Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis180
2.Polsko KLIMAS Adrian146
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar101
4.Česká republika PAULAT Stepan92
5.Česká republika JILEK Zdenek87
6.Česká republika VALENTA Lukas75

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis320
2.Česká republika KUBOVSKY Petr242
3.Česká republika VALENTA Lukas233
4.Česká republika BUJACEK Martin196
5.Polsko CHRASCINA Mariusz174
6.Česká republika JILEK Zdenek163

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis557
2.Česká republika BUJACEK Martin463
3.Česká republika DOLEZAL Jakub296
4.Česká republika VECERA Lukas262
5.Česká republika PAULAT Stepan260
6.Česká republika JILEK Zdenek170

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian255
2.Polsko PYSZNY Marcin127
3.Polsko KORALEWSKI Mateusz102
4.Polsko MARNIK Jakub93
5.Polsko FOLTA Maciej84
6.Polsko PRZYSZLAKOWSKI Mateusz78

Nové soubory
17.01.2021:
RZ Olsava 2010
17.01.2021:
RZ Biskupice 2004
13.01.2021:
Fyzika
13.01.2021:
Model
13.01.2021:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

7.GVRC Classic Cup 19
Eifel Rallye Festival Virtual Historic Rally Championship www.ly-racing.de
15.7.2019 0:05 - 21.7.2019 23:59
123456789
RZ/SS 9 - Salm
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, večer, průzračno, jasno
4.3 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 9Po RZ 9
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 C 
FOLTA Maciej
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC02:34.63 100.1
 
2.Portugalsko
 C 
ESTEVEZ Oscar
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A02:36.76+2.12
+2.12
98.7
+0.49
3.Polsko
 C 
WACH Tomek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A02:37.67+3.03
+0.91
98.2
+0.71
4.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC02:38.57+3.94
+0.91
97.6
+0.92
5.Polsko
 C 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B02:38.59+3.96
+0.02
97.6
+0.92
6.Španělsko
 C 
BENITEZ echedei
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A02:40.22+5.59
+1.63
96.6
+1.30
7.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Audi quattro Grp4
H/402:43.04+8.40
+2.82
94.9
+1.95
8.Polsko
 C 
BUCZEK Lukas
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A02:43.31+8.68
+0.27
94.8
+2.02
9.Polsko
 
HAZUKA Artur
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A02:44.70+10.06
+1.39
94.0
+2.34
10.Finsko
 C 
JanneLaahanen
Lancia Delta HF Integrale GrpA
H/A02:46.52+11.89
+1.83
93.0
+2.77
11.Česká republika
 C 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B02:47.15+12.52
+0.63
92.6
+2.91
12.Germany
 C 
BRUHY Frank
Fiat 131 Abarth Grp4
H/402:47.52+12.89
+0.37
92.4
+3.00
13.Japan
 C 
Shenshee
Audi quattro A2 GrpB (b)
H/B02:47.73+13.10
+0.20
92.3
+3.05
14.Germany
 
Schafhauser.racing
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC02:48.46+13.83
+0.73
91.9
+3.22
15.Germany
 C 
HEUER Michael
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC02:49.46+14.82
+0.99
91.3
+3.45
16.Germany
 C 
SALOMO Marco
Audi quattro Grp4
H/402:50.33+15.70
+0.87
90.9
+3.65
17.Russian Federation
 C 
ROMANENKO Aleksandr
Audi quattro Grp4
H/402:51.11+16.48
+0.78
90.5
+3.83
18.Česká republika
 
HRADIL Daniel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A02:51.13+16.50
+0.02
90.5
+3.84
19.Germany
 
STEIN Torsten
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A02:51.66+17.03
+0.53
90.2
+3.96
20.Polsko
 C 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A02:51.79+17.16
+0.13
90.1
+3.99
21.Germany
 C 
Woifeh
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A02:51.82+17.19
+0.03
90.1
+4.00
22.Polsko
 
MACKOWIAK Oskar
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A02:51.93+17.30
+0.11
90.0
+4.02
23.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A02:52.83+18.20
+0.90
89.6
+4.23
24.Polsko
 C 
BANASZEK Piotrek
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A02:54.62+19.98
+1.79
88.6
+4.65
25.Japan
 
Yukikaze
Subaru Impreza GDA WRC2001 S7
WRC02:54.79+20.16
+0.17
88.6
+4.69
26.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC02:54.97+20.34
+0.18
88.5
+4.73
27.Germany
 
KAZMIERZAK Alex
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A02:55.12+20.49
+0.15
88.4
+4.76
28.Japan
 C 
YANAGIBASHI
Audi quattro A2 GrpB (b)
H/B02:56.52+21.89
+1.40
87.7
+5.09
29.Germany
 C 
Marcel Zarda
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A02:56.65+22.01
+0.13
87.6
+5.12
30.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/402:56.85+22.22
+0.20
87.5
+5.17
31.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A02:56.90+22.27
+0.05
87.5
+5.18
32.Russian Federation
 C 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A02:57.00+22.37
+0.10
87.5
+5.20
33.Polsko
 
Przemyslaw OWCZARSKI
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC02:58.05+23.41
+1.04
86.9
+5.45
34.Polsko
 
MAJKA Rafal
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A02:58.45+23.82
+0.40
86.7
+5.54
35.Polsko
 
NOWAK Darek
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A02:59.06+24.43
+0.61
86.4
+5.68
36.Austria
 C 
STELLNBERGER Philipp
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC02:59.90
00:10.00
+25.27
+0.84
86.0
+5.88
37.Finsko
 
MARTIKAINEN Riku
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A03:00.68
00:10.00
+26.05
+0.78
85.7
+6.06
38.Česká republika
 C 
MATEJKA Miroslav
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A03:01.58+26.95
+0.91
85.2
+6.27
39.Austria
 C 
Steiner Christopher
Skoda 130 RS Grp2
H/203:02.56+27.92
+0.97
84.8
+6.49
40.Lithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A03:04.72+30.09
+2.16
83.8
+7.00
41.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A03:06.27+31.64
+1.55
83.1
+7.36
42.Germany
 C 
SCHENK Mike
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/403:11.46+36.83
+5.19
80.8
+8.57
43.Japan
 
tsuyo-555
Audi quattro A1 GrpB
H/B03:15.71+41.07
+4.24
79.1
+9.55
44.Španělsko
 
Lopez Fernando
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A03:16.09+41.46
+0.38
78.9
+9.64
45.Germany
 C 
YANOLIDIS Jannis
Audi quattro Grp4
H/403:21.67+47.04
+5.58
76.8
+10.94
46.Germany
 C 
REITER MAX
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A03:24.37+49.73
+2.70
75.7
+11.57
47.Velká Británie
 C 
SMITH Tony
Lada 1600R Grp2
H/203:27.66+53.03
+3.30
74.5
+12.33
48.Germany
 C 
MEINGOTT Walter
Opel Kadett C GTE Grp4
H/403:32.59+57.95
+4.92
72.8
+13.48
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B38:38.59 99.5
 
2.equalPortugalsko
 
ESTEVEZ Oscar
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A38:53.19+14.61
+14.61
98.9
+0.23
3.equalPolsko
 
WACH Tomek
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A38:55.42+16.84
+2.23
98.8
+0.26
4.equalPolsko
 
FOLTA Maciej
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC39:27.32+48.73
+31.89
97.5
+0.76
5.equalRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC39:40.87+1:02.28
+13.55
96.9
+0.97
6.equalŠpanělsko
 
BENITEZ echedei
Mazda 323 BG8 GTR GrpA
H/A40:03.42+1:24.83
+22.55
96.0
+1.32
7.equalGermany
 
DEMUTH Mathias
Audi quattro Grp4
H/440:09.01+1:30.42
+5.59
95.8
+1.41
8.equalČeská republika
 
TOMECEK Libor
Audi Sport quattro S1 GrpB
H/B40:16.16+1:37.57
+7.15
95.5
+1.52
9.equalFinsko
 
MARTIKAINEN Riku
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A40:57.23
00:10.00
+2:18.63
+41.07
93.9
+2.16
10.equalPolsko
 
HAZUKA Artur
Nissan Sunny RNN14 GTi-R
H/A41:32.19+2:53.61
+34.97
92.6
+2.71
11.equalPolsko
 
Przemyslaw OWCZARSKI
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC42:03.10+3:24.51
+30.90
91.5
+3.19
12.equalRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Audi quattro Grp4
H/442:17.94+3:39.35
+14.84
90.9
+3.42
13.equalGermany
 
BRUHY Frank
Fiat 131 Abarth Grp4
H/442:27.67+3:49.08
+9.73
90.6
+3.57
14.equalGermany
 
Marcel Zarda
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A42:37.01+3:58.42
+9.34
90.2
+3.72
15.equalGermany
 
HEUER Michael
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC42:41.38+4:02.79
+4.37
90.1
+3.79
16.equalJapan
 
YANAGIBASHI
Audi quattro A2 GrpB (b)
H/B42:58.30+4:19.70
+16.92
89.5
+4.05
17.upGermany
 
Schafhauser.racing
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC42:58.89+4:20.30
+0.59
89.5
+4.06
18.equalČeská republika
 
HRADIL Daniel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A42:59.41+4:20.82
+0.52
89.5
+4.07
19.upFinsko
 
JanneLaahanen
Lancia Delta HF Integrale GrpA
H/A42:59.55+4:20.95
+0.14
89.5
+4.07
20.upGermany
 
STEIN Torsten
VW Golf II GTI 16V GrpA
H/A43:02.67+4:24.08
+3.12
89.3
+4.12
21.downGermany
 
BORTZ Stefan
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A43:06.67+4:28.08
+4.00
89.2
+4.18
22.upJapan
 
Shenshee
Audi quattro A2 GrpB (b)
H/B43:20.60+4:42.01
+13.93
88.7
+4.40
23.upGermany
 
SALOMO Marco
Audi quattro Grp4
H/443:21.52+4:42.93
+0.92
88.7
+4.41
24.equalGermany
 
KAZMIERZAK Alex
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A43:23.27+4:44.68
+1.75
88.6
+4.44
25.downGermany
 
YANOLIDIS Jannis
Audi quattro Grp4
H/443:25.46+4:46.88
+2.20
88.6
+4.48
26.upGermany
 
Woifeh
Opel Kadett-E GSi 16V GrpA
H/A43:25.84+4:47.25
+0.37
88.6
+4.48
27.upPolsko
 
MACKOWIAK Oskar
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A43:27.82+4:49.23
+1.98
88.5
+4.51
28.downRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A43:29.29+4:50.70
+1.47
88.4
+4.54
29.downŠpanělsko
 
Lopez Fernando
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A43:31.28+4:52.69
+1.99
88.4
+4.57
30.equalPolsko
 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A43:45.36+5:06.77
+14.08
87.9
+4.79
31.equalPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A43:51.58+5:12.99
+6.22
87.7
+4.88
32.equalPolsko
 
BANASZEK Piotrek
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A43:58.95+5:20.36
+7.37
87.4
+5.00
33.equalPolsko
 
MAJKA Rafal
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A44:09.98+5:31.39
+11.03
87.1
+5.17
34.upPolsko
 
BUCZEK Lukas
Toyota Celica ST165 GT4 GrpA
H/A44:16.63+5:38.04
+6.65
86.9
+5.27
35.equalGermany
 
STEINBACH Lutz
Subaru Impreza GDB WRC2003 S9
WRC44:25.53+5:46.94
+8.90
86.6
+5.41
36.downGermany
 
REITER MAX
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A44:45.55+6:06.96
+20.02
85.9
+5.72
37.equalJapan
 
Yukikaze
Subaru Impreza GDA WRC2001 S7
WRC44:56.85+6:18.26
+11.30
85.6
+5.90
38.equalAustria
 
Steiner Christopher
Skoda 130 RS Grp2
H/245:17.30+6:38.71
+20.45
84.9
+6.22
39.equalAustria
 
STELLNBERGER Philipp
Subaru Impreza GC8 WRC2000 S6
WRC45:28.89
00:10.00
+6:50.30
+11.59
84.6
+6.40
40.equalČeská republika
 
MATEJKA Miroslav
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A45:40.74+7:02.15
+11.85
84.2
+6.59
41.equalSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Fiat 131 Abarth Grp4
H/445:45.99+7:07.40
+5.25
84.0
+6.67
42.equalLithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A47:04.42+8:25.83
+1:18.43
81.7
+7.89
43.equalPolsko
 
NOWAK Darek
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A47:06.79+8:28.20
+2.37
81.6
+7.93
44.equalGermany
 
HUMMEL Stefan
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A47:23.21+8:44.62
+16.42
81.2
+8.18
45.upGermany
 
SCHENK Mike
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/448:24.76+9:46.16
+1:01.55
79.4
+9.14
46.upGermany
 
MEINGOTT Walter
Opel Kadett C GTE Grp4
H/450:03.81+11:25.22
+1:39.05
76.8
+10.69
47.upJapan
 
tsuyo-555
Audi quattro A1 GrpB
H/B51:09.68+12:31.09
+1:05.87
75.2
+11.72
48.upVelká Británie
 
SMITH Tony
Lada 1600R Grp2
H/254:13.51+15:34.92
+3:03.83
70.9
+14.59


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
17.01.2021:
Nové tratě:
  • Olšava 2010
Aktualizované tratě:
  • Biskupice 2004
13.01.2021:
Nová auta:
  • Alpine A110 Rally RGT
  • Lancia Stratos HF Grp4
Aktualizovaná auta (jen model):
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020
  • Seat Leon Cupra R GrpN
04.01.2021:
Nová auta:
  • Skoda Fabia WRC 2006
01.01.2021:
Nová auta:
  • Ford Fiesta Rally2
02.12.2020:
Nová auta:
  • Ford Fiesta Rally4


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 7999 37.03%
6 měsíců
 
Hlasů: 1649 7.63%
1 rok
 
Hlasů: 2154 9.97%
2 roky
 
Hlasů: 2057 9.52%
3 roky
 
Hlasů: 2277 10.54%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5466 25.3%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.