Richard Burns Rally CZECH Mobile RBR CZECH   Richard Burns Rally CZECH
    Novinky •  Turnaje •  Fórum •  Download •  Dárcovství •  Odkazy Česky English


Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat

Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání

Na trati (0)

Pohár MMČR 2021
1.Slovensko ZETAK Dennis50
2.Česká republika PAULAT Stepan45
3.Česká republika JILEK Zdenek41
4.Slovensko KUNDLAK Jan38
5.Španělsko PEROJO Eduardo36
6.Španělsko SIMON Xurxo34

Pohár NRC11
1.Slovensko ZETAK Dennis378
2.Česká republika KUBOVSKY Petr337
3.Česká republika VALENTA Lukas310
4.Česká republika BUJACEK Martin267
5.Česká republika DOLEZAL Jakub198
6.Polsko CHRASCINA Mariusz196

Pohár Palmira RBR-CUP 20/21
1.Slovensko ZETAK Dennis1071
2.Česká republika BUJACEK Martin893
3.Česká republika DOLEZAL Jakub579
4.Česká republika PAULAT Stepan509
5.Česká republika KADERABEK Jan475
6.Česká republika VECERA Lukas340

Pohár VRC 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian78
2.Česká republika KUBOVSKY Petr34
3.Portugalsko ESTEVEZ Oscar31
4.Švédkso HULT Tobias28
5.Polsko MASIAREK Jakub26
6.Španělsko ORTIZ Jorge25

Pohár WRPP 2021
1.Polsko KLIMAS Adrian60
2.Polsko SADOWSKI Adrian41
3.Polsko PIEKOS Marcin33
4.Polsko Piotr Sajdak24
5.Polsko KORALEWSKI Mateusz23
6.Polsko WALCZAK Piotr18

Pohár Catch Gryazin
1.Polsko KLIMAS Adrian113
2.Česká republika BUJACEK Martin53
3.Polsko STENER Pawel52
4.Švédkso HULT Tobias43
5.Portugalsko ESTEVEZ Oscar35
6.Česká republika KUBOVSKY Petr26

Nové soubory
29.04.2021:
RZ Olsava long
29.04.2021:
RZ Olsava 2010
16.04.2021:
FixUp Plugin 4.4.39.97
14.04.2021:
RZ Zaton
08.04.2021:
Biskupice SSS


Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav

Website Security Test

Rekordy








RZJménoAutoČas
Ai-PetriPortugalsko ESTEVEZ OscarSkoda 130 RS Grp213:05.11
Ai-Petri WinterŠpanělsko CIN RamonVW 1302 S Grp215:47.32
Akagi MountainPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp202:57.21
Akagi Mountain IIPortugalsko ESTEVEZ OscarLada 1600R Grp203:06.99
AutiovaaraUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp203:56.28
Autiovaara IIUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp204:01.05
AzovUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp214:11.77
Azov IIUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp214:06.12
Barum rally 2009 SemetinPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp206:47.96
Barum rally 2010 SemetinPortugalsko ESTEVEZ OscarLada 1600R Grp206:54.76
Bergheim v1.1Portugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp205:47.81
BericaRussian Federation KOCHETKOV AntonTalbot Sunbeam Lotus Grp208:06.24
BisanneGermany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp204:32.79
Bisanne IIPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp204:27.91
Biskupice SSSČeská republika SMOTEK ZdenekSkoda 130 RS Grp202:04.52
BlanareUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp205:33.14
Blanare IIČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp205:15.60
Bruchsal-UnteroewisheimGermany caterhamFord Capri RS 2600 Grp205:02.79
Capo Di FenoPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp203:00.16
Capo Di Feno IIPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp203:01.68
Carvalho de Rei 2008Portugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp205:58.20
Carvalho de Rei 2008 IIPortugalsko ESTEVEZ OscarLada 1600R Grp206:01.50
CastrezzatoRomania DIACONESCU RemusFord Capri RS 2600 Grp206:08.29
ChirdonheadPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp203:46.02
Chirdonhead IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:40.83
Cote D'ArbrozPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp202:56.54
Cote D'Arbroz IIPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp202:43.60
Courcelles Val'd EsnomsFinsko MARTIKAINEN RikuFord Capri RS 2600 Grp205:04.57
Diamond CreekPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:21.45
Diamond Creek IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:14.52
DolmenUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp206:46.88
East-WestFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp207:03.58
East-West IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp207:09.45
FalstoneVelká Británie MORGAN OwenSkoda 130 RS Grp204:16.36
Falstone IIFinsko KERONEN OnniLada 1600R Grp204:34.34
Fernet BrancaČeská republika TRNKA VictorSkoda 130 RS Grp205:48.88
ForonPortugalsko ESTEVEZ OscarSkoda 130 RS Grp206:52.46
Foron IIPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp206:59.73
Foron SnowPortugalsko ESTEVEZ OscarSkoda 130 RS Grp207:45.11
Foron Snow IIUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp207:50.76
Fraizer WellsRussian Federation KOCHETKOV AntonTalbot Sunbeam Lotus Grp202:16.76
Frazier Wells IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp202:14.80
FSO Zeran - WarsawRussian Federation IVANOV SergeyLada 1600R Grp205:45.62
GB Sprint ExtremeGermany DEMUTH MathiasVW 1302 S Grp205:12.12
GestelPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp203:59.37
Grand Canaria ROC 2000Česká republika STREJT MichalRenault 17 Gordini Grp202:26.88
GreenhillsRussian Federation KOCHETKOV AntonTalbot Sunbeam Lotus Grp203:44.21
Greenhills IIUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp203:57.54
Halenkovice SDPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp202:30.75
Harwood ForestPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp203:51.23
Harwood Forest IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:48.40
Haugenau 2012Polsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp204:30.43
Hradek 1Polsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp204:12.79
Hradek 2Portugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp204:13.93
HroudovanyPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp203:29.30
Hroudovany IISlovensko ZETAK DennisSkoda 130 RS Grp203:23.82
Hualapai NationFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp204:23.51
Hualapai Nation IIUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp204:24.11
Humalamaki 1.0Russian Federation KOCHETKOV AntonTalbot Sunbeam Lotus Grp202:02.97
Humalamaki ReversedPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp202:06.51
Hyppyjulma gravelRussian Federation KOCHETKOV AntonTalbot Sunbeam Lotus Grp203:45.17
Hyppyjulma gravel IIPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp204:03.22
Hyppyjulma tarmacPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp203:19.19
Hyppyjulma tarmac IIRussian Federation KOCHETKOV AntonLada 1600R Grp203:22.63
JirkovickyPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp202:43.66
Jirkovicky IIPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp202:49.04
Joukkovaara gravelPortugalsko ESTEVEZ OscarLada 1600R Grp206:26.78
Joukkovaara gravel IIFinsko KERONEN OnniLada 1600R Grp206:27.53
Joukkovaara tarmacRussian Federation KOCHETKOV AntonLada 1600R Grp205:25.87
Joukkovaara tarmac IIRussian Federation KOCHETKOV AntonLada 1600R Grp205:24.97
Joux PlanePortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp206:00.58
Joux Plane IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp206:14.80
Joux VerteFinsko MARTIKAINEN RikuFord Capri RS 2600 Grp205:53.85
Joux Verte IIGermany caterhamTalbot Sunbeam Lotus Grp205:40.06
Junior Wheels IČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp205:23.49
Junior Wheels IIGermany STEIN TorstenDatsun Violet 160J Grp205:21.18
KaihuavaaraUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp204:24.93
Kaihuavaara IIUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp204:25.15
KarlstadČeská republika TRNKA VictorSkoda 130 RS Grp201:39.13
Karlstad IIGermany SALOMO MarcoRenault 17 Gordini Grp201:41.54
Karowa 2009Portugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp201:40.42
Kolmenjarvet gravelČeská republika STOLFA OndrejVW 1302 S Grp204:38.08
Kolmenjarvet gravel IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp204:36.61
Kolmenjarvet tarmacRussian Federation IVANOV SergeyTalbot Sunbeam Lotus Grp203:53.12
Kolmenjarvet tarmac IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:52.41
KomarovBelgium PHLYPO JochenSkoda 130 RS Grp204:18.10 R
Komarov IIBelgium PHLYPO JochenSkoda 130 RS Grp204:16.11 R
Komarov II snowČeská republika VECERA LukasSkoda 130 RS Grp204:47.96
Komarov snowČeská republika PETRU StanislavSkoda 130 RS Grp205:02.80
Kormoran IVelká Británie MORGAN OwenSkoda 130 RS Grp207:01.35
Kormoran IIRussian Federation IVANOV SergeyLada 1600R Grp208:28.44
Kormoran ShakedownŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp203:51.87
KuadonvaaraČeská republika VALENTA Frantisek Jr.Ford Capri RS 2600 Grp204:03.27
La RoccaPolsko MAJKA RafalRenault 17 Gordini Grp205:57.88
LernovecPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp202:20.89
Lernovec IIRussian Federation KOCHETKOV AntonLada 1600R Grp202:20.69 R
Liptakov 1Portugalsko ESTEVEZ OscarSkoda 130 RS Grp204:20.61
Liptakov 2Polsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp204:07.03
LivadijaPortugalsko ESTEVEZ OscarSkoda 130 RS Grp203:48.33
Livadija IIPolsko ZAWISZA MaciejFord Capri RS 2600 Grp203:42.43
Loch ArdFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp204:52.93
Loch Ard IIPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp205:01.72
Lousada - RGPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp203:17.96
Lousada - RXPortugalsko ESTEVEZ OscarFord Capri RS 2600 Grp202:53.39
Lousada - WRCPortugalsko ESTEVEZ OscarPolski Fiat 125p Grp203:00.93
Luceram-Col Saint RochŠpanělsko ALONSO TristanTalbot Sunbeam Lotus Grp204:17.79
Maton IRomania DIACONESCU RemusRenault 17 Gordini Grp203:32.30
Maton IIFinsko LOTJONEN RoniSkoda 130 RS Grp203:35.02
Maton snowŠpanělsko Leon AgustinVW 1302 S Grp204:12.45
Maton snow IIČeská republika SLANY MichalVW 1302 S Grp204:11.67
MineshaftFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp205:12.77
Mineshaft IIPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp205:20.91
MitterbachFinsko KERONEN OnniRenault 17 Gordini Grp201:39.58
MlynkyFinsko PUHAKKA OssianTalbot Sunbeam Lotus Grp203:43.40
Mlynky IIPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp203:47.21
Mlynky SnowPortugalsko ESTEVEZ OscarSkoda 130 RS Grp204:23.09
Mlynky Snow IIFinsko LAAHANEN JanneSkoda 130 RS Grp204:34.83
MustaselkaUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp205:40.54
Mustaselka IIUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp205:34.33
New BobsFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp205:52.92
New Bobs IIPortugalsko ESTEVEZ OscarSkoda 130 RS Grp206:02.75
NoikerVelká Británie MORGAN OwenSkoda 130 RS Grp208:57.70
Noiker IIPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp208:36.78
NorthumbriaPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp206:08.07
Northumbria TarmacPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp205:21.11
Osli - StryckovyFinsko PUHAKKA OssianTalbot Sunbeam Lotus Grp205:42.33
Passo ValleČeská republika VALENTA Frantisek Jr.Ford Capri RS 2600 Grp204:14.69
Passo Valle ReverseČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp204:09.62
PekloPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp205:53.84
Peklo IIPortugalsko ESTEVEZ OscarLada 1600R Grp205:59.21
Peklo II SnowFinsko LOTJONEN RoniSkoda 130 RS Grp206:41.90
Peklo SnowČeská republika STOLFA OndrejVW 1302 S Grp206:48.30
Peyregrosse - MandagoutFinsko MARTIKAINEN RikuFord Capri RS 2600 Grp209:36.56
Peyregrosse - Mandagout NIGHTFinsko Rampanen HenriSkoda 130 RS Grp210:06.23
Pian del CollePortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp204:26.22
Pian del Colle ReversedPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp204:34.40
Pian del Colle SnowPortugalsko ESTEVEZ OscarSkoda 130 RS Grp205:01.69
Pian del Colle Snow ReversedPolsko Sznajderski MateuszRenault 17 Gordini Grp205:14.39
Pikes Peak 2008Španělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp213:21.49
Pirka MenokoČeská republika TRNKA VictorSkoda 130 RS Grp205:43.73
Pirka Menoko IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp205:31.79
Prospect RidgeFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp204:53.84
Prospect Ridge IIŠpanělsko LOIS CesarDatsun Violet 160J Grp205:17.12
Prospect Ridge II AŠpanělsko CIN RamonFord Capri RS 2600 Grp204:56.34
PTD RallysprintPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp204:05.52
Puy du LacFinsko PUHAKKA OssianTalbot Sunbeam Lotus Grp203:17.43
Rally School CzechPolsko ZAWISZA MaciejTalbot Sunbeam Lotus Grp201:50.49
Rally School Czech IIŠpanělsko Miguel LopezRenault 17 Gordini Grp201:54.26
Rally school mixSlovensko MYDLIAR JozefSkoda 130 RS Grp203:32.86
Rally school mix IIČeská republika DVORAK JiriSkoda 130 RS Grp203:36.04
Rally School StageŠvédkso BRODIN ErikDatsun Violet 160J Grp201:28.06
Rally School Stage IIGermany DEMUTH MathiasDatsun Violet 160J Grp201:33.66
Rally school tarmacPortugalsko ESTEVEZ OscarLada 1600R Grp203:05.91
Rally school tarmac IIRussian Federation IVANOV SergeyFord Capri RS 2600 Grp203:15.44
Rally Wisla ShakedownPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp202:08.33
Rallysprint Hondarribia 2011Portugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp205:22.18
Red Bull HCČeská republika JARES DavidSkoda 130 RS Grp210:53.90
ROC 2008Portugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp201:55.90
RP 2009 ShakedownVelká Británie MORGAN OwenSkoda 130 RS Grp203:08.31
RP 2009 Shakedown ReversedČeská republika VECERA LukasSkoda 130 RS Grp203:10.15
RSI slalom gegeWRCPolsko Sznajderski MateuszRenault 17 Gordini Grp201:58.10
RSI slalom ShonenPolsko ZAWISZA MaciejTalbot Sunbeam Lotus Grp201:00.69
SardianGermany DEMUTH MathiasTalbot Sunbeam Lotus Grp203:48.98
Sardian NightČeská republika VALENTA Frantisek Jr.Ford Capri RS 2600 Grp203:46.06
Shakedown Rally del Salento 2014Russian Federation KOCHETKOV AntonTalbot Sunbeam Lotus Grp202:23.31
Shepherds ShieldRussian Federation KOCHETKOV AntonTalbot Sunbeam Lotus Grp202:52.74 R
Shepherds Shield IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp202:59.80
Sherwood Forest IVelká Británie MORGAN OwenSkoda 130 RS Grp209:12.10
Sherwood Forest I SummerFinsko KERONEN OnniLada 1600R Grp208:58.41
Sherwood Forest IIFinsko KERONEN OnniLada 1600R Grp209:20.55
Sherwood Forest II SummerRussian Federation PANYUSHKIN EvgenyiLada 1600R Grp209:39.78
Shomaru PassPortugalsko ESTEVEZ OscarSkoda 130 RS Grp204:52.37
Shomaru Pass IIPortugalsko ESTEVEZ OscarLada 1600R Grp204:57.82
Shurdin IŠpanělsko CIN RamonSkoda 130 RS Grp214:40.89
Shurdin IIČeská republika VECERA LukasSkoda 130 RS Grp215:39.87
Sieversdorf V1.1Portugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp205:14.89
SikakamaFinsko Rampanen HenriSkoda 130 RS Grp206:06.46
Sikakama IIUkrajina DRIVE AlexanderLada 1600R Grp206:06.41
SipirkakimPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp205:19.60
Sipirkakim IIVelká Británie MORGAN OwenSkoda 130 RS Grp205:46.95
Slovakia Ring 2014Portugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp207:13.52
Slovakia Ring 2014 IIPolsko ZAWISZA MaciejTalbot Sunbeam Lotus Grp207:20.83
SnekovicePortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp204:26.39
Snekovice IIRussian Federation KOCHETKOV AntonLada 1600R Grp204:20.76 R
Snow BisannePortugalsko ESTEVEZ OscarLada 1600R Grp205:18.49
Snow Bisanne IISlovensko MYDLIAR JozefSkoda 130 RS Grp205:38.40
Snow Cote D'ArbrozPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:27.43
Snow Cote D'Arbroz IIPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp203:14.46
Snow Joux PlanePolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp206:58.12
Snow Joux Plane IIGermany STEIN TorstenRenault 17 Gordini Grp207:15.87
Snow Joux VerteGermany PrillRenault 17 Gordini Grp207:01.80
Snow Joux Verte IIPolsko MAJKA RafalRenault 17 Gordini Grp206:37.78
SoricaPolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp209:05.95
SosnovaPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp205:33.45
SourkovPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp203:49.88
Sourkov 2Velká Británie MORGAN OwenSkoda 130 RS Grp204:03.16
SS Daniel BonaraPolsko ZAWISZA MaciejRenault 17 Gordini Grp203:54.68
SSS Mikolajki IČeská republika VECERA LukasSkoda 130 RS Grp202:04.54
SSS Mikolajki IIČeská republika TRNKA VictorSkoda 130 RS Grp202:08.53
SSS York IPolsko Sznajderski MateuszSkoda 130 RS Grp203:33.76
SSS York IIPortugalsko ESTEVEZ OscarSkoda 130 RS Grp203:37.55
Stryckovy - Zadni PoriciPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp203:21.76
Stryckovy okruhPortugalsko ESTEVEZ OscarRenault 17 Gordini Grp205:04.62
SturecPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp205:19.77
Sturec IIPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp205:32.47
Sturec snowPortugalsko ESTEVEZ OscarLada 1600R Grp206:14.14
Sturec snow IIFinsko LAAHANEN JanneSkoda 130 RS Grp206:26.06
Sumburk 2007Portugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp207:39.24
SvincePolsko WACH TomekTalbot Sunbeam Lotus Grp202:48.56
Svince IIPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp202:55.75
Sweet LambFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:27.71
Sweet Lamb IIFinsko KUUSINEN TeemuTalbot Sunbeam Lotus Grp203:31.57
SWISS IPortugalsko ESTEVEZ OscarLada 1600R Grp204:16.44
SWISS IIPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp205:15.17
Swiss IIIPortugalsko ESTEVEZ OscarLada 1600R Grp207:20.60
Swiss IVČeská republika STOLFA OndrejVW 1302 S Grp208:41.72
TannerRomania DIACONESCU RemusRenault 17 Gordini Grp203:29.44
Tanner IIPortugalsko ESTEVEZ OscarLada 1600R Grp203:26.24
TaviaRomania DIACONESCU RemusRenault 17 Gordini Grp202:31.39
Torre VecchiaPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp205:52.30
Torsby ShakedownČeská republika TRNKA VictorSkoda 130 RS Grp202:48.72
Travanca do MontePortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp201:53.69
Uchan-SuRussian Federation IVANOV SergeyFord Capri RS 2600 Grp208:15.34
Uchan-Su WinterGermany KAZMIERZAK AlexRenault 17 Gordini Grp209:54.86
UhornaPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp205:58.51
Uhorna IIRussian Federation IVANOV SergeyTalbot Sunbeam Lotus Grp206:10.51
Uhorna snowVelká Británie MORGAN OwenSkoda 130 RS Grp207:16.57
Uhorna snow IIFinsko LOTJONEN RoniSkoda 130 RS Grp207:04.48
UndvaFinsko PUHAKKA OssianSkoda 130 RS Grp205:54.51
Undva ReversedČeská republika Lexa JanTalbot Sunbeam Lotus Grp206:01.61
UzkotinPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp205:03.52
Uzkotin IIČeská republika TOMECEK JosefSkoda 130 RS Grp205:42.54
VargassenceVelká Británie MORGAN OwenSkoda 130 RS Grp210:16.89
Verkiai 2010Russian Federation IVANOV SergeyFord Capri RS 2600 Grp203:39.19
Verkiai 2010 ReverseŠpanělsko DIAZ AlbertoVW 1302 S Grp204:18.65
Verkiai 2010 SSSRomania DIACONESCU RemusLada 1600R Grp201:07.62
VersmeČeská republika TRNKA VictorSkoda 130 RS Grp202:42.78
VicarPortugalsko ESTEVEZ OscarTalbot Sunbeam Lotus Grp203:07.38
Vieux Moulin-PerranceyPortugalsko ESTEVEZ OscarLada 1600R Grp213:05.58
Vinec-SkalskoPortugalsko ESTEVEZ OscarSkoda 130 RS Grp210:41.36
Vinec-Skalsko NIGHTČeská republika SMOTEK ZdenekSkoda 130 RS Grp211:14.15
ZadvericeFinsko LOTJONEN RoniSkoda 130 RS Grp208:19.87
Zadverice IIŠpanělsko SOBERON AlexSkoda 130 RS Grp208:47.69
Zaraso Salos Trekas - 2 lapsLuxembourg SCHMIT CharelTalbot Sunbeam Lotus Grp201:13.31
Zaraso Salos Trekas - 5 lapsPolsko Sznajderski MateuszRenault 17 Gordini Grp202:58.11

Události na serveru
29.04.2021:
Aktualizované tratě:
  • Olsava 2010
  • Olsava long
14.04.2021:
Nová trať:
  • Zátoň
08.04.2021:
Nová trať:
  • Biskupice SSS
Aktualizované tratě:
  • Biskupice 2004 (v1.2)
  • Biskupice 2004 II (v1.1)
02.04.2021:
Nové auto:
  • Peugeot 208 Rally4
Aktualizovaná auta (jen fyzika):
  • Ford Fiesta Mk VIII R2
  • Ford Fiesta Rally4
24.03.2021:
Nová trať:
  • Vargaseence MR


Statistiky
Rekordy / Ranky




Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
 
Hlasů: 8351 37.71%
6 měsíců
 
Hlasů: 1678 7.58%
1 rok
 
Hlasů: 2182 9.85%
2 roky
 
Hlasů: 2071 9.35%
3 roky
 
Hlasů: 2299 10.38%
Hned od vydání
 
Hlasů: 5564 25.13%



V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.