Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis180
2.Polsko KLIMAS Adrian146
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar101
4.Česká republika PAULAT Stepan92
5.Česká republika JILEK Zdenek87
6.Česká republika VALENTA Lukas75

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis157
2.Česká republika KUBOVSKY Petr146
3.Česká republika VALENTA Lukas118
4.Česká republika BUJACEK Martin96
5.Česká republika JILEK Zdenek83
6.Česká republika HONZEK Matej78

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis377
2.Česká republika BUJACEK Martin319
3.Česká republika VECERA Lukas184
4.Česká republika PAULAT Stepan179
5.Česká republika DOLEZAL Jakub173
6.Česká republika BREZIK Adam 1144

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian225
2.Polsko PYSZNY Marcin127
3.Polsko KORALEWSKI Mateusz83
4.Polsko MARNIK Jakub83
5.Polsko FOLTA Maciej70
6.Polsko WALCZAK Piotr66

Nové soubory
25.11.2020:
Fyzika
25.11.2020:
Model
17.11.2020:
Fyzika
17.11.2020:
Model
17.11.2020:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


---- SLORBR 7 ---- 04. Rally Maribor
 
 
Požadované licence: SLORBR
 
 
Platí od 12:00 1.12.2011
Platí do 23:59 6.12.2011
Popis turnaje 4th round of SLORBR 7 cup. More info @ www.slorbr.com
Obtížnost Těžká
V cíli /
Na startu
141 / 168
Nominace do poháru
Přihlášení Švédkso Leif BACKLUND, Slovinsko MAVER Jakob, Germany WEHDEKING Dennis, Polsko ANDRZEJAK Filip, Polsko MALCZEWSKI Piotr, Germany Kons Thomas, Russian Federation SUHINOV Aleksandr, Česká republika SOPIK Martin, Japan RUKAWA Kyon, Russian Federation CHETIN Evgeniy, Srbsko LAKETIC Nemanja, Croatia GRGURINA Robi, Polsko SNAJ Per, Česká republika KUBIN Petr, Slovinsko Zalar Matej, Česká republika FOJTIK Kuba, Russian Federation MARKOV Evgeniy, Česká republika MATOUSEK Vlastimil, Polsko KRUPA Grzegorz, Polsko Blonski Marcin, Bulgaria DONCHEV Ilian, Polsko GOLAS Lukasz, Španělsko HERNANDEZ David, Estonia MÄGI Martin, Slovinsko TOMAZIC Simon, Slovinsko MRAK Igor, Polsko JANGAS Mariusz, Slovinsko FAJDIGA Uros, Russian Federation MILYAKOV Dmitriy, Česká republika SIMEK Jakub, Ukrajina KUROCHKIN Vladislav, Polsko Jurek BOGDANOWICZ, Česká republika HAJEK Radek, Polsko DOMANUS Mariusz, Slovinsko ZIVKO Rok, Polsko KLIMAS Adrian, Lithuania LAPINSKAS Remigijus, Russian Federation BOBILEV Andrey, Polsko FELKOWSKI Marcin, Česká republika BABAK Ondrej, Slovinsko BLATNIK Primoz, Lithuania BIELIAUSKAS Augustas, Polsko BARTOS Rafal, Česká republika BURYSEK Adam, Finsko Mike Honcho, Česká republika VOJCEK Mira, Polsko ZYZAK Damian, Ukrajina VIIAND Ander, Česká republika SIMEK Michael, Srbsko RISTIC Uros, Česká republika KUCERA David, Latvia USVILS Kristaps, Česká republika FRISTENSKY Jiri, Hungary SZABO Zoltan, Slovinsko LOGAR Zmago, Malavasic Brane, Germany LEHMANN Wolfgang, Česká republika PILKA Marek, Lithuania KULIKAUSKAS Robertas, Polsko BRODZICKI Jakub, Slovinsko SOLAR Mitja, Estonia PAAVEL Tarmo, Španělsko CASTRO Carlos, Česká republika SKALICKY Michal, Polsko JANIAK radek, Slovinsko TOMASSINI Kristijan, Česká republika CECH Mira, Slovinsko BRATUZ Jani, Česká republika KUTEJ Pepa, Slovinsko BERGLEZ Boštjan, Polsko TRZESZCZKOWSKI Sebastian, Španělsko GUTIERREZ JORGE, Srbsko ZIVKOVIC Branislav, Polsko JARZEBOWSKI Pawel, Srbsko ANDRIC Dejan, Slovinsko SOLAR Ziga, Polsko BRODZICKI Arek, Latvia LASMANIS Gints, Slovinsko STROVS Nejc, Švédkso HENRIKSSON Urban, Slovinsko FELTRIN Jernej, Hungary Szabó Gábor, Slovensko KLINOVSKY Boris, Finsko HYNONEN Vesa, Russian Federation MALYSHEV Denis, Slovinsko BOZIC Jan, Finsko MAKINEN Tommi, Slovinsko MLINAR Simon, Polsko KRZYWDZINSKI Michal, Slovinsko MAVER Gregor, Germany Huesken Are, Slovinsko ZGONC Martin, Russian Federation CHIROKOV Vladimir, Slovinsko SMID Miran, Slovinsko PACNIK Ales, Slovinsko LEMUT Matej, Norsko HANNIBAL Lecter, Finsko BEAR Matt, Polsko BUCZKOWSKI Tomasz, Hungary REGI Gyula, Germany DARNEDDE Viktor, Česká republika VECERA Lukas, Česká republika KUBIN Mates, Russian Federation SHIMAN Alexander, Polsko CEBULA Dawid, Česká republika DUCHACEK Jan, Slovinsko NOVAK Klemen, Polsko ANTOS Remik, Švédkso HILLSTROM Roger RR, Španělsko ORTIZ Jorge, Portugalsko Tiago Aguiar, Španělsko Vicenc Caihuelas, Srbsko MLADENOVSKI Dragan, Slovinsko KURENT Ales, Slovinsko JEREB Jure, Slovinsko KRISPER Rok, Portugalsko RODRIGUES Tiago, Slovinsko SEDEJ Vojko, Germany STEINBACH Lutz, Česká republika UTRATA Lukas, Česká republika TOMECEK Libor, Polsko JURANEK Tomasz, Srbsko SMILJKOVIC Stefan, Polsko BURCZYNSKI Radek, Finsko REPO Kimmo, Španělsko SIXTO Manuel, Latvia BRIGIS Gundars, Russian Federation GORDEEV Dmitriy, Česká republika VANA Kamil, Česká republika NEMEC Dave, Slovinsko HUMAR Matic, Česká republika SIMEK Daniel, Slovinsko GANTAR Domen, Česká republika SLANY Michal, Slovinsko Kranjski Janez, Belgium Christian Struys, Česká republika SVOBODA Miroslav, Polsko WYSLYCH Wojciech, Slovinsko BASELJ Denis, Slovinsko HORVAT Miha, Česká republika BABAK Oldrich, Polsko LEGUT Krzysztof, Polsko BURCZYNSKI Arek, Španělsko TENREIRO Fran, Polsko MAJKA Rafal, Latvia ANDREJEVS Mareks, Ukrajina NECHIPORUK Igor, Germany STEIN Torsten, Španělsko RIVAS Diego, Polsko FRAJDA Daniel, Polsko RAJEWSKA Justyna, Slovinsko PREMRL Matej, Russian Federation BORKUNOV Alexander, Polsko ROKITA Michal, Česká republika PROCHAZKA Ales, Slovinsko BOLCINA Janko, Slovinsko BEUK Sebastjan, Lithuania PILKA Donatas, Slovinsko MEJAK Matej, Polsko BACZYNSKI Michal, Slovinsko MEJAK Marko, Česká republika ELLSCHLAGER Jirka, Polsko RAJEWSKI Tomasz, Švédkso STIGH Mattias RR, Španělsko MARZOA Juan, Polsko KRUSZ Piotr, Česká republika NAVRATIL Jiri, Slovinsko LIPOVZ Marko
Fyzika Základní fyzika
Délka 110.3 km
Zákaz přerušit turnaj Ne
Chráněný heslem Ne
Ukládat replaye Ano
Vyžadovat komentáře k RZ Ano
Povolené modifikace Originální Xsara, Originální Accent, Originální MG1600, Originální Lancer, Originální Peugeot 206, Originální Impreza 2003, Originální Corolla, Originální Impreza 2000, Základní fyzika, Mitsubishi Lancer WRC 2005, Honda Civic R3, Zastava Yugo A5, Peugeot 106 Rallye A5, Lada Samara 1400, Suzuki SX4 WRC, Lancia Delta, Ford Escort Cosworth gr.A, Toyota Celica st205, Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A, Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A, Citroen Saxo S1600, Fiat Punto S1600, Ford Fiesta S1600, Lada 112 TMS 1.6, Lada 112 VK 1600, MG ZR S1600, Peugeot 206 S1600, Renault Clio S1600, Suzuki Swift S1600, Skoda Fabia Kit Car, Renault Clio R3, Citroen C2 S1600, Volkswagen Polo S1600, Suzuki Ignis S1600, Opel Corsa S1600, Ford Fiesta ST, Mitsubishi Lancer Evo 6, Mitsubishi Lancer Evo 6 TME, Mitsubishi Lancer Evo 7, Mitsubishi Lancer Evo 8, Mitsubishi Lancer Evo 9, Subaru Impreza N10, Subaru Impreza N11, Subaru Impreza N12, Ford Escort Cosworth gr.N, Subaru Impreza N14, Subaru Impreza N14 URT, VW Golf IV Kit Car, Peugeot 306 Maxi Evo 2, Volkswagen Golf Kit Car TDI, Lada 21107 Kit Car, Seat Ibiza Kit Car Evo II, Volkswagen Polo Mk.IV S2000, Lada 112 VK S2000, Peugeot 207 S2000, Ford Fiesta S2000, Abarth Grande Punto S2000, Skoda Fabia S2000 evo1, Skoda Fabia S2000 evo2, Ford Fiesta Mk.VI S2000, Proton Satria Neo S2000, Volvo 242 LE, Lada 21074, Renault 5 GT Turbo, BMW M3 e30 grH, Ford Escort Mk2 GrH, Subaru Impreza WRC 98, Ford Focus RS WRC 99, Ford Focus RS WRC 02, Ford Focus RS WRC 00, Subaru Impreza WRC 08, Citroen C4 WRC 07, Citroen Xsara WRC 05, Citroen Xsara WRC 06, Ford Focus RS WRC 06, Peugeot 206 WRC 03, Peugeot 307 WRC 05, Skoda Fabia WRC 05, Skoda Fabia WRC 06, Subaru Impreza WRC 05, Subaru Impreza WRC 06, Ford Focus RS WRC 04, Ford Escort WRC, Skoda Octavia WRC Evo 2, Hyundai Accent WRC Evo 3, Subaru Impreza WRC 02, Subaru Impreza WRC 01, Seat Cordoba WRC Evo 1 99, Ford Focus RS WRC 01, Subaru Impreza WRC 04, Seat Cordoba WRC Evo 1 98, Citroen C4 WRC 08, Ford Focus RS WRC 03, Toyota Corolla WRC 98, Subaru Impreza 555
 
