Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

5. KCM Rally 30.9.-6.10.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

čim těžší, tim lepší, rovněž se přiklánim k různým druhům povrchů za různých podmínek. Za "tradičních" podmínek jede každej nehoráznou palbu a jak má čas o 3s horší než osobák, tak hned nadává, jak je pomalej. Takhle člověk neví co ho čeká, jak to bude nebo nebude klouzat, jestli zrovna tenhle setup bude dobrej i na další rz.... a o tom je podle mě rally.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: so říjen 06, 2007 18:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná takový návrh, nešlo by u tak těžkých rally (jako například KCM - stryčkovy +4RZ asfalt za těžkých podmínek) prodloužit aspon o něco délku servisu, někdy mě příde to opotřebování převodovky, podvozku a co já vím ještě hodně velké a nestihnu spravit ani polovinu věcí, a to třeba ani nenabourám Confused Question Ale délka servisu je asi stanovena v pravidlech co....

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: so říjen 06, 2007 18:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Míro za zastání . Jen mohu slíbit ,že rallye našeho teamu nebude stavěna pro team . Carlsbad jezdil v hodně drastických povětrnostních podmínkách a povrchy se měnily i třikrát za sekci a nikdo nikdy nenadával na volbu tratí a povrchu - naopak se ukázalo kdo se dokáže krotit a jet rozumem a citem a o tom rallye přeci je.
Jediné na co se těším ,že do příští rallye snad odstartuji už s Fordem v A8 Laughing


Naposledy upravil BITTNER Jan dne so říjen 06, 2007 19:24, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so říjen 06, 2007 18:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KCM rally se me líbila v tom , že když se podívate kdo jake jel pneu tak v obou etapach byly pasaže ruznych strategíí a to bylo vinikající sice sem na tom prodělal ( zvolil sem zřejmě špatně ) ale to neva bylo to fajn.

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: so říjen 06, 2007 18:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední dva lupeny jsou totálně o ničem.
Dva poznatky. Je vidět fakt, že se organizátoři snaží trumfnout soutěž předchozí v obtížnosti, nevim kam až to dostoupá, ale to už pak nebude zábava, ale strategie a dostaneme se z rally někam do F1.
A za druhé, keci typu "podmínky jsou pro všechny stejné" jsou totálně mimo mísu a kdo to sem napíše tak asi moc nepřemejšlí.

Jinak pokud si vedení KCM Rally neudělá pořádek mezi pořadateli na trati, tak nevim jestli nějaké příště bude. Wink

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so říjen 06, 2007 19:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vašku, jen na okraj. Není pravdou, že jsem se snažil trumfnout předchozí rally v obtížnosti. Trať jsem nosil v hlavě už od poslední rally KCM. Těmi podmínkami to byly myšleny podm. na trati. Podmínky doma a technické podmínky asi nikdy sjednotit nepůjdou. To by se muselo jezdit v cirkusovém stanu Laughing
PS: s pořadatelskou službou okolo Příbrami se prali nejen organizátoři KCM rally, ale již několika předchozích podniků. Obávám se, že ani do budoucna se situace v tomto teritoriu nezlepší Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so říjen 06, 2007 20:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martin : mas rech s tema gumama. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: so říjen 06, 2007 20:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lucifere , dovolil bych si oponovat , je to team rallye a proč by jsi nemohl udělat těžkou rallye ? Proč tito tak vadí , že to bylo náročné a rozhodovala by strategie . Naopak , čím těžší a čím méně servisu tím lépe ,ať se ukáže kdo umí a nepotřebuje haldy servisu . A co se týká strýčka - všichni věděli v jaké kombinaci to bude a tak mohli v klidu připravit setupy aby projeli všechno , proč někdo jel bez keců a někdo tady pláče jak želva .
Hlavně se neuraž , že mám jiný názor .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so říjen 06, 2007 21:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky si dovolím oponovat Smile , "čím míň servisu, tím líp" , to si teda moc nemyslím. Ve skutečné rally se dřív opravovali auta i na přejezdech. A například na letošním ADACU byl kromě hlavního servisu i mini servis kde si posádky mohly změnit gumy (když přišla zmněna počasí) a možná i něco málo opravit to nevim přesně. Jenom aby to zase nebylo takové to pojedu pomalu, ti co sou rychlejší poškodí auto a stejně to nestihnou opravit tak je pak doženu Confused . Rally je podle mně o soutěživosti, o snaze jet co nejlépe, jasně taktika taky musí být taky ale hlavně to srdce Cool Wink

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: so říjen 06, 2007 21:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak těch 5 RZ byl dost extrém, to jo, ale až budou pořádné RZty, co jsou ve výrobě, tak budou tři delší jak těchto pět...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: so říjen 06, 2007 21:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj, skutečná rally není o tom jet erzety 3-5 minut. Jedou se 15, 17, nebo třeba 25 minut jedna rz.
Ale kecáme o ničem, RBR není skutečná rally. Prostě kdo má chuť a líbí se mu to, tak si udělá rally "lehkou", bez problémů s počasím, na jednom povrchu a pokud možno po dvou erzetách servis. No co už. Já si ji pak ale neužiju jako třeba HSF nebo KCM rally.
hawk

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: so říjen 06, 2007 22:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neříkam že KCM byla špatná, měl jsem 2-3 krizovky, většinou v první etapě, vždy bez poškození auta. V podstatě tato rally mne v servisu nestála skoro nic, pouze převodovka a nárazník po skoku na mineshaftu + dveře v závěru druhé etapy, ale jinak v poho. V poho bohužel nebyly dvá pořadatelé, kteří si počítají zlámané kosti.

Honza: U mne délka servisu zas tak často nerozhoduje, snažim se jezdit tak, abych dojel. Na Strýčkovskou mlhu nepotřebuju nastavovat auto, ty snad jo?

Míra K.: To je jasný, ale ono jet ve skutečnym autě je taky něco úplně jinýho než sedět u kompu.

Mam taky radši složitější rally, ale odsuď pocuď, dokud je to zábava ok, pokud jde o nervy tak nemusim jezdit, těch si užiju dost v práci.

Ale dost už.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne říjen 07, 2007 0:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
POSPISIL Jiri





Založen: 22. 05. 2007
Příspěvky: 40

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Diskuze o nicem a Chrastina se nemuze s plnym poctem bodu udrzet smichy... Cim tezsi rally tim lepsi rally a bastafidly! V REALU by nam behal po tratich i dobytek,jako letos napr. Grönholmovi,a to by bylo potom narku na malo servisu a hlavne ubrecenych pozadavku na resety... Je to jen hra a kazdy vi dopredu jaka trat se pojede a za jakych podminek,tak o cem se vlastne celou tu dobu tady diskutuje?!
Příspěvek Zaslal: ne říjen 07, 2007 10:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: ... Odpovědět s citátem

Právěže mi přišlo, že v tak obtížně rally vypadají výsledky aspon trochu normálně. Vždyt na lehkých soutěžích jede prvních 10 lidí v minutě a to je hrozně debilní a považuju to za soutěž daleko více na haluz než tuhle KCM, kde results vypadají opravdu reálně.

At už jakkoliv - co si sakra tady máte co ztěžovat? Šak si každý team udělá svou rally svobodně tak jak se mu líbí ne?

A propos: kdyby byla možnost si vytvořit soutěž za IRIDIUM RBR team byly bychom hrozně rádi Wink
Příspěvek Zaslal: ne říjen 07, 2007 11:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kalendář závdů pro tento ročník je již uzavřen. Nebudeme přidávat další soutěže, takže třeba až v příštím ročníku. Viděl bych to tak, že vymyslíme počet soutěží a soutěže pojedou dle výsledkové listiny teamů z letošního ročníku. Ale na to je ještě hodně času Smile

P.S. jsem zvědav, co budete říkat na další podnik, ten se zatím nelíbí ani mě. A to mám těžké soutěže rád, protože odpadá víc soupeřů Wink

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne říjen 07, 2007 12:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  Další
Strana 16 z 21

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme