Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Slovensko ZETAK Dennis335
2.Česká republika KUBOVSKY Petr326
3.Česká republika UHLIR Vojtech254
4.Česká republika PTACEK Martin178
5.Česká republika KVASNICAK Miroslav174
6.Česká republika VALERIAN Vaclav172

Pohár RSC 2018
1.Slovensko ZETAK Dennis377
2.Česká republika BUJACEK Martin352
3.Česká republika SYKORA Michal343
4.Česká republika VECERA Lukas270
5.Česká republika HOFFMANN Jakub175
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš156

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
13.01.2019:
RZ Vicar
13.01.2019:
RZ Mitterbach
12.01.2019:
RZ Lucéram - Col Saint-Roch
10.11.2018:
RZ Sturec Snow II
10.11.2018:
RZ Sturec Snow


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

12. Rallye Valašská Zima
12. Rallye Valašská Zima 1. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2019:::: 1. Rally of east legends Championship 2019:::: free for all
28.1.2019 0:01 - 3.2.2019 23:59
123456789101112
RZ/SS 12 - Racková - Gottwaldov 2
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch rozbitý a suchý, špatné podmínky, dopoledne, mírný déšť, zataženo
4.5 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 12Po RZ 12
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 C 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/403:27.44 78.1
 
2.Germany
 
Penny_Menny
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A03:31.80+4.36
+4.36
76.5
+0.97
3.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B03:32.12+4.68
+0.32
76.4
+1.04
4.Portugalsko
 C 
Estévez Oscar
Lada 1600R Grp2
H/203:32.98+5.54
+0.86
76.1
+1.23
5.Germany
 
STEIN Torsten
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A03:33.70+6.26
+0.71
75.8
+1.39
6.Germany
 C 
Woifeh
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A03:34.32+6.88
+0.62
75.6
+1.53
7.Germany
 C 
Marcel Zarda
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A03:36.23+8.78
+1.92
74.9
+1.95
8.Russian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B03:36.37+8.93
+0.13
74.9
+1.98
9.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
FSO Polonez 2000 Grp4
H/403:36.89+9.44
+0.52
74.7
+2.10
10.Germany
 C 
BRUHY Frank
FSO Polonez 2000 Grp4
H/403:37.75+10.31
+0.86
74.4
+2.29
11.Germany
 C 
MS Racing
Renault 17 Gordini Grp2
H/203:39.50+12.06
+1.75
73.8
+2.68
12.Germany
 C 
SALOMO Marco
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A03:39.54+12.10
+0.04
73.8
+2.69
13.Austria
 C 
Steiner Christopher
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A03:39.56+12.12
+0.02
73.8
+2.69
14.Germany
 C 
Katja Lara
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A03:41.00+13.56
+1.44
73.3
+3.01
15.Russian Federation
 C 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B03:41.06+13.62
+0.06
73.3
+3.03
16.Romania
 
DIACONESCU Remus
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A03:42.05+14.61
+0.99
73.0
+3.25
17.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A03:44.59+17.14
+2.54
72.1
+3.81
18.Česká republika
 
Lexa Jan
Lada VFTS GrpB
H/B03:44.82+17.38
+0.24
72.1
+3.86
19.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
Skoda 130 RS Grp2
H/203:51.27+23.83
+6.45
70.0
+5.30
20.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/203:52.02+24.58
+0.75
69.8
+5.46
21.Česká republika
 
DROZDA Karel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A03:53.28+25.84
+1.26
69.4
+5.74
22.Česká republika
 C 
KRALICEK Pavel
Skoda 130 RS Grp2
H/203:54.71+27.27
+1.43
69.0
+6.06
23.Germany
 C 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A04:02.99+35.54
+8.27
66.7
+7.90
24.Germany
 C 
PMS Rally Team
Opel Ascona 400 Grp4
H/404:03.90+36.46
+0.91
66.4
+8.10
25.Germany
 C 
RITTER Rene
Trabant P 800 RS GrpA
H/A04:04.06+36.61
+0.16
66.4
+8.14
26.Germany
 C 
YANOLIDIS Jannis
Trabant P 800 RS GrpA
H/A04:11.77+44.33
+7.71
64.3
+9.85
27.Česká republika
 C 
TOMECEK Josef
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A04:14.67+47.23
+2.89
63.6
+10.49
28.Austria
 C 
STELLNBERGER Philipp
Fiat 126 Grp2
H/204:23.34+55.90
+8.67
61.5
+12.42
29.Germany
 
HOHMANN Dieter
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A04:38.04+1:10.59
+14.70
58.3
+15.69
30.Germany
 
DG301
FSO Polonez 2000 Grp4
H/408:27.44
05:00.00
+5:00.00
+3:49.40
31.9
+66.67
=Polsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/408:27.44
05:00.00
+5:00.00
+0.00
31.9
+66.67
=Španělsko
 
tordomalvis
Opel Ascona 400 Grp4
H/408:27.44
05:00.00
+5:00.00
+0.00
31.9
+66.67
=Polsko
 
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/408:27.44
05:00.00
+5:00.00
+0.00
31.9
+66.67
34.Germany
 
skoda130rsdollack
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A08:31.80
05:00.00
+5:04.36
+4.36
31.7
+67.63
35.Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B08:32.12
05:00.00
+5:04.68
+0.32
31.6
+67.71
=Russian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B08:32.12
05:00.00
+5:04.68
+0.00
31.6
+67.71
=Russian Federation
 
TITOV Yuriy
Lada VFTS GrpB
H/B08:32.12
05:00.00
+5:04.68
+0.00
31.6
+67.71
38.Ukrajina
 
DRIVE Alexander
Lada 1600R Grp2
H/208:32.98
05:00.00
+5:05.54
+0.87
31.6
+67.90
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/458:22.54 78.7
 
2.upPortugalsko
 
Estévez Oscar
Lada 1600R Grp2
H/258:40.04+17.50
+17.50
78.3
+0.23
3.downGermany
 
STEIN Torsten
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A58:40.54+18.00
+0.50
78.3
+0.23
4.equalGermany
 
BRUHY Frank
FSO Polonez 2000 Grp4
H/460:15.89+1:53.35
+1:35.35
76.3
+1.48
5.equalGermany
 
Woifeh
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A60:27.13+2:04.59
+11.24
76.0
+1.63
6.equalGermany
 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B60:34.70+2:12.16
+7.57
75.9
+1.73
7.equalRussian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B60:56.88+2:34.34
+22.18
75.4
+2.01
8.equalGermany
 
Marcel Zarda
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A60:59.68+2:37.13
+2.80
75.4
+2.05
9.equalRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B61:05.47+2:42.93
+5.79
75.2
+2.13
10.equalRomania
 
DIACONESCU Remus
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A61:12.67+2:50.13
+7.20
75.1
+2.22
11.equalGermany
 
DEMUTH Mathias
FSO Polonez 2000 Grp4
H/461:32.33+3:09.79
+19.66
74.7
+2.48
12.equalGermany
 
SALOMO Marco
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A61:47.93+3:25.39
+15.60
74.4
+2.68
13.equalGermany
 
STEINBACH Lutz
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A62:01.66+3:39.12
+13.73
74.1
+2.86
14.equalGermany
 
MS Racing
Renault 17 Gordini Grp2
H/262:44.05+4:21.51
+42.39
73.3
+3.41
15.equalSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/264:21.21+5:58.67
+1:37.16
71.4
+4.68
16.equalČeská republika
 
Lexa Jan
Lada VFTS GrpB
H/B64:23.30
00:15.00
+6:00.76
+2.09
71.4
+4.71
17.equalGermany
 
Penny_Menny
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A64:42.11
05:00.00
+6:19.57
+18.80
71.0
+4.96
18.equalČeská republika
 
