Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr572
2.Slovensko ZETAK Dennis555
3.Česká republika UHLIR Vojtech409
4.Česká republika KVASNICAK Miroslav374
5.Česká republika PETER Marek334
6.Česká republika VALERIAN Vaclav319

Pohár Palmira RBR-CUP 2019
1.Slovensko ZETAK Dennis315
2.Česká republika BUJACEK Martin310
3.Česká republika VECERA Lukas270
4.Česká republika SYKORA Michal203
5.Česká republika PLOJHAR Otas165
6.Česká republika TOMECEK Libor154

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
14.06.2019:
RZ Uhorna II
13.06.2019:
RZ Uhorna
14.05.2019:
RZ Rally School Mix
05.03.2019:
RZ Verkiai SSS
05.03.2019:
RZ Verkiai Reversed


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


WCN - RALLY GUANAJUATO MEXICO 2011
 
 
Požadované licence: RBR WCN
 
 
Platí od 0:01 10.3.2011
Platí do 23:59 15.3.2011
Popis turnaje Official WCN Round. More info
Obtížnost Těžká
V cíli /
Na startu
244 / 256
Přihlášení Lithuania LAPINSKAS Remigijus, Peru MAYORGA Juan Andres, Portugalsko Tiago Silva, Srbsko ANDRIC Dejan, Argentina marcelo cheroni, Japan RUKAWA Kyon, Peru BENAVIDES Hugo, Argentina Diego Gonzalez, Španělsko IRCup Organizrer, Russian Federation SOLDAKOV Ilya, Švédkso mikael SVARD, Polsko MAJDAK Tomek, Česká republika BORKOVEC Jirka, Estonia SEPP Marek, Slovinsko FELTRIN Jernej, Bulgaria BACHVAROV Georgi, Ukrajina NECHIPORUK Igor, Ukrajina LEGEDZA Andriy, Česká republika DOHNAL Michal, Latvia ANSANCS Emils, Bulgaria Deliivanov Stefan, Hungary Szabó Gábor, Bulgaria TERZIEV Dimitar, Česká republika BICA Martin, Lithuania SULNIS Vilius, Česká republika OSTROVSKY Milan, Česká republika POUSTKA Vaclav, Španělsko PECERO Manuel, Polsko NATANEK Tomek, Germany BRUHY Frank, Estonia KIVIMAA Karl, Španělsko RODRIGUEZ Antonio, Ukrajina KUZMINOV Alexander, Bulgaria DONCHEV Ilian, Estonia Urmas Salumaa, Russian Federation SOSNIN Aleksey, Česká republika PETER Marek, Finsko NOUSIAINEN Antti, Polsko CEBULSKI Przemek, Polsko GORALIK Lukasz, Polsko CYWKA Marcin, Portugalsko Rui Almeida, Švédkso Gert Pettersson, Russian Federation IVANOV Sergey, Finsko Mike Honcho, Estonia Sander Pruul, Germany HEUER Michael, Latvia SOSTAKS Karlis, Česká republika ZAK David, Španělsko CHAVEZ Francisco, Estonia AASALA Vahur, Estonia TIITS Heikko, Lithuania BUTMANAS Paulius, Estonia KULL Gustav, Česká republika SKRABAL Roman, Estonia JALAK Mario, Latvia LICIS Atis, Portugalsko VITERBO Francisco, Česká republika BABAK Ondrej, Bulgaria SLAVCHEV Krasimir, Russian Federation LOGINOV Sergey, Portugalsko Andre Gomes, Germany HUMMEL Stefan, Portugalsko VITERBO Jorge, Russian Federation SHOULEPOV Alexander, Estonia NOMM Timmu, Ukrajina VIIAND Ander, Česká republika REZNICEK Jakub, Russian Federation SMIRNOV Alexy, Portugalsko Rui Sirgado, Polsko CHOROBIK Dawid, Portugalsko Fernando Esteves, Srbsko SAVIC Petar, Švédkso LINDBERG Tommie, Slovinsko LOGAR Zmago, Latvia GERTNERS Kaspars, Bulgaria PAUNOV Miroslav, Estonia MUST Kristjan, Švédkso kalle kronkvist RR, Polsko WELNA Lukasz, Estonia Revo Taar, Španělsko GUTIERREZ Efrain, Švédkso BERGQVIST Tony RR, Polsko WORYTKO Michal, Russian Federation NIKOLAEF Andrey, Estonia ALANGO Ivo, Portugalsko MENDES Markes, Latvia CAGULS Toms, Russian Federation KOCHETKOV Anton, Španělsko CASTRO Carlos, Finsko PUTKINEN Henri, Švédkso HILLSTROM Roger RR, Russian Federation LOTOV Sergey, Španělsko JORGE GUTIERREZ, Švédkso STIGH Mattias RR, Estonia FJODOROV Marek, Estonia Tanel Kasesalu, Finsko HIRVELA Tommi, Polsko TALAGA Wojciech, Bulgaria GENOVSKI Julian, Brazil MORALES Gabriel, Brazil BRIGIDO Liszt, Russian Federation BORKUNOV Alexander, Bulgaria Chepilevski Steliyan, Peru Alejandro BOTTERI, Russian Federation BORODIN Maxim, Russian Federation MILYAKOV Dmitriy, Finsko ARO Otto, Estonia KAUR Egon, Estonia Jan TORN, Latvia KALNINS KALENIEKS Ingus, Lithuania PILKA Donatas, Germany RITTER Rene, Finsko TOLVANEN Olli, Estonia Tarmo Paavel, Estonia MURAKAS Roland, Švédkso HENRIKSSON Urban, Ukrajina LYKHACH Pasha, Španělsko Eduardo Márquez, Česká republika STEINER Pavel, Russian Federation DANIN Sergey, Ukrajina GORGOL Artur, Švédkso Ulf kavic Carlsson, Švédkso Anders SVARD, Lithuania SNIEGANAS Eligijus, Latvia ZELTINS Janis, Španělsko RIVAS Diego, Lithuania Giedrius Katinas, Russian Federation CHIROKOV Vladimir, Lithuania ATKOCIUNAS Tomas, Latvia LABUNSKIS Dzintars, Ukrajina VOLKOVICH Alexander, Slovinsko Kranjski Janez, Latvia TIKUMS Elmars, Španělsko IGLESIAS Diego, Španělsko Nauzet del Rosario, Česká republika HOFFMANN Jakub, Estonia LIIVAK Jarmo, Španělsko GARCIA Diego, Lithuania GRICIUS Vytautas, Finsko MARJAMAKI Eetu, Lithuania SVEDAS Lukas, Česká republika NEZVAL Adam, Russian Federation LARIONOV Anton, Argentina Nico Mollica, Hungary TOTH Andris, Finsko MAKINEN Tommi, Finsko WILLMAN Oskari, Srbsko MIRKOWIC Nenad, Germany Huesken Are, Polsko KUPCZAK Andrzej, Estonia Sven Syld, Slovinsko SMID Miran, Ukrajina PARUBOK Dmytro, Brazil COMIN Fernando, Španělsko SOUTO Diego, Švédkso NORDINS Tomas, Polsko DOBROWOLSKI Mateusz, Finsko LINNA Lassi, Estonia LEPIND Kristjan, Lithuania LISOVSKIS Denis, Polsko BURCZYNSKI Arek, Germany Silz Alexander, Švédkso Bengt-Arne MOLIN, Polsko LIZAKOWSKI Pawel, Švédkso Leif BACKLUND, Russian Federation MUGANCEV Dmitriy, Russian Federation OSIPOV Sergey, Švédkso ERIKSSON Micael, Latvia KALNINS Kristaps, Germany FITTIG Hannes, Bulgaria JEJOV Emo, Slovinsko BERGLEZ Boštjan, Španělsko MARTIN Chedey, Švédkso WENGBERG Fredrik, Španělsko JAVIER CARRIL, Švédkso Per_Isacsson, Slovinsko KURENT Ales, Portugalsko Carlos Esteves, Česká republika CECH Mira, Polsko Pawel Kaluscha, Španělsko SACRAMENTO Cipriano, Argentina juanjo Grion, Portugalsko Luis Dinis, Argentina Juan Brusasca, Germany Kons Thomas, Argentina Ivo Herrera, Argentina Gaston Borri, Bulgaria SIMEONOV Anton, Hungary NYILAS Mihaly, Latvia BRIGIS Gundars, Bulgaria Stanislav VLADIMIROV, Germany STEINBACH Lutz, Ukrajina DRIVE Alexander, Bulgaria UBLEV Hristo, Portugalsko Toz Almeida, Hungary SZANYI Gabi, Hungary Jámbor Tamás, Brazil Jose Barone, Kazakstan CHEPRASSOV Roman, Russian Federation KARKACH Alex, Bulgaria POPOV Daniel, Peru VALENCIA Hector, Česká republika MORAVEK Jan, Bulgaria HRISTOV Ivaylo, Russian Federation SANIN Mixail, Švédkso Vestlund Christer, Slovinsko MEJAK Marko, Česká republika BARVIK Lada, Ukrajina LOPUKHOV Aleksey, Brazil SOUTO Diogo, Argentina Martin Benitez, Russian Federation KURENKOV Alex, Latvia EVERSONS Edgars, Russian Federation TROSTIN Anton, Hungary Pedro Varga, Česká republika HRBACEK David, Latvia DABINS Raivo, Russian Federation TITOV Yuriy, Španělsko ORTIZ Jorge, Estonia PRANTS Kristo, Polsko BACZYNSKI Michal, Russian Federation LOTOV Dmitry, Ukrajina MIKULKA Alex, Polsko SLABON Tomasz, Bulgaria PONDEV Iskren, Česká republika PTACEK Martin, Bulgaria KIROV Damian, Kazakstan BORODIN Peter, Polsko STASIAK Szymon, Srbsko MLADENOVSKI Dragan, Estonia Rasmus Ollema, Russian Federation CHEKIN Ivan, Srbsko SMILJKOVIC Stefan, Latvia MASPAANS Rihardo, Bulgaria ZUZOV Stanimir, Španělsko Carlos MUNOZ, Argentina Carlos Nuñez, Česká republika KUNCL Karel, Latvia KINEENS Toms, Portugalsko Helder Ferreira, Portugalsko Francisco Fonseca, Polsko CEBULSKI Kuba, Hungary MATA Sandor, Ukrajina KRAVTSOV Gena, Germany MUELLER Norman, Portugalsko RODRIGUES Tiago, Portugalsko FRANCO Paulo, Polsko KASPRZYK Jan Jr, Portugalsko TORRES Joao, Ukrajina TKACHUK Ruslan, Španělsko GIADAS Ramiro, Polsko KOLODZIEJ Slawek, Ukrajina PIDLUSKY Oleksandr, Slovinsko MLINAR Simon, Portugalsko Rui Costa
Fyzika Základní fyzika
Délka 159.9 km
Zákaz přerušit turnaj Ne
Chráněný heslem Ne
Ukládat replaye Ano
Vyžadovat komentáře k RZ Ano
Povolené modifikace Originální Xsara, Originální Accent, Originální MG1600, Originální Lancer, Originální Peugeot 206, Originální Impreza 2003, Originální Corolla, Originální Impreza 2000, Základní fyzika, Mitsubishi Lancer WRC 2005, Honda Civic R3, Suzuki SX4 WRC, Lancia Delta, Ford Escort Cosworth gr.A, Toyota Celica st205, Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A, Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A, Citroen Saxo S1600, Fiat Punto S1600, Ford Fiesta S1600, Lada 112 TMS 1.6, Lada 112 VK 1600, MG ZR S1600, Peugeot 206 S1600, Renault Clio S1600, Suzuki Swift S1600, Skoda Fabia Kit Car, Renault Clio R3, Citroen C2 S1600, Volkswagen Polo S1600, Suzuki Ignis S1600, Opel Corsa S1600, Mitsubishi Lancer Evo 6, Mitsubishi Lancer Evo 6 TME, Mitsubishi Lancer Evo 7, Mitsubishi Lancer Evo 8, Mitsubishi Lancer Evo 9, Subaru Impreza N10, Subaru Impreza N11, Subaru Impreza N12, Ford Escort Cosworth gr.N, Subaru Impreza N14, Subaru Impreza N14 URT, Volkswagen Polo Mk.IV S2000, Lada 112 VK S2000, Peugeot 207 S2000, Ford Fiesta S2000, Abarth Grande Punto S2000, Skoda Fabia S2000 evo1, Skoda Fabia S2000 evo2, Ford Fiesta Mk.VI S2000, Proton Satria Neo S2000, Subaru Impreza WRC 98, Ford Focus RS WRC 99, Ford Focus RS WRC 02, Ford Focus RS WRC 00, Subaru Impreza WRC 08, Citroen C4 WRC 07, Citroen Xsara WRC 05, Citroen Xsara WRC 06, Ford Focus RS WRC 06, Peugeot 206 WRC 03, Peugeot 307 WRC 05, Skoda Fabia WRC 05, Skoda Fabia WRC 06, Subaru Impreza WRC 05, Subaru Impreza WRC 06, Ford Focus RS WRC 04, Ford Escort WRC, Skoda Octavia WRC Evo 2, Hyundai Accent WRC Evo 3, Subaru Impreza WRC 02, Subaru Impreza WRC 01, Seat Cordoba WRC Evo 1 99, Ford Focus RS WRC 01, Subaru Impreza WRC 04, Seat Cordoba WRC Evo 1 98, Citroen C4 WRC 08, Ford Focus RS WRC 03, Toyota Corolla WRC 98, Subaru Impreza 555
 
 

Přidat záložku

Konečné výsledky (.csv)

Seznam replayů



Název RZAutoPočasíPneumatikyPoškozeníDruh povrchu/
Stáří povrchu trati
Volba auta/
Volba počasí
Volba pneumatik/
Volba nastavení
Volba poškození/
Opakování RZ
RZ 1Guanajuato Street Stage (Rally School Stage)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ano
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
Servisní zóna (10 min.)
RZ 2Alfaro 1 (New Bobs)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 3Ortega 1 (Mineshaft II)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 4El Cubilete 1 (Diamond Creek II)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 5Leon Street Stage (Frazier Wells II)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
RZ 6Alfaro 2 (New Bobs)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 7Ortega 2 (Mineshaft II)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 8El Cubilete 2 (Diamond Creek II)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
RZ 9Super Special 1 (Fraizer Wells)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 10Super Special 2 (Fraizer Wells)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Běžný
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (90 min.)
RZ 11Ibarrilla 1 (East-West)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéVlhký
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 12Duarte 1 (Prospect Ridge)Citroen XsaraŠpatné podmínkySuchá šotolinaRealistickéMokrý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 13Derramadero 1 (New Bobs II)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéVlhký
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 14Leon Street Stage (Frazier Wells II)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéVlhký
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
RZ 15Ibarrilla 2 (East-West)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Rozbitý
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 16Duarte 2 (Prospect Ridge)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Rozbitý
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 17Derramadero 2 (New Bobs II)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Rozbitý
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (30 min.)
RZ 18Super Special 3 (Fraizer Wells)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Rozbitý
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 19Super Special 4 (Fraizer Wells)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Rozbitý
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (20 min.)
RZ 20Guanajuatito (East-West II)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 21Comanjilla (Mineshaft)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 22Guanajuato Power Stage (PTD Rallysprint)Citroen XsaraDobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne


EtapaRZPlatí odPlatí do
11 - 1010.3.2011 0:0112.3.2011 23:59
211 - 2213.3.2011 0:0115.3.2011 23:59

Události na serveru
13.06.2019:
Nové tratě:
  • Uhorna
  • Uhorna II
14.05.2019:
Nové tratě:
  • Rally School Mix (I + II)
  • Rally School Tarmac (I + II)
05.03.2019:
Nové tratě:
  • Verkiai
  • Verkiai Reversed
  • Verkiai SSS
13.01.2019:
Nové tratě:
  • Mitterbach
  • Vicar
12.01.2019:
Nová trať:
  • Lucéram - Col Saint-Roch


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5624 30.65%
6 měsíců
 
Hlasů: 1506 8.21%
1 rok
 
Hlasů: 2036 11.09%
2 roky
 
Hlasů: 1987 10.83%
3 roky
 
Hlasů: 2139 11.66%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5060 27.57%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.