Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2021
1.Česká republika PAULAT Stepan190
2.Slovensko ZETAK Dennis172
3.Česká republika JILEK Zdenek149
4.Česká republika VALENTA Lukas124
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar120
6.Česká republika PETRU Stanislav114

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis488
2.Česká republika VALENTA Lukas383
3.Česká republika KUBOVSKY Petr380
4.Česká republika BUJACEK Martin299
5.Česká republika DOLEZAL Jakub262
6.Polsko CHRASCINA Mariusz250

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis1204
2.Česká republika BUJACEK Martin1177
3.Česká republika DOLEZAL Jakub728
4.Česká republika PAULAT Stepan624
5.Česká republika KADERABEK Jan610
6.Česká republika VECERA Lukas354

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian108
2.Česká republika KUBOVSKY Petr85
3.Švédkso HULT Tobias69
4.Česká republika DOLEZAL Jakub57
5.Polsko Piotr Sajdak49
6.Greece VICHOS John45

Pohár WRPP 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian90
2.Polsko PIEKOS Marcin55
3.Polsko SADOWSKI Adrian41
4.Polsko GAZDA Piotr32
5.Polsko KORALEWSKI Mateusz24
6.Polsko Piotr Sajdak24

Pohár Catch Gryazin
1.Polsko KLIMAS Adrian113
2.Česká republika BUJACEK Martin53
3.Polsko STENER Pawel52
4.Švédkso HULT Tobias43
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar35
6.Česká republika KUBOVSKY Petr26

Nové soubory
14.07.2021:
RZ Kopřivnice
16.06.2021:
RZ Komarov I+II snow
16.06.2021:
RZ Komarov I + II
29.04.2021:
RZ Olsava long
29.04.2021:
RZ Olsava 2010


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

Rally Saturnus 1988
3.Lauf zur OL-Meisterschaft 2020
25.5.2020 0:01 - 31.5.2020 23:59
12345678910
RZ/SS 10 - Marezige 2
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, podvečer, mírná mlha, zataženo
12.8 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 10Po RZ 10
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Portugalsko
 C 
ESTEVEZ Oscar
Lada VFTS GrpB
H/B09:56.67 77.2
 
2.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B10:13.63+16.96
+16.96
75.1
+1.33
3.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B10:15.44+18.77
+1.81
74.9
+1.47
4.Polsko
 
BUCZEK Lukas
Lada VFTS GrpB
H/B10:21.94+25.28
+6.50
74.1
+1.97
5.Česká republika
 
Lexa Jan
Lada VFTS GrpB
H/B10:29.60+32.93
+7.66
73.2
+2.57
6.Russian Federation
 C 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B10:33.84+37.17
+4.24
72.7
+2.90
7.Španělsko
 C 
SOBERON Alex
Skoda 130 RS Grp2
H/210:38.83+42.17
+5.00
72.1
+3.29
8.Germany
 C 
Marcel Zarda
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A10:39.24+42.57
+0.41
72.1
+3.33
9.Uruguay
 
VEIRA Rodolfo
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A10:52.76+56.09
+13.52
70.6
+4.38
10.Portugalsko
 C 
ARAUJO Isidro
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A10:54.36+57.69
+1.61
70.4
+4.51
11.Germany
 C 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A10:58.67+1:02.01
+4.30
70.0
+4.84
12.Česká republika
 
DROZDA Karel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A11:00.06+1:03.40
+1.39
69.8
+4.95
13.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Lada VFTS GrpB
H/B11:04.31+1:07.64
+4.25
69.4
+5.28
14.Germany
 C 
Woifeh
Trabant P 800 RS GrpA
H/A11:23.95+1:27.28
+19.64
67.4
+6.82
15.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Trabant P 800 RS GrpA
H/A11:35.08+1:38.41
+11.13
66.3
+7.69
16.Česká republika
 C 
SOLC Dominik
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A11:38.79+1:42.12
+3.71
65.9
+7.98
17.Germany
 C 
SALOMO Marco
Trabant P 800 RS GrpA
H/A11:46.69+1:50.03
+7.91
65.2
+8.60
18.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/211:54.94+1:58.27
+8.24
64.5
+9.24
19.Germany
 C 
WAGNER Roland
Lada VFTS GrpB
H/B12:25.32+2:28.66
+30.39
61.8
+11.61
20.Germany
 C 
PMS Rally Team
Skoda 130 RS Grp2
H/212:26.26+2:29.60
+0.94
61.7
+11.69
21.Switzerland
 
Donze Markus
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/412:35.76+2:39.09
+9.50
61.0
+12.43
22.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A12:40.71+2:44.04
+4.95
60.6
+12.82
23.Russian Federation
 
SIDOROV Pavel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A14:56.25
04:20.00
+4:59.58
+2:15.54
51.4
+23.40
24.Germany
 
HUMMEL Stefan
Skoda 130 LR GrpB
H/B14:56.67
05:00.00
+5:00.00
+0.42
51.4
+23.44
=Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Lada VFTS GrpB
H/B14:56.67
05:00.00
+5:00.00
+0.00
51.4
+23.44
=Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B14:56.67
05:00.00
+5:00.00
+0.00
51.4
+23.44
27.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A15:36.25
05:00.00
+5:39.58
+39.58
49.2
+26.53
=Španělsko
 
VIDAL Christian
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A15:36.25
05:00.00
+5:39.58
+0.00
49.2
+26.53
=Kanada
 
BOUCHARD Daniel
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A15:36.25
05:00.00
+5:39.58
+0.00
49.2
+26.53
30.Česká republika
 
MAREL Jiri
Skoda 130 RS Grp2
H/215:38.83
05:00.00
+5:42.17
+2.58
49.1
+26.73
31.Germany
 
Opi51
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/417:35.76
05:00.00
+7:39.09
+1:56.92
43.6
+35.87
=Polsko
 
RWD Luke
Opel Ascona 400 Grp4
H/417:35.76
05:00.00
+7:39.09
+0.00
43.6
+35.87
=Germany
 
bombus
Opel Ascona 400 Grp4
H/417:35.76
05:00.00
+7:39.09
+0.00
43.6
+35.87
=Germany
 
OLFun
Opel Ascona 400 Grp4
H/417:35.76
05:00.00
+7:39.09
+0.00
43.6
+35.87
=Španělsko
 
PALACIO Victor
Opel Ascona 400 Grp4
H/417:35.76
05:00.00
+7:39.09
+0.00
43.6
+35.87
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPortugalsko
 
ESTEVEZ Oscar
Lada VFTS GrpB
H/B52:24.50 90.9
 
2.upRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B56:16.47+3:51.97
+3:51.97
84.7
+2.92
3.upPortugalsko
 
ARAUJO Isidro
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A56:39.20+4:14.70
+22.73
84.1
+3.21
4.upGermany
 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B57:41.24+5:16.74
+1:02.04
82.6
+3.99
5.upŠpanělsko
 
SOBERON Alex
Skoda 130 RS Grp2
H/258:09.76+5:45.26
+28.52
81.9
+4.35
6.downČeská republika
 
SOLC Dominik
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A58:12.83+5:48.33
+3.07
81.8
+4.39
7.downGermany
 
DEMUTH Mathias
Lada VFTS GrpB
H/B58:48.94
05:00.00
+6:24.44
+36.11
81.0
+4.84
8.equalGermany
 
Maier.Maximilian
Lada VFTS GrpB
H/B59:13.58+6:49.08
+24.64
80.4
+5.15
9.upČeská republika
 
DROZDA Karel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A60:07.92+7:43.42
+54.34
79.2
+5.84
10.upGermany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A60:10.56+7:46.06
+2.64
79.2
+5.87
11.downGermany
 
Woifeh
Trabant P 800 RS GrpA
H/A60:13.04+7:48.54
+2.48
79.1
+5.90
12.equalGermany
 
STEINBACH Lutz
Trabant P 800 RS GrpA
H/A61:21.38+8:56.88
+1:08.34
77.6
+6.76
13.upGermany
 
Marcel Zarda
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A61:41.20
05:00.00
+9:16.70
+19.82
77.2
+7.01
14.upUruguay
 
VEIRA Rodolfo
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A63:46.04
05:00.00
+11:21.54
+2:04.84
74.7
+8.58
15.upPolsko
 
BUCZEK Lukas
Lada VFTS GrpB
H/B65:27.51
10:00.00
+13:03.01
+1:41.47
72.8
+9.86
16.downČeská republika
 
MAREL Jiri
Skoda 130 RS Grp2
H/265:51.93
05:00.00
+13:27.43
+24.42
72.3
+10.17
17.upČeská republika
 
Lexa Jan
Lada VFTS GrpB
H/B67:25.57
10:30.00
+15:01.07
+1:33.64
70.7
+11.35
18.equalSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/267:26.22
05:00.00
+15:01.72
+0.65
70.6
+11.36
19.equalGermany
 
SALOMO Marco
Trabant P 800 RS GrpA
H/A68:24.26
05:00.00
+15:59.76
+58.04
69.6
+12.09
20.downPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A68:30.42
10:00.00
+16:05.92
+6.16
69.5
+12.17
21.equalGermany
 
PMS Rally Team
Skoda 130 RS Grp2
H/270:58.55
05:00.00
+18:34.05
+2:28.13
67.1
+14.03
22.upRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B73:10.21
20:00.00
+20:45.71
+2:11.66
65.1
+15.69
23.downGermany
 
HUMMEL Stefan
Skoda 130 LR GrpB
H/B73:42.09
15:00.00
+21:17.58
+31.88
64.6
+16.09
24.equalGermany
 
WAGNER Roland
Lada VFTS GrpB
H/B76:25.10
15:00.00
+24:00.60
+2:43.01
62.3
+18.14
25.upSwitzerland
 
Donze Markus
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/478:40.10
11:10.00
+26:15.60
+2:15.00
60.6
+19.84
26.downRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B80:41.31
25:10.00
+28:16.81
+2:01.21
59.0
+21.37
27.upGermany
 
skoda130rsdollack
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A80:57.74
20:00.00
+28:33.24
+16.43
58.8
+21.58
28.downRussian Federation
 
SIDOROV Pavel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A81:12.83
24:20.00
+28:48.33
+15.09
58.7
+21.77
29.equalPolsko
 
RWD Luke
Opel Ascona 400 Grp4
H/494:30.86
30:00.00
+42:06.36
+13:18.03
50.4
+31.82
30.upGermany
 
Opi51
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/499:35.98
35:10.00
+47:11.48
+5:05.12
47.8
+35.66
31.upKanada
 
BOUCHARD Daniel
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A102:42.95
45:00.00
+50:18.45
+3:06.97
46.4
+38.02
32.upŠpanělsko
 
VIDAL Christian
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A106:02.57
50:00.00
+53:38.07
+3:19.62
44.9
+40.53
33.upGermany
 
bombus
Opel Ascona 400 Grp4
H/4108:43.36
45:00.00
+56:18.86
+2:40.79
43.8
+42.55
34.upGermany
 
OLFun
Opel Ascona 400 Grp4
H/4108:47.54
45:10.00
+56:23.04
+4.18
43.8
+42.61
35.upŠpanělsko
 
PALACIO Victor
Opel Ascona 400 Grp4
H/4113:22.45
50:00.00
+60:57.95
+4:34.91
42.0
+46.07


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
14.07.2021:
Aktualizované tratě:
  • Kopřivnice 1
  • Kopřivnice 2
16.06.2021:
Aktualizované tratě:
  • Komarov
  • Komarov II
  • Komarov Snow
  • Komarov Snow II
01.06.2021:
Nová trať:
  • Kopřivnice 1
  • Kopřivnice 2
29.04.2021:
Aktualizované tratě:
  • Olsava 2010
  • Olsava long
14.04.2021:
Nová trať:
  • Zátoň


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8422 37.76%
6 měsíců
 
Hlasů: 1697 7.61%
1 rok
 
Hlasů: 2200 9.86%
2 roky
 
Hlasů: 2081 9.33%
3 roky
 
Hlasů: 2315 10.38%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5589 25.06%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.