Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
411
2.
PAULAT Stepan
404
3.
STEINER Pavel
377
4.
BUJACEK Martin
364
5.
BURIÁNEK Tomáš
313
6.
POLOK Mateusz
254
Pohár XRS
1.
ZBORIL Roman 1
54
2.
BUJACEK Jakub
53
3.
VECERA Lukas
42
4.
SERY Jakub
39
5.
VALENTA Lukas
31
6.
HRBACEK David
30
Nové soubory
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
24.03.2024:
RZ Halenkovice 2018
10.03.2024:
Pacenote Plugin
27.01.2024:
RZ Harju 2019
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
LAHOLA Lubos - Ranky
Základní fyzika
NGP
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
---
Česká republika
Polsko
Španělsko
Russian Federation
Estonia
Portugalsko
Francie
Slovensko
Finsko
Lithuania
Latvia
Hungary
Germany
Slovinsko
Ukrajina
Argentina
Italy
Švédkso
Japan
Velká Británie
Bulgaria
USA
Croatia
Brazil
China
Belgium
Austria
Srbsko
Norsko
Chile
Greece
Netherlands
Kanada
Australia
Belarus
Ireland
Korea, Republic Of
Romania
Switzerland
Kazakstan
Uruguay
Turkey
Andorra
Mexico
Colombia
Nový Zéland
Denmark
Reunion
Ecuador
Indonesia
Peru
Madagascar
South Africa
Venezuela
Paraguay
Bolivia
Afghanistan
Jamaica
Barbados
Georgia
Luxembourg
Bosnia And Herzegovina
San Marino
Hong Kong
Malaysia
Israel
Moldova, Republic Of
Thailand
Singapore
Macedonia
Zimbabwe
Cyprus
India
Philippines
Armenia
Dominican Republic
Costa Rica
Antigua And Barbuda
Martinique
Lebanon
Uzbekistan
Montserrat
Egypt
Senegal
Cuba
Taiwan
Guatemala
Palestine
Antarctica
Congo
Greenland
Cocos Keeling Islands
Guadeloupe
Uganda
Černá hora
Pakistan
Burkina Faso
Iceland
Saudi Arabia
Vietnam
Saint Kitts And Nevis
Liechtenstein
St Vincent/Grenadines
Puerto Rico
Pitcairn
Morocco
Malta
American Samoa
Monaco
United Arab Emirates
Kenya
Panama
Korea, D.P.R.
Bangladesh
Albania
Iran, Islamic Republic Of
Kiribati
British Indian Ocean Territory
US Minor Outlying Islands
Macau
French Guiana
Qatar
Turkmenistan
Saint Pierre And Miquelon
El Salvador
Cameroon
Gambia
Sudan
Kyrgyzstan
Honduras
Anguilla
Nicaragua
Sri Lanka
Mongolia
Angola
Fiji
Azerbaijan
Tonga
Ghana
Somalia
Wallis And Futuna
Virgin Islands, U.S.
Nigeria
Zambia
Tunisia
Vatican City
Bhutan
Total rank time:
--:--:--
(1/0)
RZ
Auto
PB - Rank
WR - Rank
Kaihuavaara
Mini JWC WRC
04:04.93
03:44.46
225.
Mustaselka
Mini JWC WRC
05:13.45
02:04.21
183.
Sikakama
Mini JWC WRC
05:48.63
05:07.81
307.
Autiovaara
Mini JWC WRC
03:41.16
03:14.47
223.
Kaihuavaara II
Mini JWC WRC
04:06.14
03:45.96
178.
Mustaselka II
Mini JWC WRC
05:11.35
04:43.06
157.
Harwood Forest
Mini JWC WRC
03:35.90
03:06.16
347.
Falstone
Mini JWC WRC
03:55.04
03:33.01
295.
Chirdonhead
Mini JWC WRC
03:27.40
03:02.33
529.
Shepherds Shield
Mini JWC WRC
02:39.61
02:21.64
325.
Harwood Forest II
Mini JWC WRC
03:51.69
03:09.30
617.
Chirdonhead II
Mini JWC WRC
03:34.79
03:02.51
597.
New Bobs
Mini JWC WRC
05:41.02
04:54.75
444.
Greenhills
Mini JWC WRC
03:42.11
03:10.25
548.
Mineshaft
Mini JWC WRC
04:58.86
04:22.09
292.
East-West
Mini JWC WRC
06:38.54
05:55.83
313.
New Bobs II
Mini JWC WRC
05:52.55
04:55.24
491.
East-West II
11:09.13
06:06.47
925.
Cote D'Arbroz
Mini JWC WRC
02:50.60
02:15.75
1072.
Joux Verte
Mini JWC WRC
05:35.42
05:05.95
620.
Bisanne
Mini JWC WRC
04:25.60
03:58.83
502.
Joux Plane
Mini JWC WRC
05:59.97
05:13.49
629.
Joux Verte II
Mini JWC WRC
05:34.70
04:58.25
632.
Cote D'Arbroz II
Mini JWC WRC
02:51.80
02:22.92
1033.
Noiker
Mini JWC WRC
08:09.03
07:10.06
333.
Sipirkakim
Mini JWC WRC
05:17.54
04:38.41
392.
Pirka Menoko
Mini JWC WRC
05:12.14
04:46.35
193.
Tanner
Mini JWC WRC
03:11.75
02:43.64
300.
Noiker II
Mini JWC WRC
08:36.41
07:15.32
426.
Tanner II
Ford Fiesta RS WRC
03:21.36
02:47.07
392.
Fraizer Wells
Mini JWC WRC
02:11.99
01:53.07
972.
Prospect Ridge
Mini JWC WRC
04:39.08
04:05.22
446.
Diamond Creek
Mini JWC WRC
03:13.18
02:47.53
578.
Hualapai Nation
Mini JWC WRC
04:12.70
03:41.50
444.
Prospect Ridge II
09:02.97
04:10.67
382.
Diamond Creek II
Mini JWC WRC
03:12.92
02:43.11
476.
Prospect Ridge II A
Mini JWC WRC
05:35.57
04:02.96
705.
Rally School Stage
Mini JWC WRC
01:23.22
01:15.71
456.
Rally School Stage II
Mini JWC WRC
01:27.29
01:18.25
364.
Stryckovy okruh
Mini JWC WRC
04:36.68
04:07.27
242.
Události na serveru
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
27.01.2024:
Nová trať:
Harju 2019
10.01.2024:
Aktualizované tratě:
Montekland (12 tratí)
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11127
33.98%
6 měsíců
Hlasů: 3230
9.86%
1 rok
Hlasů: 3722
11.37%
2 roky
Hlasů: 3578
10.93%
3 roky
Hlasů: 3847
11.75%
Hned od vydání
Hlasů: 7245
22.12%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.