Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr91
2.Česká republika VALERIAN Vaclav69
3.Česká republika UHLIR Vojtech62
4.Česká republika PETER Marek59
5.Slovensko ZETAK Dennis55
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš54

Pohár RSC 2018
1.Česká republika SYKORA Michal207
2.Slovensko ZETAK Dennis203
3.Česká republika BUJACEK Martin172
4.Česká republika VECERA Lukas132
5.Česká republika TAUS David120
6.Česká republika HOFFMANN Jakub115

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
27.07.2018:
Fyzika
27.07.2018:
Model
14.07.2018:
Fyzika
14.07.2018:
Model
14.07.2018:
RZ Svince v1.1


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

7. GVRC Classic Cup 18
Rally Zundert (NL) Virtual Historic Rally Championship www.ly-racing.de
16.7.2018 0:05 - 22.7.2018 23:59
12345678910
RZ/SS 10 - Rijsbergen
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a mokrý, špatné podmínky, dopoledne, hustý déšť, zataženo
7.2 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 10Po RZ 10
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Russian Federation
 C 
KOCHETKOV Anton
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:03.77 106.3
 
2.Portugalsko
 C 
Estévez Oscar
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:05.27+1.49
+1.49
105.7
+0.21
3.Polsko
 
Michu Tambor
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:06.55+2.78
+1.29
105.1
+0.39
4.Polsko
 C 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:07.62+3.85
+1.07
104.7
+0.53
5.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:08.93+5.16
+1.31
104.1
+0.72
6.Austria
 C 
PAMMER Harald
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:10.88+7.11
+1.95
103.3
+0.99
7.Ukrajina
 
ROGOVSKOY Sergey
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:11.81+8.03
+0.92
102.9
+1.12
8.Japan
 C 
Shenshee
Audi quattro A2 GrpB (b)
H/B04:14.34+10.56
+2.52
101.9
+1.47
9.Španělsko
 C 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:14.75+10.98
+0.42
101.7
+1.53
=Polsko
 C 
WACH Tomek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:14.76+10.98
+0.00
101.7
+1.53
11.Česká republika
 C 
hebbi
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/404:15.88+12.11
+1.12
101.3
+1.68
12.Japan
 C 
NARU Kazuma
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A04:19.94+16.17
+4.05
99.7
+2.25
13.Japan
 
YANAGIBASHI
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:22.64+18.87
+2.70
98.7
+2.62
14.Polsko
 C 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:25.12+21.35
+2.48
97.8
+2.96
15.Germany
 C 
BRUHY Frank
Fiat 131 Abarth Grp4
H/404:26.74+22.97
+1.62
97.2
+3.19
16.Romania
 
DIACONESCU Remus
Audi quattro Grp4
H/404:28.65+24.88
+1.91
96.5
+3.46
17.Polsko
 C 
MARCIN Zmyslowski
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A04:29.30+25.52
+0.65
96.2
+3.54
18.Germany
 C 
Woifeh
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A04:35.10+31.33
+5.80
94.2
+4.35
19.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A04:39.09+35.32
+3.99
92.9
+4.90
20.Germany
 C 
Marcel Zarda
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:42.48+38.71
+3.39
91.8
+5.38
21.Germany
 C 
STEIN Torsten
Renault 17 Gordini Grp2
H/204:44.23+40.46
+1.75
91.2
+5.62
22.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A04:45.57+41.80
+1.34
90.8
+5.81
23.Russian Federation
 C 
ROMANENKO Aleksandr
Lada 1600R Grp2
H/204:46.26+42.49
+0.70
90.5
+5.90
24.Germany
 C 
MS Racing
Lancia Rally 037 Evo II GrpB
H/B04:47.44+43.67
+1.17
90.2
+6.06
25.Germany
 C 
HEUER Michael
BMW M3 E30 GrpA 1987
H/A04:49.52+45.75
+2.09
89.5
+6.35
26.Russian Federation
 
Larionov Sergey
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:51.92+48.15
+2.40
88.8
+6.69
27.Germany
 C 
PMS Rally Team
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/404:52.24+48.47
+0.32
88.7
+6.73
28.Polsko
 
Przemyslaw OWCZARSKI
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC04:52.64+48.87
+0.40
88.6
+6.79
29.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/404:53.37+49.60
+0.73
88.3
+6.89
30.Russian Federation
 C 
PANYUSHKIN Evgenyi
Fiat 131 Abarth Grp4
H/404:54.45+50.68
+1.08
88.0
+7.04
31.Česká republika
 
ADÁMEK Ondřej
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:56.82+53.04
+2.36
87.3
+7.37
32.Japan
 C 
9B
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:57.77+53.99
+0.95
87.0
+7.50
33.Polsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A05:00.39+56.62
+2.63
86.3
+7.86
34.Japan
 
tsuyo-555
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A05:00.42+56.65
+0.03
86.3
+7.87
35.Germany
 C 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A05:05.62+1:01.85
+5.20
84.8
+8.59
36.Česká republika
 C 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B05:10.25+1:06.48
+4.63
83.5
+9.23
37.Germany
 C 
HOHMANN Dieter
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/405:16.38+1:12.59
+6.12
81.9
+10.08
38.Austria
 
Steiner Christopher
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A05:25.72+1:21.95
+9.35
79.6
+11.38
39.Finsko
 
NIEMELA Jyrki
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A05:25.88+1:22.11
+0.16
79.5
+11.40
40.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
BMW M3 E30 GrpA 1987
H/A05:29.28+1:25.51
+3.40
78.7
+11.88
41.Lithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A05:33.67+1:29.90
+4.38
77.7
+12.49
42.Japan
 
Hiroki Arai
Ford Fiesta R5
RC205:37.09+1:33.32
+3.42
76.9
+12.96
43.Finsko
 C 
KIVIMAA Ville
VW 1302 S Grp2
H/205:39.43+1:35.66
+2.35
76.4
+13.29
44.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A05:43.47+1:39.70
+4.04
75.5
+13.85
45.Finsko
 C 
PUHAKKA Ossian
Talbot Sunbeam Lotus Grp2
H/205:52.13+1:48.36
+8.67
73.6
+15.05
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A45:44.21 103.0
 
2.equalRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC45:56.80+12.59
+12.59
102.5
+0.16
3.equalPolsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A46:14.52+30.31
+17.72
101.9
+0.39
4.equalRussian Federation
 
KOCHETKOV Anton
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC46:22.10+37.89
+7.58
101.6
+0.48
5.equalAustria
 
PAMMER Harald
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A46:30.36+46.15
+8.26
101.3
+0.59
6.equalPortugalsko
 
Estévez Oscar
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A46:35.26
00:15.00
+51.05
+4.90
101.1
+0.65
7.upŠpanělsko
 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A47:43.42+1:59.21
+1:08.16
98.7
+1.52
8.downČeská republika
 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B47:48.27+2:04.06
+4.84
98.5
+1.58
9.equalJapan
 
Shenshee
Audi quattro A2 GrpB (b)
H/B48:12.06+2:27.85
+23.79
97.7
+1.88
10.equalUkrajina
 
ROGOVSKOY Sergey
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A48:16.44+2:32.22
+4.38
97.6
+1.94
11.equalČeská republika
 
hebbi
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/448:21.59
00:08.00
+2:37.38
+5.15
97.4
+2.00
12.upPolsko
 
MARCIN Zmyslowski
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A48:44.59+3:00.38
+23.00
96.6
+2.30
13.upRomania
 
DIACONESCU Remus
Audi quattro Grp4
H/449:21.94+3:37.73
+37.35
95.4
+2.77
14.equalGermany
 
Marcel Zarda
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC49:34.59+3:50.38
+12.65
95.0
+2.93
15.downFinsko
 
NIEMELA Jyrki
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A49:35.72+3:51.51
+1.12
95.0
+2.95
16.upGermany
 
BRUHY Frank
Fiat 131 Abarth Grp4
H/450:04.25+4:20.04
+28.53
94.1
+3.31
17.upJapan
 
YANAGIBASHI
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A50:19.26+4:35.05
+15.01
93.6
+3.50
18.upJapan
 
NARU Kazuma
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A50:20.01+4:35.80
+0.75
93.6
+3.51
19.downGermany
 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A50:25.79+4:41.58
+5.78
93.4
+3.59
20.upPolsko
 
Michu Tambor
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC50:37.35+4:53.14
+11.56
93.0
+3.73
21.upPolsko
 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A50:51.71+5:07.50
+14.36
92.6
+3.92
22.downGermany
 
Woifeh
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A51:00.41+5:16.20
+8.69
92.3
+4.03
23.downČeská republika
 
ADÁMEK Ondřej
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A51:05.33
00:15.00
+5:21.12
+4.92
92.2
+4.09
24.upGermany
 
MS Racing
Lancia Rally 037 Evo II GrpB
H/B51:59.31+6:15.10
+53.98
90.6
+4.78
25.upPolsko
 
Przemyslaw OWCZARSKI
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC53:01.29+7:17.08
+1:01.98
88.8
+5.57
26.upGermany
 
STEIN Torsten
Renault 17 Gordini Grp2
H/253:05.95+7:21.74
+4.66
88.7
+5.63
27.upRussian Federation
 
Larionov Sergey
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC53:26.63+7:42.42
+20.68
88.1
+5.89
28.upRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Fiat 131 Abarth Grp4
H/453:32.80+7:48.59
+6.17
88.0
+5.97
29.upGermany
 
HEUER Michael
BMW M3 E30 GrpA 1987
H/A53:57.61+8:13.40
+24.81
87.3
+6.29
30.upGermany
 
skoda130rsdollack
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A54:03.69+8:19.48
+6.08
87.1
+6.36
31.upGermany
 
STEINBACH Lutz
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A54:18.07+8:33.86
+14.38
86.7
+6.55
32.equalFinsko
 
PUHAKKA Ossian
Talbot Sunbeam Lotus Grp2
H/254:40.38+8:56.16
+22.31
86.1
+6.83
33.upPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A55:05.06+9:20.85
+24.68
85.5
+7.14
34.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/455:06.00+9:21.79
+0.94
85.5
+7.16
35.upRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada 1600R Grp2
H/255:12.51+9:28.29
+6.51
85.3
+7.24
36.upPolsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A55:39.65
01:55.00
+9:55.44
+27.14
84.6
+7.59
37.upJapan
 
9B
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A55:50.84+10:06.63
+11.19
84.3
+7.73
38.upGermany
 
PMS Rally Team
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/455:56.17+10:11.96
+5.33
84.2
+7.80
39.upAustria
 
Steiner Christopher
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A55:58.30+10:14.09
+2.13
84.1
+7.82
40.downJapan
 
Hiroki Arai
Ford Fiesta R5
RC256:08.62
00:15.00
+10:24.41
+10.32
83.9
+7.95
41.upLithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A56:22.53
00:15.00
+10:38.32
+13.91
83.5
+8.13
42.upGermany
 
HUMMEL Stefan
BMW M3 E30 GrpA 1987
H/A57:23.14+11:38.93
+1:00.61
82.1
+8.90
43.upGermany
 
HOHMANN Dieter
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/458:36.85+12:52.64
+1:13.70
80.4
+9.84
44.upJapan
 
tsuyo-555
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A59:50.84+14:06.63
+1:13.98
78.7
+10.79
45.upFinsko
 
KIVIMAA Ville
VW 1302 S Grp2
H/266:03.50
00:15.00
+20:19.29
+6:12.66
71.3
+15.53


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
27.07.2018:
Nové auto:

  • Citroen C3 R5
14.07.2018:
Aktualizované tratě:
  • Svince (I + II) v1.1
  • Lousada (WRC + RX + RG) v1.1
Nové auto:
  • BMW E36 Compact F2000
26.05.2018:
Nová tratě:
  • Svince (I + II)
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)
13.05.2018:
Nová auta:

  • Audi quattro A2 GrpB (b)

Aktualizovaná auta:

  • Skoda Fabia R5 (b) - model


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5425 30.33%
6 měsíců
 
Hlasů: 1482 8.29%
1 rok
 
Hlasů: 2007 11.22%
2 roky
 
Hlasů: 1963 10.97%
3 roky
 
Hlasů: 2081 11.63%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4929 27.56%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.