Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Vyhlášení TR 07 a Sraz RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Uskutečnit vyhlašení TR 07 na Kristyně?
Ano
56%
 56%  [ 60 ]
Ne
5%
 5%  [ 6 ]
Na vyhlášení nepojedu
29%
 29%  [ 31 ]
Jel bych ale jinam
8%
 8%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 106

Autor Zpráva
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Panove, co muzu rict vic nez ostatni kteri se hned po prijezdu hnali na forum a hodnotili... byla to rozhodne jedna z nejlepsich akci, kterych jsem mel tu cest se za svuj relativne kratky, ale na kalbicky pomerne bohaty, zivot ucastnit... Bratri Senkove pro nas pripravili opravdu fantastickou a do posledniho detailu pripravenou zabavicku. Myslim ze se nikdo ani chvilku nenudil, coz je videt i na mne, ktery bez mrknuti oka ignoroval predavani ligoveho poharu memu zamilovanemu klubu a nebyt Krtka (dekuji Image) tak bych i ty jejich medaile propasl...
Proste to bylo super, super a super... a dik patri i Wormovi za skvely videoprogram, Vratovi za ukazku toho jak vznika nova trat, 301 i 302 Razz a proste vsem lidem, kteri se ucastnili aktivne i pasivne...
A hlavne... diky Wallymu....!!!

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 10:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Čím to vlastně začít... Jestli profesionálním moderátorským uměním Davida (srovnání s Marešem tady není na místě, copak jste se někdy tak u Mareše zasmáli??) nebo sestřihy Honzy Dobeše (obdivuju těch spoustu nápadů) nebo famózní organizaci Michala. Těžko taky opomenout 301, Bruďasovo sedačku (302), WII konsoli, RC modely, představení nových projektů okolo tratí, Karaoke. Prostě nejde nic vyzdvihovat, nic ponižovat, všechno si našlo svoje zájemce. Těžko se bude příští rok zdvihat laťka ještě výš, to už si nedovedu představit.

Chtěl jsem s komentářem trochu počkat, až se to uleží v hlavě, ale tohle se opravdu jen tak neuleží. Je fajn, že se dala dohromady taková komunita super lidí, které spojuje jedna bláznivá záliba nemající žádné věkové hranice. A i přes trochu horší časy s provozem stránek jsme se bez mrknutí oka přenesli. Fakt Vám za vše děkuju!

Jen mohlo přijet o trochu víc lidí. Ne že by 60 bylo málo, ale přeci jen TR se účastnilo několikanásobně víc zájemců. Několik lidí se omluvilo, někoho snad přemohl i ostych. Ale těžko Vám už něčím zprostředkujeme atmosféru, ta se fotkami, videem, ani komentáři už nenahradí. Snad příště taky přijedete...
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 10:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK David





Založen: 01. 12. 2005
Příspěvky: 36

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vážení přátelé,
čtení příspěvků k víkendovému vyhlášení TR je příjemné a moc nás to těší. Plyne z toho, že čas strávený přípravami nebyl zbytečný. Velký díl úspěchu celé akce máte na svědomí Vy všichni účastníci vyhlášení, kteří jste vytvořli neskutečně skvělou a disciplinovanou partu (nebývá na podobných akcích zdaleka pravidlem - moje vlastní zkušenost!!!).
Nezbývá tedy než se těšit na další ročník, dobře si zazávodit a ještě lépe jej zakončit. Laughing
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 11:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím všechny. Tak vše už tu bylo popsano tak jen chci klukum hrozně poděkovat. Čekal sem takovou veselou pijackou akcičku , ale příští vyhlašení TR se muže klidně jmenovat televarieté a v dalším díle Watts zap od genialního střihače Honzi Dobeše muže byt v části " Co dělají hvězdy když nezavodí " moderátorská dvojice Šenků jako Bohdalová s Dvořákem Laughing ( Kdo neviděl zatím nepochopí ) Opravdu to předčilo všechny moje očekávání Shocked Take bych chtěl vyzdvihnou skvělou partu lidí , která si nic nezávidí a nezaznamenal sem jedinou poznamku tipu " sem rychlejší než ty " a je tomu pravě naopak kdy RBR esa pomáhají a radí ostatním Laughing Sem rád že sem mohl poznat zase další čast komunity RBR a bude se nám závodit zase o něco lépe že Karle Kuncle Twisted Evil a další. Také doufam že sem něco okoukal z umění točit volantem a různých stylu jízdy, které nám tu na plátně kluci předvedli. Ještě jednou díky všem co přijeli sem rád že sem vás mohl poznat a být na této akci. Wink Už se těším až se potkáme na tratích RBR a na daším vyhlášení nebo jak říkal David uděláme soudek na zahájení sezony už těd vím , že na 100000% přijedu kamkoliv:lol: Laughing

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 11:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pravdu díš Martine. Souboje v dalším ročníku pro mne budou mnohem zábavnější, protože si prostě pokaždé vybavím od koho, že jsem to opět dostal napráskáno. Wink . Ještě večer jsem si procházel fotku, abych si všechna jména byl schopen spojit.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 13:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zajic





Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 12

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mi to nedá a také něco napíši Wink Chlapci,chlapci, na další vyhlášení TR jste nasadili laťku ku.evsky vysoko a to by mohlo překonat snad jen možnost se svézt v nějakém WRC-čku - live Shocked Vše bylo neskonale dobře připraveno,každý byl ukázněný (i Krtek s Hašanem Laughing ), žádná zášť a dokonce i ta "brokolice" mi chutnala Laughing Rád budu vzpomínat na super víkend a pouštět si videa a hlavně originální HYMNU TR2007 Idea Cool

P.S. Jak jsem tak pozoroval i přes různé stupně "společenské únavy" se všude rojili lovci talentů a probíhalo horečné jednání o přestoupení a posílení různých teamů.... necháme se překvapit,kdo vlastně bude kde jezdit. Jen si myslím,že teamy velikosti HSF,Monteku a podobně, by spíše měly posílat nějaké své jezdce (Chrást,Dufs,Hašan...) na hostování,aby i ostatní měli nějakou náděj na bednu a mohli se přiučit Wink
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 13:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

eeeehhhh.......mě je ještě furt bolí hlavička.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 17:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GARAZIJA Radek





Založen: 16. 12. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Frýdlant

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všem !
Jsem rád , že jsem překonal prvotní ostych a přijel a také se zapojil do té parádní vřavy co jste vytvořily . S počátku jsem si myslel , že přijdu mezi partičku cizích lidí s kterými jen těžko pokecám , ale přivítání bylo fantastické a dnes jenom lituji , že jsem to společně se všemi také nemohl zakončit . No příště tu musí být jasná víkendová priorita !!!
Co dodat ? Jsem hrozně rád , že jsem poznal spoustu fajn lidí všech věkových ktg. a vyslovuji nesmírný obdiv na parádně vytvořenou atmosférou všem , kteří se na tom podíleli . Ahoj šílenci .
Gajda !
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 18:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Re Zajíc:
Problém v tom nevidím , ale mám podmínku.
Kdo vyhraje závod u baru s Krtkem ten ať si vybere kohokoliv v HSF k sobě na hostování Smile

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 19:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HRUSKA Zdenek





Založen: 12. 11. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Rožmitál p. Tř./Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tato akce byla naprosto výborná a atmosféra byla famózní. Jedinou chybičku, kterou tahle akce měla je moje děravá hlava ( asi po přísunu čehosi zlatavého) Very Happy ,
protože jsem tam zapomněl brýle. Embarassed Michale díky za kontakt na Relaxxx a až se vrátěj tak snad na to RBR opět uvidím. Smile
Chtěl bych poděkovat všem, ktěří se podíleli na přípravě takové suprové akce i těm, kteří se jí zúčastnili. Díky
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 19:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tome pozor. Zajda vypálí 98% slivku a ta skolí i Krtka Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 19:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže taky reaguji. Díky Všem za kladné ohlasy na tuto akci. Bylo mě jasné, že když nanominuji Davida na moderátora vyhlášení, bude to výborné. Toto bylo první co mě napadlo, když jsme se rozhodli že vyhlášení budeme organizovat. Jenom pro upřesnění, nejsme bratři, ale bratranci. Jak napsal David, všechno se to povedlo hlavně proto, že jste Vy všichni byli perfektní a ukáznění. TAKŽE I VÁM VŠEM DÍKY.

Hlavně si dovolím poděkovat těmto lidem: WALLY, Petr BAJGAR, Martin BITTNER, Mirek BOUKAL, Martin BRUDER, Marek DAVID, Honza DOBEŠ, Martin DOROTKA, Jan FIŠERA, Mirek FRIC, Radek GARAŽIJA, Karel GRIESSL, Jiří HÁZE, Vráťa HONZÁLEK, Pavel CHRASTINA, Tomáš JUNGER, Tomáš KOLEČKÁŘ, Jindra KALIVODA, Roman KRATOCHVÍL, Mirek KRYSTÝN, Martin KUČERA, Tomáš MIKL, Kuba MIKŠOVSKÝ, Michal NODES, Pavel NOVOTNÝ, Karel NOVÝ, David PISTULKA, Martin PTÁČEK, David ŠENK, Jarda VACULÍK, Jiří VEČEŘA a Tomáš VÍTA. Tito "blázni" se složili a koupili mě G25! Jestli si myslíte že mě tím zpomalíte, tak na to ZAPOMEŇTE!!! Zatím to sice tak funguje, ale až já si zvyknu... Pánové díky, to jsem teda nečekal. Začínám nastavovat. Je to boj, ale jinak je to fakt paráda.

Vzhledem k tomu že z akce byli nadšeni i sponzoři, vypadá to že by spolupráce mohla pokračovat i v další sezóně.

Na závěr ještě omluva Davidovi. Při spuštění Ódy na TR v programu KARAOKE jsem zapoměl přetransponovat melodii o něco níž. David se pak hodně nadřel a já to tam jenom tak odbručel. Mohlo to být lepší.


Naposledy upravil SENK Michal dne út květen 20, 2008 9:48, celkově upraveno 2 krát

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 21:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi se budu trochu opakovat, ale byla to naprosto špičkově udělaná akce, které nechybělo vůbec nic, Šenkové a ostatní, díky za to, sem z toho tak trochu na měko.
Byla tak super parta lidí, a jsem moc rád, že jsem tam mezi váma mohl aspon jeden den být. Nevim jak je to možné, ale čas tam plynul 10x rychleji než normálně.

Nátáčel jsem si nějaké videa,,, děkovačka Wallymu asi 55MB http://kizzcup.kvalitne.cz/wally.rar
Jestli je někdo zvědaví na Kizz-me team tak to mám na stránkách IRC cupu, videa z vyhlašování, ale hlavně je tam vidět super atmosféra.

Mimochodem ta hra ze čtverečkama mě celkem zaujala, a nee že nee Confused

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 23:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem občas stíhal i fotit: Fotky

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 23:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Občas? Taková nálož super fotek.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po květen 19, 2008 23:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Další
Strana 23 z 27

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme