Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2021
1.Slovensko ZETAK Dennis50
2.Česká republika PAULAT Stepan45
3.Česká republika JILEK Zdenek41
4.Slovensko KUNDLAK Jan38
5.Španělsko PEROJO Eduardo36
6.Španělsko SIMON Xurxo34

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis378
2.Česká republika KUBOVSKY Petr337
3.Česká republika VALENTA Lukas310
4.Česká republika BUJACEK Martin267
5.Česká republika DOLEZAL Jakub198
6.Polsko CHRASCINA Mariusz196

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis955
2.Česká republika BUJACEK Martin821
3.Česká republika DOLEZAL Jakub501
4.Česká republika PAULAT Stepan465
5.Česká republika KADERABEK Jan385
6.Česká republika VECERA Lukas340

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian78
2.Česká republika KUBOVSKY Petr34
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar31
4.Švédkso HULT Tobias28
5.Polsko MASIAREK Jakub26
6.Španělsko ORTIZ Jorge25

Pohár WRPP 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian30
2.Polsko SADOWSKI Adrian19
3.Polsko PIEKOS Marcin15
4.Polsko GAZDA Piotr14
5.Polsko KORALEWSKI Mateusz13
6.Polsko Piotr Sajdak12

Pohár Catch Gryazin
1.Polsko KLIMAS Adrian113
2.Česká republika BUJACEK Martin53
3.Polsko STENER Pawel52
4.Švédkso HULT Tobias43
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar35
6.Česká republika KUBOVSKY Petr26

Nové soubory
08.04.2021:
Biskupice SSS
08.04.2021:
RZ Biskupice 2004 II
08.04.2021:
RZ Biskupice 2004
02.04.2021:
Fyzika
02.04.2021:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

6. GVRC Classic Cup 17
Acropolis Rally of Greece Histo Virtual Rally Championship www.ly-racing.de
19.6.2017 0:05 - 25.6.2017 23:59
123456789101112
RZ/SS 12 - SSS Athen
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, podvečer, mírná mlha, zataženo
5.1 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 12Po RZ 12
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 C 
WACH Tomek
Citroen DS3 R5
RC203:56.39 77.7
 
2.Španělsko
 C 
DE DIEGO Javier
Peugeot 206 WRC 2006
WRC03:57.78+1.39
+1.39
77.2
+0.27
3.Polsko
 
ZURAWLEW Kamil
Ford Fiesta R5
RC203:57.92+1.53
+0.14
77.2
+0.30
4.Polsko
 C 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:58.41+2.02
+0.49
77.0
+0.40
5.Germany
 C 
KELLER Marius
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC03:58.63+2.25
+0.23
76.9
+0.44
6.Polsko
 
SOBIERAJ Tomasz
Ford Fiesta R5
RC203:59.44+3.05
+0.80
76.7
+0.60
7.Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Ford Fiesta R5
RC204:00.28+3.89
+0.84
76.4
+0.76
8.Polsko
 
ZMYSLOWSKI Marcin
Ford Fiesta R5
RC204:00.59+4.20
+0.31
76.3
+0.82
9.Polsko
 C 
JANKOWSKI Dariusz
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A04:00.81+4.42
+0.22
76.2
+0.87
10.Česká republika
 C 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B04:01.59+5.20
+0.79
76.0
+1.02
11.Polsko
 
ZARYCHTA Daniel
Citroen DS3 R5
RC204:01.75+5.36
+0.15
75.9
+1.05
12.Japan
 C 
Shenshee
Ford RS200 GrpB
H/B04:01.86+5.47
+0.11
75.9
+1.07
13.Polsko
 C 
ANIOLEK Marcin
Ford Fiesta R5
RC204:03.16+6.77
+1.30
75.5
+1.33
14.Austria
 
PAMMER Harald
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:03.45+7.06
+0.28
75.4
+1.38
15.Russian Federation
 C 
MALYSHEV Denis
Ford Fiesta R5
RC204:03.56+7.17
+0.11
75.4
+1.41
16.Česká republika
 C 
hebbi
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:03.60+7.21
+0.04
75.4
+1.41
17.Japan
 C 
TETSUYA Tanaka
Audi Sport Quattro GrpB
H/B04:03.61+7.22
+0.01
75.4
+1.42
18.Japan
 C 
NARU Kazuma
Renault 5 Turbo Cevennes Grp4
H/404:03.74+7.35
+0.13
75.3
+1.44
19.Polsko
 
Peruzynski Dawid
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A04:04.61+8.22
+0.87
75.1
+1.61
20.Russian Federation
 
ROZHKOV Alexey
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B04:04.67+8.27
+0.06
75.0
+1.62
21.Ukrajina
 
ROGOVSKOY Sergey
Hyundai i20 R5
RC204:05.51+9.13
+0.84
74.8
+1.79
22.Germany
 C 
Penny_Menny
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A04:06.06+9.67
+0.55
74.6
+1.90
23.Polsko
 C 
MAGDZIARZ Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:06.67+10.28
+0.61
74.4
+2.02
24.Polsko
 C 
BANASZEK Piotrek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:06.79+10.40
+0.12
74.4
+2.04
25.Ukrajina
 
DRIVE Alexander
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/404:07.01+10.62
+0.22
74.3
+2.08
26.Russian Federation
 C 
KARKACH Alex
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A04:07.66+11.28
+0.66
74.1
+2.21
27.Lithuania
 
LAPINSKAS Remigijus
Ford Fiesta R5
RC204:09.71+13.32
+2.04
73.5
+2.61
28.Germany
 C 
BRUHY Frank
Lotus Exige
RGT04:10.35+13.96
+0.64
73.3
+2.74
29.Polsko
 
FIOLEK Jakub
Hyundai i20 R5
RC204:10.45+14.06
+0.10
73.3
+2.76
30.Germany
 C 
SALOMO Marco
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:10.99+14.60
+0.54
73.1
+2.86
31.Greece
 C 
YANOLIDIS Jannis
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A04:12.76+16.38
+1.77
72.6
+3.21
32.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Datsun Violet GT Grp4
H/404:13.26+16.87
+0.50
72.5
+3.31
33.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A04:13.33+16.94
+0.07
72.5
+3.32
34.Ukrajina
 C 
VIIAND Ander
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A04:13.69+17.30
+0.36
72.4
+3.39
35.Česká republika
 C 
POUSTKA Vaclav
Skoda Fabia R5
RC204:17.04+20.66
+3.35
71.4
+4.05
36.Russian Federation
 
G.Severov
Peugeot 208 T16 R5 (b)
RC204:18.77+22.38
+1.73
70.9
+4.39
37.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A04:19.69+23.30
+0.92
70.7
+4.57
38.Austria
 
Andreas
Skoda Fabia R5
RC204:20.22+23.83
+0.52
70.6
+4.67
39.Finsko
 
mikko81
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC04:21.08+24.69
+0.86
70.3
+4.84
40.Lithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:21.28+24.89
+0.20
70.3
+4.88
41.Russian Federation
 
Larionov Sergey
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A04:23.51+27.12
+2.23
69.7
+5.32
42.Polsko
 C 
Michal Czarnecki
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B04:28.13+31.74
+4.63
68.5
+6.22
43.Japan
 
tsuyo-555
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A04:30.27+33.88
+2.14
67.9
+6.64
44.Portugalsko
 C 
Tiago Silva
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A04:33.23+36.84
+2.96
67.2
+7.22
45.Finsko
 C 
BTBFIN William
Hyundai i20 R5
RC204:34.39+38.00
+1.15
66.9
+7.45
46.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/404:35.06+38.67
+0.67
66.7
+7.58
47.Germany
 C 
PMS Rally Team
Opel Ascona 400 Grp4
H/404:37.80+41.41
+2.73
66.1
+8.12
48.Romania
 C 
DIACONESCU Remus
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B04:39.14+42.75
+1.34
65.8
+8.38
49.Germany
 
BORTZ Stefan
BMW M3 E30 GrpA
H/A05:09.53+1:13.14
+30.39
59.3
+14.34
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
Citroen DS3 R5
RC240:40.33 100.0
 
2.equalČeská republika
 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B42:02.50+1:22.17
+1:22.17
96.8
+1.21
3.equalŠpanělsko
 
DE DIEGO Javier
Peugeot 206 WRC 2006
WRC42:06.28+1:25.95
+3.78
96.6
+1.27
4.upČeská republika
 
hebbi
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A42:15.77+1:35.44
+9.49
96.3
+1.41
5.upRussian Federation
 
ROZHKOV Alexey
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B42:21.54+1:41.21
+5.77
96.0
+1.49
6.upGermany
 
KELLER Marius
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC42:24.03+1:43.70
+2.49
95.9
+1.53
7.equalRussian Federation
 
KARKACH Alex
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A42:26.09
00:10.00
+1:45.76
+2.06
95.9
+1.56
8.upPolsko
 
ZURAWLEW Kamil
Ford Fiesta R5
RC242:32.59+1:52.26
+6.50
95.6
+1.66
9.upUkrajina
 
DRIVE Alexander
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/442:45.06+2:04.73
+12.47
95.2
+1.84
10.upRussian Federation
 
MALYSHEV Denis
Ford Fiesta R5
RC242:47.83+2:07.50
+2.77
95.1
+1.88
11.downRomania
 
DIACONESCU Remus
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B42:50.41+2:10.08
+2.58
95.0
+1.92
12.upPolsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A42:55.29+2:14.96
+4.88
94.8
+1.99
13.downAustria
 
PAMMER Harald
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A42:56.05+2:15.72
+0.76
94.7
+2.00
14.upPolsko
 
ZARYCHTA Daniel
Citroen DS3 R5
RC243:00.77+2:20.44
+4.72
94.6
+2.07
15.downUkrajina
 
VIIAND Ander
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A43:11.01+2:30.68
+10.24
94.2
+2.22
16.upPolsko
 
SOBIERAJ Tomasz
Ford Fiesta R5
RC243:13.40+2:33.07
+2.39
94.1
+2.26
17.upRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Ford Fiesta R5
RC243:16.42+2:36.09
+3.02
94.0
+2.30
18.upJapan
 
TETSUYA Tanaka
Audi Sport Quattro GrpB
H/B43:21.29+2:40.96
+4.87
93.8
+2.37
19.upPolsko
 
ANIOLEK Marcin
Ford Fiesta R5
RC243:45.63+3:05.30
+24.34
93.0
+2.73
20.upPolsko
 
JANKOWSKI Dariusz
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A43:45.82+3:05.49
+0.19
93.0
+2.74
21.upPolsko
 
ZMYSLOWSKI Marcin
Ford Fiesta R5
RC243:56.68
00:33.00
+3:16.35
+10.86
92.6
+2.90
22.equalLithuania
 
LAPINSKAS Remigijus
Ford Fiesta R5
RC243:59.17+3:18.84
+2.49
92.5
+2.93
23.upGermany
 
BRUHY Frank
Lotus Exige
RGT44:16.73+3:36.40
+17.55
91.9
+3.19
24.equalČeská republika
 
POUSTKA Vaclav
Skoda Fabia R5
RC244:19.69+3:39.36
+2.96
91.8
+3.24
25.upJapan
 
NARU Kazuma
Renault 5 Turbo Cevennes Grp4
H/444:37.02+3:56.69
+17.32
91.2
+3.49
26.upJapan
 
Shenshee
Ford RS200 GrpB
H/B44:49.96+4:09.63
+12.94
90.7
+3.68
27.downPolsko
 
Michal Czarnecki
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B44:52.78
00:15.00
+4:12.45
+2.82
90.6
+3.72
28.upPolsko
 
Peruzynski Dawid
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A45:01.06+4:20.73
+8.27
90.4
+3.85
29.upUkrajina
 
ROGOVSKOY Sergey
Hyundai i20 R5
RC245:07.15+4:26.82
+6.09
90.2
+3.94
30.upPolsko
 
MAGDZIARZ Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A45:33.80+4:53.47
+26.65
89.3
+4.33
31.equalRussian Federation
 
IVANOV Sergey
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A45:37.25+4:56.92
+3.45
89.2
+4.38
32.upPolsko
 
BANASZEK Piotrek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A45:44.37+5:04.04
+7.12
88.9
+4.48
33.equalRussian Federation
 
Larionov Sergey
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A45:52.87+5:12.54
+8.50
88.7
+4.61
34.upPolsko
 
FIOLEK Jakub
Hyundai i20 R5
RC245:53.33+5:13.00
+0.46
88.6
+4.62
35.upGermany
 
DEMUTH Mathias
Datsun Violet GT Grp4
H/446:19.78+5:39.45
+26.45
87.8
+5.01
36.equalAustria
 
Andreas
Skoda Fabia R5
RC246:26.23+5:45.90
+6.45
87.6
+5.10
37.upLithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A46:37.05+5:56.72
+10.82
87.3
+5.26
38.upGermany
 
SALOMO Marco
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A46:40.33
00:33.00
+6:00.00
+3.28
87.2
+5.31
39.upGermany
 
Penny_Menny
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A46:47.60+6:07.27
+7.27
86.9
+5.42
40.equalGreece
 
YANOLIDIS Jannis
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A46:48.41+6:08.08
+0.81
86.9
+5.43
41.upRussian Federation
 
G.Severov
Peugeot 208 T16 R5 (b)
RC247:08.98+6:28.65
+20.57
86.3
+5.73
42.upGermany
 
skoda130rsdollack
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A47:59.07+7:18.74
+50.09
84.8
+6.47
43.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/448:16.57+7:36.24
+17.50
84.3
+6.73
44.upFinsko
 
mikko81
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC49:09.05
00:15.00
+8:28.72
+52.48
82.8
+7.50
45.upPortugalsko
 
Tiago Silva
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A49:43.44+9:03.11
+34.39
81.8
+8.01
46.upFinsko
 
BTBFIN William
Hyundai i20 R5
RC250:18.98+9:38.65
+35.54
80.8
+8.53
47.upGermany
 
PMS Rally Team
Opel Ascona 400 Grp4
H/450:49.10+10:08.77
+30.12
80.0
+8.98
48.equalGermany
 
BORTZ Stefan
BMW M3 E30 GrpA
H/A51:15.57+10:35.24
+26.47
79.4
+9.37
49.upJapan
 
tsuyo-555
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A51:18.80+10:38.47
+3.23
79.3
+9.42


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
08.04.2021:
Nová trať:
  • Biskupice SSS
Aktualizované tratě:
  • Biskupice 2004 (v1.2)
  • Biskupice 2004 II (v1.1)
02.04.2021:
Nové auto:
  • Peugeot 208 Rally4
Aktualizovaná auta (jen fyzika):
  • Ford Fiesta Mk VIII R2
  • Ford Fiesta Rally4
24.03.2021:
Nová trať:
  • Vargaseence MR
25.02.2021:
Nová trať:
  • Biskupice 2004 II
14.02.2021:
Nové tratě:
  • Olsava long
  • Kamenak
Aktualizované tratě:
  • Komarov
  • Komarov II
  • Komarov snow
  • Komarov II snow


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8293 37.6%
6 měsíců
 
Hlasů: 1671 7.58%
1 rok
 
Hlasů: 2177 9.87%
2 roky
 
Hlasů: 2069 9.38%
3 roky
 
Hlasů: 2295 10.41%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5550 25.16%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.