Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

3. KCM Rally 1. - 7.11.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 21, 22, 23  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HERTL Jaroslav





Založen: 24. 06. 2007
Příspěvky: 24

Příspěvek Předmět: realita Odpovědět s citátem

Tak já opět doplatil na realitu poškození když jsem 10 m před cílem 1RZ tuknul o ten dřevěný ohradník a konec. Jsem vždy vytočen do nepříčetnosti a ani večeře mi nechutnala. Klacek který by ukopla moje 13letá dcera mi pokazí celý turnaj. Už nemám náladu jet druhou část. Přeji všem více štěstí.
Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 20:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PREISINGER Peter





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 80
Bydliště: Bratislava

Příspěvek Předmět: servis po 1. Etape Odpovědět s citátem

to Michal: ohladne servisu po sr v poslednej rs etapy - hned po havarii som dostal okno pre komentar - bez moznosti servisovat - ci tomu niekto veri a ci nie - nemienim tymto ziadat o nic nakolko si myslim ze by to bolo len hadzanie hrachu o stenu ale jedno je iste - aj bez uklepavania sa ten servis nie vzdy nabehne - kazdopadne som zvedavy ako sa mi to zatvari pri 2.e - ocakavam ze auto bude ndpojazdne - ber to ako popisanie faktu - nie vyplakavanie ci podobne .
go TSKRT go

_________________
KC MOTORSPORT - http://www.kcm-rbr.cz/ LADA Cup 21074 - http://rbrslovakia.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 21:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neboj, auto bude jako nové! Stejný problém řešil Dan PASKER. Kontrolovali jsme databázi a auto bude na startu etapy bez únavy a poškození.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po listopad 02, 2009 22:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale ŠENKU: jelikož jsi smazal co jsi považoval za "v nehodné" tak připomínám že váš "TEAM" testoval za hranou "solventnosti" a tudíš se domnívám což už řada lidí ví.... že na turnj ač je to který koliv je čas neomezený a jen tvé Ego si říká víc pro TR nezlob se na mě ale co založíš to máš a ne že ty to máš jinak pro TR PRAVIDLA PLUGINU JSOU Wink
nechci se do tebe navážet ale je to tak Exclamation


Ps mě trvá založení............ 5min pokud mám vše OK HOWK Wink

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út listopad 03, 2009 2:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je psáno jakou řečí? Co to tady meleš? Buď to nepiš ožralej, nebo si to po sobě přečti, aby z toho aspoň někdo něco měl. Rolling Eyes
Kolikrát jsi zakládal turnaj o 24RZ, kde Ti v podkladech od tvůrce turnaje většinou nesedí denní doba a počasí? Já asi nejsem takovej rychlík. Já to zakládám minimálně třičtvrtě hodiny. (když to jde dobře). Jestli o to teda šlo, protože to je pomalu to jediný co jsem z Tvých keců tady přeluštil.

Takže jestli máš ještě něco na srdci, tak to sem klidně napiš. Ale česky a srozumitelně! A než to odešleš, třikrát si to po sobě přečti.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út listopad 03, 2009 7:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: i mě se to stalo Odpovědět s citátem

PASKER Dan napsal:
Ahoj,
měl jsem nehodu při poslední RZ, kdy jsem musel odstoupit pro poruchu převodovky a neposlalo mě to před druhou etapou do servisu. Jsou moje obavy správné, že nebudu moct jet druhou etapu???


Ahoj, i mě turnaj nepustil do servisu a jsem si jistý, že jsem nic neodklepl.
Samozřejmě, "co znamená jistota?". Ale je mi to hodně divné. Michal Šenk psal, že do druhé etapy mě to pustí ( za jehož rychlou odpověď děkuju) Ale jestli mám spravené auto, to nevím. Nebylo moc rozbité, ale po Liptákově je vždy podvozek poničený. Teď nevím, jestli čekat, nebo řešit. Mám také žádost za neoprávněnou 5 min penalizaci SR a nechci už vedení moc otravovat Laughing
Příspěvek Zaslal: út listopad 03, 2009 10:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: i mě se to stalo Odpovědět s citátem

Boha ,
pokud je dvou etapový závod tak poškození z první etapy se prozatím nedá přenášet do další etapy .
Napíši to ještě jednou a jednodušeji :
Poškození se nepřenáší z etapy do etapy - pokaždé se začíná s naprosto novým autem .
Rolling Eyes

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 03, 2009 10:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Bittner Jan: To není tak úplně pravda. Situace z velmi nedávné doby: Jel jsem dvou etapový závod SLORBR, v předposlední RZ první etapy, jsem na konci biss nabral stolek pořadatelů tak mohutně, že jauto bylo na kaši. Odjížděl jsem na Bohemku, tak jsem komp shodil vypnutím zásuvky. Vlezu do druhé etapy a ehjle motor na hadry. Takže poškození se přenáší mezi etapama.

Edit: pro ty co už četli originál, rotoval jsem jinde Embarassed

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: út listopad 03, 2009 11:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ono asi malo lidi vypne komp pres zasuvku Very Happy

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út listopad 03, 2009 17:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To jsem si nikdy nevšimnul, že auto je ve druhý etapě zcela nové. To potom tedy ten servis po poslední RZ dne postrádá smysl.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út listopad 03, 2009 18:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak kluci. Mám to za sebou a nádhera. Pěkně jsme to poskládali že jo? Very Happy Laughing Razz Jinak Hrouďas O5 nezklamal. Ta jeho zeleň v Austrálii je něco úžasného!!! Velký dík za to!!! Wink Hoj ve druhé etapě... Cool

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 03, 2009 18:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Bica : ano je to tam jen pro parádu Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 03, 2009 18:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VOHNICKY Filip





Založen: 23. 11. 2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Problém s TrackSettings.ini Odpovědět s citátem

Zdar všem. Mám problém...při spuštění TR KCM to na mě řve špatné počasí v souboru TrackSettings.ini. Minulé dva podniky TR jsem odjel bez problémů a od té doby jsem v RBR nic neměnil. Poradí mi někdo co s tím? Díky.

_________________
skype: figi6808
Příspěvek Zaslal: út listopad 03, 2009 19:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
dostal jsem na Mineshaftu neoprávněnou penalizaci 15 sec. Ta mi byla po kontrole replaye odmazána, najednou tam mám ale penalizaci 9 sec. a to až ve výsledkách "po" a ne "na" RZ 5. Může na to někdo kouknout. Díky Smile
Příspěvek Zaslal: út listopad 03, 2009 19:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Čas máš v pořádku. Penalta ti byla odmazána v plné výši, i když to bylo o fous Wink . Těch 9s je jen chyba pluginu, která občas takový zbytek nechá ovšem jen zobrazením ve výsledcích, skutečný výsledný čas je v pořádku.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: út listopad 03, 2009 21:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 21, 22, 23  Další
Strana 9 z 23

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme