Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

5. KCM Rally 30.9.-6.10.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 19, 20, 21  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: bahno Odpovědět s citátem

Jebu to kurva ,zase mě to padlo ,na RZ 17 na té dlouhé rovince . Zvuková smyčka a šup dolu . Kurňa to mě sere . DMP tedy mám tak zkusím štěstí a uvidíme ,zrovna když by byla šance bodovat .
Omlouvám se za sprosté výrazy ,ale todle dokáže nasrat .

takže díky za reset a zdá se , že chyba je v odcházejícím zdroji ,tak dneska koupím nový a snad problém odpadne.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt říjen 04, 2007 20:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: .... Odpovědět s citátem

To je právě hrozně nepříjemné a naprd, že si nemůžeš dát stejný setup s jakým jsi jel a dostaneš default Sad Je tahle věc vůbec řešitelná? Prostě aby si člověk mohl vybrat nastavení, ale musel by zvolit identické s jakým odstartoval.
Příspěvek Zaslal: pá říjen 05, 2007 10:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak po vypnuli elektriky u nas, se me vyplo PC a nemohl jsem dojet Rally.Samozrejme ze to nevytvorilo jak dmp tak replay a tim padem me nebyl povolen reset.Tak at se dari i ostatnim. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá říjen 05, 2007 22:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Romane tohle nema cenu řešit přez forum. Bez dmp nebo doloženeho rpl povolit reset prostě i při nejlepší vůli nelze. Nebude to možne ani v Euru. To se neda nic dělat a věř mě že ja měl též protrápenou rally spadlo mě to 2x poprve net ale dokončil sem rz a odeslal rpl a po te po rz 17 kdy mě to spadlo mezi rz ale měl sem dmp. Ale bylo to 2x na defaul Sad( A to sem minule křičel aby kluci nepovolovali resety oooo to bych ted brečel Crying or Very sad ještě že mají organizatoři rozum Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá říjen 05, 2007 22:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je krom Wallyho někdo schopen vyčíst z DMP proč to padlo ??
O resetech se nebudu zmiňovat , je to občas nespravedlivé Crying or Very sad Crying or Very sad
(mám namysli ty ,kteří jsou postiženi nestabilitou hry , PC a přírody)

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá říjen 05, 2007 23:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hanzi tak vytvoř vlakno resety a pady hry. Tam to mužeme řešit Wink ok? Krom toho myslím že muže Michal Wallymu zaslat namatkou nějaky DMP soubor na kontrolu. A jak by sis představoval spravedlivější resety ??? Bez dmp ? Bez doloženeho rpl? Jak ? Kdybych neměl dmp ani bych se nesnažil žadat o reset.

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá říjen 05, 2007 23:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím že ohledně resetů bych znovu debatu nerozjížděl. Team Rally prostě bude řešena tak jak jsem začal. Pokud nemá žadatel dmp a vypadne na trati RZ reset nepovolím. Pouze dojde-li k pádu hry po projetí zkouškou, nebo při načítání RZ.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá říjen 05, 2007 23:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a ja som dostal neopravnenu penalt. na mineschaft,.poslal som replay a doteraz absolutne nic,. Crying or Very sad


Naposledy upravil MARGECANSKY Martin dne so říjen 06, 2007 0:12, celkově upraveno 2 krát

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: pá říjen 05, 2007 23:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
Romane tohle nema cenu řešit přez forum. Bez dmp nebo doloženeho rpl povolit reset prostě i při nejlepší vůli nelze. Nebude to možne ani v Euru. To se neda nic dělat a věř mě že ja měl též protrápenou rally spadlo mě to 2x poprve net ale dokončil sem rz a odeslal rpl a po te po rz 17 kdy mě to spadlo mezi rz ale měl sem dmp. Ale bylo to 2x na defaul Sad( A to sem minule křičel aby kluci nepovolovali resety oooo to bych ted brečel Crying or Very sad ještě že mají organizatoři rozum Wink
A kdo to resi.Ja jsem chtel jenom zde napsat proc nepokracuju dal z jakyho duvodu a ne se tu dohadovat a stezovat si ze me to nepovolily.Jeste aby me to povolily to by Michal SENK byl padlej na hlavu.On me v klidu na mail napsal ze to povolit nemuze a ja ze jasne ze jsem to ani necekal.To to se mi Brudasu vubec nelibilo ty!ty!ty! Twisted Evil

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá říjen 05, 2007 23:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SENK Michal napsal:
Myslím že ohledně resetů bych znovu debatu nerozjížděl. Team Rally prostě bude řešena tak jak jsem začal. Pokud nemá žadatel dmp a vypadne na trati RZ reset nepovolím. Pouze dojde-li k pádu hry po projetí zkouškou, nebo při načítání RZ.
Souhlas a taky ze jsi me spravne zamitl.Ja nemam zadny námitky, kdybych byl na tvém miste udelam to sami. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá říjen 05, 2007 23:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to mam za sebou a protoze jsem druhou etapu predvedl nehezkou plisen, jdu si dat hermelin a kouknu na kolegy ve spanelsku, jak se jim dari, ci nedari (Kopec). Colin na me celou rally koukal z kapoty, ale za vykon by me asi nepochvalil

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so říjen 06, 2007 0:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

o.k. takze si pockam do polnoci az bude koniec.,ak sa s tym nic neudeje tak sa poriadne naseriem Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: so říjen 06, 2007 0:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VACULIK Jaroslav





Založen: 16. 01. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Martine Odpovědět s citátem

Nasrat se můžeš jak chceš ale penalty se řeší většinou až po dojetí závodu.Výsledky se uzavřou až po odeslání replayů od první pětice ve skupinách.Stejně už to znovu nepojedeš , jenom traťový komisař po shlédnutí tvého replaye vynese ortel.

_________________
# 26 CULDA
www.hsfrt.ic.cz
Příspěvek Zaslal: so říjen 06, 2007 1:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak. Na odečtení penalizace je času dost. Snažíme se to samozřejmě řešit průběžně, ale záleží na tom, kdy se Lucifer dostane k tomu aby stáhl replay, upravil slot vozu, shlédnul jízdu a jak bylo správně napsáno vynesl ortel. Takže klídek ve fóru. Třeba mohl mít malinko přihmouřené oko a takhle by se mu mohlo naplno otevřít. Twisted Evil Laughing

(pokud penalizaci odečteme, samozřejmě se změní výsledky a bodování i po skončení závodu)

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so říjen 06, 2007 7:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Roman : Ooo tak to sorry pochopil sem to jako stížnost a otevíraní opět diskuze resety. Beru to z5 a ocenuji s jakym klidem si k tomu přistoupil. ( Pokud nemaš doma rozmlaceny nabytek Smile ) Odstoupení z 1 fleku to musí bolet.

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: so říjen 06, 2007 11:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 19, 20, 21  Další
Strana 14 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme