Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2021
1.Česká republika PAULAT Stepan190
2.Slovensko ZETAK Dennis172
3.Česká republika JILEK Zdenek149
4.Česká republika VALENTA Lukas124
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar120
6.Česká republika PETRU Stanislav114

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis488
2.Česká republika VALENTA Lukas383
3.Česká republika KUBOVSKY Petr380
4.Česká republika BUJACEK Martin299
5.Česká republika DOLEZAL Jakub262
6.Polsko CHRASCINA Mariusz250

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis1204
2.Česká republika BUJACEK Martin1177
3.Česká republika DOLEZAL Jakub728
4.Česká republika PAULAT Stepan624
5.Česká republika KADERABEK Jan610
6.Česká republika VECERA Lukas354

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian108
2.Česká republika KUBOVSKY Petr85
3.Švédkso HULT Tobias69
4.Česká republika DOLEZAL Jakub57
5.Polsko Piotr Sajdak49
6.Greece VICHOS John45

Pohár WRPP 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian90
2.Polsko PIEKOS Marcin55
3.Polsko SADOWSKI Adrian41
4.Polsko GAZDA Piotr32
5.Polsko KORALEWSKI Mateusz24
6.Polsko Piotr Sajdak24

Pohár Catch Gryazin
1.Polsko KLIMAS Adrian113
2.Česká republika BUJACEK Martin53
3.Polsko STENER Pawel52
4.Švédkso HULT Tobias43
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar35
6.Česká republika KUBOVSKY Petr26

Nové soubory
14.07.2021:
RZ Kopřivnice
16.06.2021:
RZ Komarov I+II snow
16.06.2021:
RZ Komarov I + II
29.04.2021:
RZ Olsava long
29.04.2021:
RZ Olsava 2010


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

VDRC VSC Janinas Wedemark-Rallye 2020
Inmitten von Niedersachsen wartet eine der größten Schotterherausforderungen Deutschlands auf die Fahrer des VSC, des Trabant-Cups und der VDRC. Viel Spaß. www.ly-racing.de
1.9.2020 0:07 - 7.9.2020 23:59
123456
RZ/SS 6 - Wennebostel I
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
5.1 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 6Po RZ 6
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 
GORCZYCA Jan
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A03:44.52 81.8
 
2.Portugalsko
 C 
ESTEVEZ Oscar
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A03:50.71+6.19
+6.19
79.6
+1.21
3.Germany
 C 
Marcel Zarda
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
H/A03:50.93+6.41
+0.22
79.5
+1.26
4.Španělsko
 C 
SANCHEZ Pablo
Peugeot 208 R2
RC403:54.29+9.77
+3.36
78.4
+1.92
5.Česká republika
 C 
SCHAMBERGER Karel st
Audi quattro A2 GrpB
H/B03:54.65+10.13
+0.36
78.2
+1.99
6.Polsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Opel ADAM R2
RC403:55.74+11.22
+1.09
77.9
+2.20
7.Ukrajina
 C 
DRIVE Alexander
Porsche 911 SC RS GrpB
H/B03:56.06+11.54
+0.32
77.8
+2.26
8.Argentina
 C 
LEDESMA Ariel
Peugeot 208 R2
RC403:56.18+11.66
+0.12
77.7
+2.29
9.Španělsko
 C 
MARZOA Juan
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC403:56.37+11.85
+0.19
77.7
+2.32
10.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A03:56.52+12.01
+0.16
77.6
+2.35
11.Portugalsko
 
ARAUJO Isidro
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
H/A03:58.26+13.75
+1.74
77.1
+2.70
12.Germany
 C 
RITTER Rene
Renault Twingo R2 Evo
RC403:59.23+14.72
+0.97
76.7
+2.89
13.Luxembourg
 C 
SCHMIT Charel
Ford Escort Mk II RS Grp4
H/403:59.94+15.42
+0.71
76.5
+3.02
14.Španělsko
 C 
ORTEGA Antonio
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC404:07.06+22.54
+7.12
74.3
+4.42
15.Germany
 C 
BRUHY Frank
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A04:08.05+23.53
+0.99
74.0
+4.61
16.Russian Federation
 
Larionova Elionora
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:12.84+28.33
+4.80
72.6
+5.55
17.Španělsko
 C 
CIN Ramon
Ford Escort Mk II RS Grp4
H/404:13.95+29.43
+1.10
72.3
+5.77
18.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC404:15.65+31.14
+1.71
71.8
+6.11
19.Germany
 C 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A04:16.97+32.45
+1.31
71.4
+6.36
20.Hungary
 C 
BIRO Zoltan
Trabant P 800 RS GrpA
H/A04:21.73+37.22
+4.76
70.1
+7.30
21.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/204:21.84+37.33
+0.11
70.1
+7.32
22.Germany
 C 
STEIN Torsten
Citroen DS3 R1
RC504:25.69+41.18
+3.85
69.1
+8.07
23.Germany
 C 
SALOMO Marco
Trabant P 800 RS GrpA
H/A04:33.13+48.61
+7.44
67.2
+9.53
24.Germany
 C 
HOHMANN Dieter
Skoda 130 RS Grp2
H/204:33.30+48.78
+0.17
67.2
+9.56
25.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A04:33.88+49.37
+0.59
67.0
+9.68
26.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:37.33+52.81
+3.44
66.2
+10.35
27.Germany
 C 
PMS Rally Team
Trabant P 800 RS GrpA
H/A04:45.54+1:01.02
+8.21
64.3
+11.97
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPortugalsko
 
ESTEVEZ Oscar
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A39:36.17 99.4
 
2.equalPolsko
 
GORCZYCA Jan
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A40:08.29
00:15.00
+32.11
+32.11
98.1
+0.49
3.equalŠpanělsko
 
MARZOA Juan
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC440:55.86+1:19.68
+47.57
96.2
+1.21
4.equalUkrajina
 
DRIVE Alexander
Porsche 911 SC RS GrpB
H/B40:56.79+1:20.61
+0.93
96.1
+1.23
5.equalGermany
 
DEMUTH Mathias
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A41:40.04+2:03.86
+43.25
94.5
+1.89
6.equalLuxembourg
 
SCHMIT Charel
Ford Escort Mk II RS Grp4
H/441:47.08+2:10.90
+7.04
94.2
+2.00
7.equalArgentina
 
LEDESMA Ariel
Peugeot 208 R2
RC442:04.34+2:28.16
+17.26
93.6
+2.26
8.equalPortugalsko
 
ARAUJO Isidro
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
H/A42:21.11+2:44.93
+16.77
92.9
+2.51
9.equalGermany
 
RITTER Rene
Renault Twingo R2 Evo
RC442:40.28+3:04.10
+19.17
92.2
+2.81
10.equalGermany
 
Marcel Zarda
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
H/A42:40.44+3:04.27
+0.17
92.2
+2.81
11.upŠpanělsko
 
SANCHEZ Pablo
Peugeot 208 R2
RC443:25.11
00:50.00
+3:48.93
+44.66
90.7
+3.49
12.upPolsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Opel ADAM R2
RC443:31.67+3:55.49
+6.56
90.4
+3.59
13.downŠpanělsko
 
ORTEGA Antonio
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC443:35.13
01:00.00
+3:58.95
+3.46
90.3
+3.64
14.equalRussian Federation
 
Larionova Elionora
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A44:18.62+4:42.44
+43.49
88.8
+4.31
15.upČeská republika
 
SCHAMBERGER Karel st
Audi quattro A2 GrpB
H/B44:20.99+4:44.81
+2.37
88.7
+4.34
16.equalGermany
 
BRUHY Frank
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A44:31.77+4:55.58
+10.78
88.4
+4.51
17.downŠpanělsko
 
CIN Ramon
Ford Escort Mk II RS Grp4
H/444:33.80+4:57.62
+2.02
88.3
+4.54
18.equalPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A45:33.37+5:57.19
+59.57
86.4
+5.44
19.equalGermany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A46:46.85
00:50.00
+7:10.67
+1:13.48
84.1
+6.57
20.equalGermany
 
STEIN Torsten
Citroen DS3 R1
RC547:55.89+8:19.71
+1:09.04
82.1
+7.62
21.upHungary
 
BIRO Zoltan
Trabant P 800 RS GrpA
H/A48:35.91
00:10.00
+8:59.73
+40.02
81.0
+8.23
22.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/248:53.65+9:17.47
+17.73
80.5
+8.50
23.upGermany
 
HUMMEL Stefan
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC449:20.97+9:44.79
+27.32
79.8
+8.91
24.upGermany
 
skoda130rsdollack
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A50:28.49+10:52.30
+1:07.52
78.0
+9.94
25.upGermany
 
SALOMO Marco
Trabant P 800 RS GrpA
H/A51:29.72
00:15.00
+11:53.54
+1:01.23
76.4
+10.88
26.upGermany
 
HOHMANN Dieter
Skoda 130 RS Grp2
H/251:31.77+11:55.59
+2.04
76.4
+10.91
27.upGermany
 
PMS Rally Team
Trabant P 800 RS GrpA
H/A53:37.56+14:01.38
+2:05.79
73.4
+12.83


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
14.07.2021:
Aktualizované tratě:
  • Kopřivnice 1
  • Kopřivnice 2
16.06.2021:
Aktualizované tratě:
  • Komarov
  • Komarov II
  • Komarov Snow
  • Komarov Snow II
01.06.2021:
Nová trať:
  • Kopřivnice 1
  • Kopřivnice 2
29.04.2021:
Aktualizované tratě:
  • Olsava 2010
  • Olsava long
14.04.2021:
Nová trať:
  • Zátoň


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8422 37.76%
6 měsíců
 
Hlasů: 1697 7.61%
1 rok
 
Hlasů: 2200 9.86%
2 roky
 
Hlasů: 2081 9.33%
3 roky
 
Hlasů: 2315 10.38%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5589 25.06%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.