Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár NRC9
1.Česká republika KUBOVSKY Petr237
2.Česká republika KVASNICAK Miroslav174
3.Slovensko ZETAK Dennis170
4.Česká republika UHLIR Vojtech153
5.Česká republika PTACEK Martin124
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš119

Pohár RSC 2018
1.Slovensko ZETAK Dennis377
2.Česká republika BUJACEK Martin352
3.Česká republika SYKORA Michal343
4.Česká republika VECERA Lukas270
5.Česká republika HOFFMANN Jakub175
6.Česká republika BURIÁNEK Tomáš156

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
10.11.2018:
RZ Sturec Snow II
10.11.2018:
RZ Sturec Snow
27.07.2018:
Fyzika
27.07.2018:
Model
14.07.2018:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test


RBR-RU Championship 2015-2016 - 7 - Yuzhnyi Ural
 
 
Požadované licence: Default Licence (all drivers)
 
 
Platí od 12:00 18.2.2016
Platí do 23:59 22.2.2016
Popis turnaje Registration: RBR-RUSSIA.RU Forum: FORUM
Obtížnost Supertěžká
V cíli /
Na startu
45 / 106
Přihlášení Russian Federation ZERO Car, Russian Federation PODKOPAEV Konstantin, Lithuania VID Viktor, Russian Federation BOKOV Sergey, Ukrajina UKOLOV Michael, Polsko MAJKA Rafal, Lithuania LAPINSKAS Remigijus, Lithuania MILASAUSKAS Robertas, Latvia Druvaskalns Martins, Lithuania Dalius Rinkevicius, Russian Federation Soldatenko Alexey, Estonia Urmas Salumaa, Russian Federation PRAVDIN Aleksey, Latvia Egle Edvards, Russian Federation FEDOROV Igor, Russian Federation MURATOV Ildar, Russian Federation NIKONOROV Rodion, Lithuania ANDRIUSA Sostak, Russian Federation ELKIN Alexandr, Španělsko BENITEZ echedei, Ukrajina ARYCH Aleksandr, Russian Federation SMIRNOV Dmitriy, Latvia KORBERGS Horens, Ukrajina SIDOROV Konstantin, Ukrajina GONTSOV Ivan, Španělsko CASTRO Carlos, Russian Federation ROZHKOV Alexey, YKOVLEW Daniil, Russian Federation MALYSHEV Denis, Ukrajina TYMKIV Vlad, Russian Federation BORKUNOV Alexander, Latvia KINEENS Toms, Russian Federation VETTEL Nik, Russian Federation KONOPLEV Dmitriy, Russian Federation ROMANENKO Aleksandr, Lithuania GRICIUS Vytautas, Russian Federation Viacheslav Tiukin, Russian Federation SUHINOV Aleksandr, Španělsko Pablo Chouza, Russian Federation TITOV Yuriy, Lithuania KULIKAUSKAS Robertas, Russian Federation GUATAMAS Sergei, Lithuania JONAITIS Jonis, Russian Federation Muhamediarov Evgeny, Russian Federation Irina Tiukina, Ukrajina BAKHTIN Aleksey, Estonia REINART Hardo, Ukrajina NEVAKSHONOV Oleksandr, Belarus HLUSHNIONAK Aliaksandr, Ukrajina VOLKOVICH Alexander, Russian Federation Evgeniy Bondarenkov, Russian Federation PETROV Alex, Česká republika DROZDA Karel, Russian Federation OZHEGOV Lev, Russian Federation Parhachev Pavel, Ukrajina RAEVSKIY Sergey, Belarus STEFANENKO Alexandr, Ukrajina SOROKIN Nikita, Argentina Nico Mollica, Estonia SYLD Sven, Russian Federation NIKOLAEF Andrey, Česká republika TOMECEK Libor, Russian Federation PANYUSHKIN Evgenyi, Russian Federation KARKACH Alex, Russian Federation SIMAKOV Victor, Russian Federation ERSHOV Kirill, Polsko JAROS Artur, Russian Federation BOROVINSKIY Denis, Russian Federation NAZVANOV Mikhail, Russian Federation KUPRIANOV Platon, Russian Federation SANIN Mixail, Česká republika KUBINI Vladimir, Russian Federation MEDVEDEV Roman, Lithuania VALL Tab, Russian Federation BORISENKO Anton, BELT Daniil, Russian Federation ES'KOV Maxim, Belarus S.Oliskevich, Španělsko COBAS Angel, Germany STEINBACH Lutz, Russian Federation POMOSCHIKOV Igor, Russian Federation KALININ Denis, Russian Federation LOTOV Dmitry, Russian Federation SOSNIN Aleksey, Španělsko BLANCO fran, Španělsko MIGUEL Fernandez, Ukrajina KADIGROV Alex, Russian Federation VOROBYOV Denis, Ukrajina Nazar YAKOVIV, Russian Federation BURASHOV Yuri, Russian Federation MATVEENKOV Gleb, Ukrajina VARTANYAN Valeriy, Russian Federation SOLDATENKO Alexandr, Estonia ALANGO Ivo, Russian Federation IVANOV Sergey, China YU Tan, Russian Federation KOCHETKOV Sergey, Russian Federation KOCHETKOV Anton, Russian Federation CHEKIN Ivan, Russian Federation Anisimov Vladimir, Španělsko RIVAS Diego, Russian Federation SOLDAKOV Ilya, Španělsko MARZOA Juan, Russian Federation CHIROKOV Vladimir, Lithuania SISI Saulute, Španělsko IGLESIAS Rafa
Fyzika NGP Fyzika
Délka 115.9 km
Zákaz přerušit turnaj Ne
Chráněný heslem Ano
Ukládat replaye Ano
Vyžadovat komentáře k RZ Ano
Povolené modifikace Citroen DS3 WRC, Ford Fiesta RS WRC, Hyundai i20 WRC, VW Polo R WRC, Mini JWC WRC, Mitsubishi Lancer Evo IX N4, Mitsubishi Lancer Evo X N4, Mitsubishi Lancer Evo X V1.2 N4, Subaru Impreza N14 N4, Mitsubishi Lancer Evo IX R4, Mitsubishi Lancer Evo X R4, Mitsubishi Lancer Evo X V1.2 R4, Subaru Impreza N15 R4, Citroen DS3 R5, Ford Fiesta R5, Peugeot 208 T16 R5 (Jalonso), Ford Fiesta Mk VI S2000, Peugeot 207 S2000, Peugeot 207 S2000 Evolution Plus, Skoda Fabia II S2000, Skoda Fabia S2000 Evo 2, Citroen DS3 R3-MAX, Honda Civic Type R(FN2) R3, Renault Clio III R3, Citroen C2 GT S1600, Ford Fiesta S1600, Opel Corsa C S1600, Citroen C2 R2 Max, Opel ADAM R2, Peugeot 208 R2, Renault Twingo R2 Evo, BMW M3 E30 GrpA 1987, BMW M3 E30 GrpA, VW Golf II GTI 16V GrpA, Lancia Delta HF 4WD GrpA, Lancia Delta HF Integrale GrpA, VW Polo R WRC 2015, Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA, Skoda Fabia R2, Audi 200 quattro GrpA, Ford Fiesta RS WRC 2014, Ford Fiesta RS WRC 2015, Ford Puma S1600, Skoda Fabia R5 Combi, Skoda Fabia R5, Ford Fiesta R2, Peugeot 208 T16 R5 (Garyson), NGP Fyziky 4.1
 
 

Přidat záložku

Konečné výsledky (.csv)

Seznam replayů



Název RZAutoPočasíPneumatikyPoškozeníDruh povrchu/
Stáří povrchu trati
Volba auta/
Volba počasí
Volba pneumatik/
Volba nastavení
Volba poškození/
Opakování RZ
RZ 1Rudnichny (Prospect Ridge)BMW M3 E30 GrpA 1987Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Rozbitý
Ano
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 2Irkuskan (Sweet Lamb)BMW M3 E30 GrpA 1987Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Rozbitý
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (10 min.)
RZ 3Rudnichny II (Sweet Lamb II)BMW M3 E30 GrpA 1987Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéVlhký
Rozbitý
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 4Irkuskan II (Prospect Ridge II A)BMW M3 E30 GrpA 1987Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Rozbitý
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (10 min.)
RZ 5Mescheryakova (Diamond Creek)BMW M3 E30 GrpA 1987Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéVlhký
Rozbitý
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 6Novobakalsky (Mineshaft II)BMW M3 E30 GrpA 1987Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéVlhký
Rozbitý
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 7Yuzhnyi Ural (Pikes Peak 2008)BMW M3 E30 GrpA 1987Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (60 min.)
RZ 8Novobakalsky II (Mineshaft)BMW M3 E30 GrpA 1987Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Rozbitý
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 9Mescheryakova II (Diamond Creek II)BMW M3 E30 GrpA 1987Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Rozbitý
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Servisní zóna (10 min.)
RZ 10Tagirov (East-West II)BMW M3 E30 GrpA 1987Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Rozbitý
Ne
Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
RZ 11Bakal (Red Bull HC)BMW M3 E30 GrpA 1987Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Rozbitý
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 12Bakal II (Tavia)BMW M3 E30 GrpA 1987Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Rozbitý
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 13Tagirov II (East-West)BMW M3 E30 GrpA 1987Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéSuchý
Rozbitý
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
RZ 14Power Stage (Versme)BMW M3 E30 GrpA 1987Dobré podmínkySuchá šotolinaRealistickéMokrý
Nový
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne
Ne

Události na serveru
10.11.2018:
Nová trať:
  • Šturec Snow (I + II)
27.07.2018:
Nové auto:

  • Citroen C3 R5
14.07.2018:
Aktualizované tratě:
  • Svince (I + II) v1.1
  • Lousada (WRC + RX + RG) v1.1
Nové auto:
  • BMW E36 Compact F2000
26.05.2018:
Nová tratě:
  • Svince (I + II)
16.05.2018:
Nová tratě:
  • Šturec (I + II)
  • Lousada (WRC + RX + RG)


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5447 30.34%
6 měsíců
 
Hlasů: 1484 8.26%
1 rok
 
Hlasů: 2013 11.21%
2 roky
 
Hlasů: 1964 10.94%
3 roky
 
Hlasů: 2084 11.61%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4964 27.65%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.