Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

3. KCM Rally 1. - 7.11.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 21, 22, 23  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 137
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Vlhko, mokro je horší než tma. Odpovědět s citátem

S tou tmou, to jsou jenom detaily. To jak to je to bohatě stačí. To co je ale mnohem horší, že Hrádek a Liptákov jsou na vlhku a mokru téměř neodjetelný. Auto se spíš chová jak na ledu, než na mokru. Tahle kombinace tu teď byla taky a je spíš o štěstí, jestli to člověk dojede. Strýčkovy nebo Francie, tam s tím takovej problém není.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: ne listopad 01, 2009 22:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PASKER Dan





Založen: 17. 07. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Kolinec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
měl jsem nehodu při poslední RZ, kdy jsem musel odstoupit pro poruchu převodovky a neposlalo mě to před druhou etapou do servisu. Jsou moje obavy správné, že nebudu moct jet druhou etapu???
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 9:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, že jsi potom ještě napsal komentář, tak myslím že sis servis "odklepl" nějakým rychlým dvojentrem. D druhé etapy Tě to pustí, nevím ale jak na tom bude Tvoje auto. Pokusím se to prověřit.

Prověřeno: auto je OK, na startu druhé etapy bude vše v pořádku.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 10:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PASKER Dan





Založen: 17. 07. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Kolinec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za odpověď - ten "dvojklep" je možný, tedy chyba z mojí strany. Vzhledem k poškození převodovky je jasné, že zůstanu stát na startu druhé etapy, přesto se veřejně zeptám, jestli by s tím nebylo možné "něco" udělat. Děkuji.

Aha, dočetl jsem Tvůj příspěvek do konce, děkuji, ale přesto ještě jednu otázku - znamená to, že mám opravené celé auto?
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 10:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
na rz 5 Mineshaft jsem dostal dle mého názoru neoprávněnou penalizaci 15s za zkrácení tratě. Žádost o přezkoumání i s replayem sem poslal na email TR. Vím že to nejde vyřešit hned, jenom se chci zeptat zda to někdo bude posuzovat...

díky, Kuba

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 10:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rolling Eyes Kubo, jsi tady na pluginu už dost dlouho na to abys věděl, že to budu posuzovat já a za ty roky už jsem x-krát psal, že žádosti o smazání pentle řeším průběžně, jak mi vyjde čas. Většinou, až se mi toho sejde víc. Pokud znáš pravidla, tak pentli buď smažu pokud ne, dostaneš pm s vysvětlením proč Wink. Určitě na tebe nezapomenu, brouku.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 10:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KYSELY Jiri





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: Třinec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jen přidám do kotle, skladba RZ se mi líbí, s tím problémem Nkařů na Hrádku a Liptákově - Jezdím WRC a dělá mi to taky, po odjetí jedné z nich mám auto na sračky resp. celý podvozek, ale dělá to mám dojem jen na jedné.

K příspěvku o nesjízdnosti Hrádku a Liptákova na mokru bych přidal hlas. Na TR jsem tam už letos skončil taky. Tyto tratě se mi zdají pěkné, ale mají své bugy, které já jako jezdec bohužel řešit nemůžu. Uvedu jen pro příklad - na Hrádku jedna po prudké vracečce doprava na rozbitém asfaltu a "nepřekonatelný" sloupek uvnitř zatáčky dole pod kopcem, to, když smetu plastový sloupek na krajnici neznamená že začnu hořet(pokaždé), nemluvě o tom, že nejednou jsem šel mimo trať, protože se auto najednou stalo nezvladatelné a neubrzditelné. Ty místa, kde jsem už párkrát vyletěl jsou až přehnaně klouzavá a nezvládá to ani odlišné nastavení diferenciálů. A taky škoda, že na slabších počítačích(na mojem např.) se za mokra a vlhka tratě sekají, .... ony se sekají sice i v suchu ale ne tak moc. S tou fyzikou cesty by se ale podle mě mělo něco dělat, protože tohle se mi nezdá v pořádku.


Jo ještě, jeden můj názor viz začátek příspěvku.
trochu bych to poopravil - skladba tratí vynikající, ovšem ten PTD Sprint mě úplně irituje když je v těch turnají, příšerně se seká, volant má pomalou odezvu a v tom lese za pravým vracákem před cílem se nedá jet vůbec. Volant mi reaguje ... dovolím si říct tak o 1/2 sekundy opožděněji, takže to je jen můj krátký příspěvek




Jinak přeji Všem hodně zdaru do letošní sezony a do již spuštěného podniku KCM.



Ahoj Jirka (FIST team)
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 18:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MUDRAK Vojtech





Založen: 26. 03. 2008
Příspěvky: 44

Příspěvek Předmět: .... Odpovědět s citátem

zdarec lidi,mám menši problem...daval sem fotku na stranku team rally... a udělal sem chybu....dal sem to pod jinší méno (KRATOCHVIL Roman) nevím na koho se mám obradit..předem díík

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/1277/rbr447kopiei.jpg
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 18:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám problém,chcem ísť KCM a vypíše mi toto : Wrong weather in definition tracksettings.ini

Bol by niekto tak láskavý,kto už KCM šiel,či by mi to neposlal? Mô)ze byť na www.ulozto.sk
Ďakujem pekne

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 19:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy tak to neva zrovna jsi trefil na krtka a ten stejně skoro nevidí Very Happy

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 19:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

For Mudrak:
To bude mít Krtek radost Laughing Laughing Dej vědět přes P.M. Michalu Senkovi.

For Kysely:
A co budeš říkat,až vydá Roman Bárta svoji new trať,to už asi nerozjedeš vůbec... Jako chápu,že né každý si vydělává,ale upgrade PC není až zase tak velká zátěž,když se to dělá postupně. Dcera má 4 roky starý PC a vše šlape v pohodě. Kurňa chlapi a děvčata je 21. století,tak nechtějte,aby new tratě šly na 486 Rolling Eyes Twisted Evil

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 19:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JILEMNICKY Martin





Založen: 03. 10. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MARGECANSKY Martin napsal:
Mám problém,chcem ísť KCM a vypíše mi toto : Wrong weather in definition tracksettings.ini

Bol by niekto tak láskavý,kto už KCM šiel,či by mi to neposlal? Mô)ze byť na www.ulozto.sk
Ďakujem pekne


http://www.ulozto.sk/2967348/tracksettings.rar
Tu máš GL Cool
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 19:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, já zcela chápu problémy některých lidí s upgrade počítače. Já mám historika vyloženě, ale Hrádek a spol. se mi neseká ani za deště v KCM. A to mám PIII 800 Mhz a 512 MB Ram. Tak snad že by byl problém v něčem jiném ???
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 19:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked JaPane, ty jsi extrém to jsem měl před 8 lety Laughing

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
mám PIII 800 Mhz a 512 MB Ram. Tak snad že by byl problém v něčem jiném ???

tak to uz si ovsem ale delas srandu ne? Smile

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 19:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 21, 22, 23  Další
Strana 8 z 23

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme