| Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma |
| Autor |
Zpráva |
NOVY Karel

Založen: 18. 06. 2005 Příspěvky: 1306 Bydliště: Rumburk
|
Předmět: |
|
|
| KORAL Vaclav napsal: |
No jo, to jsou ti arkadisti co houno vedi co je volant  |
Vašku arkády jsem hrával, ale už si ani nepamatuju kdy. To, že mám na strejdu stejnej setup jako na asfalt není tak úplně pravda. A jak jsi to řešil v jiných rally se setupem, Strýčkovi se nikde nejezdí jako samostatná RZ a nejsem zdaleka první, kdo tuhle kombinaci zvolil.
4 Harazim
O Cote nic nevím, bohužel jsem tam nedojel (i když jsem moc chtěl ) Já tam žádnou kulišárnu nechystal |
|
_________________
 |
Zaslal: ne září 30, 2007 17:32 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
SENK Michal

Založen: 21. 11. 2005 Příspěvky: 1525 Bydliště: Ostopovice
|
Předmět: |
|
|
Jel jsem s takovou mlhou Strejdu jednou (myslím že první závod Krkonošáku). Je fakt že dvakrát reálně to nevypadá. Musím ovšem dát za pravdu Bruďasovi. Máme všichni stejné podmínky a když není na trať vidět, musíme jet pomaleji a opatrněji. Co se týče povrchu na Cote, nemohu sloužit. O žádné zákeřnosti nevím, ještě jsem tam nejel. Co se týče sražení fotografa nebo pořadatele na trati. Fotku jsem viděl. Přiznám se že mám tyhle človíčky na trati vypnutý a problém s tím nemám. Protože občas fakt stojí blbě, tak si myslím že je rozumější je vypnout. Zdá se mi to jako jediné řešení.
Odkaz k vypnutí fotografů a pořadatelů při zachování plného rozlišení a detailů: http://www.bhmotorsports.com/download/10968 |
Naposledy upravil SENK Michal dne ne září 30, 2007 18:31, celkově upraveno 1 krát
|
_________________
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB |
Zaslal: ne září 30, 2007 17:34 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
MARGECANSKY Martin

Založen: 19. 04. 2007 Příspěvky: 1066 Bydliště: Moldava nad Bodvou
|
Předmět: |
|
|
| HARAZIM Jan napsal: |
Ještě jednou pro organizátory.. Poslední RZ-Cote je "normální"? Jde mi o ten povrch..v itineráři je napsáno (suchý, nový)...To se mi rozhodně nezdálo, vim, co jsem viděl a cítil... já jen jestli to neni ze stejnýho "soudku" jako ten Strejc, páč rozhodně mi ten povrch nepřišel normální...
Pokud to zatim držíte v tajnosti, tak oká, počkam na odpovědi později..  |
nic tam nieje,.trat je o.k.  |
|
_________________ CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000 |
Zaslal: ne září 30, 2007 17:34 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
BRUDER Martin

Založen: 12. 10. 2005 Příspěvky: 1060 Bydliště: Chotyně
|
Předmět: |
|
|
| Chtěl sem se zeptat pořadatelu: KCM Rally jel Dan s novím pluginem vše ok. Chtěl bych jet take s ním ale kdyby mě to spadlo nevíte jestli i novy plugin vytvoří DMP? |
|
_________________ EURORALLY TEAM
www.montek-motorsport.cz |
Zaslal: ne září 30, 2007 18:06 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
MARGECANSKY Martin

Založen: 19. 04. 2007 Příspěvky: 1066 Bydliště: Moldava nad Bodvou
|
Předmět: |
|
|
na stryckovom kazdy nadava  |
|
_________________ CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000 |
Zaslal: ne září 30, 2007 18:07 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
HARAZIM Jan

Založen: 21. 03. 2006 Příspěvky: 400 Bydliště: České Budějovice
|
Předmět: |
|
|
No tak jsem měl asi na tom Cote vidiny nebo co Ale brutálně jsem zpomalil...Ale je to zajímavý, jak si člověk dokáže něco vsugerovat do hlavy a pak už se ho to prostě nepustí...wow chtělo by to nějakýho psychologa..  |
|
_________________
 |
Zaslal: ne září 30, 2007 18:15 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
KUNDLAK Jan

Založen: 13. 02. 2007 Příspěvky: 676 Bydliště: Rovinka
|
Předmět: |
|
|
to BRUDER a HAZE......kdyby se mi povedla nepovim fakt ani slovo ale reknu to slovama vaška dejmeka...ta mlha neni ani trochu realna...fakt je ten ze jediny co mne na tom strejdu nastvalo je to ze sem trefil poradatele okolo ktereho sem projel tak pul metru lebo sem nevidel na cestu a rozpis te pokud vim neupozorni na kretena ktori stoji 6 metrov pred páskou...kto chce videt poslem mu fotku.....jo a resení vipnout lidi kolem trati sem o nem slisel...on kamarada z Fido ale taky on je nevipina proto ze mi rikal ze odnekud vi ze je to zakazane a kdyby to nekdo nejak zistil byl by stoho pruser.. jen proto tam mam zeleny kreteny .....tolko odemne...a jeste HAZE ty si asi nikoho nevidel brecet...  |
|
|
Zaslal: ne září 30, 2007 20:36 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
STEPANEK Jakub

Založen: 19. 04. 2006 Příspěvky: 142 Bydliště: Klášterec nad Ohří
|
Předmět: |
|
|
| Opět mi to spadlo, já už se z toho poseru. Email i žádost jsem poslal a nahrál na web replay z předchozí RZ. |
|
|
Zaslal: ne září 30, 2007 20:52 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
HOLUB Milan

Založen: 28. 01. 2007 Příspěvky: 371 Bydliště: Ostrava
|
Předmět: |
|
|
To já jsem to rozjebal na RZ 7 EW ,normalně jsem to opravil ,zanadával a šel jsem na strýčka,při načítání mi to padlo a nakonec ještě zjistím že jsem DNF a že jsem havaroval na RZ 7,přitom jsem nenastoupil na RZ 8.Tak už fakt nevím kde je problém ale nasrany jsem byl neskutečně a ještě se ve mě ten hněv drží  |
|
|
Zaslal: ne září 30, 2007 20:55 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
KUNCL Karel

Založen: 13. 05. 2006 Příspěvky: 552 Bydliště: České Budějovice
|
Předmět: |
|
|
Mě to taky slítlo chvilku po startu Falstone. Naštěstí i nový plugin tvoří dmp.
Dík za restart Michale  |
Naposledy upravil KUNCL Karel dne ne září 30, 2007 22:31, celkově upraveno 1 krát
|
_________________
http://www.rbrgt.cz/ |
Zaslal: ne září 30, 2007 21:13 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
HARAZIM Jan

Založen: 21. 03. 2006 Příspěvky: 400 Bydliště: České Budějovice
|
Předmět: |
|
|
Nezapomeňte vytvořit galerii na screeny  |
|
_________________
 |
Zaslal: ne září 30, 2007 21:15 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
SENK Michal

Založen: 21. 11. 2005 Příspěvky: 1525 Bydliště: Ostopovice
|
Předmět: |
|
|
| To KUNDLAK: v pravidlech o vypnutí pořadatelů není zmínka. Vzhledem k tomu že (asi) neexistuje způsob jak to kontrolovat, nemá cenu tohle zakazovat. |
|
_________________
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB |
Zaslal: ne září 30, 2007 21:35 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
Hrouda

Založen: 24. 03. 2005 Příspěvky: 899 Bydliště: Brno
|
Předmět: |
|
|
| Ja si myslim, ze to ani zakazat (naridit) nejde, protoze nekteri tu jeste maji pocitace, ktere nezvladaji vysoke detaily a na nizke tam ti zelenaci nejsou. |
|
|
Zaslal: ne září 30, 2007 22:00 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
KUNDLAK Jan

Založen: 13. 02. 2007 Příspěvky: 676 Bydliště: Rovinka
|
Předmět: |
|
|
| jo tak dik za odpovedi ja je hned dam do prdele... clovek se prece jen uci asi jen na vlastnich chybach... |
|
|
Zaslal: ne září 30, 2007 22:06 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
NOVY Karel

Založen: 18. 06. 2005 Příspěvky: 1306 Bydliště: Rumburk
|
Předmět: |
|
|
jj je spousta lidí, kteří je vypínají, ale pokud si uvědomuju, tak na Strýčkovech to nepomůže. Nevidíš je, ale stejně dostáváš penále za jejich sražení .
to Kundlák
asi by ses divil kolik lidí Jirka Haze viděl, díky své práci, brečet. Vím co říkám... |
|
_________________
 |
Zaslal: ne září 30, 2007 22:08 |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
|