Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2020
1.Slovensko ZETAK Dennis156
2.Polsko KLIMAS Adrian146
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar86
4.Česká republika JILEK Zdenek75
5.Česká republika VALENTA Lukas65
6.Česká republika PAULAT Stepan62

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis104
2.Česká republika KUBOVSKY Petr98
3.Česká republika VALENTA Lukas79
4.Česká republika HONZEK Matej76
5.Česká republika BUJACEK Martin68
6.Polsko CHRASCINA Mariusz62

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Česká republika BUJACEK Martin221
2.Slovensko ZETAK Dennis207
3.Česká republika BREZIK Adam 1144
4.Česká republika DRGA Radim137
5.Česká republika VECERA Lukas120
6.Česká republika VALERIAN Vaclav117

Pohár WRPP 2020
1.Polsko KLIMAS Adrian180
2.Polsko PYSZNY Marcin90
3.Polsko MARNIK Jakub61
4.Polsko FOLTA Maciej58
5.Polsko WALCZAK Piotr48
6.Polsko PRZYSZLAKOWSKI Mateusz46

Nové soubory
22.09.2020:
RZ Komarov I + II
03.07.2020:
Fyzika
03.07.2020:
Model
03.07.2020:
Fyzika
31.05.2020:
Fyzika


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

Rekordy








RZJménoAutoČas
Ai-PetriPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB11:42.39
Ai-Petri WinterČeská republika KEST KarelAudi Sport quattro S1 GrpB13:45.42
Akagi MountainPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB02:52.50
Akagi Mountain IIŠpanělsko MIGUEL FernandezAudi Sport quattro S1 GrpB02:52.03
AutiovaaraBrazil Carlos JorgeAudi Sport quattro S1 GrpB03:17.56
Autiovaara IIŠpanělsko MARZOA JuanAudi Sport quattro S1 GrpB03:23.90
AzovRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB12:30.97
Azov IIRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB12:51.27
Barum rally 2009 SemetinPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB05:45.84
Barum rally 2010 SemetinČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB05:55.90
Bergheim v1.1Španělsko MARZOA JuanAudi Sport quattro S1 GrpB05:19.07
BericaPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro GrpB07:00.45
BisanneČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB04:08.50
Bisanne IIPolsko WACH TomekLancia Delta S4 GrpB04:10.49
BlanareRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB05:06.87
Blanare IIRussian Federation KARKACH AlexAudi Sport quattro S1 GrpB04:37.62
Bruchsal-UnteroewisheimPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB04:26.36
Capo Di FenoPortugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro S1 GrpB02:43.12
Capo Di Feno IISlovensko ZETAK DennisLancia Delta S4 GrpB02:45.82
Carvalho de Rei 2008Portugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro GrpB05:17.20
Carvalho de Rei 2008 IIFinsko LOTJONEN RoniAudi Sport quattro GrpB05:14.95
CastrezzatoPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB05:00.45
ChirdonheadŠvédkso BRODIN ErikAudi Sport quattro S1 GrpB03:03.93
Chirdonhead IIFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB03:06.25
Cote D'ArbrozPolsko GAZDA PiotrAudi Sport quattro S1 GrpB02:31.41
Cote D'Arbroz IIPolsko GAZDA PiotrAudi Sport quattro S1 GrpB02:28.53
Courcelles Val'd EsnomsŠpanělsko MARZOA JuanAudi Sport quattro S1 GrpB04:24.46
Diamond CreekArgentina SAGRERAA EnzoAudi Sport quattro S1 GrpB02:42.64
Diamond Creek IIEstonia WRX STIAudi Sport quattro S1 GrpB02:44.53
DolmenRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB05:47.50
East-WestRussian Federation SUHINOV AleksandrAudi Sport quattro S1 GrpB06:09.78
East-West IIFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB06:10.02
FalstoneČeská republika KRAMER JiriAudi Sport quattro S1 GrpB03:34.73
Falstone IIRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi Sport quattro S1 GrpB03:44.74
Fernet BrancaŠpanělsko MARZOA JuanFord RS200 GrpB05:13.50
ForonRussian Federation SUHINOV AleksandrAudi Sport quattro S1 GrpB06:06.17
Foron IIČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB06:12.14
Foron SnowPolsko ROKITA MichalAudi Sport quattro S1 GrpB06:49.53
Foron Snow IIČeská republika PTACEK MartinAudi Sport quattro S1 GrpB06:46.72
Fraizer WellsSrbsko JOVICIC RaskoAudi Sport quattro S1 GrpB01:52.26
Frazier Wells IIArgentina SAGRERAA EnzoAudi Sport quattro S1 GrpB01:52.06
FSO Zeran - WarsawČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB05:15.94
GB Sprint ExtremeŠvédkso HENRIKSSON UrbanAudi Sport quattro S1 GrpB04:17.93
GestelČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB03:32.31
Grand Canaria ROC 2000Estonia MJ RacingAudi Sport quattro S1 GrpB01:58.59
GreenhillsPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB03:13.44
Greenhills IIRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi Sport quattro S1 GrpB03:21.67
Halenkovice SDPortugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro S1 GrpB02:10.85
Harwood ForestFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB03:12.09
Harwood Forest IIŠvédkso BRODIN ErikAudi Sport quattro S1 GrpB03:12.71
Haugenau 2012Polsko Rafal MarzecAudi Sport quattro S1 GrpB04:09.68
Hradek 1Česká republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB03:49.87
Hradek 2Česká republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB03:48.26
HroudovanyČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB02:57.60
Hroudovany IIRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB03:02.35
Hualapai NationArgentina Ivo HerreraAudi Sport quattro S1 GrpB03:35.37
Hualapai Nation IIFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB03:40.18
Humalamaki 1.0Argentina Ivo HerreraAudi Sport quattro S1 GrpB01:40.97
Humalamaki ReversedŠvédkso Mattias LagstromAudi Sport quattro S1 GrpB01:43.67
Hyppyjulma gravelEstonia SIMSON GabrielAudi Sport quattro GrpB03:24.00
Hyppyjulma gravel IIPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB03:28.29
Hyppyjulma tarmacPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB03:05.47
Hyppyjulma tarmac IIPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB03:07.61
JirkovickyLithuania Mantvydas RalysAudi Sport Quattro GrpB02:13.12
Jirkovicky IIVelká Británie MORGAN OwenPeugeot 205 T16 GrpB02:37.55
Joukkovaara gravelRussian Federation KOCHETKOV AntonFord RS200 GrpB05:27.18
Joukkovaara gravel IIRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB05:42.48
Joukkovaara tarmacČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB04:57.19
Joukkovaara tarmac IIPolsko WACH TomekLancia Rally 037 Evo II GrpB05:13.98
Joux PlanePolsko GAZDA PiotrAudi Sport quattro S1 GrpB05:19.59
Joux Plane IISlovensko ZETAK DennisLancia Delta S4 GrpB05:32.22
Joux VerteČeská republika KEST KarelAudi Sport quattro S1 GrpB05:08.28
Joux Verte IISrbsko JOVICIC RaskoAudi Sport quattro S1 GrpB05:02.06
Junior Wheels IPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB04:34.06
Junior Wheels IIRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi Sport quattro S1 GrpB04:42.76
KaihuavaaraŠpanělsko MARZOA JuanAudi Sport quattro S1 GrpB03:48.35
Kaihuavaara IIPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB03:49.96
KarlstadPolsko SIERADZKI LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB01:26.38
Karlstad IIPolsko PRZYSZLAKOWSKI MateuszAudi Sport quattro S1 GrpB01:28.18
Karowa 2009Portugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro S1 GrpB01:35.00
Kolmenjarvet gravelSlovensko ZETAK DennisLancia Delta S4 GrpB04:02.51
Kolmenjarvet gravel IIRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi Sport quattro S1 GrpB04:10.58
Kolmenjarvet tarmacŠpanělsko MARZOA JuanAudi Sport quattro S1 GrpB03:31.51
Kolmenjarvet tarmac IIČeská republika TAUS DavidAudi Sport quattro S1 GrpB03:40.22
Kormoran IRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB06:08.28
Kormoran IIPolsko WACH TomekCitroen BX 4TC GrpB07:25.76
Kormoran ShakedownRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB03:25.11
KuadonvaaraŠpanělsko MARZOA JuanAudi Sport quattro S1 GrpB03:27.35
La RoccaPolsko WACH TomekFord RS200 GrpB05:16.61
LernovecLithuania OKAS GvidasAudi Sport quattro S1 GrpB02:00.51
Lernovec IILithuania DARIUS MackeviciusAudi Sport quattro GrpB02:07.76
Liptakov 1Česká republika ORAL JakubAudi Sport Quattro GrpB03:45.23
Liptakov 2Polsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB03:38.70
LivadijaŠpanělsko MIGUEL FernandezAudi Sport quattro S1 GrpB03:21.08
Livadija IIPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB03:22.01
Loch ArdFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB04:07.21
Loch Ard IIEstonia WRX STIAudi Sport quattro S1 GrpB04:14.35
Lousada - RGRussian Federation KOCHETKOV AntonFord RS200 GrpB03:02.32
Lousada - RXŠpanělsko MARZOA JuanFord RS200 GrpB02:36.69
Lousada - WRCLithuania AUGUSTONIS IgnasAudi Sport quattro GrpB02:42.24
Luceram-Col Saint RochPortugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro S1 GrpB03:46.05
Maton IPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB03:09.01
Maton IIPortugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport Quattro GrpB03:11.39
Maton snowPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB03:41.16
Maton snow IIPortugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro S1 GrpB03:53.16
MineshaftFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB04:25.52
Mineshaft IIFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB04:40.11
MitterbachČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB01:22.23
MlynkyČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB03:18.26
Mlynky IIPolsko ROKITA MichalAudi Sport quattro S1 GrpB03:26.42
Mlynky SnowRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB03:48.04
Mlynky Snow IIŠpanělsko MARZOA JuanFord RS200 GrpB03:50.40
MustaselkaSlovensko ZETAK DennisLancia Delta S4 GrpB04:55.02
Mustaselka IIČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB04:52.85
New BobsFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB04:57.16
New Bobs IIFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB04:59.92
NoikerRussian Federation KOCHETKOV AntonFord RS200 GrpB07:22.61
Noiker IILatvia USVILS KristapsAudi Sport quattro S1 GrpB07:25.18
NorthumbriaFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB05:25.71
Northumbria TarmacPortugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro S1 GrpB04:53.58
Osli - StryckovyŠpanělsko ORTIZ JorgeAudi Sport quattro S1 GrpB04:58.70
Passo ValleSlovensko ZETAK DennisLancia Delta S4 GrpB03:46.09
Passo Valle ReverseSlovensko ZETAK DennisLancia Delta S4 GrpB03:45.99
PekloČeská republika KEST KarelAudi Sport quattro S1 GrpB05:24.01
Peklo IIŠpanělsko MARZOA JuanAudi Sport quattro S1 GrpB05:21.62
Peklo II SnowČeská republika KRAMER JiriAudi Sport quattro S1 GrpB06:00.23
Peklo SnowRussian Federation KARKACH AlexAudi Sport quattro S1 GrpB05:52.72
Peyregrosse - MandagoutŠpanělsko MARZOA JuanFord RS200 GrpB08:44.74
Peyregrosse - Mandagout NIGHTPolsko WACH TomekFord RS200 GrpB08:59.61
Pian del CollePolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB04:03.17
Pian del Colle ReversedPolsko WACH TomekLancia Delta S4 GrpB04:10.05
Pian del Colle SnowŠpanělsko MARZOA JuanFord RS200 GrpB04:25.45
Pian del Colle Snow ReversedŠpanělsko MARZOA JuanFord RS200 GrpB04:32.22
Pikes Peak 2008Česká republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB11:07.71
Pirka MenokoPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB04:47.93
Pirka Menoko IIPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB04:51.71
Prospect RidgeŠvédkso HENRIKSSON UrbanAudi Sport quattro S1 GrpB04:06.09
Prospect Ridge IIFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB04:12.85
Prospect Ridge II AEstonia WRX STIAudi Sport quattro S1 GrpB04:06.78
PTD RallysprintRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi Sport quattro S1 GrpB03:26.96
Puy du LacPolsko PRZYSZLAKOWSKI MateuszAudi Sport quattro S1 GrpB02:56.98
Rally School CzechPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB01:37.83
Rally School Czech IIPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB01:40.04
Rally school mixGermany DEMUTH MathiasAudi Quattro A2 GrpB03:00.45
Rally school mix IIFinsko LOTJONEN RoniAudi Sport quattro GrpB02:58.49 R
Rally School StageArgentina FAVIA MikelAudi Sport quattro S1 GrpB01:14.13
Rally School Stage IIArgentina FAVIA MikelAudi Sport quattro S1 GrpB01:17.62
Rally school tarmacPolsko HAZUKA ArturAudi Sport quattro S1 GrpB02:48.60
Rally school tarmac IIŠpanělsko SANCHEZ VitiAudi Sport quattro GrpB02:49.20
Rally Wisla ShakedownPolsko LASKOWSKI HubertAudi Sport quattro GrpB01:50.42
Rallysprint Hondarribia 2011Portugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro S1 GrpB04:59.29
Red Bull HCEstonia WRX STIAudi Sport quattro S1 GrpB09:01.46
ROC 2008Polsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB01:42.36
RP 2009 ShakedownFinsko NIEMELA JyrkiAudi Sport quattro S1 GrpB03:11.42
RP 2009 Shakedown ReversedPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB02:39.64
RSI slalom gegeWRCSlovensko TATAR BranislavAudi Sport quattro S1 GrpB01:48.97
RSI slalom ShonenPolsko PRZYSZLAKOWSKI MateuszAudi Sport quattro S1 GrpB00:55.99
SardianNorsko HEIMDALL ThorsteinAudi Sport quattro S1 GrpB03:28.13
Sardian NightPolsko PRZYSZLAKOWSKI MateuszAudi Sport quattro S1 GrpB03:27.65
Shakedown Rally del Salento 2014Slovensko FAFRAK LukasAudi Sport quattro S1 GrpB02:08.23
Shepherds ShieldŠvédkso BRODIN ErikAudi Sport quattro S1 GrpB02:21.94
Shepherds Shield IIFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB02:29.78
Sherwood Forest IFinsko LONN JoonasAudi Sport quattro GrpB08:09.48
Sherwood Forest I SummerSlovensko ZETAK DennisLancia Delta S4 GrpB08:25.77
Sherwood Forest IIRomania DIACONESCU RemusAudi Sport quattro GrpB08:35.63
Sherwood Forest II SummerPolsko WACH TomekCitroen BX 4TC GrpB08:22.40
Shomaru PassPortugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro S1 GrpB04:29.29
Shomaru Pass IIPortugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro S1 GrpB04:36.00
Shurdin IČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB12:48.79
Shurdin IIRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB12:57.23
Sieversdorf V1.1Česká republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB04:45.62
SikakamaFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB05:19.25
Sikakama IIRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB05:24.26
SipirkakimFinsko KUUSINEN TeemuAudi Sport quattro S1 GrpB04:38.03
Sipirkakim IIRussian Federation KOCHETKOV AntonFord RS200 GrpB04:50.23
Slovakia Ring 2014Polsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB06:22.72
Slovakia Ring 2014 IIPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB06:30.65
SnekoviceŠpanělsko ORTIZ JorgeAudi Sport quattro S1 GrpB03:54.12
Snow BisannePolsko ROKITA MichalAudi Sport quattro S1 GrpB04:51.39
Snow Bisanne IIPolsko WACH TomekFord RS200 GrpB04:55.60
Snow Cote D'ArbrozPolsko WACH TomekFord RS200 GrpB03:00.02
Snow Cote D'Arbroz IIPolsko ROKITA MichalAudi Sport quattro S1 GrpB02:50.10
Snow Joux PlaneSlovensko ZETAK DennisLancia Delta S4 GrpB06:15.64
Snow Joux Plane IIPolsko WACH TomekFord RS200 GrpB06:17.60
Snow Joux VerteSlovensko ZETAK DennisLancia Delta S4 GrpB05:58.90
Snow Joux Verte IISlovensko ZETAK DennisLancia Delta S4 GrpB05:50.03
SoricaSlovensko ZETAK DennisLancia Delta S4 GrpB08:13.35
SosnovaPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB04:32.09
SourkovŠpanělsko Miguel LopezAudi Sport quattro GrpB03:18.10
Sourkov 2Finsko MAKINEN TommiAudi Sport quattro GrpB03:23.34
SS Daniel BonaraPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB03:18.79
SSS Mikolajki IRussian Federation SOLDAKOV IlyaAudi Sport quattro S1 GrpB01:41.45
SSS Mikolajki IIPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB01:42.63
SSS York IČeská republika SOLC DominikAudi Sport quattro GrpB03:19.60
SSS York IIPolsko PRZYSZLAKOWSKI MateuszAudi Sport quattro GrpB03:17.90
Stryckovy - Zadni PoriciČeská republika KUBOVSKY PetaAudi Sport quattro S1 GrpB02:55.14
Stryckovy okruhČeská republika KUBOVSKY PetrAudi Sport quattro S1 GrpB04:24.11
SturecPortugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro S1 GrpB04:54.63
Sturec IIPortugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro S1 GrpB04:57.84
Sturec snowSlovensko ZETAK DennisLancia Delta S4 GrpB05:37.21
Sturec snow IIPolsko WACH TomekLancia Delta S4 GrpB05:44.52
Sumburk 2007Česká republika KUBOVSKY PetaAudi Sport quattro S1 GrpB06:39.24
SvincePortugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro S1 GrpB02:25.45
Svince IIŠpanělsko Miguel LopezAudi Sport quattro S1 GrpB02:31.35
Sweet LambPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB02:49.23
Sweet Lamb IIFinsko NIEMELA JyrkiAudi Sport quattro S1 GrpB02:51.95
SWISS IPortugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro S1 GrpB03:52.45
SWISS IIFrancie OGIER SebastienAudi Sport quattro S1 GrpB04:43.69
Swiss IIIPortugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro S1 GrpB06:47.57
Swiss IVSlovensko TATAR BranislavAudi Sport quattro S1 GrpB07:51.78
TannerArgentina SAGRERAA EnzoAudi Sport quattro S1 GrpB02:50.91
Tanner IIPolsko GORALIK LukaszAudi Sport quattro S1 GrpB02:44.71
TaviaPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB01:58.38
Torre VecchiaPortugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro S1 GrpB05:32.55
Torsby ShakedownRussian Federation KOCHETKOV AntonFord RS200 GrpB02:25.09
Travanca do MonteŠpanělsko MARZOA JuanFord RS200 GrpB01:36.98
Uchan-SuRussian Federation KOCHETKOV AntonAudi Sport quattro S1 GrpB07:44.17
UhornaPolsko HAZUKA ArturAudi Sport quattro S1 GrpB05:19.53
Uhorna IIPolsko HAZUKA ArturAudi Sport quattro S1 GrpB05:12.84
Uhorna snowČeská republika STREJT MichalAudi Sport quattro GrpB06:41.33
Uhorna snow IIŠpanělsko FERNANDEZ NikoAudi quattro A2 GrpB06:38.64
UndvaPolsko PRZYSZLAKOWSKI MateuszAudi Sport quattro S1 GrpB05:07.03
Undva ReversedRussian Federation KARKACH AlexAudi Sport quattro S1 GrpB05:21.01
UzkotinŠpanělsko Juan MarzoaAudi quattro A2 GrpB04:36.64
Uzkotin IIRussian Federation KARKACH AlexAudi Sport quattro S1 GrpB04:40.00
Verkiai 2010Španělsko GIL AsierAudi Sport quattro GrpB03:16.71
Verkiai 2010 ReverseRomania DIACONESCU RemusAudi Sport quattro GrpB03:45.82
Verkiai 2010 SSSPortugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro S1 GrpB01:00.74
VersmePolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB02:15.25
VicarPortugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro S1 GrpB02:47.98
Vieux Moulin-PerranceyPortugalsko ESTEVEZ OscarAudi Sport quattro GrpB11:19.17 R
Vinec-SkalskoFinsko LOTJONEN RoniAudi Sport quattro GrpB09:13.33
Vinec-Skalsko NIGHTŠpanělsko Miguel LopezAudi Sport quattro GrpB09:47.91
ZadvericeČeská republika HORESOVSKY JakubAudi Sport quattro GrpB07:00.92
Zadverice IIPortugalsko ESTEVEZ OscarLada VFTS GrpB07:55.65
Zaraso Salos Trekas - 2 lapsPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB01:03.58
Zaraso Salos Trekas - 5 lapsPolsko ZAWISZA MaciejAudi Sport quattro S1 GrpB02:35.34

Události na serveru
22.09.2020:
Aktualizovaná trať:
  • RZ Komarov I + II
17.08.2020:
Nová trať:
  • RZ Komarov
03.07.2020:
Nová auta:
  • Ford Escort Mk II RS Grp4
Aktualizovaná auta (pouze fyzika):
  • Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA
31.05.2020:
Nová auta:
  • Toyota Celica TCT (TA64) GrpB
20.04.2020:
Nová auta:
  • Hyundai i20 Coupe WRC 2020


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 7821 36.81%
6 měsíců
 
Hlasů: 1618 7.62%
1 rok
 
Hlasů: 2120 9.98%
2 roky
 
Hlasů: 2041 9.61%
3 roky
 
Hlasů: 2252 10.6%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5394 25.39%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.