Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

9. Fido Rally 6.-12.1.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 25, 26, 27  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nejsem hrozba bodujes do jiný tabulky nez ja to je pravda Wink
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 22:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To musím s JaPanem souhlasit, SR v 8 a pak ve 20 RZ je opravdu nepoměr Idea Právě jsem se koukal na všechny předešlé podniky TR a toto se stalo pouze v minulé Generation.... jinak to bylo většinou po 6-7 RZ a pak v 18. Záleží bohužel asi na každém teamu ... Crying or Very sad

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 22:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
THIEL Libor





Založen: 13. 04. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už nemůžu Sad V 22.00h jsem zasedl k PC, že si odjedu 1. etapu (v půl desáty jsem teprve přišel z práce). Teď je 23:40 a já to vzdávám. Pokaždý mi to hlásí - "špatné textury". Adresář MAPS už jsem mezitím 2x smazal a znovu rozbalil z čerstvý zálohy, odinstaloval a nainstaloval nový tratě z posledních instaláků, Fido.exe i Fido_patch potom znovu instaloval a furt nic Sad(((((.
Moc jsem se na to těšil a takovýhle trápení. Po celodenním programování v práci, ještě skoro 2hodiny RBR operací s nulovým výsledkem. Ach jo Crying or Very sad .
Já si moc vážím toho, že do RBR kdokoliv něco dělá novýho, protože mě to díky tomu taky stále moc baví a věřím (podle obdivných reakcí), že ty textury jsou krásný, ale je nutný, aby se ty textury vyžadovaly ?
Mohl jsem to aspoň odjet na starejch - sice bych si tak neužil, ale alespoň jsem si to v klídku mohl rozbít na nějaký tý 6RZ a jít spát s pocitem, že jsem si to zase podělal sám.
Takhle jsem z toho smutnej, že jsem k tomu ani neměl příležitost. Sad
Libor
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 23:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VACULIK Jaroslav





Založen: 16. 01. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nezůstal ti tam snow mód od minula ?

_________________
# 26 CULDA
www.hsfrt.ic.cz
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 23:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
....
2. Na té první Sosnové jsem vjel po sjezdu z mostu do pneumatik. A to jsem už skoro stál a motor okamžitě v prdeli. Tomu říkám opravdu reálné poškození Evil or Very Mad Evil or Very Mad .

....


Pokud to náhodou nevíš, tak ty sloupy z pneu jsou v reálu vyplněný betonem. Pokud tam dám pneu jenom takové, tak to bude jedno velké letiště...Podvodníků je tady tolik, že je škoda mluvit...
Tím, netvrdím, že na Sosnové nejsou problémy a je to super prácička. Bohužel můj názor je, že se mi nepovedla podle mých představ...Ale předělávat to nebudu, to bych musel být blázen, po všech reakcích na jiných místech tady. Jinak textury Francie rozhodně nechválím - tma a tma...na Jeux Plane kor. (pro rejpaly: monitor LCD Samsung 226BW a grafika 8800GTX). Také to chtělo udělat přechody mezi asfaltem a travou a různými travami...Absolutně barevně neseděla 2D tráva... Ještě že už nejsem jezdec a vypadnutí díky tmě na jeux plane mě nemrzí...V shaku jsem zkoušel textury Aus a ty se mi líbějí víc - nicméně si troufnu na tomto místě vychválit do nebe dnes již legendu Mika Olsona a jeho textury.
Příspěvek Zaslal: út leden 08, 2008 23:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak smolnejsi soutez jsem snad nezazil... asi nejsem vyjimka, kdyz jsem nejakej nemocnej, teploty, poceni, pocity ze bych zeblil cely svet a mozna trosku vice nejsou nikomu prijemne. presto, rekl jsem si, ze do souteze nastoupim. Uz pri rozjizdeni se v shaku jsem vedel, ze to nebude ono, ale nakonec to i slo. Proto jsem se rozhodl, cca ve 23:00 nastoupit do turnaje. bohuzel, muj internet byl proti, tak jsem se ho snazil rozdychat. Povedlo se a ve 23:10 me plugin poslal do pice s tim, ze nemam textury. Tak jsem sel stahnout textury... Bohuzel, textury byly na straslive pomalem serveru, proto jsem je mel stahle az ve 23:35. Cca 5 min jsem je instaloval, pak je zkusil. Plugin nesouhlasil. Rekl jsem si, aha, radsi odinstaluju predchozi rally. Ucinil jsem tak a opet se pokusil nastoupit do rally. Musim upozornit, ze pri kazdem spusteni RBR jsem v shaku zkousel, jestli jde volant. Bohuzel, ani odinstalovani generation rally mi nepomohlo k nastoupeni do rally. Vlitl jsem do woken a znovu nainstaloval textury pro fidel castro rally. Nebudu Vas napinat, ani to nepomohlo. Nasledoval dalsi navrat do oken a konzultace s tymovym Bossem Davidem Zakem. Ten me upozornil na nutnost jisteho patche pro fidela (ja mnohokrat dekuji poradatalum za upozorneni na strankach TR). To uz bylo 23:45. Vse jsem nainstaloval a sup do RBR. Neverili byste, ze uz me ani neprekvapilo, ze moje pripoji hapalo hned po spusteni hry. Opet jsem ho rozdychal 23:53, nicmene RBR se nejak zblaznilo, takze jsem ho musel restartovat. Ve 23:55 jsem konecne nastoupit do TR. Uplne jsem zapomnel, ze mi kdy bylo blbe, kdyz me pripojeni zkolabovalo pri nacitani RZ1. Rozdychal jsem to, ufff, rikal jsem si a uz jsem parkoval ladu na strase o gumy na najezdu na mustek. Minuta v pici. Dalsi dve vlozky probehly docela dobre, ale na spicku jsem ani trosku nemel. (vylezla z toho dve krasna, 13. mista - proc zas tohle cislo??!! ) Muj definitivni konec prisel na plane 2, resp po dojeti zkousky s dvojnasobnym call 4 help. Nemejte vsak strach, nejsem posera, ale pocitac se na vysledkove strance restartoval.... kdyz se dari, tak se dari... Na zaver perlicka, behem toho, co jsem smolil stopy hruzy ala RBR, me dvakrat zapipal pager od auta, ze se neco deje... dnes nevylezam, zustavam v posteli a modlim se o preziti.

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 0:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Protože na to nikdo nereagoval, tak zde musím (i po přečtení Jindrova příspěvku) napsat zase něco o termínech 1. a 2. etapy.

Na 1. etapu je NE, PO, ÚT. Na druhou ST, ČT, PÁ, SO. Tedy o den víc. Přitom první etapa je důležitější a naplno ji jede více jezdců. Zvažte tedy prodloužení první etapy i na středu (platí i pro jiné poháry).

No a dále - ohledně textur jsem to již psal. Sám problém se tmou celkem nemám, páč na mé stařičké ADI G66 jsem měl tmu v dešti na asfaltu i bez textur, tak jsem si zvykl Very Happy a teď s Samsungem 223BW nemám problém. Nicméně - nevím jaký asfalt mají ve Francii, ale takto černý je snad pouze čerstvě položený asfalt. (berte to prosím jen jako konstruktivní kritiku). A musím souhlasit s Romanem Bártou (to sou mi ale vjeci), že textury na MČR Německo od Olsona byly na Francii určitě lepší (nic ve zlém pořadatelé - i tak hodnotím textury v TR velice pozitivně, opravdu super Idea )

Ohledně pneumatik na Sosnové - no jak říkám, je to můj problém... neměl jsem tam prostě vletět. Akorát mně potom naštvalo hrozně to SR, že mně to prdlo až na RZ9 a otočenky jsem si ani nezajezdil...
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 7:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych byl pro zrušení Superrally vratme se ke kořenům klasické rally a zbavíme se některých narážek na délku SR, když některým vadí 5min.
Instalátor textur MČR mám, myslím že i Hroudovi jsem je posílal, takže určitě v nějaké další rally budou Wink
re Libor: Jakou jsi měl velikost 41M 13Mb vím o třech lidech kteří měli problém v texturách rally a pomohlo jim to...stačilo mít od někoho jeho funkční správné rbz, ale už je pozdě

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 7:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dufsi, stačilo by zohlednit SR vzhledem k délce RZ v RBR na 2 až 2,5 min. a bylo by to zcela ok. Anebo to zrušit uplně.

Je jen škoda, že se v turnajích nastolilo jediné pravidlo a to 5 min. a nebo nic a nic jiného se v praxi nezkusilo.
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 8:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ZASTAVTE TU DEBATU O SR!!!

Už se to tady řešilo a určitě na systému do konce TR nic měnit nebudeme!

Poslední upřesnění k asfaltu: ANO, bylo to myšleno tak, že je to fungl NOVÝ asfalt. Bylo by jednodužší, vzít Olsonovi textury a plácnout tam reklamy TR. Ale my to chceme udělat taky jiné. Původní verze byla nový asfalt a bílé čáry. Bohužel textury v RBR jsou dělány strašně chaoticky a pomalu na každou trať jiným systémem. Namalovat na textury Francie na okraji vozovky nepřerušovanou bílou čáru je bohužel nemožné.
Pokud by měl někdo zájem textury do rally připravit, budu jedině rád. Je to časově náročné, Hrouda už umí líp malovat ve photoshopu než točit kolečkem připevněným ke stolu. Takže na to doplácí i team. Takže zájemci o přípravu textur ( třeba Stejskal?) HLASTE SE!

Jindrovi Kalivodovi se omlouvám, že jsem na stránky TR nestihl dát info k opravnému souboru na textury. Přišlo mě důležitější a podstatnější, že je to uvedené ve výpisu turnaje na webu. Je samozřejmě škoda, že vůbec muselo dojít o opravě vydání textur, ale kontrolu textur jsme s Wallym bohužel nastavovali až v sobotu odpoledne. Wally se k tomu dřív nedostal, protože měl spoustu práce s uvedením příbramských novinek.
Dál bych doporučil všem jezdcům nenechávat odjetí etapy na poslední den a ještě tak hodinu před koncem. Přihodit se může cokoliv (pád hry, netu...) Pak se nemůžete divit, že se nestihne reset a etapu nedojedete.
... a už dost, to jsou příspěvky jak od Pančochy Rolling Eyes

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 9:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1. Textury se mi líbily a oceňuji práci Hroudy a Šneka, děkuji kluci.
2. Mrzí mne problémy s instalací u některých jezdců (Libor Thiel, Václav Poustka). Tady spatřuji problém, bylo by fajn, kdyby v příštím podniku nic takového nebylo. Pokud mohu nějak pomoci s testováním instalace apod. jsem k dispozici.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 9:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale jak uz jsem psal, pokud neni dostatek casu (momentalne muj pripad), tak je lepsi se do toho nepoustet, protoze zrovna puvodni textury v RBR jsou velmi pekny a vyrovnat se jim vyzaduje prave hodne casu a prace. Myslim, ze ta kritika Francie nebyla tak strasna, prece do komentaru nenapisu - textury nadherne, ale pres tmu jsem je vubec nevidel.
Jinak ta Hroudova Australie perfektni.
Celkove me prijde, ze kvalitnich textur je celkem hodne (MCR, RBR Champ), tak v pripade nedostatku casu michejme tyto pouze s pridanim reklamnich banneru TR.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 10:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

chapu, obcas se to proste nestihne.... to je i moje odpoved na tvoje doporuceni Wink

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 10:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
THIEL Libor





Založen: 13. 04. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm... je fakt, že physics.rbz jsem nijak nekontroloval - ve všem co jsem poslední dobou jel mi všechny auta a fyziky chodily, tak mě to nenapadlo, když to hlásilo chybu jen v texturách. Asi to tedy bude tím. Díky za upozornění. Sice to už nic nemění, ale aspoň tuším, v čem byl problém. nemám rád, když nade mnou technika vítězí Smile
Ale už jsem se z toho vyspal, takže hurá do dalšího RBR života Very Happy
Libor
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 10:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem dojel i druhou etapu, resp. jsem ji naštvaně přerušil.

Na East West II jsem vrazil plnou rychlostí do stromu, který nebyl vůbec vidět, resp. z něj zbyl maličký pařez, ukrytý v trsu trávy. Já jsem pro dělání textur, je to kořením tohoto podniku. Seberte ale Hroudovi tu pilu, protože tady to opravdu přehnal. Příležitostně udělám nějaké slušné foto.

Stalo se to na začátku East West II jak se poprvé vjede do lesa táhlejší levou tuším tři, tak je chvilku rovinka a pak esíčko doleva doprava. A právě tu pravou jsem lehce cutnul a tam je strom..... Takže jsem si opět ani jednu otočenku nezajel, tak jsem s tím praštil.

Takže ... příště s těmi stromy opravdu s rozumem. Je to pěkné, ale není nic vidět a tak se opravdu nedá trochu s bezpečím závodit.. Crying or Very sad Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: st leden 09, 2008 13:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 25, 26, 27  Další
Strana 12 z 27

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme