Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC10
1.Slovensko ZETAK Dennis476
2.Česká republika VALENTA Lukas439
3.Česká republika VECERA Lukas387
4.Česká republika KUBOVSKY Petr372
5.Česká republika HONZEK Matej319
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš259

Pohár Palmira RBR-CUP 2020
1.Česká republika KADERABEK Jan440
2.Česká republika BUJACEK Martin437
3.Slovensko ZETAK Dennis403
4.Česká republika VANDA David345
5.Česká republika JILEK Zdenek301
6.Česká republika VECERA Lukas210

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian90
2.Polsko WACH Tomek41
3.Polsko FOLTA Maciej40
4.Polsko PYSZNY Marcin36
5.Polsko ZURAWLEW Kamil29
6.Polsko KORALEWSKI Mateusz27

Nové soubory
20.04.2020:
Fyzika
20.04.2020:
Model
17.04.2020:
Fyzika
17.04.2020:
Model
17.04.2020:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

VDRC VSC Roland-Rallye Nordhausen 2020
Zweiter Lauf im VSC und in der VDRC sowie erster Lauf im neu geschaffenen Trabant-Cup. Viel Spaß! www.ly-racing.de
27.4.2020 0:07 - 3.5.2020 23:59
12345678
RZ/SS 8 - Gehege II
Výpis pro třídu (skupinu): Vše
povrch běžný a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
5.2 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 8Po RZ 8
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 R C 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:05.92 100.7
 
2.Netherlands
 C 
JANSSEN Desmond
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A03:06.32+0.40
+0.40
100.5
+0.08
3.Španělsko
 
Xurxo Simon
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A03:06.37+0.45
+0.05
100.4
+0.09
4.Germany
 C 
Marcel Zarda
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A03:08.54+2.62
+2.17
99.3
+0.50
5.Portugalsko
 C 
ESTEVEZ Oscar
Citroen C2 GT S1600
RC303:09.29+3.37
+0.75
98.9
+0.65
6.Španělsko
 C 
Lopez Fernando
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A03:09.69+3.77
+0.40
98.7
+0.72
=Portugalsko
 
Antonio RODRIGUES
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A03:09.69+3.77
+0.00
98.7
+0.72
8.Germany
 C 
REITER MAX
Citroen C2 R2 Max
RC403:09.94+4.01
+0.25
98.6
+0.77
9.Česká republika
 R C 
SOLC Dominik
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A03:12.12+6.19
+2.18
97.4
+1.19
10.Česká republika
 C 
hebbi
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A03:12.58+6.65
+0.46
97.2
+1.28
11.Španělsko
 
CAGIAO Jorge
Peugeot 208 R2
RC403:13.19+7.26
+0.61
96.9
+1.40
12.Španělsko
 
ORTEGA Antonio
Renault Clio III R3
RC303:14.41+8.48
+1.22
96.3
+1.63
13.Španělsko
 C 
MARZOA Juan
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC403:15.61+9.69
+1.21
95.7
+1.86
14.Russian Federation
 R C 
KOCHETKOV Anton
Renault 5 GT Turbo GrpA
H/A03:15.92+9.99
+0.31
95.5
+1.92
15.Portugalsko
 C 
LEMOS Fernando
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A03:16.02+10.10
+0.10
95.5
+1.94
16.Španělsko
 
LASO Xenxo
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A03:16.19+10.27
+0.17
95.4
+1.97
17.Germany
 C 
DEMUTH Mathias
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC403:17.01+11.09
+0.82
95.0
+2.13
18.Italy
 
Rossi MAURIZIO
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A03:18.36+12.43
+1.34
94.4
+2.39
19.Germany
 C 
KAZMIERZAK Alex
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A03:19.56+13.63
+1.20
93.8
+2.62
20.Španělsko
 C 
ULIBARRENA Jacobo
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A03:19.63+13.71
+0.08
93.8
+2.64
21.Germany
 
KLEIN Tobias
Opel ADAM R2
RC403:20.42+14.49
+0.79
93.4
+2.79
22.Italy
 
BORGACCINO Igor
Renault Clio III R3
RC303:21.12+15.19
+0.70
93.1
+2.92
23.Russian Federation
 
Larionova Elionora
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A03:21.71+15.78
+0.59
92.8
+3.03
24.Portugalsko
 C 
Isidro Araujo
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
H/A03:22.14+16.22
+0.43
92.6
+3.12
25.Španělsko
 
DE LA FUENTE David
Citroen C2 R2 Max
RC403:24.47+18.55
+2.33
91.6
+3.57
26.Finsko
 C 
LOTJONEN Roni
Lada VFTS GrpB
H/B03:24.69+18.77
+0.22
91.5
+3.61
27.Russian Federation
 C 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B03:24.83+18.89
+0.14
91.4
+3.64
28.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC403:25.01+19.09
+0.18
91.3
+3.67
29.Germany
 C 
BRUHY Frank
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A03:25.38+19.45
+0.37
91.1
+3.74
30.Španělsko
 C 
PALACIO Victor
Renault Clio III R3
RC303:27.25+21.33
+1.88
90.3
+4.10
31.Germany
 C 
STEIN Torsten
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A03:27.39+21.47
+0.14
90.3
+4.13
32.Finsko
 C 
Konttinen Ismo
Opel Ascona 400 Grp4
H/403:29.42+23.50
+2.02
89.4
+4.52
33.
 
DOMINGUEZ Rafael
Audi quattro A2 GrpB
H/B03:31.82+25.89
+2.39
88.4
+4.98
34.Slovensko
 C 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/203:32.86+26.93
+1.04
87.9
+5.18
35.Germany
 C 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A03:37.85+31.92
+4.99
85.9
+6.14
36.Germany
 C 
Woifeh
Trabant P 800 RS GrpA
H/A03:39.59+33.65
+1.74
85.2
+6.47
37.Finsko
 C 
LAAHANEN Janne
Trabant P 800 RS GrpA
H/A03:40.07+34.14
+0.48
85.1
+6.57
38.Germany
 C 
Schafhauser.racing
Trabant P 800 RS GrpA
H/A03:41.21+35.29
+1.13
84.6
+6.79
39.Španělsko
 C 
ALMENA Jose
Lada Kalina RC2 GrpA
H/A03:41.50+35.57
+0.28
84.5
+6.84
40.Česká republika
 C 
TOMECEK Josef
Skoda 130 RS Grp2
H/203:42.19+36.27
+0.69
84.3
+6.97
41.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Trabant P 800 RS GrpA
H/A03:45.55+39.63
+3.36
83.0
+7.62
42.Germany
 C 
BORTZ Stefan
Trabant P 800 RS GrpA
H/A03:47.69+41.76
+2.14
82.2
+8.03
43.Germany
 C 
PMS Rally Team
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A03:49.45+43.52
+1.76
81.6
+8.37
44.Polsko
 C 
BUCZEK Lukas
Trabant P 800 RS GrpA
H/A03:52.50+46.57
+3.05
80.5
+8.96
45.Russian Federation
 C 
SIDOROV Pavel
Trabant P 800 RS GrpA
H/A03:52.72+46.80
+0.22
80.4
+9.00
46.Switzerland
 
Donze Markus
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A03:56.14+50.22
+3.42
79.3
+9.66
47.Germany
 C 
SALOMO Marco
Trabant P 800 RS GrpA
H/A04:11.16+1:05.23
+15.02
74.5
+12.55
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A34:45.32 101.2
 
2.equalPortugalsko
 
ESTEVEZ Oscar
Citroen C2 GT S1600
RC335:30.05+44.73
+44.73
99.0
+0.76
3.equalŠpanělsko
 
Xurxo Simon
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A35:46.73+1:01.41
+16.68
98.3
+1.05
4.equalGermany
 
Marcel Zarda
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A36:32.62+1:47.30
+45.89
96.2
+1.83
5.equalŠpanělsko
 
Lopez Fernando
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A36:35.42+1:50.10
+2.80
96.1
+1.88
6.equalŠpanělsko
 
MARZOA Juan
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC436:42.54+1:57.22
+7.12
95.8
+2.00
7.equalŠpanělsko
 
ORTEGA Antonio
Renault Clio III R3
RC336:49.23+2:03.91
+6.69
95.5
+2.11
8.equalČeská republika
 
hebbi
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A36:58.61+2:13.29
+9.38
95.1
+2.27
9.equalGermany
 
REITER MAX
Citroen C2 R2 Max
RC437:06.57+2:21.25
+7.96
94.7
+2.41
10.equalŠpanělsko
 
CAGIAO Jorge
Peugeot 208 R2
RC437:13.51+2:28.19
+6.94
94.5
+2.53
11.equalČeská republika
 
SOLC Dominik
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A37:15.48+2:30.16
+1.98
94.4
+2.56
12.upGermany
 
DEMUTH Mathias
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC437:33.38+2:48.06
+17.89
93.6
+2.87
13.downPortugalsko
 
Isidro Araujo
Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
H/A37:33.79+2:48.47
+0.41
93.6
+2.87
14.equalPortugalsko
 
LEMOS Fernando
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A37:51.32+3:06.00
+17.53
92.9
+3.17
15.upPortugalsko
 
Antonio RODRIGUES
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A38:04.79+3:19.47
+13.47
92.3
+3.40
16.downGermany
 
KLEIN Tobias
Opel ADAM R2
RC438:10.88+3:25.56
+6.09
92.1
+3.51
17.equalRussian Federation
 
KOCHETKOV Anton
Renault 5 GT Turbo GrpA
H/A38:20.96+3:35.64
+10.08
91.7
+3.68
18.equalRussian Federation
 
Larionova Elionora
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A38:31.69+3:46.38
+10.74
91.3
+3.86
19.upNetherlands
 
JANSSEN Desmond
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A38:37.09+3:51.77
+5.39
91.0
+3.96
20.downGermany
 
KAZMIERZAK Alex
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A38:47.80+4:02.48
+10.71
90.6
+4.14
21.upItaly
 
BORGACCINO Igor
Renault Clio III R3
RC339:00.33+4:15.01
+12.53
90.1
+4.35
22.upŠpanělsko
 
PALACIO Victor
Renault Clio III R3
RC339:17.19+4:31.87
+16.86
89.5
+4.64
23.upRussian Federation
 
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B39:21.32+4:36.00
+4.13
89.3
+4.71
24.upGermany
 
BRUHY Frank
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A39:26.78+4:41.45
+5.46
89.1
+4.80
25.upGermany
 
STEIN Torsten
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A39:35.17+4:49.86
+8.40
88.8
+4.95
26.upGermany
 
HUMMEL Stefan
Ford Fiesta Mk VIII R2
RC440:00.11+5:14.79
+24.93
87.9
+5.37
27.upFinsko
 
LOTJONEN Roni
Lada VFTS GrpB
H/B40:10.23+5:24.91
+10.11
87.5
+5.54
28.upŠpanělsko
 
DE LA FUENTE David
Citroen C2 R2 Max
RC440:10.62+5:25.30
+0.39
87.5
+5.55
29.upItaly
 
Rossi MAURIZIO
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A40:31.04+5:45.72
+20.42
86.8
+5.90
30.upSlovensko
 
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/241:09.56+6:24.24
+38.52
85.4
+6.56
31.upŠpanělsko
 
ULIBARRENA Jacobo
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A41:48.85+7:03.53
+39.29
84.1
+7.23
32.equalČeská republika
 
TOMECEK Josef
Skoda 130 RS Grp2
H/241:50.67+7:05.35
+1.82
84.0
+7.26
33.upGermany
 
DECKER Max
Trabant P 800 RS GrpA
H/A42:15.27+7:29.95
+24.60
83.2
+7.68
34.equalFinsko
 
LAAHANEN Janne
Trabant P 800 RS GrpA
H/A42:15.53+7:30.21
+0.26
83.2
+7.68
35.upGermany
 
Woifeh
Trabant P 800 RS GrpA
H/A42:23.73+7:38.41
+8.19
82.9
+7.82
36.upGermany
 
STEINBACH Lutz
Trabant P 800 RS GrpA
H/A42:35.96+7:50.64
+12.23
82.5
+8.03
37.upGermany
 
Schafhauser.racing
Trabant P 800 RS GrpA
H/A42:39.54+7:54.22
+3.58
82.4
+8.09
38.up
 
DOMINGUEZ Rafael
Audi quattro A2 GrpB
H/B43:14.16+8:28.84
+34.61
81.3
+8.68
39.upFinsko
 
Konttinen Ismo
Opel Ascona 400 Grp4
H/443:20.57+8:35.25
+6.41
81.1
+8.79
40.upGermany
 
BORTZ Stefan
Trabant P 800 RS GrpA
H/A43:46.96+9:01.64
+26.39
80.3
+9.24
41.upGermany
 
PMS Rally Team
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A44:04.48+9:19.16
+17.52
79.8
+9.54
42.upPolsko
 
BUCZEK Lukas
Trabant P 800 RS GrpA
H/A44:19.54+9:34.22
+15.06
79.3
+9.80
43.upRussian Federation
 
SIDOROV Pavel
Trabant P 800 RS GrpA
H/A44:41.58+9:56.26
+22.04
78.7
+10.18
44.upŠpanělsko
 
ALMENA Jose
Lada Kalina RC2 GrpA
H/A44:46.76+10:01.44
+5.18
78.5
+10.26
45.upSwitzerland
 
Donze Markus
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A45:22.64+10:37.32
+35.88
77.5
+10.88
46.upGermany
 
SALOMO Marco
Trabant P 800 RS GrpA
H/A46:00.85+11:15.53
+38.21
76.4
+11.53
47.upŠpanělsko
 
LASO Xenxo
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A46:46.71
03:30.00
+12:01.39
+45.86
75.2
+12.31


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
20.04.2020:
Nová auta:
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020
17.04.2020:
Nová auta:
  • VW Golf II GTI 16V GrpA
Aktualizovaná auta (pouze model):
  • Skoda Fabia R5 evo
  • VW Polo GTI R5
04.03.2020:
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Audi 200 quattro GrpA
  • Lancia Delta HF 4WD GrpA
  • Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
16.02.2020:
Nová auta:
  • Audi 200 quattro GrpA
  • Lancia Delta HF 4WD GrpA
  • Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA
08.02.2020:
Nová trať:
  • RZ Uhorna snow I
  • RZ Uhorna snow II
Obě tratě používají jeden instalační soubor


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 6067 31.47%
6 měsíců
 
Hlasů: 1572 8.16%
1 rok
 
Hlasů: 2092 10.85%
2 roky
 
Hlasů: 2028 10.52%
3 roky
 
Hlasů: 2220 11.52%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5297 27.48%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.