Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr572
2.Slovensko ZETAK Dennis555
3.Česká republika UHLIR Vojtech409
4.Česká republika KVASNICAK Miroslav374
5.Česká republika PETER Marek334
6.Česká republika VALERIAN Vaclav319

Pohár Palmira RBR-CUP 2019
1.Česká republika VECERA Lukas449
2.Česká republika BUJACEK Martin443
3.Slovensko ZETAK Dennis425
4.Česká republika SYKORA Michal284
5.Česká republika BURIÁNEK Tomáš261
6.Česká republika TOMECEK Libor252

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
14.06.2019:
RZ Uhorna II
13.06.2019:
RZ Uhorna
14.05.2019:
RZ Rally School Mix
05.03.2019:
RZ Verkiai SSS
05.03.2019:
RZ Verkiai Reversed


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

3.GVRC Classic Cup 2018
Legend Boucles de Bastogne Virtual Historic Rally Championship www.ly-racing.de
12.3.2018 0:05 - 18.3.2018 23:59
12345678910
RZ/SS 10 - Clementine
Výpis pro třídu (skupinu): H/A
povrch nový a vlhký, špatné podmínky, dopoledne, hustý déšť, zataženo
6.9 km
Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 
 
PředchozíNa RZ 10Po RZ 10
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.Polsko
 C 
WACH Tomek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A03:33.22 116.5
 
2.Finsko
 C 
MARTIKAINEN Riku
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A03:34.88+1.65
+1.65
115.6
+0.24
3.Polsko
 C 
MARCIN Zmyslowski
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A03:36.60+3.37
+1.72
114.7
+0.49
4.Russian Federation
 C 
IVANOV Sergey
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:36.66+3.44
+0.06
114.6
+0.50
5.Austria
 C 
PAMMER Harald
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A03:37.29+4.07
+0.63
114.3
+0.59
6.Polsko
 
MAJKA Rafal
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A03:39.25+6.03
+1.96
113.3
+0.87
7.Polsko
 C 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:39.58+6.36
+0.33
113.1
+0.92
8.Japan
 C 
NARU Kazuma
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A03:41.06+7.84
+1.48
112.4
+1.14
9.Španělsko
 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:41.27+8.05
+0.21
112.3
+1.17
10.Germany
 C 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A03:42.79+9.57
+1.52
111.5
+1.39
11.Španělsko
 C 
BENITEZ echedei
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:44.47+11.25
+1.68
110.7
+1.63
12.Polsko
 C 
WALKOWSKI Michal
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:46.30+13.07
+1.82
109.8
+1.89
13.Polsko
 
HAUPT Adam
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A03:47.08+13.86
+0.78
109.4
+2.01
14.Germany
 C 
HEUER Michael
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A03:57.64+24.42
+10.56
104.5
+3.54
15.Germany
 C 
skoda130rsdollack
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A03:59.22+26.00
+1.58
103.8
+3.77
16.Polsko
 
Ryszard LAUDACKI
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A03:59.43+26.21
+0.21
103.7
+3.80
17.Polsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A04:00.38+27.16
+0.96
103.3
+3.94
18.Germany
 C 
HUMMEL Stefan
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A04:04.77+31.55
+4.38
101.5
+4.57
19.Russian Federation
 
Larionova Elionora
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A04:13.20+39.97
+8.43
98.1
+5.79
20.Germany
 C 
Marcel Zarda
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A04:24.77+51.54
+11.57
93.8
+7.47
21.Germany
 C 
STEINBACH Lutz
Trabant P 800 RS GrpA
H/A04:34.68+1:01.46
+9.91
90.4
+8.91
22.Japan
 
tsuyo-555
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A04:56.01+1:22.79
+21.33
83.9
+12.00
#Jméno
Auto
TřídaČas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.equalPolsko
 
WACH Tomek
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A43:21.66 94.4
 
2.equalRussian Federation
 
IVANOV Sergey
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A43:45.31+23.65
+23.65
93.5
+0.35
3.equalŠpanělsko
 
BENITEZ echedei
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A43:55.02+33.36
+9.71
93.2
+0.49
4.upAustria
 
PAMMER Harald
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A43:58.74+37.08
+3.72
93.0
+0.54
5.downŠpanělsko
 
DE DIEGO Javier
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A43:59.01+37.35
+0.27
93.0
+0.55
6.equalPolsko
 
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A44:19.42+57.76
+20.41
92.3
+0.85
7.equalPolsko
 
MARCIN Zmyslowski
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A44:20.88+59.22
+1.46
92.3
+0.87
8.equalPolsko
 
MAJKA Rafal
Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
H/A44:46.45+1:24.79
+25.57
91.4
+1.24
9.equalPolsko
 
WALKOWSKI Michal
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A45:04.63
00:15.00
+1:42.97
+18.18
90.8
+1.51
10.upFinsko
 
MARTIKAINEN Riku
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A45:32.42+2:10.76
+27.79
89.9
+1.92
11.downJapan
 
NARU Kazuma
Subaru Legacy BC RS GrpA
H/A45:37.26+2:15.60
+4.84
89.7
+1.99
12.equalGermany
 
RITTER Rene
Mitsubishi Galant VR-4 (E39A) GrpA
H/A45:49.25
00:02.00
+2:27.59
+11.99
89.3
+2.16
13.equalPolsko
 
HAUPT Adam
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A46:43.50+3:21.84
+54.25
87.6
+2.96
14.equalPolsko
 
Ryszard LAUDACKI
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A47:43.94+4:22.27
+1:00.44
85.7
+3.85
15.equalGermany
 
skoda130rsdollack
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A48:07.98+4:46.32
+24.04
85.0
+4.20
16.upPolsko
 
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A48:59.21
00:02.00
+5:37.55
+51.23
83.5
+4.95
17.downGermany
 
HUMMEL Stefan
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A49:01.67+5:40.01
+2.46
83.5
+4.99
18.equalGermany
 
Marcel Zarda
Renault Clio 16S Williams GrpA
H/A49:59.81+6:38.15
+58.14
81.8
+5.84
19.equalGermany
 
HEUER Michael
Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA
H/A50:59.05+7:37.39
+59.24
80.3
+6.71
20.equalRussian Federation
 
Larionova Elionora
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A52:57.02+9:35.36
+1:57.97
77.3
+8.44
21.equalGermany
 
STEINBACH Lutz
Trabant P 800 RS GrpA
H/A53:48.63+10:26.97
+51.61
76.0
+9.19
22.equalJapan
 
tsuyo-555
Mitsubishi Lancer Evo II GrpA
H/A55:16.98+11:55.32
+1:28.35
74.0
+10.49


Sledovat turnaj živě









Události na serveru
13.06.2019:
Nové tratě:
  • Uhorna
  • Uhorna II
14.05.2019:
Nové tratě:
  • Rally School Mix (I + II)
  • Rally School Tarmac (I + II)
05.03.2019:
Nové tratě:
  • Verkiai
  • Verkiai Reversed
  • Verkiai SSS
13.01.2019:
Nové tratě:
  • Mitterbach
  • Vicar
12.01.2019:
Nová trať:
  • Lucéram - Col Saint-Roch


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5631 30.64%
6 měsíců
 
Hlasů: 1512 8.23%
1 rok
 
Hlasů: 2038 11.09%
2 roky
 
Hlasů: 1988 10.82%
3 roky
 
Hlasů: 2140 11.65%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5066 27.57%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.