 

Přidat záložku

Konečné výsledky (.csv)

Seznam replayů



Název RZAutoPočasíPneumatikyPoškozeníDruh povrchu/
Stáří povrchu trati
Volba auta/
Volba počasí
Volba pneumatik/
Volba nastavení
Volba poškození/
Opakování RZ
RZ 1ROC 2008Citroen XsaraDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ano
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
Servisní zóna (10 min.)
Superally
RZ 2Joux PlaneCitroen XsaraDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 3Hradek 1Citroen XsaraDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (20 min.)
Superally
RZ 4Liptakov 2Citroen XsaraDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 5Sumburk 2007Citroen XsaraDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
Superally
RZ 6Bergheim v1.1Citroen XsaraDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
Servisní zóna (60 min.)
Superally
RZ 7Joux Plane IICitroen XsaraDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 8Stryckovy okruhCitroen XsaraDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
Superally
RZ 9Hradek 1Citroen XsaraDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 10Stryckovy - Zadni PoriciCitroen XsaraDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
Superally
RZ 11Liptakov 2Citroen XsaraDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 12Osli - StryckovyCitroen XsaraDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
Superally
RZ 13Joux PlaneCitroen XsaraDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 14Cote D'Arbroz II - POWER STAGE (Cote D'Arbroz II)Citroen XsaraDobré podmínkySlickyRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Superally


EtapaRZPlatí odPlatí do
11 - 61.12.2011 12:003.12.2011 23:59
27 - 144.12.2011 0:006.12.2011 23:59

Události na serveru
25.11.2020:
Aktualizovaná auta:
  • Porsche 911 GT3 RS (2010) RGT
17.11.2020:
Nová auta:
  • Seat Leon Cupra R GrpN
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Porsche 911 SC 3.0 Grp4
  • Porsche 911 SC RS GrpB
30.10.2020:
Nové tratě:
  • RZ Komarov snow
  • RZ Komarov II snow
  • Fagus Lipa
  • Dostihovka
  • Dostihovka final stage
22.09.2020:
Aktualizovaná trať:
  • RZ Komarov I + II
17.08.2020:
Nová trať:
  • RZ Komarov


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 7886 36.89%
6 měsíců
 
Hlasů: 1632 7.64%
1 rok
 
Hlasů: 2135 9.99%
2 roky
 
Hlasů: 2045 9.57%
3 roky
 
Hlasů: 2262 10.58%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5415 25.33%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.