Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis156
2.Polsko KLIMAS Adrian146
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar86
4.Česká republika JILEK Zdenek75
5.Česká republika VALENTA Lukas65
6.Česká republika PAULAT Stepan62

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis104
2.Česká republika KUBOVSKY Petr98
3.Česká republika VALENTA Lukas79
4.Česká republika HONZEK Matej76
5.Česká republika BUJACEK Martin68
6.Polsko CHRASCINA Mariusz62

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Česká republika BREZIK Adam 1120
2.Česká republika BUJACEK Martin94
3.Slovensko ZETAK Dennis80
4.Česká republika PAULAT Stepan62
5.Česká republika DRGA Radim62
6.Česká republika HOLECEK Tomas60

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian180
2.Polsko PYSZNY Marcin90
3.Polsko MARNIK Jakub61
4.Polsko FOLTA Maciej58
5.Polsko WALCZAK Piotr48
6.Polsko PRZYSZLAKOWSKI Mateusz46

Nové soubory
22.09.2020:
RZ Komarov I + II
03.07.2020:
Fyzika
03.07.2020:
Model
03.07.2020:
Fyzika
31.05.2020:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

Rally Saturnus 1988
3.Lauf zur OL-Meisterschaft 2020
25.5.2020 0:01 - 31.5.2020 23:59
12345678910
RZ/SS 10 - Marezige 2
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, podvečer, mírná mlha, zataženo
12.8 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 10Po RZ 10
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Portugalsko
 C 
ESTEVEZ Oscar
Lada VFTS GrpB
H/B09:56.67 77.2
 
2.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B10:13.63+16.96
+16.96
75.1
+1.33
3.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B10:15.44+18.77
+1.81
74.9
+1.47
4.Polsko
 
BUCZEK Lukas
Lada VFTS GrpB
H/B10:21.94+25.28
+6.50
74.1
+1.97
5.Česká republika
 
Lexa Jan
Lada VFTS GrpB
H/B10:29.60+32.93
+7.66
73.2
+2.57
6.Russian Federation
 C 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B10:33.84+37.17
+4.24
72.7
+2.90
7.Španělsko
 C 
SOBERON Alex
Skoda 130 RS Grp2
H/210:38.83+42.17
+5.00
72.1
+3.29
8.Germany
 C 
Marcel Zarda
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A10:39.24+42.57
+0.41
72.1
+3.33
9.Uruguay
 
VEIRA Rodolfo
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A10:52.76+56.09
+13.52
70.6
+4.38
10.Portugalsko
 C 
Isidro Araujo
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A10:54.36+57.69
+1.61
70.4
+4.51
11.Germany
 C 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A10:58.67+1:02.01
+4.30
70.0
+4.84
12.Česká republika
 
DROZDA Karel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A11:00.06+1:03.40
+1.39
69.8
+4.95
13.Germany
 C 
Maier.Maximilian
Lada VFTS GrpB
H/B11:04.31+1:07.64
+4.25
69.4
+5.28
14.Germany
 C 
Woifeh
Trabant P 800 RS GrpA
H/A11:23.95+1:27.28
+19.64
67.4
+6.82
15.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Trabant P 800 RS GrpA
H/A11:35.08+1:38.41
+11.13
66.3
+7.69
16.Česká republika
 C 
SOLC Dominik
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A11:38.79+1:42.12
+3.71
65.9
+7.98
17.Germany
 C 
SALOMO Marco
Trabant P 800 RS GrpA
H/A11:46.69+1:50.03
+7.91
65.2
+8.60
18.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/211:54.94+1:58.27
+8.24
64.5
+9.24
19.Germany
 C 
WAGNER Roland
Lada VFTS GrpB
H/B12:25.32+2:28.66
+30.39
61.8
+11.61
20.Germany
 C 
PMS Rally Team
Skoda 130 RS Grp2
H/212:26.26+2:29.60
+0.94
61.7
+11.69
21.Switzerland
 
Donze Markus
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/412:35.76+2:39.09
+9.50
61.0
+12.43
22.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A12:40.71+2:44.04
+4.95
60.6
+12.82
23.Russian Federation
 
SIDOROV Pavel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A14:56.25
04:20.00
+4:59.58
+2:15.54
51.4
+23.40
24.Germany
 
HUMMEL Stefan
Skoda 130 LR GrpB
H/B14:56.67
05:00.00
+5:00.00
+0.42
51.4
+23.44
=Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Lada VFTS GrpB
H/B14:56.67
05:00.00
+5:00.00
+0.00
51.4
+23.44
=Russian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B14:56.67
05:00.00
+5:00.00
+0.00
51.4
+23.44
27.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A15:36.25
05:00.00
+5:39.58
+39.58
49.2
+26.53
=Španělsko
 
VIDAL Christian
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A15:36.25
05:00.00
+5:39.58
+0.00
49.2
+26.53
=Kanada
 
BOUCHARD Daniel
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A15:36.25
05:00.00
+5:39.58
+0.00
49.2
+26.53
30.Česká republika
 
MAREL Jiri
Skoda 130 RS Grp2
H/215:38.83
05:00.00
+5:42.17
+2.58
49.1
+26.73
31.Germany
 
Opi51
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/417:35.76
05:00.00
+7:39.09
+1:56.92
43.6
+35.87
=Polsko
 
RWD Luke
Opel Ascona 400 Grp4
H/417:35.76
05:00.00
+7:39.09
+0.00
43.6
+35.87
=Germany
 
bombus
Opel Ascona 400 Grp4
H/417:35.76
05:00.00
+7:39.09
+0.00
43.6
+35.87
=Germany
 
OLFun
Opel Ascona 400 Grp4
H/417:35.76
05:00.00
+7:39.09
+0.00
43.6
+35.87
=Španělsko
 
PALACIO Victor
Opel Ascona 400 Grp4
H/417:35.76
05:00.00
+7:39.09
+0.00
43.6
+35.87
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPortugalsko
 
ESTEVEZ Oscar
Lada VFTS GrpB
H/B52:24.50 90.9
 
2.upRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B56:16.47+3:51.97
+3:51.97
84.7
+2.92
3.upPortugalsko
 
Isidro Araujo
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A56:39.20+4:14.70
+22.73
84.1
+3.21
4.upGermany
 
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B57:41.24+5:16.74
+1:02.04
82.6
+3.99
5.upŠpanělsko
 
SOBERON Alex
Skoda 130 RS Grp2
H/258:09.76+5:45.26
+28.52
81.9
+4.35
6.downČeská republika
 
SOLC Dominik
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A58:12.83+5:48.33
+3.07
81.8
+4.39
7.downGermany
 
DEMUTH Mathias
Lada VFTS GrpB
H/B58:48.94
05:00.00
+6:24.44
+36.11
81.0
+4.84
8.equalGermany
 
Maier.Maximilian
Lada VFTS GrpB
H/B59:13.58+6:49.08
+24.64
80.4
+5.15
9.upČeská republika
 
DROZDA Karel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A60:07.92+7:43.42
+54.34
79.2
+5.84
10.upGermany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A60:10.56+7:46.06
+2.64
79.2
+5.87
11.downGermany
 
Woifeh
Trabant P 800 RS GrpA
H/A60:13.04+7:48.54
+2.48
79.1
+5.90
12.equalGermany
 
STEINBACH Lutz
Trabant P 800 RS GrpA
H/A61:21.38+8:56.88
+1:08.34
77.6
+6.76
13.upGermany
 
Marcel Zarda
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A61:41.20
05:00.00
+9:16.70
+19.82
77.2
+7.01
14.upUruguay
 
VEIRA Rodolfo
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A63:46.04
05:00.00
+11:21.54
+2:04.84
74.7
+8.58
15.upPolsko
 
BUCZEK Lukas
Lada VFTS GrpB
H/B65:27.51
10:00.00
+13:03.01
+1:41.47
72.8
+9.86
16.downČeská republika
 
MAREL Jiri
Skoda 130 RS Grp2
H/265:51.93
05:00.00
+13:27.43
+24.42
72.3
+10.17
17.upČeská republika
 
Lexa Jan
Lada VFTS GrpB
H/B67:25.57
10:30.00
+15:01.07
+1:33.64
70.7
+11.35
18.equalSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/267:26.22
05:00.00
+15:01.72
+0.65
70.6
+11.36
19.equalGermany
 
SALOMO Marco
Trabant P 800 RS GrpA
H/A68:24.26
05:00.00
+15:59.76
+58.04
69.6
+12.09
20.downPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A68:30.42
10:00.00
+16:05.92
+6.16
69.5
+12.17
21.equalGermany
 
PMS Rally Team
Skoda 130 RS Grp2
H/270:58.55
05:00.00
+18:34.05
+2:28.13
67.1
+14.03
22.upRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B73:10.21
20:00.00
+20:45.71
+2:11.66
65.1
+15.69
23.downGermany
 
HUMMEL Stefan
Skoda 130 LR GrpB
H/B73:42.09
15:00.00
+21:17.58
+31.88
64.6
+16.09
24.equalGermany
 
WAGNER Roland
Lada VFTS GrpB
H/B76:25.10
15:00.00
+24:00.60
+2:43.01
62.3
+18.14
25.upSwitzerland
 
Donze Markus
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/478:40.10
11:10.00
+26:15.60
+2:15.00
60.6
+19.84
26.downRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B80:41.31
25:10.00
+28:16.81
+2:01.21
59.0
+21.37
27.upGermany
 
skoda130rsdollack
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A80:57.74
20:00.00
+28:33.24
+16.43
58.8
+21.58
28.downRussian Federation
 
SIDOROV Pavel
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A81:12.83
24:20.00
+28:48.33
+15.09
58.7
+21.77
29.equalPolsko
 
RWD Luke
Opel Ascona 400 Grp4
H/494:30.86
30:00.00
+42:06.36
+13:18.03
50.4
+31.82
30.upGermany
 
Opi51
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/499:35.98
35:10.00
+47:11.48
+5:05.12
47.8
+35.66
31.upKanada
 
BOUCHARD Daniel
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A102:42.95
45:00.00
+50:18.45
+3:06.97
46.4
+38.02
32.upŠpanělsko
 
VIDAL Christian
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A106:02.57
50:00.00
+53:38.07
+3:19.62
44.9
+40.53
33.upGermany
 
bombus
Opel Ascona 400 Grp4
H/4108:43.36
45:00.00
+56:18.86
+2:40.79
43.8
+42.55
34.upGermany
 
OLFun
Opel Ascona 400 Grp4
H/4108:47.54
45:10.00
+56:23.04
+4.18
43.8
+42.61
35.upŠpanělsko
 
PALACIO Victor
Opel Ascona 400 Grp4
H/4113:22.45
50:00.00
+60:57.95
+4:34.91
42.0
+46.07


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
22.09.2020:
Aktualizovaná trať:
  • RZ Komarov I + II
17.08.2020:
Nová trať:
  • RZ Komarov
03.07.2020:
Nová auta:
  • Ford Escort Mk II RS Grp4
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
31.05.2020:
Nová auta:
  • Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
20.04.2020:
Nová auta:
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 7819 36.81%
6 měsíců
 
Hlasů: 1616 7.61%
1 rok
 
Hlasů: 2119 9.98%
2 roky
 
Hlasů: 2041 9.61%
3 roky
 
Hlasů: 2251 10.6%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5393 25.39%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.