Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis180
2.Polsko KLIMAS Adrian146
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar101
4.Česká republika PAULAT Stepan92
5.Česká republika JILEK Zdenek87
6.Česká republika VALENTA Lukas75

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis373
2.Česká republika KUBOVSKY Petr290
3.Česká republika VALENTA Lukas277
4.Česká republika BUJACEK Martin229
5.Česká republika DOLEZAL Jakub197
6.Česká republika JILEK Zdenek193

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis655
2.Česká republika BUJACEK Martin581
3.Česká republika DOLEZAL Jakub330
4.Česká republika PAULAT Stepan314
5.Česká republika VECERA Lukas302
6.Česká republika JILEK Zdenek214

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian25
2.Portugalsko ESTEVEZ Oscar18
3.Španělsko ORTIZ Jorge15
4.Polsko WACH Tomek12
5.Polsko MASIAREK Jakub11
6.Španělsko BENITEZ echedei10

Pohár Catch Gryazin
1.Česká republika KUBOVSKY Petr26
2.Polsko KLIMAS Adrian23
3.Česká republika BUJACEK Martin19
4.Finsko MAKINEN Tommi13
5.Russian Federation IVANOV Sergey12
6.Polsko GORALIK Lukasz8

Nové soubory
14.02.2021:
RZ Kamenak
14.02.2021:
RZ Olsava long
14.02.2021:
RZ Komarov I+II snow
14.02.2021:
RZ Komarov I + II
05.02.2021:
RZ Vargassence


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

6.GVRC Classic Cup 20
Acropolis Rally of Greece 83 Virtual Historic Rally Championship www.ly-racing.de
15.6.2020 0:05 - 21.6.2020 23:59
12345678
RZ/SS 8 - Dendra
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch rozbitý a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
10 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 8Po RZ 8
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Austria
 C 
PAMMER Harald
Ford Focus Mk II RS WRC 2006
WRC05:19.23 112.8
 
2.Finsko
 C 
LOTJONEN Roni
Audi Sport quattro GrpB
H/B05:19.66+0.43
+0.43
112.6
+0.04
3.Portugalsko
 C 
ESTEVEZ Oscar
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A05:22.17+2.94
+2.50
111.7
+0.29
4.Russian Federation
 R C 
KOCHETKOV Anton
Subaru Impreza GDA WRC2003 (S9) 2006
WRC05:24.86+5.62
+2.69
110.8
+0.56
5.Česká republika
 C 
TOMECEK Libor
Citroen C4 WRC 2008
WRC05:27.99+8.76
+3.14
109.8
+0.88
6.Russian Federation
 
TITOV Yuriy
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A05:30.30+11.07
+2.29
109.0
+1.11
7.Hungary
 C 
BIRO Zoltan
Citroen Xsara WRC 2006
WRC05:30.69+11.46
+0.39
108.9
+1.15
8.Ukrajina
 C 
BEZKROVNYI Aleksandr
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A05:31.01+11.77
+0.31
108.8
+1.18
9.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A05:33.57+14.34
+2.56
107.9
+1.43
10.Portugalsko
 
HENRIQUES Pedro
Subaru Impreza GDA WRC2003 (S9) 2006
WRC05:33.77+14.54
+0.20
107.9
+1.45
11.Russian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Ford Focus Mk II RS WRC 2006
WRC05:34.27+15.04
+0.50
107.7
+1.50
12.Germany
 C 
JIRON Fabian
Audi 200 quattro GrpA
H/A05:36.44+17.21
+2.17
107.0
+1.72
13.Russian Federation
 C 
PANYUSHKIN Evgenyi
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A05:36.54+17.30
+0.09
107.0
+1.73
14.Španělsko
 
LASA Eloy
Peugeot 205 T16 GrpB
H/B05:42.24+23.01
+5.70
105.2
+2.30
15.Česká republika
 C 
hebbi
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A05:43.54+24.31
+1.31
104.8
+2.43
16.Španělsko
 
BLANCAFORT Arnau
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A05:44.71+25.48
+1.17
104.4
+2.55
17.Finsko
 C 
LONN Joonas
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A05:47.00+27.77
+2.29
103.7
+2.78
18.Polsko
 C 
FOLTA Maciej
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A05:48.28+29.05
+1.28
103.4
+2.91
19.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/405:50.01+30.78
+1.72
102.9
+3.08
20.Germany
 
STEIN Torsten
Audi 200 quattro GrpA
H/A05:50.31+31.08
+0.30
102.8
+3.11
21.Russian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Citroen C4 WRC 2008
WRC05:50.34+31.11
+0.03
102.8
+3.11
22.Lithuania
 
SALTENIS Vilius
Ford Focus Mk II RS WRC 2006
WRC05:50.65+31.42
+0.31
102.7
+3.14
23.Polsko
 C 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A05:52.39+33.15
+1.74
102.2
+3.32
24.Finsko
 C 
MARTIKAINEN Riku
Opel Ascona 400 Grp4
H/405:53.24+34.01
+0.85
101.9
+3.40
25.Russian Federation
 C 
SIDOROV Pavel
Ford Focus Mk II RS WRC 2006
WRC05:54.86+35.61
+1.62
101.4
+3.56
26.Španělsko
 C 
ORTEGA Antonio
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A05:55.11+35.86
+0.25
101.4
+3.59
27.Česká republika
 C 
TOMECEK Josef
Citroen C4 WRC 2008
WRC05:58.77+39.53
+3.66
100.3
+3.95
28.Španělsko
 
GAMARRA Omar
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A05:59.91+40.68
+1.13
100.0
+4.07
29.Lithuania
 C 
KULIKAUSKAS Robertas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A05:59.95+40.72
+0.04
100.0
+4.07
30.Španělsko
 C 
BENITEZ echedei
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A06:00.52+41.29
+0.56
99.9
+4.13
31.Česká republika
 
SOLC Dominik
Audi Sport quattro GrpB
H/B06:00.64+41.41
+0.12
99.8
+4.14
32.Greece
 C 
YANOLIDIS Jannis
Lancia Delta HF 4WD GrpA
H/A06:00.75+41.52
+0.12
99.8
+4.15
33.Germany
 C 
Marcel Zarda
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A06:01.53+42.30
+0.78
99.6
+4.23
34.Japan
 C 
Hirozuka
Ford Focus Mk II RS WRC 2006
WRC06:03.13+43.89
+1.59
99.1
+4.39
35.Polsko
 C 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A06:05.24+46.00
+2.11
98.6
+4.60
36.Germany
 C 
Thunderace
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A06:06.12+46.89
+0.89
98.3
+4.69
37.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A06:06.39+47.16
+0.27
98.3
+4.72
38.Japan
 C 
YANAGIBASHI
Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
H/B06:08.30+49.07
+1.91
97.7
+4.91
39.Česká republika
 C 
VALA Stanislav
Ford Focus Mk II RS WRC 2006
WRC06:09.46+50.23
+1.15
97.4
+5.02
40.Japan
 C 
YOPPA Raizo
Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
H/B06:10.26+51.02
+0.80
97.2
+5.10
41.Japan
 C 
Shenshee
Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
H/B06:12.91+53.68
+2.65
96.5
+5.37
42.Italy
 
Gigi_Monticelli
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A06:17.66+58.43
+4.75
95.3
+5.84
43.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A06:18.93+59.70
+1.28
95.0
+5.97
44.Finsko
 C 
LAAHANEN Janne
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A06:20.39+1:01.16
+1.46
94.6
+6.12
45.Germany
 C 
REITER MAX
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A06:22.49+1:03.25
+2.09
94.1
+6.33
46.Ireland
 C 
JONAITIS Jonis
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A06:23.36+1:04.13
+0.88
93.9
+6.41
47.Germany
 C 
Woifeh
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
H/A06:24.33+1:05.09
+0.97
93.7
+6.51
48.Germany
 C 
KAZMIERZAK Alex
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A06:27.42+1:08.18
+3.08
92.9
+6.82
49.Belgium
 
snellebelg
Lada VFTS GrpB
H/B06:30.27+1:11.04
+2.85
92.2
+7.10
50.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Audi Sport quattro GrpB
H/B06:32.13+1:12.89
+1.86
91.8
+7.29
51.Polsko
 
ZUBEK Wiktor
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A06:36.87+1:17.63
+4.74
90.7
+7.76
52.Japan
 
tsuyo-555
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A06:37.48+1:18.25
+0.62
90.6
+7.83
53.Germany
 C 
PMS Rally Team
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/406:43.06+1:23.83
+5.58
89.3
+8.38
54.Španělsko
 C 
SOBERON Alex
Lada VFTS GrpB
H/B06:44.99+1:25.76
+1.93
88.9
+8.58
55.Korea, Republic Of
 
Rabbit Runner
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A06:45.91+1:26.68
+0.92
88.7
+8.67
56.Česká republika
 
POUSTKA Vaclav
Skoda 130 LR GrpB
H/B06:48.25+1:29.02
+2.34
88.2
+8.90
57.Japan
 C 
YUKI Mikan
Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
H/B06:58.65+1:39.42
+10.40
86.0
+9.94
58.Germany
 C 
WAGNER Roland
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A07:00.55+1:41.32
+1.91
85.6
+10.13
59.Velká Británie
 C 
SMITH Tony
Skoda 130 RS Grp2
H/207:03.80+1:44.57
+3.24
84.9
+10.46
60.Polsko
 C 
BUCZEK Lukas
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A07:10.33+1:51.09
+6.53
83.7
+11.11
61.Finsko
 
PARUS Christer
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A07:15.32+1:56.09
+5.00
82.7
+11.61
62.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/207:18.54+1:59.31
+3.21
82.1
+11.93
63.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Subaru Impreza GDA WRC2003 (S9) 2006
WRC07:26.21+2:06.98
+7.67
80.7
+12.70
64.Česká republika
 
Lexa Jan
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A07:26.69+2:07.46
+0.48
80.6
+12.75
65.Finsko
 C 
Mintse
Opel Manta 400 GrpB
H/B07:59.16+2:39.91
+32.46
75.1
+15.99
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPortugalsko
 
ESTEVEZ Oscar
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A33:26.19 99.2
 
2.equalAustria
 
PAMMER Harald
Ford Focus Mk II RS WRC 2006
WRC33:26.30+0.11
+0.11
99.2
+0.00
3.upRussian Federation
 
KOCHETKOV Anton
Subaru Impreza GDA WRC2003 (S9) 2006
WRC34:13.96+47.78
+47.67
96.9
+0.86
4.downČeská republika
 
TOMECEK Libor
Citroen C4 WRC 2008
WRC34:14.33+48.14
+0.36
96.9
+0.87
5.equalRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A34:25.11+58.92
+10.78
96.4
+1.07
6.upFinsko
 
LOTJONEN Roni
Audi Sport quattro GrpB
H/B34:36.86+1:10.67
+11.75
95.9
+1.28
7.equalPortugalsko
 
HENRIQUES Pedro
Subaru Impreza GDA WRC2003 (S9) 2006
WRC34:37.85+1:11.66
+0.99
95.8
+1.30
8.equalRussian Federation
 
TITOV Yuriy
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A34:46.04+1:19.84
+8.19
95.4
+1.44
9.downŠpanělsko
 
BENITEZ echedei
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A34:56.10+1:29.91
+10.06
95.0
+1.63
10.equalRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A35:00.67+1:34.48
+4.57
94.8
+1.71
11.upČeská republika
 
hebbi
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A35:10.59+1:44.40
+9.92
94.3
+1.89
12.downFinsko
 
LONN Joonas
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A35:11.46+1:45.27
+0.87
94.3
+1.90
13.equalRussian Federation
 
POMOSCHIKOV Igor
Ford Focus Mk II RS WRC 2006
WRC35:21.61+1:55.42
+10.15
93.8
+2.09
14.equalUkrajina
 
BEZKROVNYI Aleksandr
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A35:23.85+1:57.66
+2.24
93.7
+2.13
15.upHungary
 
BIRO Zoltan
Citroen Xsara WRC 2006
WRC35:33.71
00:15.00
+2:07.52
+9.86
93.3
+2.31
16.downRussian Federation
 
ROMANENKO Aleksandr
Citroen C4 WRC 2008
WRC35:51.80+2:25.61
+18.09
92.5
+2.63
17.equalGermany
 
JIRON Fabian
Audi 200 quattro GrpA
H/A35:55.54+2:29.35
+3.74
92.4
+2.70
18.equalPolsko
 
FOLTA Maciej
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A36:13.66+2:47.47
+18.12
91.6
+3.03
19.upŠpanělsko
 
LASA Eloy
Peugeot 205 T16 GrpB
H/B36:23.48
00:15.00
+2:57.30
+9.83
91.2
+3.21
20.downFinsko
 
MARTIKAINEN Riku
Opel Ascona 400 Grp4
H/436:27.41+3:01.22
+3.92
91.0
+3.28
21.downČeská republika
 
TOMECEK Josef
Citroen C4 WRC 2008
WRC36:33.40+3:07.21
+5.99
90.8
+3.39
22.equalŠpanělsko
 
BLANCAFORT Arnau
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A36:35.78+3:09.59
+2.38
90.7
+3.43
23.equalPolsko
 
WORONECKI Mirek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A36:47.32+3:21.13
+11.54
90.2
+3.64
24.equalRussian Federation
 
SIDOROV Pavel
Ford Focus Mk II RS WRC 2006
WRC36:59.19+3:33.00
+11.87
89.7
+3.85
25.upGermany
 
STEIN Torsten
Audi 200 quattro GrpA
H/A37:08.83+3:42.64
+9.64
89.3
+4.03
26.downŠpanělsko
 
ORTEGA Antonio
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A37:13.08+3:46.89
+4.25
89.2
+4.10
27.equalJapan
 
Hirozuka
Ford Focus Mk II RS WRC 2006
WRC37:24.62+3:58.43
+11.54
88.7
+4.31
28.upGreece
 
YANOLIDIS Jannis
Lancia Delta HF 4WD GrpA
H/A37:26.86+4:00.67
+2.24
88.6
+4.35
29.downItaly
 
Gigi_Monticelli
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A37:39.98+4:13.79
+13.12
88.1
+4.59
30.upGermany
 
Marcel Zarda
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A37:42.46+4:16.27
+2.49
88.0
+4.63
31.upPolsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A37:46.36+4:20.17
+3.89
87.8
+4.70
32.upGermany
 
DEMUTH Mathias
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/437:46.37+4:20.18
+0.01
87.8
+4.70
33.upŠpanělsko
 
GAMARRA Omar
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A38:02.58+4:36.39
+16.21
87.2
+5.00
34.equalPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A38:06.07+4:39.88
+3.49
87.1
+5.06
35.upČeská republika
 
SOLC Dominik
Audi Sport quattro GrpB
H/B38:06.21
00:15.00
+4:40.02
+0.15
87.1
+5.06
36.upJapan
 
YANAGIBASHI
Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
H/B38:18.60+4:52.41
+12.38
86.6
+5.29
37.upIreland
 
JONAITIS Jonis
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A38:34.69+5:08.51
+16.10
86.0
+5.58
38.upJapan
 
Shenshee
Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
H/B38:37.01+5:10.82
+2.31
85.9
+5.62
39.upGermany
 
Thunderace
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A38:37.32+5:11.13
+0.31
85.9
+5.63
40.equalGermany
 
Woifeh
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
H/A38:50.96
00:15.00
+5:24.77
+13.65
85.4
+5.87
41.downČeská republika
 
Lexa Jan
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A38:58.02+5:31.83
+7.05
85.1
+6.00
42.upLithuania
 
KULIKAUSKAS Robertas
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A39:09.75+5:43.56
+11.73
84.7
+6.21
43.upGermany
 
REITER MAX
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A39:23.05+5:56.86
+13.30
84.2
+6.45
44.upFinsko
 
LAAHANEN Janne
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A39:24.28+5:58.09
+1.23
84.2
+6.48
45.downŠpanělsko
 
SOBERON Alex
Lada VFTS GrpB
H/B39:30.98+6:04.80
+6.71
84.0
+6.60
46.upGermany
 
KAZMIERZAK Alex
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A39:54.01+6:27.82
+23.02
83.2
+7.01
47.upJapan
 
YOPPA Raizo
Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
H/B39:56.60
00:15.00
+6:30.41
+2.59
83.1
+7.06
48.downGermany
 
skoda130rsdollack
Subaru Impreza GDA WRC2003 (S9) 2006
WRC40:29.77+7:03.58
+33.17
81.9
+7.66
49.upGermany
 
BORTZ Stefan
Audi Sport quattro GrpB
H/B40:41.04
00:02.00
+7:14.85
+11.27
81.6
+7.86
50.upGermany
 
HUMMEL Stefan
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A40:57.77+7:31.58
+16.73
81.0
+8.17
51.upGermany
 
WAGNER Roland
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A41:06.42
00:25.00
+7:40.23
+8.65
80.7
+8.32
52.upJapan
 
YUKI Mikan
Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
H/B41:10.32+7:44.13
+3.90
80.6
+8.39
53.upLithuania
 
SALTENIS Vilius
Ford Focus Mk II RS WRC 2006
WRC41:22.04+7:55.85
+11.72
80.2
+8.60
54.upPolsko
 
ZUBEK Wiktor
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A41:23.77+7:57.58
+1.73
80.2
+8.64
55.upGermany
 
PMS Rally Team
Porsche 911 SC 3.0 Grp4
H/441:52.53
00:15.00
+8:26.34
+28.76
79.2
+9.16
56.downFinsko
 
Mintse
Opel Manta 400 GrpB
H/B41:59.90+8:33.71
+7.37
79.0
+9.29
57.downSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/242:04.51+8:38.32
+4.61
78.9
+9.37
58.upČeská republika
 
VALA Stanislav
Ford Focus Mk II RS WRC 2006
WRC42:09.17+8:42.99
+4.67
78.7
+9.46
59.upČeská republika
 
POUSTKA Vaclav
Skoda 130 LR GrpB
H/B42:27.31
00:15.00
+9:01.12
+18.13
78.2
+9.79
60.upJapan
 
tsuyo-555
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A42:35.14+9:08.95
+7.83
77.9
+9.93
61.upBelgium
 
snellebelg
Lada VFTS GrpB
H/B44:12.99+10:46.79
+1:37.85
75.0
+11.70
62.upVelká Británie
 
SMITH Tony
Skoda 130 RS Grp2
H/244:19.45+10:53.26
+6.46
74.9
+11.81
63.upPolsko
 
BUCZEK Lukas
Wartburg 353 W 460 GrpA
H/A44:25.22+10:59.03
+5.77
74.7
+11.92
64.upFinsko
 
PARUS Christer
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A44:44.56+11:18.37
+19.34
74.2
+12.27
65.upKorea, Republic Of
 
Rabbit Runner
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A45:01.86+11:35.67
+17.30
73.7
+12.58


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
14.02.2021:
Nové tratě:
  • Olsava long
  • Kamenak
Aktualizované tratě:
  • Komarov
  • Komarov II
  • Komarov snow
  • Komarov II snow
05.02.2021:
Nová trať:
  • Vargassence
03.02.2021:
Aktualizovaná auta (jen fyzika):
  • VW Polo GTI R5
26.01.2021:
Aktualizovaná auta (jen model):
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020
  • Ford Fiesta Rally2
17.01.2021:
Nové tratě:
  • Olšava 2010
Aktualizované tratě:
  • Biskupice 2004


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8108 37.21%
6 měsíců
 
Hlasů: 1657 7.6%
1 rok
 
Hlasů: 2166 9.94%
2 roky
 
Hlasů: 2065 9.48%
3 roky
 
Hlasů: 2291 10.51%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5502 25.25%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.