Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2021
1.Česká republika PAULAT Stepan325
2.Slovensko ZETAK Dennis272
3.Česká republika VALENTA Lukas232
4.Česká republika PETRU Stanislav212
5.Česká republika VALERIAN Vaclav200
6.Portugalsko ESTEVEZ Oscar197

Pohár NRC12
1.Polsko MASIAREK Jakub215
2.Česká republika VALENTA Lukas153
3.Česká republika HOFFMANN Jakub144
4.Česká republika BURIÁNEK Tomáš127
5.Česká republika BUJACEK Martin124
6.Česká republika PAULAT Stepan107

Pohár Palmira RBR-CUP 21/22
1.Česká republika BUJACEK Martin518
2.Česká republika ORLITA Honza402
3.Česká republika DOLEZAL Jakub341
4.Česká republika HOFFMANN Jakub324
5.Česká republika BURIÁNEK Tomáš262
6.Česká republika SOVJÁK David248

Pohár VRC 2021
1.Polsko SADOWSKI Adrian126
2.Švédkso HULT Tobias116
3.Polsko KLIMAS Adrian108
4.Polsko WACH Tomek101
5.Česká republika KUBOVSKY Petr85
6.Polsko Piotr Sajdak76

Pohár WRPP 2021
1.Polsko PIEKOS Marcin141
2.Polsko SADOWSKI Adrian96
3.Polsko KLIMAS Adrian90
4.Polsko STENER Pawel72
5.Polsko Piotr Sajdak72
6.Polsko WALCZAK Piotr69

Pohár Catch Gryazin
1.Polsko KLIMAS Adrian113
2.Česká republika BUJACEK Martin53
3.Polsko STENER Pawel52
4.Švédkso HULT Tobias43
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar35
6.Česká republika KUBOVSKY Petr26

Nové soubory
25.11.2021:
Fyzika
25.11.2021:
Model
25.11.2021:
Fyzika
25.11.2021:
Model
25.11.2021:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

17. Rallye Albena-Zlatni-Piasatzi-Sliven 1986
3. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2018:::: 3. Rally of east legends Championship 2018:::: free for all:::: More Info at East Legends Cup http://www.ly-racing.de
30.4.2018 0:01 - 6.5.2018 23:59
1234567891011
RZ/SS 11 - Manastir -> Beloslav
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, oblačno
11.7 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 11Po RZ 11
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Romania
 C 
DIACONESCU Remus
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A07:14.23 97.0
 
2.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B07:14.98+0.75
+0.75
96.8
+0.06
3.Germany
 C 
STEIN Torsten
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A07:19.01+4.78
+4.03
95.9
+0.41
4.Russian Federation
 C 
ROMANENKO Aleksandr
Lada 1600R Grp2
H/207:29.74+15.51
+10.73
93.7
+1.33
5.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A07:33.67+19.44
+3.93
92.8
+1.66
6.Germany
 C 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A07:34.45+20.22
+0.78
92.7
+1.73
7.Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/207:35.87+21.64
+1.42
92.4
+1.85
8.Česká republika
 
Lexa Jan
Lada 1600R Grp2
H/207:36.17+21.94
+0.30
92.3
+1.88
9.Polsko
 C 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/407:36.85+22.62
+0.68
92.2
+1.93
10.Germany
 C 
Katja Lara
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A07:42.42+28.19
+5.57
91.1
+2.41
11.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B07:52.98+38.75
+10.56
89.1
+3.31
12.Russian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B07:55.46+41.24
+2.49
88.6
+3.52
13.Polsko
 C 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/407:57.65+43.42
+2.18
88.2
+3.71
14.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/208:01.10+46.87
+3.45
87.5
+4.01
15.Austria
 
Steiner Christopher
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A08:05.39+51.16
+4.29
86.8
+4.37
16.Germany
 C 
SALOMO Marco
Skoda 130 RS Grp2
H/208:08.72+54.49
+3.33
86.2
+4.66
17.Germany
 C 
SLOWLY SIDEWAYS
Opel Ascona 400 Grp4
H/408:15.01+1:00.78
+6.30
85.1
+5.20
18.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A08:18.26+1:04.03
+3.25
84.5
+5.47
19.Germany
 C 
MUELLER Norman
Trabant P 800 RS GrpA
H/A08:18.81+1:04.59
+0.55
84.4
+5.52
20.Germany
 
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B12:14.98
05:00.00
+5:00.75
+3:56.17
57.3
+25.71
=Germany
 
HUMMEL Stefan
Skoda 130 LR GrpB
H/B12:14.98
05:00.00
+5:00.75
+0.00
57.3
+25.71
=Germany
 C 
skoda130rsdollack
Skoda 130 LR GrpB
H/B12:14.98
05:00.00
+5:00.75
+0.00
57.3
+25.71
23.Germany
 C 
Woifeh
Ford Capri RS 2600 Grp2
H/212:29.74
05:00.00
+5:15.51
+14.76
56.2
+26.97
=Slovensko
 
KUCEJ Milan
Skoda 130 RS Grp2
H/212:29.74
05:00.00
+5:15.51
+0.00
56.2
+26.97
25.Česká republika
 
SLANY Michal
Renault 5 Turbo Cevennes Grp4
H/412:36.85
05:00.00
+5:22.62
+7.12
55.7
+27.57
=Polsko
 
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/412:36.85
05:00.00
+5:22.62
+0.00
55.7
+27.57
=Germany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/412:36.85
05:00.00
+5:22.62
+0.00
55.7
+27.57
=Polsko
 
Luke Buchello
Fiat 131 Abarth Grp4
H/412:36.85
05:00.00
+5:22.62
+0.00
55.7
+27.57
=Germany
 
caterham
Fiat 131 Abarth Grp4
H/412:36.85
05:00.00
+5:22.62
+0.00
55.7
+27.57
=Finsko
 
PALVAILA Jaakko
Fiat 131 Abarth Grp4
H/412:36.85
05:00.00
+5:22.62
+0.00
55.7
+27.57
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.upGermany
 
STEIN Torsten
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A65:32.59 94.3
 
2.upRomania
 
DIACONESCU Remus
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A65:54.77+22.18
+22.18
93.8
+0.22
3.upGermany
 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B67:14.73+1:42.14
+1:19.95
91.9
+0.99
4.upGermany
 
Katja Lara
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A68:17.81+2:45.22
+1:03.08
90.5
+1.60
5.upRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada 1600R Grp2
H/268:50.22+3:17.63
+32.40
89.8
+1.92
6.equalRussian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B68:55.53
00:30.00
+3:22.94
+5.31
89.7
+1.97
7.upPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A69:30.96+3:58.37
+35.43
88.9
+2.31
8.equalGermany
 
SALOMO Marco
Skoda 130 RS Grp2
H/269:40.89+4:08.30
+9.93
88.7
+2.41
9.downGermany
 
caterham
Fiat 131 Abarth Grp4
H/470:31.12
05:00.00
+4:58.52
+50.23
87.6
+2.90
10.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/272:08.10+6:35.51
+1:36.98
85.7
+3.84
11.upČeská republika
 
Lexa Jan
Lada 1600R Grp2
H/272:21.26+6:48.67
+13.16
85.4
+3.97
12.downGermany
 
SLOWLY SIDEWAYS
Opel Ascona 400 Grp4
H/472:21.45+6:48.86
+0.19
85.4
+3.97
13.upGermany
 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A74:37.78+9:05.19
+2:16.33
82.8
+5.29
14.downGermany
 
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B75:11.12
10:00.00
+9:38.53
+33.34
82.2
+5.62
15.equalGermany
 
MUELLER Norman
Trabant P 800 RS GrpA
H/A76:09.68+10:37.09
+58.56
81.1
+6.19
16.equalRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/276:16.92
05:40.00
+10:44.33
+7.24
81.0
+6.26
17.equalRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B77:53.71
10:00.00
+12:21.12
+1:36.79
79.3
+7.20
18.equalAustria
 
Steiner Christopher
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A78:16.17
05:00.00
+12:43.58
+22.46
79.0
+7.41
19.equalPolsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/478:40.21
05:00.00
+13:07.62
+24.04
78.6
+7.65
20.equalGermany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A78:52.09
05:30.00
+13:19.50
+11.88
78.4
+7.76
21.equalPolsko
 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/480:16.18
10:00.00
+14:43.60
+1:24.10
77.0
+8.58
22.equalPolsko
 
Luke Buchello
Fiat 131 Abarth Grp4
H/486:17.26
20:00.00
+20:44.67
+6:01.07
71.6
+12.08
23.equalGermany
 
HUMMEL Stefan
Skoda 130 LR GrpB
H/B86:55.56
15:00.00
+21:22.97
+38.29
71.1
+12.46
24.equalGermany
 
DG301
Opel Kadett C GTE Grp4
H/490:29.63
20:00.00
+24:57.04
+3:34.07
68.3
+14.53
25.equalPolsko
 
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/493:12.64
26:00.00
+27:40.05
+2:43.01
66.3
+16.12
26.equalGermany
 
skoda130rsdollack
Skoda 130 LR GrpB
H/B100:59.81
30:10.00
+35:27.21
+7:47.17
61.2
+20.65
27.equalSlovensko
 
KUCEJ Milan
Skoda 130 RS Grp2
H/2104:05.10
32:40.00
+38:32.51
+3:05.29
59.4
+22.45
28.equalČeská republika
 
SLANY Michal
Renault 5 Turbo Cevennes Grp4
H/4106:39.65
40:00.00
+41:07.06
+2:34.55
57.9
+23.95
29.equalGermany
 
Woifeh
Ford Capri RS 2600 Grp2
H/2110:33.01
15:00.00
+45:00.42
+3:53.36
55.9
+26.22
30.equalFinsko
 
PALVAILA Jaakko
Fiat 131 Abarth Grp4
H/4121:00.01
52:30.00
+55:27.42
+10:27.00
51.1
+32.31


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
25.11.2021:
Nová auta:
  • Peugeot 306 Maxi Kit Car
  • Citroen Xsara Kit Car
  • Renault Clio Rally4
Aktualizovaná auta:
  • Fiat 124 Abarth Rally RGT (b)
07.11.2021:
Nová auta:
  • Peugeot 207 S2000 Evolution Plus
  • Abarth Grande Punto S2000
  • Ford Fiesta Mk VI S2000
Aktualizovaná auta:
  • Ford Fiesta Rally3
31.10.2021:
Aktualizované tratě:
  • Torsby 2018
  • Torsby 2018 Sprint

Aktualizovaná auta:
  • BMW M3 E30 GrpA
25.10.2021:
Nová auta:
  • BMW M3 E36 GrpA
24.10.2021:
Nová auta:
  • Ford Fiesta Rally3


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8507 37.8%
6 měsíců
 
Hlasů: 1715 7.62%
1 rok
 
Hlasů: 2220 9.86%
2 roky
 
Hlasů: 2093 9.3%
3 roky
 
Hlasů: 2334 10.37%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5638 25.05%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.