DROZDA Karel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A65:18.75+6:56.21
+36.64
70.4
+5.43
19.equalGermany
 
HUMMEL Stefan
Skoda 130 RS Grp2
H/265:42.66+7:20.12
+23.91
69.9
+5.75
20.equalGermany
 
YANOLIDIS Jannis
Trabant P 800 RS GrpA
H/A66:29.23+8:06.69
+46.57
69.1
+6.35
21.upGermany
 
Katja Lara
Lada Samara VAZ-21083 GrpA
H/A66:49.04
05:00.00
+8:26.50
+19.80
68.8
+6.61
22.upČeská republika
 
KRALICEK Pavel
Skoda 130 RS Grp2
H/267:54.25+9:31.71
+1:05.20
67.7
+7.46
23.upGermany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A67:56.98
03:10.00
+9:34.44
+2.73
67.6
+7.50
24.downČeská republika
 
TOMECEK Josef
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A68:02.27+9:39.73
+5.29
67.6
+7.57
25.upGermany
 
RITTER Rene
Trabant P 800 RS GrpA
H/A69:02.63
05:00.00
+10:40.09
+1:00.36
66.6
+8.36
26.upGermany
 
PMS Rally Team
Opel Ascona 400 Grp4
H/471:14.06+12:51.52
+2:11.43
64.5
+10.07
27.downUkrajina
 
DRIVE Alexander
Lada 1600R Grp2
H/271:36.68
10:00.00
+13:14.15
+22.63
64.2
+10.37
28.upAustria
 
Steiner Christopher
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A74:46.35
15:00.00
+16:23.82
+3:09.67
61.5
+12.84
29.downRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B76:29.49
15:00.00
+18:06.95
+1:43.13
60.1
+14.19
30.downGermany
 
skoda130rsdollack
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A77:53.10
10:00.00
+19:30.56
+1:23.61
59.0
+15.28
31.downRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B79:34.60
20:00.00
+21:12.07
+1:41.51
57.8
+16.61
32.upAustria
 
STELLNBERGER Philipp
Fiat 126 Grp2
H/280:40.47
05:00.00
+22:17.93
+1:05.86
57.0
+17.47
33.downPolsko
 
BUCZEK Lukas
FSO Polonez 2000 Grp4
H/482:19.88
20:00.00
+23:57.34
+1:39.41
55.8
+18.76
34.downGermany
 
DG301
FSO Polonez 2000 Grp4
H/482:24.18
17:10.00
+24:01.64
+4.30
55.8
+18.82
35.upGermany
 
HOHMANN Dieter
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A85:18.66
15:10.00
+26:56.12
+2:54.48
53.9
+21.10
36.downŠpanělsko
 
tordomalvis
Opel Ascona 400 Grp4
H/488:43.96
21:10.00
+30:21.42
+3:25.30
51.8
+23.78
37.equalPolsko
 
WORONECKI Mirek
FSO Polonez 2000 Grp4
H/489:34.19
25:00.00
+31:11.65
+50.23
51.3
+24.43
38.equalRussian Federation
 
TITOV Yuriy
Lada VFTS GrpB
H/B100:58.30
40:00.00
+42:35.76
+11:24.11
45.5
+33.37


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
13.01.2019:
Nové tratě:
  • Mitterbach
  • Vicar
12.01.2019:
Nová trať:
  • Lucéram - Col Saint-Roch
10.11.2018:
Nová trať:
  • Šturec Snow (I + II)
27.07.2018:
Nové auto:

  • Citroen C3 R5
14.07.2018:
Aktualizované tratě:
  • Svince (I + II) v1.1
  • Lousada (WRC + RX + RG) v1.1
Nové auto:
  • BMW E36 Compact F2000


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5538 30.51%
6 měsíců
 
Hlasů: 1492 8.22%
1 rok
 
Hlasů: 2023 11.14%
2 roky
 
Hlasů: 1978 10.9%
3 roky
 
Hlasů: 2114 11.65%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5008 27.59%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.