Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis110
2.Česká republika KUZELA Petr81
3.Česká republika PETER Marek56
4.Česká republika PTACEK Martin49
5.Česká republika MARES Michal36
6.Česká republika STOLFA Ondra35

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
11.12.2017:
Fyzika
10.12.2017:
RZ Capo Di Feno II
10.12.2017:
RZ Capo Di Feno
08.12.2017:
NGP Plugin v5.0.1
03.12.2017:
RZ Carvalho de Rei 2008


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

25. Pneumant Rallye 1985
Ostlegenden-Meisterschaft 2. Lauf Pokal fuer Frieden und Freundschaft der soz. Laender 1985 :::::::: More Info at: East Legends Cup :::::::: Open Cup for all
20.3.2017 0:01 - 27.3.2017 0:59
123456789101112
RZ/SS 12 - Henneckestrasse
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, večer, mlhavo, zataženo
5.7 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 12Po RZ 12
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 C 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:39.13 73.5
 
2.Germany
 
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B04:42.41+3.29
+3.29
72.7
+0.58
3.Polsko
 C 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/404:53.49+14.37
+11.08
69.9
+2.52
4.Russian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B04:56.98+17.86
+3.49
69.1
+3.13
5.Germany
 C 
HEUER Michael
Skoda 130 RS Grp2
H/204:58.00+18.88
+1.02
68.9
+3.31
6.Ukrajina
 C 
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B04:58.38+19.25
+0.37
68.8
+3.38
7.Russian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B05:02.90+23.78
+4.53
67.7
+4.17
8.Polsko
 C 
Voron
FSO Polonez 2000 Grp4
H/405:08.58+29.45
+5.67
66.5
+5.17
9.Romania
 
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B05:09.75+30.62
+1.17
66.2
+5.37
10.Germany
 C 
YANOLIDIS Jannis
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:16.27+37.14
+6.52
64.9
+6.52
11.Germany
 C 
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:17.59+38.46
+1.32
64.6
+6.75
12.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:19.87+40.74
+2.27
64.2
+7.15
13.Germany
 C 
STEIN Torsten
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:20.57+41.44
+0.70
64.0
+7.27
14.Austria
 C 
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A05:44.25+1:05.12
+23.68
59.6
+11.43
15.Polsko
 
Damian Pawluk
FSO Polonez 2000 Grp4
H/409:39.13
05:00.00
+5:00.00
+3:54.88
35.4
+52.63
=Denmark
 
KVAZZIMODA
FSO Polonez 2000 Grp4
H/409:39.13
05:00.00
+5:00.00
+0.00
35.4
+52.63
=Polsko
 
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/409:39.13
05:00.00
+5:00.00
+0.00
35.4
+52.63
18.Česká republika
 
HERMAN_Jakub
Skoda 130 LR GrpB
H/B09:42.41
05:00.00
+5:03.29
+3.29
35.2
+53.21
=Polsko
 
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B09:42.41
05:00.00
+5:03.29
+0.00
35.2
+53.21
=Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B09:42.41
05:00.00
+5:03.29
+0.00
35.2
+53.21
=Russian Federation
 
TITOV Yuriy
Lada VFTS GrpB
H/B09:42.41
05:00.00
+5:03.29
+0.00
35.2
+53.21
=Germany
 
skoda130rsdollack
Lada VFTS GrpB
H/B09:42.41
05:00.00
+5:03.29
+0.00
35.2
+53.21
=Germany
 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B09:42.41
05:00.00
+5:03.29
+0.00
35.2
+53.21
24.Polsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/209:58.00
05:00.00
+5:18.88
+15.59
34.3
+55.94
=Germany
 
PMS Rally Team
Skoda 130 RS Grp2
H/209:58.00
05:00.00
+5:18.88
+0.00
34.3
+55.94
26.Germany
 
MUELLER Norman
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A10:16.27
05:00.00
+5:37.14
+18.27
33.3
+59.15
=Germany
 
Florian Carius
Trabant P 800 RS GrpA
H/A10:16.27
05:00.00
+5:37.14
+0.00
33.3
+59.15
=Polsko
 
USS Maciek
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A10:16.27
05:00.00
+5:37.14
+0.00
33.3
+59.15
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalUkrajina
 
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B63:51.12 85.5
 
2.equalPolsko
 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/463:51.66+0.54
+0.54
85.5
+0.01
3.equalGermany
 
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B64:39.10
01:06.00
+47.98
+47.44
84.5
+0.53
4.equalRomania
 
DIACONESCU Remus
Lada VFTS GrpB
H/B65:30.76+1:39.64
+51.66
83.3
+1.09
5.equalRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B67:10.56+3:19.44
+1:39.80
81.3
+2.19
6.equalPolsko
 
LECKI Ariel
FSO Polonez 2000 Grp4
H/469:24.80+5:33.68
+2:14.24
78.7
+3.67
7.equalGermany
 
HEUER Michael
Skoda 130 RS Grp2
H/270:13.39
01:06.00
+6:22.28
+48.60
77.8
+4.20
8.equalGermany
 
STEIN Torsten
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A71:05.22
01:06.00
+7:14.10
+51.82
76.8
+4.77
9.equalGermany
 
Maier.Maximilian
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A72:27.88
01:06.00
+8:36.76
+1:22.66
75.3
+5.68
10.equalGermany
 
YANOLIDIS Jannis
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A72:30.79+8:39.66
+2.91
75.3
+5.71
11.equalGermany
 
Katja Lara
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A72:43.50
01:31.00
+8:52.38
+12.71
75.1
+5.85
12.equalAustria
 
STELLNBERGER Philipp
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A74:32.28+10:41.16
+1:48.78
73.3
+7.05
13.upRussian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B81:06.10
16:06.00
+17:14.98
+6:33.82
67.3
+11.37
14.downPolsko
 
USS Maciek
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A81:36.18
11:06.00
+17:45.07
+30.09
66.9
+11.70
15.upPolsko
 
Voron
FSO Polonez 2000 Grp4
H/483:49.52
10:00.00
+19:58.40
+2:13.33
65.1
+13.17
16.downGermany
 
Florian Carius
Trabant P 800 RS GrpA
H/A86:56.27
11:06.00
+23:05.15
+3:06.75
62.8
+15.22
17.downPolsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/288:19.73
10:00.00
+24:28.61
+1:23.46
61.8
+16.14
18.upČeská republika
 
HERMAN_Jakub
Skoda 130 LR GrpB
H/B88:24.61
20:00.00
+24:33.49
+4.88
61.8
+16.19
19.downGermany
 
PMS Rally Team
Skoda 130 RS Grp2
H/288:39.50
15:00.00
+24:48.38
+14.89
61.6
+16.36
20.equalDenmark
 
KVAZZIMODA
FSO Polonez 2000 Grp4
H/491:33.58
25:33.00
+27:42.46
+2:54.08
59.6
+18.27
21.equalGermany
 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B94:36.43
30:00.00
+30:45.31
+3:02.85
57.7
+20.28
22.equalGermany
 
skoda130rsdollack
Lada VFTS GrpB
H/B101:53.54
35:00.00
+38:02.42
+7:17.11
53.6
+25.08
23.equalRussian Federation
 
TITOV Yuriy
Lada VFTS GrpB
H/B102:45.22
40:00.00
+38:54.10
+51.68
53.1
+25.65
24.equalGermany
 
MUELLER Norman
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A107:37.28
37:48.00
+43:46.16
+4:52.06
50.7
+28.86
25.equalRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B109:04.25
45:00.00
+45:13.13
+1:26.97
50.1
+29.81
26.equalPolsko
 
Damian Pawluk
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4115:51.48
45:00.00
+52:00.36
+6:47.23
47.1
+34.29
27.equalPolsko
 
RAJEWSKA Justyna
Skoda 130 LR GrpB
H/B119:17.77
55:00.00
+55:26.65
+3:26.29
45.8
+36.56
28.equalPolsko
 
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4123:32.23
60:00.00
+59:41.11
+4:14.46
44.2
+39.35


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
11.12.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Renault Twingo R1 - pouze fyzika
10.12.2017:
Nové tratě:
  • Capo Di Feno
  • Capo Di Feno II
03.12.2017:
Nová trať:
  • Carvalho de Rei 2008
26.11.2017:
Aktualizované auto:
  • Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
09.10.2017:
Aktualizovaná auta:
  • Peugeot 208 T16 R5 (d) - pouze model


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5254 30.04%
6 měsíců
 
Hlasů: 1454 8.31%
1 rok
 
Hlasů: 1973 11.28%
2 roky
 
Hlasů: 1949 11.14%
3 roky
 
Hlasů: 2049 11.71%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4813 27.52%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.