Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH  
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár RSC 2017
1.Česká republika BUJACEK Martin504
2.Slovensko ZETAK Dennis473
3.Česká republika KUZELA Petr398
4.Česká republika SYKORA Roman372
5.Česká republika SYKORA Michal227
6.Česká republika PETER Marek194

Pohár NRC8
1.Slovensko ZETAK Dennis138
2.Česká republika PETER Marek92
3.Česká republika KUZELA Petr81
4.Česká republika PTACEK Martin69
5.Česká republika SIMEK Jakub47
6.Česká republika HOUSKA Honza45

Pohár WRSMP 2016
1.Polsko MASIAREK Jakub360
2.Polsko POCZWARDOWSKI Hubert319
3.Polsko MAJERSKI Mateusz261
4.Polsko CHRASCINA Mariusz242
5.Polsko CHOROBIK Dawid235
6.Polsko WACH Tomek209

Nové soubory
21.01.2018:
Fyzika
21.01.2018:
Model
21.01.2018:
Fyzika
21.01.2018:
Model
21.01.2018:
Model


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

Rekordy






RZJménoAutoČas
KaihuavaaraČeská republika VAREKA PatrikFord Capri RS 2600 Grp204:31.31
MustaselkaPolsko MAJKA RafalRenault 17 Gordini Grp205:48.62
SikakamaPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp206:13.03
AutiovaaraUSA BUCK TylerVW 1302 S Grp203:58.97
Kaihuavaara IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp204:33.60
Mustaselka IIČeská republika SLANY MichalVW 1302 S Grp205:54.91
Sikakama IIČeská republika VALENTA Frantisek Jr.Ford Capri RS 2600 Grp206:14.71
Autiovaara IIČeská republika KUBINI VladimirSkoda 130 RS Grp204:10.74
Harwood ForestČeská republika TRNKA VictorSkoda 130 RS Grp203:58.41
FalstoneFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp204:21.18
ChirdonheadFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:47.17
Shepherds ShieldPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp202:57.32
Harwood Forest IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:48.40
Chirdonhead IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:50.84
Falstone IIČeská republika KUZELA PetrSkoda 130 RS Grp204:42.06
Shepherds Shield IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:02.17
Greenhills IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:58.11
New BobsFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp205:52.92
GreenhillsFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:49.71
MineshaftFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp205:12.77
East-WestFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp207:03.58
New Bobs IIGermany DEMUTH MathiasSkoda 130 RS Grp206:18.02
East-West IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp207:09.45
Mineshaft IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp205:30.08
Cote D'ArbrozFinsko MARTIKAINEN RikuFord Capri RS 2600 Grp202:58.28
Joux VerteFinsko MARTIKAINEN RikuFord Capri RS 2600 Grp205:53.85
BisanneGermany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp204:32.79
Joux PlaneŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp206:22.31 R
Joux Verte IIČeská republika TRNKA VictorSkoda 130 RS Grp205:48.94
Cote D'Arbroz IIGermany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp202:47.81
Bisanne IIČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp204:47.84
Joux Plane IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp206:14.80
Sipirkakim IIČeská republika KOPIC JiriSkoda 130 RS Grp205:59.75
NoikerGermany SALOMO MarcoSkoda 130 RS Grp209:09.47
SipirkakimŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp205:47.29
Pirka MenokoČeská republika TRNKA VictorSkoda 130 RS Grp205:43.73
TannerČeská republika TRNKA VictorSkoda 130 RS Grp203:33.76
Noiker IIŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp209:11.29
Tanner IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:32.95
Pirka Menoko IIGermany SaihtamVW 1302 S Grp205:38.56
Frazier Wells IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp202:14.80
Fraizer WellsFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp202:18.64
Prospect RidgeFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp204:53.84
Diamond CreekPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:21.45
Hualapai NationFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp204:23.51
Prospect Ridge IIČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp205:19.25
Diamond Creek IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:14.52
Hualapai Nation IIČeská republika RAFAJ DaliborSkoda 130 RS Grp204:24.87
Prospect Ridge II AŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp204:56.34
Rally School StageŠvédkso BRODIN ErikDatsun Violet 160J Grp201:28.06
Rally School Stage IIGermany DEMUTH MathiasDatsun Violet 160J Grp201:33.66
Stryckovy okruhGermany SALOMO MarcoFord Capri RS 2600 Grp205:16.35
Sumburk 2007Japan NARU KazumaFord Capri RS 2600 Grp207:55.91
SosnovaJapan NARU KazumaFord Capri RS 2600 Grp205:40.75
Stryckovy - Zadni PoriciPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:23.56
PTD RallysprintGermany SaihtamVW 1302 S Grp204:10.06
Osli - StryckovyGermany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp205:44.65
Bergheim v1.1Germany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp205:52.50
GestelLuxembourg SCHMIT CharelTalbot Sunbeam Lotus Grp204:00.33
RSI slalom ShonenČeská republika HERMAN_JakubSkoda 130 RS Grp201:03.81
RSI slalom gegeWRCPolsko Sznajderski MateuszRenault 17 Gordini Grp201:58.10
MlynkyFinsko MARTIKAINEN RikuFord Capri RS 2600 Grp203:53.00
Mlynky SnowČeská republika STREIT MichalSkoda 130 RS Grp204:23.67
PekloŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp206:10.98
Peklo SnowČeská republika STOLFA OndraVW 1302 S Grp206:48.30
VersmeČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp202:43.36
Peklo IIGermany SALOMO MarcoTalbot Sunbeam Lotus Grp206:30.49
Peklo II SnowPolsko MAJKA RafalVW 1302 S Grp206:43.35
ROC 2008Germany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp201:58.37
Sieversdorf V1.1Germany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp205:16.69
RP 2009 ShakedownČeská republika STOLFA OndraVW 1302 S Grp203:45.81
RP 2009 Shakedown ReversedSlovensko MYDLIAR JozefSkoda 130 RS Grp203:22.76
Bruchsal-UnteroewisheimŠpanělsko marqusrFord Capri RS 2600 Grp205:19.80
Humalamaki 1.0Finsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp202:07.16
Mlynky IIČeská republika VALENTA Frantisek Jr.Ford Capri RS 2600 Grp203:56.91
Grand Canaria ROC 2000Germany DEMUTH MathiasSkoda 130 RS Grp202:27.65
Sweet LambFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:27.71
Sweet Lamb IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:31.57
Rallysprint Hondarribia 2011Luxembourg SCHMIT CharelTalbot Sunbeam Lotus Grp205:37.66
Shomaru PassPolsko MAJKA RafalRenault 17 Gordini Grp204:54.96
Shomaru Pass IIBulgaria KOLEV StefanLada 1600R Grp205:11.77
KarlstadČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp201:39.27
Karlstad IIČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp201:42.07
Humalamaki ReversedČeská republika ROJEK JakubSkoda 130 RS Grp202:07.58
Hradek 1Germany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp204:16.96
Hradek 2Česká republika RAFAJ DaliborSkoda 130 RS Grp204:30.94
Liptakov 1Japan NARU KazumaFord Capri RS 2600 Grp204:23.48
Liptakov 2Polsko GRABON MarekRenault 17 Gordini Grp204:12.58
Rally School CzechPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp201:52.60
Rally School Czech IIŠpanělsko Miguel LopezRenault 17 Gordini Grp201:54.26
KuadonvaaraČeská republika VALENTA Frantisek Jr.Ford Capri RS 2600 Grp204:03.27
Karowa 2009Germany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp201:43.68
Haugenau 2012Česká republika VALENTA Frantisek Jr.Ford Capri RS 2600 Grp204:37.19
Fernet BrancaČeská republika TRNKA VictorSkoda 130 RS Grp205:48.88
Junior Wheels IČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp205:23.49
Junior Wheels IIGermany STEIN TorstenDatsun Violet 160J Grp205:21.18
ForonČeská republika ROJEK JakubSkoda 130 RS Grp206:57.42
Foron IIČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp207:15.58
Foron SnowSlovensko MYDLIAR JozefSkoda 130 RS Grp208:05.57
Foron Snow IIPolsko MAJKA RafalRenault 17 Gordini Grp207:51.65
Maton IČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp203:35.28
Maton IIŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp203:38.04
Red Bull HCČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp210:53.90
Maton snowŠpanělsko Leon AgustinVW 1302 S Grp204:12.45
Maton snow IIČeská republika SLANY MichalVW 1302 S Grp204:11.67
Loch ArdFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp204:52.93
Loch Ard IIPolsko WACH TomekVW 1302 S Grp205:13.88
Undva ReversedČeská republika VALENTA Frantisek Jr.Ford Capri RS 2600 Grp206:35.13
UndvaŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp206:17.16
Peyregrosse - MandagoutFinsko MARTIKAINEN RikuFord Capri RS 2600 Grp209:36.56
Peyregrosse - Mandagout NIGHTČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp210:13.33
CastrezzatoČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp206:16.16
SS Daniel BonaraPolsko ZAWISZA MaciejRenault 17 Gordini Grp203:54.68
SoricaPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp209:05.95
Barum rally 2009 SemetinČeská republika SUDICKY MiraSkoda 130 RS Grp207:05.29
Barum rally 2010 SemetinPolsko MAJKA RafalRenault 17 Gordini Grp207:01.16
SWISS IIRomania DIACONESCU RemusTalbot Sunbeam Lotus Grp205:33.80
SWISS IČeská republika STREIT MichalSkoda 130 RS Grp204:31.28
Swiss IVČeská republika STOLFA OndraVW 1302 S Grp208:41.72
Swiss IIIČeská republika STOLFA OndraVW 1302 S Grp207:40.63
BlanareČeská republika VALENTA Frantisek Jr.Ford Capri RS 2600 Grp205:39.60
Blanare IIČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp205:15.60
Slovakia Ring 2014Germany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp207:26.88
Slovakia Ring 2014 IIŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp207:52.41
SardianGermany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp203:48.98
Sardian NightČeská republika VALENTA Frantisek Jr.Ford Capri RS 2600 Grp203:46.06
Mlynky Snow IIPolsko MAJKA RafalRenault 17 Gordini Grp204:35.15
Pikes Peak 2008Španělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp213:21.49
NorthumbriaGermany DEMUTH MathiasVW 1302 S Grp206:26.79
Northumbria TarmacPolsko ZAWISZA MaciejRenault 17 Gordini Grp205:46.64
Capo Di FenoČeská republika REZNICEK TomSkoda 130 RS Grp203:25.18
Capo Di Feno IIRomania DIACONESCU RemusLada 1600R Grp203:20.96
Passo ValleČeská republika VALENTA Frantisek Jr.Ford Capri RS 2600 Grp204:14.69
Passo Valle ReverseČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp204:09.62
Carvalho de Rei 2008 IIPolsko KOR marekTalbot Sunbeam Lotus Grp207:50.00
Carvalho de Rei 2008Polsko ZAWISZA MaciejLada 1600R Grp206:31.05
Travanca do MonteČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp201:54.39
Akagi MountainPolsko ZAWISZA MaciejRenault 17 Gordini Grp203:06.06
Akagi Mountain IIGermany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp203:09.08
DolmenSlovensko MYDLIAR JozefSkoda 130 RS Grp208:06.32
Pian del ColleChus76Talbot Sunbeam Lotus Grp204:32.74
Pian del Colle ReversedČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp204:54.75
Pian del Colle SnowPolsko Sznajderski MateuszRenault 17 Gordini Grp205:05.28
Pian del Colle Snow ReversedPolsko Sznajderski MateuszRenault 17 Gordini Grp205:14.39
Ai-PetriČeská republika STREIT MichalSkoda 130 RS Grp213:26.06
Uchan-SuŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp208:54.71
Ai-Petri WinterŠpanělsko CIN RamonVW 1302 S Grp215:47.32
Uchan-Su WinterGermany SINGH HarishVW 1302 S Grp210:13.46
LivadijaPolsko ZAWISZA MaciejRenault 17 Gordini Grp203:48.90
Livadija IIČeská republika STREIT MichalSkoda 130 RS Grp203:58.22
La RoccaPolsko MAJKA RafalRenault 17 Gordini Grp205:57.88
AzovŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp214:56.74
Azov IISlovensko MYDLIAR JozefSkoda 130 RS Grp216:10.97
Shurdin IIPolsko KOR marekTalbot Sunbeam Lotus Grp218:01.07
Shurdin IPolsko KOR marekTalbot Sunbeam Lotus Grp216:47.52
Zaraso Salos Trekas - 5 lapsPolsko Sznajderski MateuszRenault 17 Gordini Grp202:58.11
Zaraso Salos Trekas - 2 lapsLuxembourg SCHMIT CharelTalbot Sunbeam Lotus Grp201:13.31
Shakedown Rally del Salento 2014Španělsko marqusrFord Capri RS 2600 Grp202:29.41
Torre VecchiaFinsko MARTIKAINEN RikuFord Capri RS 2600 Grp206:11.30
TaviaUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp202:36.98
BericaUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp208:47.88
Rally Wisla ShakedownLuxembourg SCHMIT CharelTalbot Sunbeam Lotus Grp202:12.27
Hyppyjulma gravelPolsko ZAWISZA MaciejFord Capri RS 2600 Grp204:01.85
Hyppyjulma gravel IIGermany DEMUTH MathiasDatsun Violet 160J Grp204:14.57
Hyppyjulma tarmacPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:23.64
Hyppyjulma tarmac IIČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp203:46.55
Kolmenjarvet gravelČeská republika STOLFA OndraVW 1302 S Grp204:38.08
Kolmenjarvet gravel IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp204:36.61
Kolmenjarvet tarmacŠpanělsko marqusrFord Capri RS 2600 Grp204:04.14
Kolmenjarvet tarmac IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:52.41
Joukkovaara gravelČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp207:00.10
Joukkovaara gravel IIGermany SALOMO MarcoSkoda 130 RS Grp206:49.37
Joukkovaara tarmacČeská republika HERMAN_JakubSkoda 130 RS Grp205:54.17
Joukkovaara tarmac IIČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp205:39.13
Kormoran ShakedownŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp203:51.87
Kormoran IŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp207:12.01
Kormoran IIČeská republika STOLFA OndraVW 1302 S Grp208:29.23
SSS Mikolajki IČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp202:08.13
SSS Mikolajki IIČeská republika TRNKA VictorSkoda 130 RS Grp202:08.53
Puy du LacGermany DEMUTH MathiasDatsun Violet 160J Grp203:30.38
GB Sprint ExtremeGermany DEMUTH MathiasVW 1302 S Grp205:12.12
FSO Zeran - WarsawGermany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp205:49.15
Snow Cote D'ArbrozPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:27.43
Snow Joux VerteGermany PrillRenault 17 Gordini Grp207:01.80
Snow BisannePolsko Sznajderski MateuszVW 1302 S Grp205:32.33
Snow Joux PlanePolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp206:58.12
Snow Joux Verte IIPolsko MAJKA RafalRenault 17 Gordini Grp206:37.78
Snow Cote D'Arbroz IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:14.46
Snow Bisanne IISlovensko MYDLIAR JozefSkoda 130 RS Grp205:38.40
Snow Joux Plane IISlovensko MYDLIAR JozefSkoda 130 RS Grp207:20.69
Sherwood Forest IGermany SALOMO MarcoSkoda 130 RS Grp209:42.21
Sherwood Forest IIGermany SALOMO MarcoSkoda 130 RS Grp209:38.04
Sherwood Forest I SummerČeská republika HERMAN_JakubSkoda 130 RS Grp209:51.31
Sherwood Forest II SummerPolsko KOR marekRenault 17 Gordini Grp209:53.42
Courcelles Val'd EsnomsFinsko MARTIKAINEN RikuFord Capri RS 2600 Grp205:04.57
Vieux Moulin-PerranceyGermany SALOMO MarcoSkoda 130 RS Grp214:16.75

Události na serveru
21.01.2018:
Nová auta:
  • Citroen C3 WRC 2017
  • Audi quattro A1 GrpB

Aktualizované auto:
  • Fiat Abarth 500 R3T (jen model)
13.01.2018:
Nové auto:
  • Toyota Yaris WRC 2017
09.01.2018:
Nová trať:
  • Dolmen
31.12.2017:
Aktualizovaná trať:
  • Carvalho de Rei 2008

Nové tratě:
  • Carvalho de Rei 2008 II
  • Shurdin
  • Shurdin II

Šťastný Nový rok :)
13.12.2017:
Nové auto:
  • Lada 1600R Grp2


Statistiky
TOP rank jezdci
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 5269 30.02%
6 měsíců
 
Hlasů: 1462 8.33%
1 rok
 
Hlasů: 1980 11.28%
2 roky
 
Hlasů: 1952 11.12%
3 roky
 
Hlasů: 2055 11.71%
Hned od vydání
 
Hlasů: 4832 27.53%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.