.Germany
 
OLFun
Opel Ascona 400 Grp4
H/404:51.76+28.26
+1.59
70.3
+4.96
12.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B04:53.69+30.19
+1.93
69.9
+5.30
13.Germany
 C 
Katja Lara
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A04:54.17+30.67
+0.48
69.8
+5.38
14.Romania
 C 
DIACONESCU Remus
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A04:54.52+31.02
+0.35
69.7
+5.44
15.Polsko
 C 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:58.60+35.10
+4.08
68.7
+6.16
16.Česká republika
 
Lexa Jan
Skoda 130 RS Grp2
H/205:05.48+41.98
+6.88
67.2
+7.37
17.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
Skoda 130 RS Grp2
H/205:05.62+42.12
+0.14
67.1
+7.39
18.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A05:08.95+45.45
+3.32
66.4
+7.97
19.Germany
 C 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A05:12.00+48.50
+3.05
65.8
+8.51
20.Germany
 C 
skoda130rsdollack
FSO Polonez 2000 Grp4
H/405:17.79+54.29
+5.79
64.6
+9.53
21.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:17.80+54.30
+0.01
64.6
+9.53
22.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/205:19.13+55.63
+1.33
64.3
+9.76
23.Germany
 C 
MUELLER Norman
Trabant P 800 RS GrpA
H/A05:23.18+59.68
+4.05
63.5
+10.47
24.Česká republika
 
DROZDA Karel
Skoda 130 RS Grp2
H/205:24.06+1:00.56
+0.88
63.3
+10.62
25.Germany
 
koch andreas
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A05:39.86
00:15.00
+1:16.36
+15.81
60.4
+13.40
26.Germany
 C 
scout1434
Skoda 130 LR GrpB
H/B06:16.49+1:52.99
+36.63
54.5
+19.82
27.Polsko
 C 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/409:23.50
05:00.00
+5:00.00
+3:07.01
36.4
+52.63
=Germany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/409:23.50
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.4
+52.63
=Greece
 C 
YANOLIDIS Jannis
FSO Polonez 2000 Grp4
H/409:23.50
05:00.00
+5:00.00
+0.00
36.4
+52.63
30.Russian Federation
 C 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/209:30.42
05:00.00
+5:06.93
+6.92
36.0
+53.85
=Česká republika
 
CERNY Lukas
Renault 17 Gordini Grp2
H/209:30.42
05:00.00
+5:06.93
+0.00
36.0
+53.85
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
Talbot Sunbeam Lotus Grp2
H/264:31.08 91.0
 
2.equalGermany
 
DEMUTH Mathias
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/465:48.77+1:17.69
+1:17.69
89.3
+0.79
3.equalRomania
 
DIACONESCU Remus
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A68:04.74+3:33.66
+2:15.97
86.3
+2.18
4.equalRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A68:20.68+3:49.60
+15.94
85.9
+2.35
5.equalŠpanělsko
 
DE DIEGO Javier
Opel Manta 400 GrpB
H/B68:25.60+3:54.52
+4.92
85.8
+2.40
6.equalPolsko
 
KOWALSKI Mikolaj
VW Golf I GTI GrpA
H/A69:08.81+4:37.73
+43.21
84.9
+2.84
7.equalRussian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A69:12.64+4:41.57
+3.84
84.9
+2.88
8.equalGermany
 
Katja Lara
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A70:07.35+5:36.28
+54.71
83.8
+3.43
9.upPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A73:29.10
00:50.00
+8:58.03
+3:21.75
79.9
+5.50
10.upGermany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A75:13.12+10:42.04
+1:44.01
78.1
+6.56
11.upGermany
 
bombus
Renault 5 Turbo Cevennes Grp4
H/475:14.71+10:43.63
+1.59
78.1
+6.57
12.downČeská republika
 
CERNY Lukas
Renault 17 Gordini Grp2
H/275:15.13
05:00.00
+10:44.04
+0.42
78.1
+6.58
13.upGermany
 
OLFun
Opel Ascona 400 Grp4
H/476:25.93
05:00.00
+11:54.86
+1:10.81
76.9
+7.30
14.upGermany
 
RITTER Rene
Opel Kadett C GTE Grp4
H/477:06.89
05:00.00
+12:35.82
+40.96
76.2
+7.72
15.downGermany
 
koch andreas
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A77:13.97
00:15.00
+12:42.89
+7.07
76.1
+7.79
16.upGermany
 
MUELLER Norman
Trabant P 800 RS GrpA
H/A78:00.49
00:20.00
+13:29.41
+46.52
75.3
+8.27
17.upGermany
 
BRUHY Frank
FSO Polonez 2000 Grp4
H/478:01.72
10:00.00
+13:30.65
+1.24
75.3
+8.28
18.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/279:06.39
00:40.00
+14:35.32
+1:04.67
74.3
+8.94
19.downRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/280:43.84
10:10.00
+16:12.76
+1:37.44
72.8
+9.94
20.equalČeská republika
 
Lexa Jan
Skoda 130 RS Grp2
H/282:55.54
10:30.00
+18:24.46
+2:11.69
70.8
+11.28
21.equalČeská republika
 
DROZDA Karel
Skoda 130 RS Grp2
H/283:41.32+19:10.24
+45.78
70.2
+11.75
22.equalFinsko
 
PUHAKKA Ossian
Talbot Sunbeam Lotus Grp2
H/285:23.67
15:00.00
+20:52.58
+1:42.35
68.8
+12.79
23.equalGermany
 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A86:14.70
10:10.00
+21:43.61
+51.03
68.1
+13.32
24.upGermany
 
HUMMEL Stefan
Skoda 130 RS Grp2
H/290:47.02
15:10.00
+26:15.94
+4:32.32
64.7
+16.10
25.upGermany
 
skoda130rsdollack
FSO Polonez 2000 Grp4
H/492:24.01
16:30.00
+27:52.93
+1:36.99
63.6
+17.09
26.downPolsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/494:11.40
20:00.00
+29:40.32
+1:47.39
62.4
+18.19
27.equalGermany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/4100:45.05
30:00.00
+36:13.96
+6:33.65
58.3
+22.21
28.upGermany
 
scout1434
Skoda 130 LR GrpB
H/B102:27.77
21:50.00
+37:56.69
+1:42.72
57.3
+23.26
29.downGreece
 
YANOLIDIS Jannis
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4103:54.97
35:00.00
+39:23.89
+1:27.20
56.5
+24.15
30.equalPolsko
 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4115:13.52
20:20.00
+50:42.44
+11:18.55
51.0
+31.08
31.equalGermany
 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B139:07.37
50:00.00
+74:36.30
+23:53.86
42.2
+45.72


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
29.04.2021:
Aktualizované tratě:
  • Olsava 2010
  • Olsava long
14.04.2021:
Nová trať:
  • Zátoň
08.04.2021:
Nová trať:
  • Biskupice SSS
Aktualizované tratě:
  • Biskupice 2004 (v1.2)
  • Biskupice 2004 II (v1.1)
02.04.2021:
Nové auto:
  • Peugeot 208 Rally4
Aktualizovaná auta (jen fyzika):
  • Ford Fiesta Mk VIII R2
  • Ford Fiesta Rally4
24.03.2021:
Nová trať:
  • Vargaseence MR


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8361 37.72%
6 měsíců
 
Hlasů: 1678 7.57%
1 rok
 
Hlasů: 2185 9.86%
2 roky
 
Hlasů: 2072 9.35%
3 roky
 
Hlasů: 2301 10.38%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5567 25.12%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.